Matlar

için 939 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Matlar

Uyku tulumu ile zemin arasındaki yumuşak yüzeyi oluşturan matlar kamp yaşamını kolaylaştıran kamp ürünleri arasındadır. Mat, yumuşak dolgu malzemelerinden üretilen ve süngerimsi yapısı ile uyku tulumu altında serilip kullanılabilen hafif ve katlanabilir bir kamp ürünüdür. Matı; kamp yaparken, dağa tırmanırken, plajda konaklarken veya spor yaparken kullanabilirsiniz. Kamp matlarının, kampçılar için temelde iki faydası bulunmaktadır: yatak ve yalıtım. Matınızı uyku tulumunuzun altında kullanabilir ya da yere sererek üzerinde oturabilirsiniz. Matların özelliği, her türlü zemin şartında konforlu bir yüzey alanı oluşturmalarıdır. En çok tercih edilen kamp malzemelerinden biri olan matların bir diğer özelliği ise zeminden gelen ısıyı yalıtması ve bu sayede uyku tulumunuza soğuk havayı iletmemesidir.

Kamp matları çeşitleri; elle şişirilen matlar, kendi kendine şişirilen matlar ve köpük matlardır. Matlar katlanarak çantaya sığabilen ya da kıvrılarak sırt çantasına bağlanabilen çok hafif ürünlerdir. Kapalı hücre yapısı ile diğer mat ürünlerinden ayrılan ve darbe sonrası kendini toplayan yapısı ile her zaman kullanılabilen Haku Mat ürünleri, outdoor aktivitelerinizde size büyük kolaylık sağlayabilecek bir üründür. Çantalı çok amaçlı yoga matı ile ister kamp alanında isterseniz plajda matınızı serip üzerinde rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Çantalı çok amaçlı yoga matını, outdoor aktiviteleriniz dışında yoga derslerinde de kullanabilir, pratik çantası ile istediğiniz her yere yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ultra hafif ağırlığı ve dört mevsim kullanıma uygun yapısı ile Makalu Fuzzy şişme mat, kış kampçılığı ve dağ tırmanışları için en ideal mat ürünleri arasında yer almaktadır. Katlandığı zaman çok ufak bir boyut alan ve çok az yer kaplayan Makalu Fuzzy şişme mat, özel hava bölmeleri ile en rahat şekilde uyumanıza olanak sağlamaktadır. Cavery Inflate yastıklı şişme matın sahip olduğu ısı yalıtımı, geceleri üşümeden kamp yapabilirsiniz. Matların fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre değişmektedir. En ucuz matlar genellikle dolgu malzemeli matlardır. Matların özellikleri arasında göze çarpan R – Değeri (R – Resist) matın ısı akışına karşı olan direncini ifade eder. R değeri yüksek olan matlar genellikle kalın matlardır ve bu sizi soğuk zeminden daha fazla koruyacağı anlamına gelir. Kış aylarında kamp yapıyorsanız R değeri yüksek bir mat almalısınız.Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(160)
Ferrino (93)
Andoutdoor (58)
Easy Camp (47)
Odesa (47)
Outwell (47)
Pinguin (43)
Robens (41)
Evolite (30)
Husky (27)
FREECAMP (25)
Dazzer (23)
Lafuma (17)
Cadac (16)
Square (13)
JR Gear (12)
Coghlans (11)
Makalu (11)
Loap (10)
Bestway (8)
Easycamp (8)
Kaptan (8)
Pavillo (8)
Free Camp (7)
Toread (7)
Milo (6)
Quechua (6)
Voit (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (46)
ve üzeri (50)
ve üzeri (51)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL