Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Sallanma

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

İsofix Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Emniyet Kemeri

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Yağmurluk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ana Kucağı

için 309 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ev Tipi Ana Kucağı

Bebeklerin doğduğu andan itibaren güvenli bir biçimde kullanabileceği, birbirinden çeşitli taşıma aletleri söz konusudur. Bu taşıma aparatlarından biri de ev tipi ana kucağı olarak bilinir. Bu tarz ana kucakları için son derece rahat ve kullanışlı olduğu söylenebilir. Ev tipi ana kucağı bebeklerin fiziksel gelişimi açısından anne ve babaların güvenini kazanmış, son derece yararlı bir taşıma aletidir. Bebeklerin rahatça ve sağlıklı bir şekilde kaliteli vakit geçirebilmesi adına, ana kucağı çeşitleri büyük öneme sahiptir. Anne ve babaların kurtarıcı olarak gördüğü bu aletler, bebeklerin kucakta taşınması sonucu meydana gelecek ufak kazaların önüne geçmeyi başarır. Ev tipi ana kucağı çeşitleri sayesinde anne ve babalar, bebeklerini kucakta taşımak zorunda kalmaz. Bu sayede yorucu olan kucakta taşınma işlemi yerini oldukça konforlu oto koltuğu ve ana kucağı modellerine bırakır. Bu aletlerin hem bebeğin hem de anne ve babaların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştırdığını söylemek mümkün. Sabit duruşu sayesinde bebeklere güvenli bir ortam sağlayan ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin kendilerini güvende hissetmesi için tercih edilir.

Birbirinden Kullanışlı Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

Birbirinden Kullanışlı Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

Ana kucağı çeşitleri, birbirinden farklı ve konforlu modellere sahip olmasıyla bilinir. Bu çeşitlerden biri olarak bilinen ev tipi ana kucağı modelleri hem bebeklerin hem de anne ve babaların ihtiyaçlarına uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Anne ve babaların hayatlarını büyük ölçüde kolaylaştıran modeller, aynı zamanda bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamadan vakit geçirmesine katkıda bulunmaktadır. Huzurlu vakit geçirmek için oldukça avantajlı bir seçenek olan ev tipi ana kucağı elektrikli modelleriyle de kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kolay taşınabilen bu modeller sayesinde bebekleriniz evde güvenli bir biçimde vakit geçirebilir. Arzu ederseniz ev dışında herhangi bir mekanda da ev tipi ana kucağı modellerini tercih edebilirsiniz. Bebeklerin doğduğu andan itibaren kullanılması mümkün olan bu ana kucağı modelleri, bebeğin rahat olabilmesi için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı markaların üretmiş olduğu ev tipi ana kucağı çeşitlerini temin ederken, tercihinizi bebeğinizin boyuna ve kilosuna uygun olan ürünlerden yana kullanmalısınız. Üretilen ev tipi ana kucağı çeşitleri pek çok kategoriden meydana gelmektedir. Bu kategoriler arasında, titreşimli, elektrikli, sallanan, salıncak özelliğine sahip ev tipi ana kucağı modelleri yer almaktadır. Hem bebeğin hem de anne ve babanın kaliteli vakit geçirmesi adına güçlü bir alternatif haline gelen modeller, oyuncaklı özelliğe de sahip olması sebebiyle bebeklerin yeni oyun alanlarına ulaşmasını sağlar. Herhangi bir destek almadan, anne ve baba yardımı olmadan oturamayan tüm bebekler için uygun olan ev tipi ana kucağı çeşitleri, özellikle ebeveynler bir işle meşgulken bebeklerin vakit geçirmesine büyük katkı sağlar. Ev içinde en kullanışlı ve yardımcı ürünlerden biri haline gelmeyi başaran ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin kendi hallerine vakit geçirmelerine yardımcı olur. Oyuncaklı modelleri sayesinde bebeklerin hayal dünyasını geliştirmeye büyük ölçüde katkı sağlamayı hedefleyen bu ürünler, anne ve babaların tercihleri arasında yer alır. Bu modellerin bebeklerin uyku düzenine katkı sağladığını da söylemek mümkün. Bebeklerin uyuma alışkanlığı kazanmasında da büyük pay sahibi olan müzikli ev tipi ana kucağı çeşitleri sayesinde, anne ve babaların günlük işlerini aksatmadan halletmesine destek oluyor.

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri Sayesinde Bebeğiniz Oldukça Rahat

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri Sayesinde Bebeğiniz Oldukça Rahat

Ana kucağı çeşitlerinin hem anne ve babaya hem de bebeğe sağladığı pek çok avantaj söz konusudur. Bu avantajlar arasında bebeğin güvenli bir ortamda bulunması ve rahat hareket ederek tehlikelerden korunması yer alır. Bebeklerin kendisini adeta anne kucağında gibi hissetmesi, ürünlerin ne kadar rahat ve huzurlu bir ortama sahip olduğunun en güçlü kanıtlarından biri olarak biliniyor. Bebeklerin sakinleşmesi için gereken ortamı sunmayı başaran ev tipi ana kucağı kullanımı açısından da anne ve babaların rahat etmesini sağlamaktadır. Evde günlük işlerini halletmekle ilgilenen anne ve babalar, bebekleri bu aletlerde bırakıp kaliteli vakit geçirmesine olanak tanıyabilir. Anne ve babalar arzu ederse bebeklerinin ev tipi ana kucağı içinde kısa süreli uyumasına izin verebilir. Neredeyse bir beşik gibi bebekleri rahat ettiren ev tipi ana kucağı kurulumu da kolay olduğu için, ebeveynlerin istediği ortamı sunar. Ürünlerin en dikkat çekici özelliklerinden biri, son derece kolay bir biçimde taşınabilmesidir. Bu sebeple anne ve babalar evin içinde istedikleri yere ana kucağını taşıyarak bebeklerine güçlü bir oyun alanı hazırlayabilir. Ev içinde arzu edilen her odaya rahatça taşınabilen ev tipi ana kucağı çeşitlerini arzu ederseniz evinizin bahçesinde de sergileyebilirsiniz. Pek çok formda durabilen bu ana kucağı modellerinin bebeklerinizin rahatı doğrultusunda tasarlandığını belirtmekte fayda var. Bu sayede, bebekleriniz yatay eğimde durarak uyku pozisyonuna geçebilir. Ürünün sağladığı diğer avantaj ise biraz daha dik hale getirildikten sonra bebekler için son derece uygun bir oyun alanı haline gelmesi şeklinde ifade edilir. Arzu ederseniz, bebeklerinizin eğlenceli aktiviteleri yaşaması ve kaliteli vakit geçirebilmesi adına ana kucağını dik duruma getirebilirsiniz. Sallanan özelliğiyle de dikkat çeken ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerinizin beşiği kadar rahat bir ortamı beraberinde getirir. Böylece, bebekler huzurlu bir ortama kavuşarak keyifli vakit geçirir. Pek çok modelinin üzerinde bulunan oyuncaklar sayesinde bebekler keyifli aktiviteler yaşayabilir. Aynı zamanda müzikli olan ev tipi ana kucağı modelleriyle bebekleriniz eğlenceli anlar yaşayabilir. Sayfamızdan Jaju Baby ev tipi ana kucağı modellerine de göz atabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri ile Bebeklerinize Kaliteli Ortamlar Oluşturun

Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri ile Bebeklerinize Kaliteli Ortamlar Oluşturun

Anne ve babaların, bebeklerine seçmeyi arzu ettiği ev tipi ana kucağı çeşitlerinde dikkat etmesi gereken bazı durumlar söz konusudur. Anne ve babalara, ev tipi ana kucağı tavsiye edilirken bebeklerin yaşı ve kilosu göz önünde bulundurulur. Bebeğinizin doğduğu andan itibaren kullanabileceği bu ana kucağı çeşidi, bebeklerin boyu ve kilosuna göre farklı alternatiflere sahiptir. Bebeğinize uygun ölçülerde seçmeyi arzu ettiğiniz ürün sayesinde, siz gündelik işlerinizle ilgilenirken bebeğiniz keyifli vakitler geçirebilir. Kaliteli zaman geçirmesine ortam hazırlamak adına, bebeklerin kilosuna ve boyuna uygun ürünler seçilmesi oldukça önemli bir kriterdir. Aksi takdirde bebekler ev tipi ana kucağı içinde vakit geçirirken huzursuz olabilir. Aynı zamanda ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bu sebeple ev tipi ana kucaklarının Avrupa güvenlik standartlarına uygun bir biçimde üretimi sağlanır. Güvenliğin son derece önemli bir kriter olması sebebiyle, ev tipi ana kucağı modelleri tasarlanırken bebeğin güvenliği ön planda tutulur. Kemer sayesinde bebeğiniz hem rahat edecek hem de düşme tehlikesi ortadan kalkacaktır. Ev tipi ana kucağı kullananlar güvenli olan bu ürün sayesinde bebeklerinin güvenli bir ortamda vakit geçirdiğinde emin olacaktır. Ürünü kullanan anne ve babalar, ev tipi ana kucağı çeşitlerinin kolay taşınabilir özelliğine sahip olmasından memnundur. Bu sayede ürünü dilediğiniz odaya taşıyarak bebeğinizin eğlencesine ortak olabilirsiniz. Evin her yerinde rahatça bulundurabileceğiniz ev tipi ana kucağı seçenekleri, bebeğinizin rahatlaması açısından son derece faydalıdır. Bebekte meydana gelen çeşitli gaz sancıları ya da reflü gibi durumlarda hareketli olması nedeniyle bu tarz ana kucağı çeşitleri faydalı olacaktır. Uyumakta zorlanan bebekler için de son derece güçlü bir alternatif haline gelen ev tipi ana kucağı modelleri, bebeğinizin uyumasını hızlandıracaktır. Huzursuz olan bebeklerin keyifli anlar yaşaması adına, pek çok üründe çeşitli oyuncaklar yer alır. Bu sayede eğlenceli vakit geçiren bebekler, kendilerini rahat hisseder. Bebeklerin kaliteli aktivitelerde bulunarak keyifli zaman geçirmesini arzu eden anne ve babalar, kanguru ya da ev tipi ana kucağını tercih edebilir.

Bebeğiniz İçin Ev Tipi Ana Kucağı Kullanmanın Avantajları

Bebeğiniz İçin Ev Tipi Ana Kucağı Kullanmanın Avantajları

Anne ve babalar, bebekleri için avantajlı yönleri olması sebebiyle ev tipi ana kucağını tercih edebilir. Klasik pek çok modeli bünyesinde barındıran bu ürünlerin aynı zamanda, müzikli ve oyuncaklı modelleri de söz konusudur. Bebeklerinize arzu ettiğiniz birbirinden çeşitli ev tipi ana kucağı alternatiflerini rahatça temin edebilirsiniz. Ana kucağı modellerinin sunduğu avantajlar arasında rahatlığı ve bebeğe sunduğu konfor yer alır. Ürünlerde keyifli vakit geçiren bebekler, salıncak özelliği sebebiyle eğlenceli anlar yaşayabilir. Ev tipi ana kucağı otomatik salıncak özelliği sayesinde anne ve babalar bebeklerinin kaliteli bir vakit geçirmesine olanak sağlar. Bazı modellerde bu salıncaklar birbirinden farklı 3 kademeden meydana gelir. Bu sebeple, anne ve babalar bebeklerinin hangi hızda sallanacağını belirler. Hız kademesini arzu ederseniz yavaşlatıp kolayca hızlandırabilirsiniz. Salıncak özelliğini çeşitli müziklerle destekleyen ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin eğlenebilmesine zemin oluşturur. Ev tipi ana kucağı otomatik salıncak özelliği bulunan ürünler, bebeklerin uykusu açısından da son derece yararlıdır. Yararlı olmasının sebebi, pek çok bebeğin kucakta durmayı ve uyumayı sevmesi olarak gösterilebilir. Bebeği rahatça uyutabilmek amacıyla pek çok anne ve baba, otomatik salıncak özelliğine sahip olan ev tipi ana kucağı çeşitlerini tercih eder. Sallanmayı oldukça seven bebekler, salıncak özelliği olan bu ana kucağı modelleriyle eğlenceli anlar yaşayabilir. Anne ve babalar, herhangi bir işleri olduğunda bebeklerini sallama işlemini arzu ederlerse otomatik salıncaklı ürünlere bırakabilir. Belirli bir ritme sahip olan bu ev tipi ana kucağı çeşitleri ile bebekleriniz, güvenli bir biçimde sallanarak vakit geçirir. Bebeklerine farklı bir eğlence alanı bulmaya çalışan anne ve babalar, sağa, sola, yukarı ve aşağı sallanan bu salıncaklı aletleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Özellikle gündüz uykusu için oldukça faydalı olan salıncaklı ana kucağı modelleri, anne ve babaların işlerini kolaylaştırma konusunda başarılıdır.

Konfor Sunan Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

Konfor Sunan Ev Tipi Ana Kucağı Çeşitleri

Bebeklerin her zaman konforlu olmasını sağlayan ev tipi ana kucağı çeşitleri, pek çok anne ve babanın favori ürünlerinden biri haline gelmiştir. Birbirinden farklı renk ve modellerden oluşması sebebiyle ev tipi ana kucağı çeşitleri geniş bir kullanıcı kitlesinden meydana gelir. Ev tipi ana kucağı önerileri arasında oyuncaklı, salıncaklı ve müzikli gibi modeller yer alır. Bu modeller sayesinde bebekler ana kucağı içerisinde sıkılmadan vakit geçirir. Katlamalı özelliği de bulunan ev tipi ana kucağı modelleri, bu bağlamda oldukça ergonomik olmasıyla dikkat çeker. Ürünlerin renkleri, birbirinden farklı alternatiften meydana gelir. Renkler arasında en çok tercih edilenler beyaz, pembe, mavi ve turuncu şeklinde ifade edilir. Kaliteli malzemeler eşliğinde üretilen ürünler aynı zamanda bebeğinizin güvenliğinin üst seviyede tutulmasına olanak tanıyor. Kolay temizlenebilen özelliği sayesinde pek çok ürünü anne ya da babalar rahatça temizler. Böylece ürünün kullanım ömrü yüksek oranda artmış olur. Hafif bir yapıya sahip olması sebebiyle, ev tipi ana kucağı çeşitlerini evinizin her bölümüne kolayca taşıyabilirsiniz. Pek çok anne ve baba, bebeklerini rahat ettireceği ev tipi ana kucağı çeşitlerinin fiyatlarını merak eder. Ev tipi ana kucağı fiyatları belli başlı durumlara göre değişkenlik gösterir. Bu durumlar arasında, ürünlerin kaliteli malzemelerden üretilmesi, teknik özellikleri, ürün markası ve ürün boyutları yer alır. Ev tipi ana kucağı modellerinin değişkenlik göstermesi de fiyatlandırma açısından farklılık gösterir. Salıncaklı, müzikli ya da oyuncaklı modeller kendi aralarında farklı fiyat kategorisinde yer alır. Siz de birbirinden farklı modellere ev sahipliği yapan ev tipi ana kucağı alternatifleri arasından bebeğinize en uygun olanını gönül rahatlığıyla tercih ederek, bebeğinizin eğlenceli anlar yaşamasına ortak olabilirsiniz.

Ana Kucağı Kaç Aylıkken Kullanılır?

Ana kucağı kullanım aralığı ana kucağının çeşidine göre değişiklik gösterir. Ev tipi ana kucağının kullanım ayı olarak 6. ay belirlenmiştir. Bu durumun en önemli sebebi arasında, bebeklerin 6. ay itibariyle sürekli kucakta taşınmak ve vakit geçirmek istemesi yer alır. Doğumdan birkaç ay sonra ya da hemen ana kucağını tercih ederek bebeğinizin rahat olduğu bir pozisyon belirleyebilirsiniz. Anne ve babaların dinlenmesi için de tercih edilen ana kucakları bebekten bebeğe değişkenlik gösterse de 6 ay dolaylarında rahatça kullanılabilir. Bebeğinizi belirli aralıklar eşliğinde düzenli olarak hareket ettirmeniz kaydıyla doğumdan sonra ana kucaklarını tercih edebilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ev tipi ana kucağı satın alırken dikkat etmeniz gereken en temel etmen, ürünün güvenlikli olmasıdır. Kumaş yapısının bebeğin rahat etmesi açısından yumuşak olması gerekir. Bu sayede bebeğiniz konforlu vakitler geçirecektir. Ayrıca ürünün kolay temizlenebilir olması gerekir. Ergonomik ve çeşitli güvenlik testlerinden geçen ev tipi ana kucağı çeşitler anne ve babaların her zaman ilk tercihlerinden biri olmalıdır. Ağır olan ev tipi ana kucağı çeşitlerini tercih etmekten kaçınmalı, onun yerine kolay taşınabilir ürünleri tercih etmelisiniz. Gün içinde bebeğinizle beraber sabit bir noktada oturmak oldukça sıkıcı olabilir. Bu sebeple evinizin farklı bölümlerine giderken hafif yapıya sahip ürünleri tercih etmeniz taşıma açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Ana Kucağı Nasıl Kurulur?

Ana kucağını kurmak oldukça kolaydır. Ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzunu dikkatlice inceledikten sonra rahatça ürün iskeletini kurabilirsiniz. Vida yerlerinde vidalar kurulu değilse bu kurulumu kolay bir biçimde sizler de yapabilirsiniz. Ürün iskeleti kurulduktan sonra, ev tipi ana kucağının kumaşını birleştirin. Ardından üründe oyuncak gibi çeşitli aksesuarlar yer alıyorsa onları takın. Ürün elektrikli ya da sallanan bir ev tipi ana kucağı çeşidiyse, pil bölümüne pil eklemesi yaparak ürünü çalıştırabilirsiniz.

Ana Kucağı Ne İşe Yarar?

Ana kucağının hem anne ve baba hem de bebek açısından pek çok faydası bulunmaktadır. Sürekli kucakta vakit geçirmek isteyen bebeklerin ana kucağında mutlu olması anne ve babanın faydasına olacaktır. Ayrıca ana kucakları, bebeklerin güvenli vakit geçirebilmesi adına yeni bir oyun alanı şeklinde ifade edilir. Güvenli olması sebebiyle bebeklerin ufak kazalar geçirmesinin önüne geçilir. Ev tipi ana kucağı çeşitleri, bebeklerin hem eğlenceli hem de sabit bir ortamda hiç sıkılmadan vakit geçirmesine olanak tanır. Anne ve babaların işi olduğu zaman, bebeklerin ana kucağında vakit geçirmesi son derece doğaldır. Bu sayede işlerini halleden ebeveynler, bebeklerinin huzurlu hissetmesine katkıda bulunur. Ana kucakları ile birlikte yeni oyun alanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte, bebeklerin hayal gücünün gelişmesine büyük oranda fayda sağlar.