TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Prezervatif

için 3,920 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Prezervatif

Mutlu bir ilişkinin yolu, sağlıklı ve keyifli bir hayattan geçmektedir. Birbiri ile doğru orantılı olan bu denklem bir ilişkinin huzurlu ve mutlu olmasını sağlamaktadır. Mutlu bir cinsel hayat da sağlıklı bir cinsel hayat demektir. Sağlıklı bir cinsel hayatın vazgeçilmezi ise prezervatif kullanmaktır. Farklı prezervatif çeşitleri ile hem erkeklerin hem de kadınların ortak bir cinsel deneyimi yaşamasına imkan veren prezervatif sağlıklı ve güvenli bir birlikteliğin meydana gelmesini sağlar. Cinsel koruma yöntemlerinden en çok tercih edileni olan prezervatif, çiftleri istenmeyen gebeliklerden olduğu kadar cinsel yolla buluşma olasılığı bulunan pek çok farklı hastalıklardan da başarılı bir biçimde korunmayı sağlar. İyi bir prezervatif seçimi ile kusursuz cinsel birleşme ve güçlü korunma sonucu çok daha keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Prezervatif Ne İşe Yarar?

Prezervatif Ne İşe Yarar?

Prezervatif nedir sorunusa cevap verilecek olursa prezervatif kelimesi aslında anlamını açıkça görüldüğü gibi üzerinde taşıyor. Ancak prezervatifin en önemli özelliği istenmeyen gebelikten korunmayı sağlamasından ziyade cinsel yolla bulaşan hastalıklarıdan korunmada bir zırh görevi görmesidir. Günümüzde kullanımı oldukça fazla olan prezervatif kullanımı, cinsel yolla bulaşan hastalık insidansını önemli bir ölçüde azaltmıştır. Fakat doğum kontrol ve cinsel yolla bulaşan hastalıkları önlemek için doğru bir prezervatif takımı gerekmektedir. Ancak doğru ve düzgün takılan prezervatifler ile istenmeyen gebeliğin önüne geçilebilme ihtimali yüksek olur.

Prezervatif Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Komodin Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Prezervatif satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Apaçık bir şekilde fark edilmektedir ki prezervatif satın alırken önünüze yüzlerce prezervatif modelleri çıkmaktadır. Renk, boyut, aroma, kayganlık, yüzey özellikleri bir prezervatifte bulunabilen özelliklerden sadece birkaç tanesi. İster tek başınıza ister partnerizle seçin ilk dikkat edilmesi gereken kaliteli bir markadan seçim yapmak ve markanın güvenirlilik oranlarını göz önünde bulundurmaktır. Oldukça ucuz ve kalitesiz olan prezervatiflerin gebeliğe karşı koruma oranı çok düşük olabilir ve hatta cinsel yolla bulaşan mikroorganizmalara, virüslere, bakterilere karşı da yeterince engelleyici bir etkisi olmayabilir. Çoğu prezarvatif kauçuk malzemelerden üretilmektedir fakat bazı kişilerin kauçuk ile temasa alerjisi olabilir. Kauçuk veya lateks malzemeleri içeren prezervatifleri satın almadan veya kullanmadan önce sizin veya partnerizin bu maddelere karşı alerjisi olup olmadığını öğrenmek gerekmektedir. Örneğin ince prezervatif seçenekleri kalınlığı oldukça inceltilmiş olan ve çok esnek bir yapıya sahip olan prezervatiflerdir. Fakat sorun yaşayan erkeklerin bu prezervatifi kullanmaması tavsiye edilmektedir. Ayrıca ince olduğu için prezervatifin ilişki sırasında vajinada patlama ihtimali ve bu sebeple istenmeyen gebeliklerin oluşma ihtimali oldukça fazladır. Diğer bir seçenek tırtıklı prezervatif ise klasik prezervatif ile aynı kalınlığa sahiptir klasik prezevatiften farklı olarak yapısında tırtıklar mevcuttur. Kadınların cinsel ilişkiden alacağı hazzı artırmak geliştirilen bu prezervatifler, erkeklerin duyacağı hazzı ise biraz düşürmektedir. Ayrıca bu prezervatifler cinsel ilişki esnasında ereksiyon sorunu yaşayan kadınlar için oldukça etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Birbirinden farklı özelliklere sahip prezervatif fiyatları ise marka, adet ve sahip olunan özelliklere göre değişiklik göstermektedir. 5, 10, 30, 50 adet gibi sayıca farklılık gösteren ürünlerden bütçenize uygun olan ürünü seçmek için sayfamızı kullanabilirsiniz. Son olarak prezervatif kullanımında prezervatifleri nerede ve nasıl muhafaza edileceği de oldukça önem taşımaktadır. Sahip olunan üründen maksimum verimlilik elde etmek ve ürünün uzun bir süre dayanıklı bir şekilde kalmasını sağlamak için prezervatifleri poşedi ve kutusu içerisinde, kutuyu da tercihen kuru, serin ve ışık almayan bir lokasyonda saklamak gerekmektedir.

