Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Yükseltici & Aksesuar

için 1,160 sonuç bulundu.
 • 144,00 TL
  sunidericilik
  %100
 • 119,90 TL 109,90 TL
  % 8
  wellgro
  %100
 • 132,99 TL 44,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  38,16 TL

  % 66
  SirinBaby&Kids
  %86
 • 609,82 TL 350,34 TL

  Sepette Ek İndirim

  325,82 TL

  % 43
  hesapliperde
  %96
 • 55,60 TL

  Sepette Ek İndirim

  42,81 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 1.149,00 TL 699,00 TL
  % 39
  BebeğimOlacak
  %82
 • 432,21 TL 388,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  361,76 TL

  % 10
  MinikaBaby
  %83
 • 548,20 TL

  Sepette Ek İndirim

  493,38 TL

  TEİF
  %100
 • 250,00 TL 105,98 TL
  % 58
  Myevilla
  %97
 • 135,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  103,95 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 55,60 TL

  Sepette Ek İndirim

  42,81 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 139,40 TL

  Sepette Ek İndirim

  107,34 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 37,99 TL 34,99 TL
  % 8
  minikbaby
  %100
 • 104,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  80,46 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 81,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  63,06 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 199,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  153,23 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 133,40 TL

  Sepette Ek İndirim

  102,72 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 210,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  161,70 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 204,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  157,77 TL

  TıpışTıpış
  %99
 • 45,99 TL 42,99 TL
  % 7
  minikbaby
  %100
 • 94,99 TL 84,99 TL
  % 11
  minikbaby
  %100

Oto Koltuğu Yükseltici ve Aksesuar

Günümüzde araç kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Araç kullanımında araç içerisinde birçok farklı güvenlik önlemi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise emniyet kemeri olarak bilinmektedir. Ancak emniyet kemeri genel olarak yetişkinler için tasarlanmıştır. Bu noktada çocuk ve bebek yolcular için daha farklı önlemlerin alınması şart haline gelmiştir. Herhangi bir kaza anında çocuğunuzun güvende olduğuna emin olmak istiyorsanız oto koltuk edinebilir ve oto koltuğu kullanımını sağlayabilirsiniz. Oto koltuk modelleri çocuklar için yaştan yaşa farklılık göstermektedir. Ancak genel olarak ele alınan etkenlerden birisi kilodur. Farklı kilolardaki çocuklar için farklı modeller öne çıkmaktadır. Çocuğunuzu tam anlamı ile koruyacak olan bu oto koltukların seçimi oldukça önemli bir noktadır. Çocuklar için doğru seçilmiş olan oto koltuk ile birlikte birçok negatif durumun önüne geçmek mümkün hale geliyor. Oto koltuğun çocuklar için standart konuma getirilmesi için de birçok ek araç bulunmakta. Bunlardan bir tanesi ise oto koltuğu yükseltici olarak biliniyor. Bu yükselticiler sayesinde çocuklar için edindiğiniz oto koltuklarını standart bir konuma getirebilir ve koruyuculuk seviyesini arttırabilirsiniz. Çocuk oto koltuğu yükseltici ile birlikte çocukların rahat bir şekilde araba seyahati gerçekleştirmesine olanak tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda güvenlik açısından da oldukça doğru bir şekilde bu yükselticileri yerleştirdiğinizde ekstra olarak faydasını göreceksiniz. Ebeveynlerin aklına takılan oto koltuk yükselticilerin doğru takılıp takılmadığı, çocuk için uygun olup olmadığı gibi birçok soru mevcut. Çocuğunuz için doğru olan modele ve gereksinimlerine ulaştıktan sonra sayfamız üzerinden sizlere uygun olan modeli kolaylıkla edinebilir ve arabanızda çocuğunuzun güvenliği için kullanmaya başlayabilirsiniz. Her yaş ve kilo aralığında farklı olarak bulunan bu modeller ile birlikte daha güvenli bir araba yolculuğu gerçekleştirmeniz mümkün hale geliyor.

Çocukların Emniyetini Sağlayın

Çocukların Emniyetini Sağlayın

Oto koltuk yükseltici minder her çocuk için kullanılmaz. Özellikle bebeklerde, yeni doğanlarda arkaya dönük olan ana kucağı stilinde olan araba koltukları kullanılmaktadır. Bu yaşlar için bebeklere bu tür modeller daha fazla güvenlik sağlayacaktır. Ancak bebeğiniz büyüdüğünde ve bu tür koltuklara sığmadığında oto koltuk yükselticilerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev tipi ana kucağı modellerini her yaşta kullanmak doğru değildir, çocuklar için güvenliği azaltır. Bu noktada bebek oto koltuğu yükseltici doğru bir karar olacaktır. Burada boy ve kilo oranı oldukça önem taşımaktadır. Ortalama olarak iki yaşından sonra bebekler, çocuklar için oto koltuk yükseltici kullanılmaya başlanmaktadır. Bu noktada da çocuğunuzun kilo ve boyunu göz önünde bulundurarak oto koltuğu yükselticiler arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Emniyet kemeri standardına çocuğunuzu oto koltuğu yükseltici sayesinde getirebilirsiniz. Diz kısmı arabanızın koltuğunda koltuk üstünde kaldığında bu gibi durumlar çocuklar için tehlike oluşturacaktır. Oto koltuğu yükseltici ile birlikte dizlerinin doğru şekilde durmasını sağlayabilir ve güvenliğini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir çarpma anında bu tür bir oturuş olabilecek zararları minimize edecek ve güvenlik sağlayacaktır. Aynı zamanda emniyet kemerinin işe yaraması adına çocuğunuzun oto koltuğu yükseltici kullanmasını sağlamanız gerekmektedir. Bu sayede emniyet kemerinin seviyesine ulaşabilen çocuklar daha güvenli bir şekilde seyahat edebilecektir. Çocukların ana kucağı stilinde bir koltuk ile gitmesi veya oto koltuğu yükseltici ile birlikte seyahat etmesi gibi durumlar trafik kurallarında birçok standart ile birlikte belirlenmiştir. Eğer çocuğunuz için oto koltuğu yükseltici bir model ediniyorsanız çocuğunuzun boy ve kilo bakımından bu modele uygun olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu durumdan emin olduktan sonra alım işleminizi gerçekleştirebilir ve elinize ulaştıktan sonra bu modellerin arabanıza kurulumunu kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Oto Koltuk Yükseltici

Her Yaşa Uygun Oto Koltuk Yükseltici

Oto koltuğu yükseltici kurulumu oldukça basittir. Yükselticiyi satın aldığınızda beraberinde gelen kurulum kılavuzu ile birlikte rahatlıkla kurulumunu gerçekleştirebilmeniz mümkün. Bu noktada çocuğunuzun fiziksel özelliklerine göre de manuel olarak ayarlamalar yapmanız gerekecektir. Manuel ayarlamaları gerçekleştirmenize olanak tanıyan modeller ile birlikte çocuğunuzun bulunduğu ortalama boy ve kilo skalası içerisinde yükselticinin ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz. Oto koltuğu aksesuarları belirli fiziksel skalalar içerisinde kategorilendirilmiştir. Çocukların her yaşta boy ve kiloları farklılık gösterecektir. Bebeklik dönemi ve sonrasındaki süreçte hızlı bir büyüme sürecinde olan çocuklar kısa sürede kilo kazanacak ve boyları uzayacaktır. Bu noktada da büyüme ve gelişme evreleri hız olarak yaştan yaşa farklılık göstermektedir. Bu yüzden oto koltuk yükselticiler belirli yaşlar arasında kullanım olarak kategorilendirilmiştir. Öncelikle bu modeller hacim olarak farklılık göstermektedir. Bakıldığında 2 yaşındaki bir bebek ile 8 yaşındaki bir çocuk hacim olarak birbirinden çok farklıdır. Sekiz yaşındaki bir çocuğun iki yaşındaki bir bebeğin oto yükselticisini kullanamayacağı gibi, iki yaşındaki bir çocuk da sekiz yaşındaki bir çocuğun oto yükselticisini kullanamaz. Her iki şekilde de olumsuz bir durumda bu şekilde meydana kazalar gelebilir. Çocukların güvenliğini sağlayabilmek adına bu gibi kriterler göz önünde bulundurulmalı ve her yaş aralığı için çocuklara uygun bir oto koltuğu yükseltici edinilmelidir. Çocuk oto koltuk yükseltici fiyatları bu yaş kategorilerinde birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Oto koltuk yükselticilerin hacimleri büyüdükçe fiyatlarında da farklılıklar görülecektir. Aynı zamanda üzerinde ek aksesuar ve farklı önlemler bulunduran, ayarlar konusunda daha manuel veya otomatik olan oto koltuk yükselticileri de bulunmaktadır. Fiyatlar düşünüldüğünde bu özellikler de göz önünde bulundurularak kararlar verilebilmekte. Bu noktada oto koltuğu ve ana kucağı sayfamızda incelemeler gerçekleştirebilir ve kriterlere göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Oto Koltuk Aksesuarları ile Keyifli Yolculuk

Oto Koltuk Aksesuarları ile Keyifli Yolculuk

Bebek oto koltuk aksesuarları dendiğinde önünüze birçok farklı aksesuar çıkabilir. Bunlardan bir tanesi ise isofixli oto koltuğu yükseltici denebilir. İsofix bağlantısı bulunan arabalarda bu ek güvenlik önlemini direkt olarak sağlayabilirsiniz. İsofixli olarak bulunan oto koltuğu yükselticilerde ise aracınızdaki girişi isofix girişine dönüştürmenizi sağlayan bir mekanizma mevcuttur. Bu sayede oto koltuk yükselticiyi çok rahat bir şekilde araba koltuğunuz üzerine sabitleyebilirsiniz. Ek olarak üç farklı noktadan çocuğunuzun da sabit bir şekilde oto koltuğu üzerinde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun güvenliğini sağlamak adına kullandığınız otomobil kemerlerinin ne çok sık ne de çok gevşek olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çocuğunuzun gereksinimlerine göre manuel olarak bu ayarları gerçekleştirebilir ve güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Oto koltuğu yükseltici kullananlar daha birçok aksesuar ile birlikte bu yükselticileri zenginleştirebilir. Çocuğunuz için kullandığınız emniyet kemerleri için yastık görevi gören yumuşak uydu pedlerinden edinebilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun boynu ve vücudu için daha güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra çok daha rahat bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda daha birçok farklı aksesuar da bulunuyor. Çocuğunuz yaş olarak ileri bir yaşta değilse, iki veya üç yaş gibi bir skalada ise mama sandalyesi haline bu oto koltuk yükselticiyi çevirebilirsiniz. Ekstra olarak edinebileceğiniz aparatı oto koltuk yükselticisine sabitleyerek çocuğunuzun rahat bir şekilde besinini tüketmesine yardımcı olabilirsiniz. Daha birçok çeşitli aksesuar oto koltuk yükselticinizi zenginleştirmek adına yükseltici beraberinde bulunuyor. Oto koltuğu yükseltici tavsiye konusunda sayfamızda bulunan modeller altındaki yorumları inceleyebilir ve kullanıcı tecrübelerini gözden geçirebilirsiniz. Çocuğunuz ile benzer kütle ve uzunlukta olan çocuklar ile kullanılmış olan modeller altındaki tecrübeleri referans alarak kararınızı rahat bir şekilde verebilir ve kurulumunuzu gerçekleştirerek seyahatlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kraft (11)
Comfymax (232)
Maxi-Cosi (168)
Sevi Bebe (123)
Babyjem (111)
Disney (80)
Marvel (53)
Nania (47)
Mynest (32)
Sema Baby (28)
Lorelli (14)
Ferrari (12)
Moje (10)
Jaju Baby (9)
Babynest (8)
Modastra (7)
My Evilla (6)
Convers (5)
Baby&Plus (4)
Funnababy (4)
Bebekevi (3)
4 Baby (2)
Avionaut (2)
Besafe (2)
Safety (2)
4Moms (1)
Aircosy (1)
Chicco (1)
Cybex (1)
Graco (1)
Inglesina (1)
Mollsbaby (1)
Mycey (1)
Nuna (1)
Ok Baby (1)
Playgro (1)
Rosemilla (1)
Stokke (1)
Svava (1)
Taç (1)
Zuppers (1)
(72)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(33)
ve üzeri (42)
ve üzeri (43)
ve üzeri (43)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL