Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Prezervatif

için 2,778 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Prezervatif

Önlem almak her zaman önemlidir. Alınan önlemler hayatta birçok farklı alanda kendimizi korumamızı sağlar. Cinsel ilişki de bunun içindeki önlem alınması gereken önemli konulardan bir tanesidir. Cinsel ilişkide yaşanabilecek ve kaçınılmak istenen birçok olumsuz durum bulunur. Bunlardan sağlıklı bir şekilde korunmanın en kolay yolu ise prezervatiflerden geçmektedir. Prezervatif iki ana amaç ile sizlerin karşısına çıkarak koruma sağlıyor. Bunlar istenmeyen gebelik ve cinsel yollarla ile bulaşan hastalıklardır. Bu iki sonuçtan sizleri koruyan prezervatifler sayesinde ilişkilerinizi sağlıklı bir şekilde sürdürmeye devam edebilirsiniz. Bu prezervatifler hayatınıza yön verirken hem kolaylık sağlayacak hem de istenmeyen veya beklenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanızı engelleyecek. Tüm ürün çeşitleri için cinsel sağlık ürünleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

İstenmeyen Durumlardan Korunmanın Yolu Prezervatif

İstenmeyen Durumlardan Korunmanın Yolu Prezervatif

Cinsel ilişki insan hayatında önemli bir yere sahiptir. Ancak istenilen duyguların yaşanabilmesi ve istenilen hazzın ortaya çıkartılabilmesi bazen problem yaşanan konular olarak ortaya çıkmaktadır. Bu ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaya çalışan ürünler bulunmaktadır. Bunların başında ise prezervatifler gelmektedir. Sağlıklı ve keyifli bir süreç geçirmeniz konusunda sizlere mükemmel fırsatlar sunar. Prezervatif çeşitleri ve özellikleri konusunda sizlere geniş seçenekler sunuluyor. Satın alınmadan önce kendi zevkinize uygun olan prezervatif seçeneklerinden seçerek zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bu çeşit ve özelliklerden ilki boyuttur. Kullanacak olan kişinin özellikle dikkat etmesi gereken bu konu aslında oldukça önemlidir. Çünkü yanlış yapılan boyut seçimlerinde yaşanan sorunlar ortaya çıkabilir. Kullanacak olan kişiye prezervatif küçük olduğu taktirde kendisinden istenilen amaçlar karşılanmamış olacaktır. Bu doğrultuda ise yaşanabilecek istenmeyen durumların başında ise istenmeyen gebelik veya bulaşıcı hastalılar yer alır. Aile planlaması insan hayatındaki önemli konulardan bir tanesidir. Prezervatif kullanımı, istenmeyen gebeliğin önlenmesindeki en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Doğru boyutta seçilmiş bir prezervatif sayesinde sürpriz bir sonuç ile karşılaşmayacaksınız. Bir diğer istenmeyen olumsuz durum cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklar. Cinsel yolla bulaşabilecek olan hastalıklardan korunma konusunda da yine ilk başvurulan güvenli yöntem ise prezervatiflerdir. Her ihtimale karşı sağlığınızı her şeyin önünde tutmalısınız. Bu nedenle ortaya çıkabilecek herhangi bir bulaşıcı hastalıktan en doğru şekilde korunmanın yolu prezervatiften geçer. Olması gerekenden küçük bir çeşit bu ihtimallerin hepsini içinde barındırır. Büyük olduğu taktirde ise yaşanabilecek olumsuz durumlar farklı şekillerde karşınıza çıkar. Cinsel ilişkide haz önemlidir. İstenilen haz ve duygulara ulaşabilme için ise rahat olunabilmesi önemli bir konudur. Seçimde boyutun olması gerekenden büyük olması sizi rahatsız etmesine neden olur ve gerekli koruma da sağlanmaz. Bu nedenle hem gerekli korumanın sağlanabilmesi hem de duyguların en yüksekte hissedilebilmesi için prezervatif boyutları araştırılmalı ve doğru seçim yapılmalıdır. Birçok farklı çeşit ve boyutun bulunduğu bu sayfadan kolaylıkla seçiminizi ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Okey prezervatif sayfamızda yer alan çeşitlere de bakabilirsiniz.

Doğru Korunmanın Adresi Prezervatifler

Doğru Korunmanın Adresi Prezervatifler

Prezervatif, bir başka adıyla kondom koruma sağlayan ürünlerin isimleridir. Cinsel ilişki sırasında her iki taraf için de koruma sağlayarak önlem almanızı sağlar. Gerek gebelik gerekse bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesinin verdiği rahatlama sizlerin çok daha başarılı bir ilişki sürdürmenizi sağlayacak. Bu başarılı ilişkinin sonunda partneriniz de siz de çok daha mutlu olacaksınız. Mutlu başlayan ve biten ilişkilerde aldığınız zevki katlamak ve daha sonradan oluşabilecek problemleri engellemek adına dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de malzemedir. Prezervatifler özel ürünlerdir. Kullanım alanı ve yeri sebebi ile malzeme yapısı da dikkat edilmesi gereken hususlar arasındadır. Her cilt tipinin farklı olması kullanılacak olan her ürünün de farklılık göstermesi gerektiği anlamına gelmektedir. Bu ürünlerin arasında prezervatif de bulunmaktadır. Kauçuk malzemesi sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kauçuk dışında yaygın olarak kullanılan prezervatif malzemeleri ise poliizopren, poliüretan ve FC2’dir. Bu malzemeler bilinmeli ve alışveriş esnasında dikkat edilmelidir. Yine malzeme ve yapısal konuda dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise prezervatif seçimi olacaktır. Bu seçimi yaparken alacağınız marka ve yapıya dikkat edilmeyip ucuz bir ürün seçildiği taktirde beklenen korumanın sağlanma ihtimali düşmektedir. Bu nedenle kalitesiz bir ürün ile gireceğiniz ilişki yaşanabilecek istenemeyen gebeliği veya bulaşıcı hastalıklardan korunmayı kesin olarak engelleyemeyebilir. Kullanacağınız prezervatifleri seçerken bütün ihtimalleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız ise size en iyi korumayı sağlayacaktır. Bu konuda farklı istekleriniz olduğunu bilen prezervatif markaları çok sayıda farklı çeşit ürünü sizlere sunuyor. Yapılan çalışmalar ile en iyi sonuçları ortaya çıkartmaya çalışan ve sizlerin cinsel hayatını çok daha başarılı hale getirmeye çalışan bu markalar ve ürünler arasından kendinize en uygun olanını seçerek mükemmel hazlara korkusuzca ulaşabilirsiniz. Durex prezervatif ürün seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Özel Dokulu Prezervatifler ile Daha Yoğun Hisler

Özel Dokulu Prezervatifler ile Daha Yoğun Hisler

Doku cinsel hayatta normal yaşamda olduğundan çok daha önemlidir. Hissedilen duygunun artmasına ve çok daha kaliteli bir hale bürünmesini sağlayan çok sayıdaki prezervatif türleri üretime sürülerek sizlere sunulmaktadır. Bunların içinden kendinize en uygununu alarak cinsel hayatınızı çok daha zevkli bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu çeşitler şu şekilde sizlere sunulmaktadır; ince prezervatif, tırtıklı prezervatif ve geciktiricili prezervatif vb. Bu prezervatiflerin kendi içinde birçok avantajı bulunurken kullanımlarında dikkat edilmesi gereken noktalarda bulunmaktadır. İnce prezervatif kullanıcıya ve partnerine neredeyse hiç yokmuşçasına bir ilişki yaşama fırsatı sunar. Bir başka farklı dokuya sahip olan prezervatif çeşidi ise tırtıklı prezervatiflerdir. Tırtıklı prezervatifler kendisinin sahip olduğu özel yapısı sayesinde haz konusundaki beklentilerinizi farklı boyutlara taşıyacak. Kalınlık incelik konusunda klasik olarak kullanılan prezervatiflerden bir farkı olmayan tırtıklı prezervatifler ilişkide dengeyi bulmanıza yardımcı oluyor. Kadınların ve erkeklerin farklı zamanlarda ve farklı düzeylerde hissettiklerini eşit düzeylere getirerek iki tarafı da memnun etmeyi amaçlamaktadır. Hem kadınları hem de erkekleri mutlu edecek olan bu ürün sayesinde hem cinsel hayatınızdaki sorunlar ortadan kalkacak hem de daha keyifli bir deneyim yaşayacaksınız. Geciktirici seçenekler her ne kadar gereksiz gibi görünse de sağladıkları konfor sayesinde hissettiğiniz duygular farklı boyutlara taşınacak. Erken boşalma durumunun önüne geçerek çok daha verimli ve zevkli bir süreç yaşamanızı sağlayan bu özel prezervatifler sayesinde artık uzun süreli birliktelikler yaşanabilir. Yapılan özel çalışmalar sayesinde uyarılan sinir uçları duygularınızı doruklarda yaşamanıza olanak sağlayacak. Bu çok sayıdaki özel prezervatif seçenekleri sayesinde sadece korkusuz bir şekilde güzel vakit geçirmiş olmayacak aynı zamanda partneriniz ile bir uyum yakalayarak keyifli bir birliktelik yaşayabileceksiniz.

Hazzınızı Arttıracak Prezervatif Çeşitleri

Hazzınızı Arttıracak Prezervatif Çeşitleri

Vücut zevki her türlü duyusuyla hissetmek ister. Bu nedenle üretilen prezervatifler zevkin doruk noktasına ulaşmak için birçok farklı çalışma gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalardan bir tanesi de prezervatiflerin sahip oldukları esanslardır. Yapı bakımında birçok farklı çeşide ayrılırken esans bakımından da çok sayıda çeşide ayrılmaktadır. Bu sayede sizlere hitap eden ürünü bularak geçirdiğiniz vakti çok daha kaliteli bir hale getirmeye çalışmaktadır. Prezervatifler için kullanılan farklı yağ ve esanslar sayesinde hem ilişki olması gerekenden çok daha kolay bir şekilde sağlanacak hem de bundan alınan aroma sayesinde ilişkinin lezzeti çok daha artmış olacak. En çok tercih edilen aromaya sahip olan çilekli prezervatif ve diğer meyveli prezevatif seçenekleri ile ilişkinizin farlı bir noktaya taşıyabilirsiniz. Prezervatifler için üretilen özel ve farklı olan aromalar ve yağlar hissettiğiniz duyguların çok daha fazla olmasını sağlayacaksınız. Ek olarak sizlere sunulan seçenekler arasında muzlu, elmalı, naneli ve portakallı da bulunmaktadır. Bu çok sayıdaki prezervatif arasından seçim yaparken sadece kendinize göre değil aynı zamanda partnerinize göre de uygun olanı seçmelisiniz. İki tarafında memnun olduğu mükemmel bir ilişkinin en temel özelliklerinden bir tanesi olan uyum sayesinde yaşadıklarınızı unutulmaz bir seviyeye taşıyacaksınız. Kendinize ve partnerinize en uygun olan prezervatifi seçtiğinizde aldığınız haz ve hissettirdiğiniz duyguların keyfini yaşayacaksınız. Üstelik kolaylıkla ulaşabildiğiniz çok sayıdaki marka sizlere geniş bir seçim imkanı sağlamaktadır. Çok sayıda sunulan ürün seçenekleri arasından kendinize ve partnerinize en uygun olanını seçebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Güvenli, kolay ve rahat bir şekilde yaptığınız bu alışveriş sayesinde ürünlere oldukça kısa bir süre içerisinde sahip olacak ve kullanmaya başlayabileceksiniz. Hem fiyat hem de içerik konusunda da sizleri memnun eden bu özel ürünler sayesinde cebiniz de duygularınız da bu durumdan memnun kalmış olacak.

Prezervatiflerde Boyutun Önemi

Prezervatiflerde Boyutun Önemi

Prezervatif kullanımı cinsel ilişkilerde sizi ve partnerinizi koruyan en önemli ürünlerden bir tanesidir. Dokusu, malzemesi, aroması derken sağladığı avantajların hepsi duyularınıza ve duygularınıza hitap ederek bir ilişkiden çok daha fazla zevk almanızı amaçlamaktadır. Ancak doğru seçim yapmanızdaki en önemli noktalardan bir tanesi boyutunun doğru seçilerek alınmasıdır. Bir prezervatiften beklenen istekler korunmayla başlar. Ancak doğru boyuttaki bir prezervatif ile doğru bir korunma da gerçekleştirilebilir. Kondom boyutlar 4 farklı şekilde sizlere sunularak içlerinden kendinize uygun olanının seçimini yapmanız beklenir. Bu boyutlar büyük boy, orta boy, küçük boy ve ekstra küçük boy prezervatifler şeklindedir. İlk olarak büyük boy prezervatifler temsili olarak 55 mm genişliğe ve 35 mm ağız çapına sahiptir. Orta boy prezervatifler, 52 mm genişliğe ve 35 mm ağız çapına sahip iken küçük boy çeşitler 49 mm genişliğe ve 31 mm ağız çapına sahiptir. Genellikle bu üçünün sık olarak sunulmasının yanında sayfamızda bulabileceğiniz ekstra küçük boy prezervatifler temsili olarak 49 mm genişliğe ve 29 mm ağız çapına sahiptir. Bu seçeneklerden kendinize veya partnerinize uygun olanı seçmediğiniz taktirde gerekli korunma sağlanmaz. Bu nedenle olması gerekenden küçük veya büyük gelmesi herhangi bir beklenmedik gebeliğe veya bulaşan hastalığa neden olabilir. Her türlü boyuta, renge, lezzete ve dokuya sahip ulaşabileceğiniz çok sayıda ürün ve markanın bir arada bulunduğu sayfamızdan istediğinizi seçebilir ve satın alabilirsiniz. Prezervatif modelleri arasında seçim yapmakta zorlandığınız taktirde daha önce kullanmış olan kişilerin prezervatif yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerin bir arada bulunduğu sayfamızı en kısa zamanda ziyaret ederek kampanyalı olan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ek olarak sizlere paketler halinde sunulan ürünler sayesinde farklı doku ve aromalara sahip olan çeşitlerine bir arada sahip olabilir ve deneme şansını elde edebilirsiniz. Gerek geciktirici gerek ince gerekse klasik olan ürün seçenekleri ve çok daha fazlası sadece bir tık kadar uzağınızda. Cinsel ilişkinin vazgeçilmezlerinden olan prezervatife ulaşmak artık çok daha kolay.

Prezervatif Nasıl Takılır?

Prezervatif kullanımı ve nasıl takılması gerektiği önemli bir konudur. Yanlış takılan bir prezervatif gerekli korumayı sağlayamaz ve bu nedenle de kendisinden beklenen istekler gerçekleştirilemez. Bunun önüne geçmenin en etkili yolu doğru teknikle prezervatifi takmaktır. İlk olarak bir prezervatifin yönü belirlenmelidir ve belirlenen yönde takılmalıdır. Hava almaması burada dikkat edilmesi gereken meselelerden bir tanesidir. Havanın tamamen boşaltılarak takıldığı bir prezervatif sizlerin bütün beklentilerini karşılayacaktır.

Prezervatif Ne Kadar Güvenli?

Koruma amaçlı kullanılan prezervatiflerin güvenliği doğru seçimler yapıldığında en yüksek seviyede olacaktır. Doğru seçimlerden ilki boyuttur. Yanlış boyutta seçilen bir prezervatif sizlere doğru koruma sağlayamaz. Bir diğer seçim seçeneği ise dokudur. Kendinize ve partnerinize en uygun olan prezervatiflerin içinden kalitesine göre seçim yapmanız ilişkinizde pozitif anlamda bir etki bırakacaktır.

Prezervatif Neye Göre Seçilir?

Prezervatif seçimleri yapılırken dikkate alınan iki nokta bulunur. Bunlar gerekli olan güvenlik ve hazzın arttırılması. Güvenli olması gereken koşulların sağlanabilmesi için ilk olarak prezervatifin boyutuna daha sonra malzemesine dikkat edilmelidir. Bir prezervatif ancak doğru bir boyutta seçilirse doğru bir koruma sağlanabilir ve istenilen amaca ulaşılabilir. Malzemesi ise alerjinizin olup olmaması ve kaliteli bir malzemeye sahip olup olmaması nedenlerinin göz önünde bulundurulmasıdır. Alerjisi veya hassasiyeti olunan maddelere dikkat edilerek alınması gereken prezervatifler daha sonrasında yaşanabilecek sıkıntıları engeller. Haz konusunda ise sayfamızda sizlere sunulan ürünlerden zevkinizi ve keyfinizi en çok arttıran ürünü seçerek ilişkinizi çok daha tutkulu bir hale getirebilirsiniz.

Prezervatif Kaç Kere Kullanılır?

Prezervatiflerin kullanım amaçları korunma ve sağlıktır. Cinsel ilişkilerde temaslardan dolayı sağlık arka plana geçmektedir. Bunun engellenmesini sağlayan prezervatiflerin kullanılması tek sefere mahsus olarak kalmalıdır. Bütün prezervatifler tek kullanımlıktır ve tekrar tekrar kullanılan prezervatifler sağlık açısından problem teşkil etmektedir.

Prezervatif Neye Yarar?

Prezervatif cinsel ilişkide kullanılan ürünlerden bir tanesidir. Prezervatifler, ilişki sırasında korunmayı amaçlamaktadır. Korunma iki farklı başlıktan oluşabilir. İstenmeyen gebelik ve bulaşıcı hastalıklardan korunma. İstenmeyen gebelik aile planlanmasında çok sık olarak bulunan bir durumdur. Bir diğer neden olan bulaşıcı hastalıklar ise cinsel ilişkilerde etkiye sebep olan konulardan bir tanesidir. Cinsel temaslarda bulunulduğu taktirde bulaşabilen hastalıkların engellenmesi prezervatifler sayesinde mümkündür. Bu iki ana konuyu kendine baz alarak koruma sağlayan kondomlar cinsel hayatınızda sizlere oldukça büyük rahatlama sağlayacak.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (2)
Acs (1)
Acura (20)
Banat (1)
Betafıx (1)
Beybi (23)
Big Boss (2)
(413)
Druid (1)
Durex (542)
Eros (13)
Family (8)
Fe (174)
FE (1)
Felix (1)
Fiesta (154)
Fitone (14)
Gigi (1)
Gusto (4)
Jellia (20)
JoyDrops (2)
Lux (4)
Medixa (1)
Nimo (1)
Okey (970)
Optone (1)
Playboy (15)
Retard (1)
S-Box (125)
Safex (2)
Scream (5)
Selpak (2)
Silky Kiss (176)
Starmax (1)
Viaxi (53)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(389)
ve üzeri (580)
ve üzeri (620)
ve üzeri (630)
ve üzeri (657)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL