Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Uyku Tulumları

için 753 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Efsane - Uyku Tulumu 2.4kg

  (2)
  514,99 TL SEPETTE 494,99 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Savage Ys-530 -30 C Mavi Uyku Tulumu

  (0)
  1.084,00 TL SEPETTE 1.024,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Relax Uyku Tulumu -5

  (0)
  454,90 TL SEPETTE 309,90 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Merkezav -20 Derece Uyku Tulumu

  (0)
  550,00 TL SEPETTE 502,50 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Husky Magnum New -15 Drece Uyku Tulumu

  (17)
  1.688,00 TL SEPETTE 1.588,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Upland Altera -28C Uyku Tulumu

  (0)
  2.180,00 TL SEPETTE 2.080,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dolphin Rock -20 Uyku Tulumu

  (1)
  445,00 TL SEPETTE 425,00 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Uyku Tulumu

Dünyanın değişmesi ile birlikte insanlar daha farklı aktivitelere yönelmektedir. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen ve çoğu kişi tarafından eğlenceli vakit geçirmek için tercih edilen doğa aktiviteleri geniş bir yer tutmaktadır. Doğa ile baş başa olmayı seven ya da doğada vakit geçirmekten hoşlanan kişilerin son zamanlarda en çok tercih ettiği tatil şekli doğa ile birlikte tatil yapma fırsatıdır. Bunun için de konaklama şeklini bir çadırda gerçekleştirmeyi planlamaktadırlar. Doğada yapılacak bir tatil için gerekli olan pek çok önemli malzemeler ve eşyalar bulunmaktadır. Bu malzemeler, sizlerin gerçekleştireceği kampı daha eğlenceli ve kaliteli bir hale getirecektir. Aynı zamanda çadırda konaklamayı tercih eden kişilerin daha üst düzey bir seviyede konaklama yapmak isteyenlerin de bu ürünleri elde etmeleri gerekmektedir. Son derece konforlu ve keyifli bir tatil geçirmek isteyen kişilerin bu malzemeleri temin etmeleri ve tatillerinin keyfine varmaları gerekmektedir. Özellikle yapılmak istenen aktivite kamp ise bu durum için tercih edilecek birden fazla ürün gerekiyor. Bu aktivite için tercih edeceğiniz ürünler sizlerin yapmak istediğiniz ya da yapmayı planladığınız aktiviteyi daha verimli bir hale getirecektir. Bu da sizlerin kaliteli bir zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Pek çok ürünün bir araya gelmesi ile daha eğlenceli bir aktivite işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kamp için gerekli olan malzemelerin sizlere sağladığı avantaj ile doğa ile birlikte mükemmel bir deneyim sağlayabilirsiniz. Kamp sırasında insanların gerçekleştirmeleri gereken pek çok temel gereksinim vardır. Bunlardan bir tanesi de uykudur. Verimli ve kaliteli bir uyku çekmediğiniz takdirde gün içerisinde kendinizi daha yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Ayrıca uykusuzluk çekmek sizlerin gün boyunca algınızın kapalı olmasına da neden oluyor. Bu nedenle de keyifli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirmek istediğiniz aktivite sizler için zor geçebilir. Kamp sırasında daha verimli biri uyku geçirmek isteyen kişilerin tercih ettiği uyku tulumu ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Pek çok marka tarafından üretilen uyku tulumu çeşitleri sizlerin daha kaliteli bir uyku seçeneği sunuyor. Kamp denildiğinde ilk akla gelen doğada bir çadır içerisinde konaklamadır. Bu konaklamada farklı bir zemin olduğu için bu süreç içerisinde iyi bir uyku çekmek ve adapte olmak oldukça zor olabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için de uyku tulumu tercihleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir.

 Uyku Tulumu Nasıl Kullanılır?

Uyku Tulumu Nasıl Kullanılır?

Hayatın monotonluğundan sıkılan ve kendine yeni bir uğraş arayan ya da doğa ile iç içe olmak isteyen kişilerin stres atmak için yapabileceği pek çok aktivite bulunmaktadır. Bu aktiviteler arasından çoğu kişi tarafından en çok tercih edileni doğa gezisidir. Şehir hayatının stresini atmaya yardımcı olan bu kısa süreli tatiller enerjinizi yenilemenizde yardımcı olabiliyor. Bu sayede yeni haftaya daha enerjik başlayabilirsiniz. Aktivitenizin daha verimli olması için bir liste hazırlayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bu aktivitelerin daha verimli ve kaliteli geçmesi için kullanılması gereken önemli malzemeler bulunmaktadır. Uzun zaman boyunca konforlu ve rahat yataklarda yattıktan sonra farklı bir zeminde uyku çekmek çoğu kişi tarafından zorlayıcı olabilmektedir. Bunun için de kişilere önerilen en önemli ürün uyku tulumudur. Bu tulumlar sayesinde oldukça verimli bir uyku çekebilir ve kampın keyfini çıkartabilirsiniz. İyi bir uyku çekemediğiniz takdirde kamp yapmak istediğiniz süre boyunca gerçekleştirmek istediğiniz faaliyetleri kısmak zorunca kalırsınız. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için tulum çeşitlerine göz atmanızda fayda vardır. Oldukça farklı markalar tarafından üretilen uyku tulumu modelleri her mevsim şartına uygun olacak şekilde üretiliyor. Bu ürün çeşitleri özel olarak üretilmesi bakımından kullanıcıların kamp ihtiyacını tam anlamı ile karşılıyor. Oldukça farklı boyutlarda ve renklerde ürün tercihi sunulması ile de istediğiniz modele karar verebilirsiniz. Farklı kullanıcılara hitap etmeyi başaran bu ürünler sizlere üst düzey bir deneyim sunuyor. Özel olarak geliştirilen farklı uyku tulumu modelleri ile sizler de kamp deneyiminizden keyif alabileceksiniz. Sunmuş olduğu üst düzey performans yalnızca sizin için değil sevdiğiniz kişiler için de etkileyici bir performans sunuyor. Çift kişilik ya da tek kişilik ürün çeşitleri ile de ihtiyacınıza göre tercih yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Bu ürün ile konforlu ve rahat bir uyku çekebilirsiniz. Aynı zamanda gün boyunca sizlerin daha enerjik olmasını da sağlayan tulumlar ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Farklı ürün alternatifleri arasından sizler de kendinize en uygun olan uyku tulumu çeşidine sahip olabilirsiniz.

 Uyku Tulumu Çeşitleri

Uyku Tulumu Çeşitleri

Uyku tulumları, doğa sporu yapan kişiler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Doğa sporu yapmak çoğu kişin hayatın stresinde ve koşuşturmasında kaçış olarak görülmektedir. Bu kaçış için bazı kişiler normal otelleri ya da konaklama yerlerini tercih ederken macera yaşamak isteyen ya da farklı deneyimler yaşamak isteyen kişiler konaklama olarak kamp seçeneğini tercih eder. Kamp yapmak gerekli malzemeleri temin ettikten sonra oldukça keyifli ve heyecan verici bir hale gelmektedir. Bu aktiviteyi daha verimli kılmak için uykunuzu daha iyi almış olmanız gerekmektedir. Uykusuz geçirilen bir gecenin ardından gerçekleştirmek istediğiniz şeyleri gerçekleştirememeniz mümkün olabilir. Çünkü uykusuzluk kişinin algılamasını daha zor bir hale getirebiliyor. Bu nedenle kamp yapılan zaman diliminde uyku sorunu çekmemek için uyku tulumu çeşitleri arasından seçim yapmak gerekmektedir. Uyku tulumu modelleri arasında kişiye ve ihtiyaca göre pek çok model yer alıyor. Uyku tulumu yetişkin modelleri yetişkin kişilere uygun şekilde üretilmektedir. Gençler için tasarlanan uyku tulumu genç çeşitleri de gençlerin beğeneceği renk ve tasarım çeşitleri ile sizlere sunuluyor. Eğer yaz aylarında kamp yapmayı düşünüyorsanız uyku tulumu yazlık modelleri bulunmaktadır. Bu modeller yaz aylarının sıcağına daha fazla maruz kalmamanızı sağlarken geceleri soğuk olabilme ihtimaline göre de tasarlanmaktadır. Uyku tulumu kaz tüyü modeli ise kış aylarında sıcaklığı arttırırken ağırlığın artmasında engel olmaktadır. Oldukça dayanıklı ve hafif olan bu model sizleri kış mevsiminin dondurucu soğuğunda hızlı bir şekilde ısıtabilmektedir. İyi bir ısı yalıtkanına sahip olan bir uyku tulumu kışlık modellerinin temel amacı sizlerin vücudunda yer alan ısının dışarı çıkmasına engel olup o ısıyı içerde tutmaktır. Bu tulum modeli son derece uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunar. Bunların dışında 4 mevsim uyku tulumu modelleri de yer alıyor. Bu modeller here mevsim kullanılması bakımından oldukça uygundur. Bu sayede istediğiniz mevsimde kamp yapabileceksiniz. Uyku tulumları kamp aktivitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alması nedeni ile kişilerin en önemli malzemeleri arasında yer alıyor. Yalnızca kamp yapmak amacı ile değil doğa gezisi yapıldığı zamanlarda da çadır kullanmadan uyku tulumunu kullanabilirsiniz. Kullanıcıların rahatlığı ve konforu göz önüne alınarak üretilen bu modeller ile kendinizi daha iyi ve güvende hissedebilirsiniz. Bunun dışında bu uyku tulumu modelleri içerisinde kolay bir şekilde hareket etmeniz de mümkündür. Bu hareket edebilme özelliğini sizlere sunması ile uyku sonrası bir ağrı ya da tutukluk hissetmezsiniz.

 Uyku Tulumu ile Rahat Bir Uyku

Uyku Tulumu ile Rahat Bir Uyku

Doğa sporları sırasında karşı karşıya kalınan uyku tulumları kişi sayısına göre de farklı modellere ayrılıyor. Eğer tek kişiyseniz tek kişilik uyku tulumu modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak eşinizle ya da bir arkadaşınız ile kamp yapıyorsanız uyku tulumu çift kişilik seçenekleri sizleri bekliyor. Bu çift kişilik uyku tulumu çeşitleri ile sevdiğiniz kişiler ile kamp yapma macerasının tadına varabilirsiniz. Uyku tulumu doğa sporu yapılmak istendiğinde kullanılmasının yanı sıra başka yerlerde de kullanılabiliyor. Askerlik yapan kişiler için de büyük kurtarıcı olan uyku tulumu askerlik çeşitleri askerlerin zorlu hava şartları altında daha iyi korunabilmesine olanak sağlıyor. Askerlik yapan kişiler için oldukça kurtarıcı olan bu ürün son derece önemlidir. Askerlerin yanı sıra bebekler ve küçük çocuklar için de uyku tulumu modelleri bulunuyor. Bebeklerin uyku sırasında devamlı olarak üzerlerindeki örtüyü açmaları onların üşümesine ve hasta olmasına neden olabiliyor. Bu uyku tulumu pijama sayesinde bebeğinizin üzerine ekstra bir şey örtmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda bebeğinizin uyku sırasında daha az hareket etmesini sağlaması ile de bu tulumlar onlara eşsiz bir uyku sunar. Bu sayede hem bebeğiniz devamlı olarak uykusundan uyanmaz hem de sizler uykunuzu alabilirsiniz. Uyku tulumu pamuklu çeşitleri bebeğinizin sağlığı açısından son derece etkili bir üründür. Ancak bunun dışında bebeğiniz için uyku tulumu örgü seçenekleri de bulunuyor. Bu modeller ile hem şık hem de sağlıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı pek çok alanda kullanım alanına sahip olan tulumların temelinde kişiye rahat ve kaliteli bir uyku sunması bulunuyor. İster rahat yataklarda olsun ister de yataktan daha farklı bir zeminde olsun her türlü kaliteli bir uykuyu sizlere sunan bu ürün sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilmeniz mümkündür. Kolay bir şekilde taşınabiliyor olması ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. 0 derece uyku tulumu ile zorlu hava şartlarında dahi kendinizi sıcak tutabilmeniz mümkündür. Sahip olduğu bu özellik bakımından bu ürün özellikle askerler için büyük öneme sahiptir. Her yönü ile sizlere kolaylık sağlaması, geniş bir kullanıcı elde etmesine imkân tanımıştır.

 Uyku Tulumu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uyku Tulumu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğa aktivitelerinden zevk alan ya da doğa aktivitesini denemek isteyen kişiler için şüphesiz en önemli ürünlerden bir tanesi uyku tulumudur. Oldukça işlevsel olması ile doğa sporu yapmak isteyen kişiler tarafından ilgi görmektedir. Doğa aktivitesi yapacak olan kişilerin çadır seçerken dikkat ettikleri gibi uyku tulumu seçimi sırasında da dikkat etmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Ne kadar iyi bir tulum olmuş olursa olsun eğer yanlış bir tercih yapmışsanız yapmak istediğiniz deneyim sizler için oldukça zor bir hale gelebilmektedir. Bu nedenle seçimin doğru bir şekilde yapılması son derece önemlidir. Özellikle doğa aktivitesi ya da kamp gibi faaliyetlere daha yeni ilgi duyan kişiler için bu ürünler arasından tercih yapmak oldukça zordur. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de satın alacağınız uyku tulumu gerçekleştirmek istediğiniz konaklama şekline uygun şekilde olmalıdır. Ayrıca tulumun bulunacağınız bölgenin mevsimine ve vücut tipinize göre de uygun olması gerekmektedir. Bunların dışında kalitesi, dayanıklılığı, hacmi ve ağırlığı da önemlidir. Sahip olduğu modeller bakımından farklı aktivitelere uygun olacak şekilde çeşitler bulunmaktadır. Eğer kamp yapmak için bir tulum arıyorsanız mumya tipi, zarf tipi ya da dikdörtgen tip çeşitleri arasında tercih yapmanız gerekiyor. Alt tarafa doğru daralması bakımından mumya tipi tulum son derece idealdir. Ancak daha rahat bir şekilde hareket etmek istiyorsanız diğer modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer kampınızı yaz ayında kullanacaksanız yazlık uyku tulumu modellerine yönelebilirsiniz. Bu modelleri sizleri daraltmadan uyku konforu sunacaktır. Ancak kampınızı kış ayında yapmayı tercih ediyorsanız kışlık uyku tulumu modelleri sizler için daha ideal olacaktır. Bu modeller kış aylarının soğuğuna dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Eğer tulum tercihinizi her mevsime uygun olacak şekilde yapmak istiyorsanız her mevsime uyum sağlayabilen modelleri satın alabilmeniz mümkündür. Bu uyku tulumu önerileri arasından kendinize ihtiyacınız olanı satın alarak daha verimli ve kaliteli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun uyku sırasında daha az hareket etmesi için bir uyku tulumu satın almak istiyorsanız bebekler için tasarlanan uyku tulumu önerileri seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 Uyku Tulumu Özellikleri ve Fiyatları

Uyku Tulumu Özellikleri ve Fiyatları

Kişilerin ihtiyacına uygun olacak şekilde ürünler üretmeyi amaç edinen markalar tarafından üretilen kamp malzemeleri sizlerin daha kaliteli ve verimli bir deneyim gerçekleştirmenize imkân tanıyor. Birbirinden yenilikçi kamp malzemesi tasarımları ile kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Oldukça yüksek bir performans sergileyen uyku tulumu seçenekleri ile kamp deneyiminiz daha heyecan verici ve keyifli bir hale geliyor. Her mevsim için özel olarak üretilen ürün seçeneklerinin yanı sıra her mevsime uyum sağlayabilen seçeneklerinde yer aldığı bu ürün pek çok alternatif ile sizlere kolaylık sağlıyor. Şehir hayatının stresi ve yorgunluğundan kurtulmanıza imkân tanıyan doğa tatili oldukça rahatlatıcı bir aktivitedir. Geniş bir ürün seçeneğine sahip olan bu tulumları kendi vücut tipinize göre tercih etmenizde fayda vardır. Farklı vücut tiplerine uyum sağlayacak şekilde seçeneği bulunan bu ürün ile kendinizi yatağınızda hissedebilirsiniz. Konfor beklentinize göre tercih edeceğiniz tulum modeli ile keyfinizi katlayabilmeniz mümkündür. Kampınız için yapacağınız hazırlıklar arasında ilk sırada yer alan tulumlar, sizlerin doğa içerisinde rahat bir uyku çekmesi için özel olarak üretilmektedir. Hem konforlu bir uyku çekebileceğiniz hem de temiz havanın tadını çıkarabileceğiniz bu ürün çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde kurabileceğiniz bu tulumu sıcak havalarda kullanacaksanız nefes alabilen yapıda olan çeşitleri tercih edebilirsiniz. Üretiminde kullanılan malzeme sayesinde sizlere rahat bir uyku sunuyor. Eğlenceli ve keyifli bir doğa tatili çoğu kişi için vazgeçilmezdir ve her tatilde olduğu gibi bu tatilde de uyku oldukça önemlidir. Çünkü her zaman olduğu gibi tatilde de iyi bir uyku çekmek sizleri günlük hayatta büyük ölçüde etkileyecektir. Bu nedenle tatilinizin daha zevkli ve rahat geçmesi için size en uygun olan uyku tulumu modelini tercih etmeniz gerekmektedir. uyku tulumu fiyatları tercih edeceğiniz ürünün modeline, kaç kişilik olduğuna, malzemesine ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Oldukça geniş bir ürün seçeneği bulunan uyku tulumları arasından kendinize en uygun olanı seçerek sizler de eğlenceli bir doğa tatili ya da kamp deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uyku Tulumu Nasıl Kullanılır?

Uyku tulumunun içerisine girmeden önce üzerinizdeki kıyafetlerin ne çok ince ne de çok kalın olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda uykuya dalmadan önce üzerinize bir çorap ve şapka bulunmasına önem vermeniz gerekiyor. Kullanım sırasında tulumun kapüşon kısmının yüzünüzün etrafında bir boşluk oluşmayacak şekilde sıkmanız lazım. Bu sizlere daha kolay ve etkili bir kullanım sunacaktır.

Uyku Tulumu Nasıl Katlanır?

Uyku tulumları çeşitleri arasında sıkıştırma torbasına sahip olan modeller bulunuyor. Eğer böyle bir modele sahipseniz bu torba içerisine sıkıştırabilirsiniz. Bu torbaya sahip değilseniz çantanızın içerisine sıkıştırmanız önerilir.

Uyku Tulumu Nasıl Seçilir?

Uyku tulumunu doğa tatili ya da kamp yapacağınız alanın bölgesine, hava durumuna ve kendi vücut tipinize uygun olacak şekilde tercih etmeniz gerekmektedir. Bu sayede uyku konforuna daha iyi şekilde yaşayabilirsiniz.