Prezervatif Seçimi ve Kullanımı

Prezervatif Seçimi ve Kullanımı

Prezervatif seçerken dikkat edilmesi gereken diğer noktalardan biri de prezervatifin boyutlarıdır. Her iki durumda da prezervatifi ana kullanım amacını ve işlevini yitirmiş olur. Uygun prezervatifi bulmanın en ideal yolu deneme yanılma yöntemidir. Doğru prezervatifi seçerken dikkat edilmesi gereken asıl nokta prezervatifin uzunluğundan ziyade genişliğinin tam uygun olmasıdır. Fakat bu katlanmanın da çok fazla olmamasına dikkat etmek gerekmektedir. Markaların ürettiği 4 farklı prezervatif boyutları mevcuttur. Büyük boy prezervatif boyutları ise 55 mm genişlik ve 35 mm ağız çapı şekindedir. Prezervatif nasıl kullanılır sorusu oldukça merak edilen ve önemli olan bir konudur. Çünkü doğru takılmayan bir prezervatif işlevini tam yerine getiremez. Prezervatifin paketini açıldıktan sonra ilk önce prezervatifin hangi yöne doğru yuvarlandığının tespit edilmesi gerekir. Daha sonra tespit edilen yön dikkate alınarak prezervatifi penisin ucuna konur. Prezervatifin baş kısmındaki rezervuarı sıkarak içeride hava kalmasını engellemek oldukça önemlidir. Eğer rezervuarda hava kalırsa meni birikecek yer bulamaz ve prezervatifin kenarından sızıntı yapar. Siz de eğer cinsel ilişkilerinizin sağlıklı ve yüksek hazza sahip olmasını istiyorsanız size uygun özellikteki bir prezervatifi Cinsel Sağlık Ürünleri sayfamızdan seçebilir ve zevkli,korunmalı bir cinsel hayata sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (1)
Acs (2)
Acura (13)
AeroCare (1)
B&H (1)
Banat (1)
BESTTEM (9)
Betafıx (1)
Beybi (24)
Big Boss (5)
Corelife (2)
DCL (1)
(913)
Druid (1)
Durex (671)
Eros (31)
Family (15)
Fe (178)
Felix (5)
Fiesta (264)
Filorga (1)
Fitone (1)
Fulmaks (1)
Gusto (1)
Jellia (52)
JoyDrops (5)
Kiss (16)
LokmanAVM (1)
LR (2)
Lux (4)
Nimo (3)
Okey (1174)
Optone (1)
Playboy (14)
S-Box (120)
Safex (14)
Scream (10)
Silky Kiss (176)
Stop (3)
Tenga (5)
V-Gold (1)
Viaxi (121)
Vip (1)
Şey (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(499)
ve üzeri (749)
ve üzeri (805)
ve üzeri (822)
ve üzeri (864)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL