Ev Tipi Ana Kucağı

Ana kucağı, bebeklerin anne kucağındaymışçasına rahat etmelerini sağlayan ve onları destekleyen mini koltuk benzeri ürünlerdir. Ev tipi ana kucağı adından da anlaşılacağı üzere evin içinde çocuğunuzu güvenli bir şekilde oyalamak, kucak alışkanlığı kazandırmamak amacıyla kullanabileceğiniz bir ana kucağı çeşididir.

Ev Tipi Ana Kucağı Ne İşe Yarar?

Ev Tipi Ana Kucağı Ne İşe Yarar?

Ev tipi ana kucağı yeni doğan döneminden başlayarak bebeğin çocukluk dönemine geçinceye kadar kullanabilecek bir üründür. Annelerin evdeki en büyük yardımcılarından biri olan ev tipi ana kucağı, bebeklerin keyifli vakit geçirmesi için tasarlanmıştır. Özellikle yeni doğan bebeklerin vücutlarına hakim olamadıkları düşünülecek olursa ana kucaklarının onlara destek ve konfor sunması da bu ürünlerin yoğun talep görme sebeplerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca evde işlerle ilgilenmek zorunda kaldığınızda ve farklı odada bulunmanız gerektiği durumlarda bebeğinizi ana kucağında güvenle bırakabilirsiniz. Ev tipi ana kucaklarının farklı model ve fonksiyonel özelliklere sahip modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bebeğiniz için en uygunu olduğunu düşündüğünüz bir modeli sipariş ederek siz de ana kucağı sahibi olabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ev Tipi Ana Kucağı Modelleri

Ev tipi ana kucağı modelleri hayli çeşitlidir. Bu modellerden biri olan titreşimli ana kucağı, sakinleştirici titreşim özelliğiyle bebeğin rahatlamasına olanak sağlar. Titreşimli ana kucaklarının farklı kademelere sahip olanları bulunmaktadır. Bu sayede ana kucağının daha düşük ya da daha yüksek seviyede titreşmesini sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen bir başka model olan sallanan ana kucağı adından da anlayacağınız gibi sallanma fonksiyonu bulunan ana kucağıdır. Bebeğinizi yatıştırmak, keyifli vakit geçirmesini sağlamak ve hatta uyutmak için tercih edebileceğiniz sallanır ana kucaklarının dönenceli çeşitleri de bulunmaktadır. Bir başka ana kucağı modeli de müzikli ana kucağıdır. Bu ana kucağı farklı melodi ve sesler çıkarır. Ayrıca bazılarının ışıklı olanları da bulunmaktadır.

Ev Tipi Ana Kucağı Fiyatları

Ev Tipi Ana Kucağı Fiyatları

Ev tipi ana kucağı fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline ve sahip olduğu fonksiyonel özellikere göre farklılık göstermektedir. Genel olarak uygun fiyat skalasında sunulan ev tipi ana kucağı modellerine kategorimiz üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz. En çok tercih edilen ev tipi ana kucağı markaları arasında; Fisher Price, Kanz, Prego, Sunny Baby, Tiny Love, Nipperland gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının ev tipi ana kucağı modellerine kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz. Ana kucağının yanı sıra hem seyahatlerinizi hem de bebeğinizle birlikte gezmeyi çok daha konforlu kılacak oto koltuğu, kanguru, yükseltici ve aksesuarları da incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ev Tipi Ana Kucağı

için 2,140 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (3)
AcrCiciko (2)
Adore (2)
babexi (1)
BABY HOPE (3)
Baby Jem (18)
Baby Mol (1)
BabyBjörn (22)
Babyfox (1)
Babyjem (6)
Bebecco (1)
Bebefox (4)
Bebesi (1)
Beneto (3)
BERTO (2)
BeSafe (4)
Bliss (2)
Bondigo (17)
Brion (1)
Cam (1)
Cbebe (6)
Chicco (33)
Cybex (1)
Diri Gold (1)
Disney (2)
(724)
Ferrari (6)
Güneysan (8)
han bebe (4)
happy baby (14)
JanBebe (17)
Kanz (2)
KiwiBaby (4)
Kraft (7)
Lorelli (2)
Maclaren (1)
Maller (5)
Mattel (1)
Maxi-Cosi (24)
Moje (4)
NANIA (1)
Nenny (13)
Nipperland (16)
Norfolk (32)
Nuk (1)
Pearson (1)
Pilsan (2)
Playgro (2)
Prego (64)
Quinny (2)
Rose Mose (2)
Sevi Bebe (19)
Smart (1)
Soo Baby (1)
Star (10)
Sunny (3)
Sunny Baby (14)
SVAVA (1)
Tiny Love (15)
Tommybaby (1)
Tripper (2)
Vardem (4)
Vauva (33)
WellGro (1)
Çarlez (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(164)
ve üzeri (267)
ve üzeri (297)
ve üzeri (301)
ve üzeri (306)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL