Prezervatif

Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak ve istenmeyen gebeliklerin ortaya çıkmasını engellemek için, cinsel ilişki esnasında prezervatif kullanmanız önemli derecede bir korunma sağlayacaktır. Prezervatif, cinsel ilişki esnasında erkek cinsel organına takılan koruyucudur. Birçok kişi tarafından kondom olarak bilinir. Kondom, cinsel ilişki sonrasında spermleri bir arada toplar ve kadın rahmine gitmesini engeller. Böylece istenmeyen gebeliklerin oluşması engellenirken bulaşıcı hastalıkların yayılması da engellenir. Günümüzde farklı meyve aromalarına sahip prezervatif çeşitleri bulunur. Kokulu prezervatifler kullanmayı tercih ederek keyfinizi katlayabilirsiniz.

Prezervatif nasıl takılır sorusu birçok kişi tarafından oldukça fazla sorulur. Prezervatif, ancak doğru kullanım sonrasında % 95 koruma sağlayabilir. Prezervatif kullanımının nasıl olduğunu merak ediyorsanız, internette bulunan videoları inceleyebilirsiniz. Doğum kontrolünde en çok tercih edilen ürün erkek prezervatifleridir. Hem ucuz olması hem de kullanım kolaylığından dolayı birçok çift cinsel ilişki esnasında prezervatif kullanmayı tercih ediyor. Prezervatif kullanmanın ilaç gibi zararlı etkileri olmadığı için sağlığa hiçbir zararı yoktur, dolayısıyla kullanımında hiçbir sakınca yoktur. Tırtıklı prezervatif, birçok kişi tarafından en çok tavsiye edilen prezervatif çeşididir.

Günümüzde prezervatifler çoğunlukla lastikten üretilir; fakat bazen prezervatif üretiminde kauçuk ya da kuzu bağırsağı gibi maddeler de kullanılır. Prezervatifin sağlıklı bir koruma sağlaması için doğru uygulama teknikleri ile kullanılması gerekir. Doğru kullanıldığı zaman cinsel yolla bulaşan hastalıklara ve istenmeyen gebeliklere karşı koruma sağlar. Durex, Okey, Fiesta, Playboy gibi birçok marka tarafından prezervatif çeşitleri üretilmektedir. Okey Rötar prezervatif çeşidi, erken boşalma sorunu olan erkekler tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Okey Zirve, rezervuar uçlu, tırtıklı, kabartmalı ve kayganlaştırıcı içeren bir prezervatif çeşididir. Aromalı prezervatif kullanmayı tercih eden kişiler için vanilya kokusuna sahiptir. Durex Elite, ekstra ince yapısı ve haz arttırıcı özelliği ile cinsel ilişkiden ekstra zevk almanıza yardımcı olurken sağlam yapısı ile üstün koruma sağlar. Prezervatif fiyatları, markalara ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Öne Çıkanlar

Prezervatif

için 6,763 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(3)
(1)
(3)
(1)
Alez (9)
(2)
Banat (9)
(3)
Big Boss (14)
(1)
Chicco (14)
(1)
(1)
(1452)
Durex (1432)
Eros (63)
(1)
(1)
Fe (116)
(2)
(4)
Fiesta (903)
Ivan (18)
Jellia (62)
Kiss (23)
Minion (12)
Nimo (19)
No (23)
(1)
(3)
Okey (1400)
(1)
Playboy (44)
(2)
Relax (17)
(3)
Safex (20)
(1)
(2)
Silky Kiss (209)
Tenga (7)
(1)
(1)
(1)
(2)
Viaxi (73)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(9)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(490)
ve üzeri (753)
ve üzeri (804)
ve üzeri (812)
ve üzeri (841)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL