Yükseltici & Aksesuar

4 yaşını geçmiş çocuğunuzun güveli bir şekilde arabanızda seyahat etmesini sağlamak için oto koltuğu yükselticisi kullanmanız gerekmektedir. Bebeklik dönemini geride bırakmış çocuğunuz, çocuk oto koltuğuna sığamayacağı için araba yolculuklarında mutlaka oto koltuğu yükselticisi ile güvenliği sağlanmalıdır. Araba yolculuklarında çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için yapmanız gereken ilk adım oto koltuğu yükselticisi satın almaktır. Yapılan araştırmalara göre yükseltici, ölümcül kazalarda yaralanma oranını % 70 oranında azaltmaktadır. Sonrasında ise çocuğunuzun kemerini çözmemeniz ve ön koltuğa oturtmamanız gerekmektedir. Ön koltukta hava yastığı bulunduğu için kaza anında patlar ve çocuğunuzun ciddi yaralar almasına sebep olabilir. 12 yaşından önce çocukların emniyet kemeri kullanması da tehlikelidir. Bu nedenle çocuğunuzu arabanızda taşıyacaksanız, mutlaka uygun çocuk koltuğu ve yükseltici kullanmanız gerekecektir.

Yükseltici, emniyet kemerinin çocuğunuzun boynuna zarar vermesini engellemektedir. Bu nedenle araba yolculuklarında mutlaka kullanılması gerekmektedir. Emniyet kemerleri, yetişkinlerin güvenliğini sağlamak için geliştirildiği için çocukların arabada emniyet kemeri kullanması rahatsız edici niteliktedir. Bebeklik dönemini geçen çocuğunuzun araba yolculuklarında güvenliğini sağlamak için yükselticinin yanında bir de kemer düzenleyici ped kullanabilirsiniz. Bu ürün, boyun hizasına gelen kemerlerin yetişkinler gibi kullanılmasını sağlamakta ve ani frenlerde çocukları göğüsten kavrayarak tehlikeli durumların önüne geçmektedir.

Kategorimizde yer alan ürünler arasında, bebeğinizin ihtiyacı olan yükselticileri ve diğer aksesuarları bulabilmeniz mümkün. Çocuğunuzu oto koltuğuna ya da ana kucağına bağladığınız zaman kemerin bir arada güvenli bir şekilde durmasını sağlamak ve kemerin omuzdan çıkmasına engel olmak için kemer toplayıcı ürünü kullanabilirsiniz. Şeffaftır ve kesinlikle çocuğunuza rahatsızlık vermez. Yeni doğan bebeğinizi ana kucağında taşımak için bel desteği kullanmanız gerekmektedir. Bebeklik döneminde ana kucağı kullanımı çok kullanışlı bir araç olmasına rağmen, yeni doğan bebeği taşımak için biraz yetersizdir. Bu nedenle birçok anne, ana kucağının ortasına battaniye veya yastık koyar. Tüm bunlarla uğraşmak yerine kategorimizde yer alan ana kucağı destek pedlerinden edinerek işinizi kolayca çözebilirsiniz. Sevi Bebe bel desteği, ana kucağının iç ve dış yapısına uyumludur ve tamamen bebeğinizin konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Yükseltici & Aksesuar

için 1,249 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
ABC Desing (45)
(1)
(1)
(1)
Baby Jem (86)
(1)
Babyjem (70)
(5)
BeSafe (20)
(5)
(4)
(5)
(5)
(2)
(4)
(5)
Disney (7)
(118)
(1)
(2)
(4)
(3)
Maxi-Cosi (34)
(4)
(5)
(5)
(1)
(1)
(1)
Sevi Bebe (185)
Skip-Hop (15)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(71)
ve üzeri (117)
ve üzeri (130)
ve üzeri (134)
ve üzeri (137)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL