TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

, Kanguru

için 1,449 sonuç bulundu.

Kanguru

Doğdukları ilk günden itibaren yanınızdan ayırmak istemediğiniz ve daima şefkatle yaklaştığınız bebeğiniz için daima en iyisini istersiniz. Her ne kadar bebeğinizi dış dünyanın tehlikelerinden uzak tutmak isteseniz de yavrunuzun dünyayı yavaş yavaş keşfetmeye başlamanız ancak sizin desteğinizle mümkün olur. Bu desteği doğduğu günden itibaren sıcacık kucağınızda vermenizi sağlayan hem sizin için hem de bebeğiniz için sağlıklı ve kullanışlı bir ürün olarak ortaya çıkan kanguru aparatları adı üstünde bebeğinizi bir kangurunun kesesinde taşıdığı gibi kucağınızda taşımanızı sağlıyor. Genellikle annelerin kullandığı bir ürün olduğu için ana kucağı olarak da adlandırılan bu ürün özellikle çalışan ya da sık sık dışarı çıkması gereken meşgul annelerin bebeklerinden ayrılmadan güvenle işlerini yapabilmelerini sağlamakta olup hem iç mekanlarda hem de dış ortamlarda kullanılması son derece uygundur. Hem annelerin hem de babaların yürüyüşlerde ve günlük işlerde bebeklerini mümkün olduğunca güvenli bir yerde yani kucaklarında tutmalarını sağlayan kanguru ana kucağı hem bebeğin vücut yapısına uyum sağlar hem de ebeveynlerin yorulmadan uzun süre bebekleriyle birlikte iş yapabilmelerini sağlar. Çocuk sahibi olduktan sonra elinin kolunun bağlandığını iddia eden eski kuşakları şaşırtan anne kucakları sayesinde korkusuzca günlük aktivitelerinizi yaparken aklınızın bebeğinizde kalmamasını sağlıyor. Bebeklerini yanlarından ayırmadan güvenle ev işlerini, market alışverişlerini ya da yürüyüşlerini yapmak isteyen ebeveynler için bebek kucağı almanın tam zamanı gibi gözüküyor.

Kanguru ile Bebeğiniz Dünyayı Güvenli Kollarınızda Tanıyor

Kanguru ile Bebeğiniz Dünyayı Güvenli Kollarınızda Tanıyor

Yeni doğan bebeğiniz için dünya kocaman ve maceralarla dolu bir yerdir ve bu büyük dünyayı keşfetmeye başlayacakları en güvenli yerlerden biri de siz ebeveynlerin sevgi dolu kucaklarıdır. Özellikle annesinin bedeninden henüz ayrılan yeni doğan grubundaki bebekler için annenin tenine yakınlığın önemi uzmanlarca belirtilmekte olup kucağa alışan bebeklerin ileride anneye zorluklar yaşatacağı efsanesi tamamen geçmişte kalırken kanguru ana kucağı modelleri her geçen gün daha fazla bebek odasına ekleniyor. Anne ve babaya bağlılığın ve ihtiyacın son derece yüksek olduğu ilk aylarda kimi zaman ebeveynlerin özellikle annelerin bebeklerini yalnız bırakmamak adına pek çok işlerinden geri kaldıkları, yalnızca kendileriyle değil evleriyle ve sevdikleriyle ilgilenemedikleri sıkça işitilen bir durum olurken bu durumun önüne geçmek için özel olarak tasarlanan kolay kullanımı ve çok fonksiyonluluğuyla dikkat çeken kangurular yeni ebeveynlerin imdadına yetişiyor. Ayarlanabilen uzun kullanım amaçlı kanguruların yanı sıra yalnızca yeni doğan bebekler için tasarlanan daha küçük ve daha yumuşak kangurular da bebeği için mümkün olduğunca kaliteli ürünler tercih eden anne ve babaların ilk tercihi oluyor. Bebeğin kalçasını, omurgasını ve bacaklarını doğal duruşunu kaybettirmeden destekleyen kangurular tıpkı geçmişte dışarıda çalışan annelerin kullandığı sırta bağlama temelli aparatlar gibi kullanışlı olurken bebeğin annenin ya da babanın kalp atışlarını hissederek sakin kalmasını ve güvende hissetmesini sağlayan ana kucaklarını geleneksel bebek taşıma aparatlarından daha fonksiyonel kılan bir diğer özellik de ebeveynin bebeğin hareketlerini çok daha kolay kontrol edebilmesi ve minik kazalara anında müdahale edebilmesi oluyor. Kimi ebeveynler yeni anne babalara kanguru ana kucağı tavsiye ederken kendi deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarken her ebeveynin kangurudan beklentisi farklı oluyor. Genel olaraksa kangurudan beklenti Anne & Bebek için konfor oluyor. Zira bebeğin boyuna ve vücut yapısına uyum sağlamayan kangurular yalnızca bebek için değil ebeveynler için de bir işkenceye dönüşebiliyor. Yalnızca yeni doğan bebeklerin bakımı için değil ilerleyen yaş grubundaki bebekler için de son derece kullanışlı olan bu aparatı seçerken bebeğin kilosu, büyüklüğü ve yavaş yavaş belirginleşmeye başlayan karakteri dikkate alınmalıdır.

Kanguru ile Mutlu Büyüyen Bebekler

Kanguru ile Mutlu Büyüyen Bebekler

Kimi aileler bebeklerini nadiren dışarı çıkararak onları hastalıklardan, yabancılardan ve olası tehlikelerden korumayı ve aynı zamanda bebekle dışarı çıkmanın dağınıklığından ve stresinden kaçınmayı hedeflerler. Bu durum bebeğin bedensel ve sosyal gelişimini engellediği gibi ebeveynleri de sosyal yaşamdan uzaklaştırarak alışmış oldukları yaşam biçiminden koparabilir. Bu durumların önüne geçen kanguru bebek taşıma aparatları sayesinde hem bebekler için dünyayı tanıma yolundaki ilk adımlar atılıyor hem de ebeveynler büyük hazırlıklara gerek kalmadan sosyal hayata karışabiliyor. Doğumdan itibaren kullanılabilen ana kucaklarının hafif yapısı ve hızlı kullanılabilmesi özellikle bebeklerin daha hızlı büyüdüğü ve dünyayı çok daha hareketli bir şekilde keşfettiği aylar olan beşinci ay ila onuncu ay arasında son derece kullanışlı olabiliyor. Daha hareketli hale gelen çocuklar ana kucaklarında yüzleri anneye dönük olarak değil sırtlarını annenin kucağına dayayarak rahat ve eğlenceli yolculuklar yapabilirken artık çok daha hareketli olan bebeklerinin kontrolünü hala ellerinde bulunduran anneler kanguru kucağıyla güven içinde günlük işlerini halledebiliyor. Bebeklerin hızlı keşif dönemleri olan emekleme zamanlarında anneler için bir kurtarıcı olan kangurular hem ev içinde hem de dışarıda bebeklerin daha kolay taşınmasını ve daha rahat kontrol edilmesini sağlamakla kalmıyor bebeğin alışmış olduğu rahatlıktan kopmadan yepyeni alanları ve yerleri keşfetmesini kolaylaştırıyor. Yeni doğan için tasarlanan ana kucaklarının aksine çok daha sağlam olan ve bebeğin dikkatini dağıtacak elementler de içerebilen altı ay ve sonrası için tasarlanan ana kucaklarında kimi zaman cep bölmesi bulunmakta olup bu cep özellikle bebekle beraber çıkılan kısa yürüyüşlerde ve alışverişlerde ihtiyacınız olan her şeyi bir yerde toplayarak ekstra bir yük olmadan işinizi halledebilmenizi sağlıyor. Bebeğiniz hızlı büyüdüğü ve ağırlaştığı altı ay sonrası dönem için geliştirilen ana kucaklarının bebeğinizin hızlı büyüyen yapısına ayak uydururken sizin de omuzlarınıza ve sırtınıza daha az yük binmesi için tasarlanan özel mekanizmaları mevcuttur. Bebeğinizin artık eski ana kucağına sığmadığını düşünüyorsanız ve bebeğinizle çıktığınız rahat yolculukların aynı konforla devam etmesi için yepyeni bir ana kucağı almayı hedefliyorsanız birbirinden kullanışlı özellikleriyle size sunulan farklı ürün modelleri hakkında farklı ebeveynlerden bebek kanguru önerisi alabilirsiniz.

Kanguru Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kanguru Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her geçen yıl genişleyen bir ürün yelpazesiyle daha çok anne ve babaya sunulan ana kucakları arasından seçim yapmak biraz zorlayıcı olsa da bu durum bebeğinin ve kendisinin rahatı için doğru kararlar vermek isteyen ebeveynleri engellemiyor. bebek kanguru modelleri genellikle yeni doğanlar için farklı altı ay ve üstü bebekler için farklı tasarımlarla kullanıcıya sunulsa da genişleyebilen tasarımlara sahip uzun süre kullanıma uygun ürün seçenekleri sıklıkla kullanıcıya sunulan ürünler arasındaki yerini alıyor. Yeni doğan kanguruların bebeğin anne karnındaki sıcak ve sıkı duruşunu korumasına yardımcı olan esnek sırt detaylı, sırt ve boyun destekleri ayarlanabilen ürünler dikkat çekerken bebeğin bacak aralığına göre değiştirilen bacak destekli yeni doğan ana kucakları sırttan ve belden ayarlanabilen yükseklik ve sıkılık ayarlamalarıyla ilk aydan altıncı aya kadar kullanılabiliyor. Kış bebekleri için daha kalın sırt destekli ana kucakları bebeklerin üşümemesi açısından etkiliyken hava alan kumaşlardan yapılan ana kucakları bebekleri terletmediği için ebeveynlerin öncelikli tercihleri arasında oluyor. Ebeveynin bebeğin kontrolünü sağlaması açısından kolayca açılıp kapanan yeni doğan ürünleri tercih edilmekte olup özellikle altı ay ve sonrası dönemler için alınan ana kucaklarının ekstra emniyet kilidiyle daha güvenli olan çeşitleri temkinli ebeveynler tarafından oldukça sık tercih edilen aparatlar oluyor. Altı ay ve sonrası dönemde daha hareketli olan bebeklerin anne kucağında daha çok hareket etmeleri göz önüne alınarak tasarlanan genişleyebilen alt desteğinin yanı sıra daha iyi bir sırt ve boyun desteğiyle güçlendirilen ana kucaklarında en fazla aranan özelliklerden biri de takılıp çıkartılabilen bir oturma aparatı oluyor. Bu dönemde ağırlaşan bebeklerin ebeveynin omzuna ve beline yaptığı baskıyı azaltan oturma aparatları bebeğin kalçasını destekleyerek daha konforlu bir kanguru yolculuğu yapmasına da katkıda bulunuyor. Genellikle klipslerle anne veya babanın bedenine yerleştirilen ana kucakları genellikle kolay ulaşılabilen bir emniyet kilidi ve klipse sahip olmakla birlikte bebeğin güvenliği için ebeveynin hareket alanını daraltmayan ürünler tercih ediliyor. Yalnızca bebeğin değil ebeveyninde konforu düşünülerek tasarlanan ana kucaklarında cep detayı son derece kullanışlı olabilirken omuz ve sırta temas eden kanguru kollarının süngerli olması omuzları rahatlatırken hava alan bir yapıda olması da ebeveyn için bir avantaj oluyor. Genellikle boyu ve genişliği ayarlanabilen basit bir düzeneğe sahip kangurular farklı dizaynlarıyla hem bebeğin hem de ebeveynin rahat yolculuk etmesini sağlarken kanguru ana kucağı fiyatları model özelliklerine bağlı olarak değişmektedir.

Kanguru ile Bebeğinizi Konforlu Taşıyın

Kanguru ile Bebeğinizi Konforlu Taşıyın

Ailelerin alışmış oldukları hareketli yaşam stillerini korurken bebeklerini de arkada bırakmamalarını sağlayan ana kucakları bebek doğduğu andan itibaren kullanılabilen bir ürün olup hem ev içinde hem de dış ortamlarda yalnız bebek için değil anne veya baba için de son derece konforlu bir taşıma deneyimi sunuyor. Genellikle tek parça halinde alınmasına rağmen özellikle bebek gelmeden her şeyini tamamlamak isteyen ebeveynler için büyük bir kolaylık olan ana kucağı kanguru set türleri de son derece hızlı bir taşıma çözümü olabiliyor. İki parçadan oluşan kanguru setleri olabileceği gibi dört hatta beş parçadan da oluşabilen bu ürün grubunun içinde ana kucağı aparatı, taşıma çantası, ihtiyaç çantası, araba için bebek koltuğu, bebek hamağı ve taşınabilir bebek çantası gibi son derece kullanışlı ürünler oluyor. Özellikle müstakbel anne babalar tarafından topluca alım kolaylığı açısından tercih edilen bu ürünlerden kimileri bebeğin ilk birkaç ayında son derece kullanışlı olurken bazılarının bebek büyüdükçe yenilenmesi gerekebiliyor. Ana kucakları da aynı şekilde bebek büyüdükçe yenilenebilen ürünler olmakla birlikte esnek malzemelerle yapılan ana kucaklarının birkaç sene kullanılabilen seçenekleri son yıllarda giderek daha fazla ilgi görüyor. Bebeğin anatomisine uyum sağlayan bir ürün olarak dikkat çeken ana kucaklarında bebek büyüdükçe farklı özellikler aranmaya başlanıyor. Örneğin altı aydan daha büyük bebekler artık eskiye oranla daha hareketli oldukları ve dünyayı daha çok merak ettikleri için bu bebeklere özel üretilen ana kucakları bebeğin anneye dönük olduğu pozisyonlar dışında bebeğin dışarı dönük olduğu şekilde veya sırta takılarak kullanılabiliyor. Aynı zamanda bu dönemde oturmaya da başlayan bebekler için alta konulacak oturma minderleri büyük rahatlık sağlıyor. Oturarak ve dışarı dönük olarak yolculuk eden bebeklerin daha mutlu ve daha konforlu olmaları mümkün olurken ebeveyn için de bebeğini eğlendirmek kolaylaşıyor. Dışarıda çıkılan kısa gezilerde bebek arabası almadan özgürce dolaşabilmenizi sağlayan ana kucağı sayesinde bebeği taşıyan ebeveynin de eşya kalabalığı ve ağırlığı olmaksızın gezmenin tadını çıkarması mümkün oluyor.

Kanguru Kullanmanın Kolaylığını Keşfedin

Kanguru Kullanmanın Kolaylığını Keşfedin

İlk daha bebek sahibi olan aileler hayatlarına katılan bu minik meleğin hiçbir şeyinin eksik olmasını istemezler. Ana kucağı da bebeklerini kolayca taşımaları, uyutmaları ve gözetlemeleri için son derece kullanışlı bir ürün olarak karşılarına çıkar. Fakat kanguruyu ilk defa elinize aldığınızda nasıl kullanıldığına dair kafanızda bazı soru işaretleri oluşabilir. Pek çok kolu bulunan ve karmaşık bir tasarım gibi gözüken kanguru bebek taşıma aparatını kısa sürede çözmeniz için güzelce bir incelemeniz gerekir. Kanguru aparatı belde birleşen iki kol, sırta yerleştirilen sonradan birleştirilen ya da birleşik gelen sırt için kollar ve bebeğin yerleştirildiği cepten oluşmaktadırlar. Bazı seçenekler bel desteksiz olabilirken bel destekli ürünler bebeğin ağırlığının dağılmasını sağladıkları için özellikle büyük bebeklerin taşınması için daha çok tercih edilmektedir. Bu ürün hem annenin hem de babanın beline yerleşmeye uygun olarak tasarlandığı için genellikle omza yerleştirilen kolları kolların altından veya sırttan klipslerle bir araya getirilerek birleştirilirler. Bununla birlikte hızlı kullanım için sırt çantası mekanizmasıyla çalışan kollar da mevcuttur. Kol ayarlamalarının ebeveynin kolayca ulaşabileceği bir yerde olması özellikle uzun aile yürüyüşlerinde anne ve babanın bebeği değişimli olarak taşıyabilmesi için önemlidir. Bel desteği genellikle sırtta birleşen kollara sahip olup belin kalınlığına göre ayarlanabilen uzunluğa sahiptir. Bebek büyüdükçe alanın genişlenebilmesi için önemli bir ayrıntı olan uzunluğu değiştirilebilen mekanizmalı sırt ve bel mekanizmalarının aynı zamanda yüksek güvenlikli olmaları için klipsler açılmadan önce açılan bir güvenlik kilidine sahip olmaları mühimdir. Sırt ve bel desteğiyle bebeğin ağırlığının dağılması sağlanırken kangurunun kucağının yüksekliği ve sıkılığı bebeğin konforu için önemlidir. Özellikle yeni doğan bebeklerin anne karnındaki rahatlığı hissetmeleri için kucağın sarıcı bir sıkılıkta olması gerekmektedir. Boyun desteği bebeğin boyutuna göre değiştirilebilen bir mekanizmaya sahip olan bebek kangurusu çeşitleri bebeğin anatomisine uyum sağlayan bir yapıda olmalıdır. Bel desteği bağlandıktan sonra bebeğin kucağa yerleştirilmesi ve bebek cebinin bebeğin sırtını sararak kollara geçirilmesi ardından eğer kollar klipsle birleştiriliyorsa birleştirilmesiyle kanguru kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Kanguru Seçimi ve Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar

Kanguru Seçimi ve Bakımında Dikkat Edilmesi Gereken Ayrıntılar

Ebeveynler için de bebekler için de konforun ve kolaylığın adresi kangurular bebek doğar doğmaz kullanılmaya başlanan ve bebek dört yaşına veya on sekiz kiloya ulaşana kadar kullanılması mümkün olan ürünler olup genellikle bebeğin yürümeye başlamasıyla işlevselliği azalsa da hala özel durumlarda kullanılabilen ürünler olarak anne ve babaların hayatına giriyor. Uzun süre hayatınızda kalan ve biricik bebeğinize sizin kadar temas eden bebek taşıma kangurusu modelleri arasından birini tercih ederken dikkatli olmanız bu ürünün rahatlığından uzun süre faydalanmanız açısından önemli olabiliyor. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için alacağınız ana kucağı aparatının Kalça Çıkığı Enstitüsü tarafından teste tabii tutulmuş ve onaylanmış olması gerekmektedir. Bebeğin bacak açıklığının ve kalça gelişiminin sağlıklı devam etmesi için gerekli olan tasarım kazandırılan kanguruların bebek içine yerleştirildiğinde bebeğin bacaklarının “M” şeklinde kalmasını sağlaması ve bacak aralığını fazla genişletmemesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra altıncı aydan sonra alt destek aparatıyla güçlendirilen oturma alanına sahip olan kangurular bebeklerin konforlu yolculuk sürmeleri ve aynı zamanda ebeveynin sırtına yapılan baskıyı azaltması açısından tercih edilmelidir. Aynı zamanda nefes alabilen kumaşlarla ve teri dışarıya atabilen malzemelerle yapılan bebek kangurusu tavsiye edilmekte olup sırt bölümü havalandırılabilen ürünler bebeğin rahat kalmasını sağlayabilir. Ergonomik ürünler tercih edilerek bebeğin omur sağlığı korunurken bebeğin ebeveynin şeklini almasından ziyade ebeveynin bebeğin yapısına ayak uydurmasını kolaylaştıran kangurular ergonomik sınıfında değerlendirilmektedir. Bebeğin kollarının rahatça salınmasını sağlayan kol kısmının yanı sıra bacağının fazla sarkmaması için bebeğin yapısına uygun genişlikte bir oturma alanı son derece kullanışlı olacaktır. Bebek kangurularını temizlemek için doğal sabuna batırılmış havlular tercih edilmeliyken makineye atılmaya uygun olan kangurular bulunmakla beraber hoyrat temizleme işlemleri kangurunun formunu bozabileceği gibi kimyasal deterjanlar da bebeğinizin hassas cildine zarar verebilmektedir. Doğal malzemelerle yıkanan veya silinen kangurular bebeğinizin sağlığını olumsuz etkilemez ve kullandığınız süre boyunca formunu korur. Birbirinden kullanışlı Oto Koltuğu & Ana Kucağı modellerini incelemek ve haklarında ayrıntılı bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Babalinbaby (126)
Baby&Plus (4)
Baby2Go (31)
Baby2go (4)
Babybjörn (17)
Babyda (2)
Babyes (6)
Babyhope (11)
Babyjem (5)
Babymol (35)
BabyNEO (1)
Babyroo (3)
Bebebebek (5)
Bebegen (6)
Bebekevi (1)
Bebesi (2)
Bethbear (1)
Bibaby (8)
Boba (9)
Casual (3)
Chicco (44)
Cybex (2)
CYF Baby (2)
Dibababy (1)
(18)
Duux (2)
Eggbaby (40)
EleleLife (2)
Fringe (1)
Gabesy (1)
Hanbebe (11)
Huggyberry (25)
Infantino (1)
Inglesina (1)
Kraft (31)
Lal Baby (7)
Liza Baby (2)
Lufa (2)
Mamadusbaby (228)
Manduca (2)
Mobesy (1)
Moje Baby (12)
Mollsbaby (18)
Mycey (12)
Neko (41)
Norfolk (2)
Pellybaby (5)
Prego (4)
Quinny (5)
Rainbaby (4)
Salopet (7)
Sevi Bebe (145)
Solomom Baby (316)
Soo Baby (2)
Tommybaby (3)
Tomy (1)
Tripper (25)
Tuc Tuc (2)
Vauva (7)
Zoenka (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(422)
(310)
(52)
(38)
(38)
(33)
(31)
(31)
(22)
(20)
(20)
(19)
(16)
(16)
(14)
(8)
(7)
(7)
(6)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Aralığı

(441)
(394)
(29)
(24)
(21)
(16)
(10)
(8)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(117)
ve üzeri (163)
ve üzeri (171)
ve üzeri (172)
ve üzeri (172)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL