Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Sevi Bebe (38)
Eggbaby (23)
Chicco (17)
Babybjörn (16)
Infantino (8)
Kraft (8)
Tommybaby (8)
Babymol (4)
Mycey (4)
Molmini (3)
Neko (3)
Rain Baby (3)
Baby&Plus (2)
Babyhope (2)
Babyroo (2)
Boba (2)
Duux (2)
Lal Baby (2)
Liza Baby (2)
Norfolk (2)
U.S.F (2)
Vauva (2)
Baby2Go (1)
Bebegen (1)
Cybex (1)
Cyf Baby (1)
Ergobaby (1)
Inglesina (1)
Kanz (1)
Ladybeby (1)
Mobesy (1)
Molls (1)
My Valice (1)
Salopet (1)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

(33)
(27)
(21)
(9)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(48)
(35)
(25)
(9)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (25)
4 yıldız ve üzeri (39)
3 yıldız ve üzeri (44)
2 yıldız ve üzeri (44)
1 yıldız ve üzeri (44)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kanguru

için 232 sonuç bulundu.

Kanguru

Bebekler, anneleri ve babaları için vazgeçilmezdir. Bu nedenle ebeveynler, çocuklarını hiçbir zaman yanlarından ayırmak istemezler.Kollarında olmaları onları çok daha güvenli bir ortamda tutmak adına oldukça önemlidir. Aynı konu bebekler için de geçerlidir. Her zaman annelerinin ve babalarının kokularını duymak ve kalbinin atışını hissetmek isterler. Ancak ne yazık ki bu her zaman mümkün değildir. Kollar ve bacaklar günlük hareket süresinin üzerine bir de bebeğin eklenmesi ile zorlanmaya başlarlar. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına üretilen son derece rahat ve kullanışlı olan kanguru modelleri oldukça işinize yarayacak. Her geçen gün hayatın akışı hızlanmakta ve çocuk sahibi olan insanların sayısı da artmaktadır. Bu iki farklı hayatın birleştirilmesi ise ebeveynler için oldukça önemli bir konudur. İnsan hayatı birçok zaman şekil değiştirir. Ancak bu değişikliğin en fazla olduğu nokta bebek doğduktan sonraki zamandır. Bu zamanda tamamen farklı sorumluluklara sahip olan insanlar çocuklarını her zaman yanlarında tutak isterler. Sizlere sizlerin gözünden bakarak yardımcı olmaya çalışan ve hem bebeklere hem de anne ve babalara sınırsız güven aşılayan bu ürünler seçilmek üzere sizleri bekliyor. Sizlere yardımcı olabilmek adına ekstra birçok özeliğe sahip olan bu kanguru bebek taşıma aparatı sayesinde taşıma konusu eskisinden çok daha kolay olacak. Kangurular bebeklerin konforlu bir şekilde ebeveynleri ile birlite vakit geçirmenin yanında annelerine ve babalarına da kolaylık sağlamak adına üretilen bir yardımcı aparattır. Bu yardımcı aparat sayesinde günlük hayatında ebeveynler oldukça kolay bir yaşam sürmeye başlarlar. Kanguru ergonomik olma özelliği sayesinde ebeveynlere de konforlu bir deneyim sağlıyor. Bu kolaylık ve konfor sebebiyle de bugünlerde ebeveynler için kangurular vazgeçilmez bir ürün haline gelmektedir.

Ebeveyn ve Bebeklerin Ortak Noktası Kangurular

Ebeveyn ve Bebeklerin Ortak Noktası Kangurular

Bebekler ile ilgilenmek ev ile dışarıdaki hayatta birbirinden farklıdır. Dışarıdaki hayatta bazı gerekli olan önlemlerin alınması adına ilgi bebekten farklı yönlere dağılmakta ve bu da bebekleri huzursuz etmektedir. Bunun önüne geçebilmek amacıyla üretilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ve en çok güvenileni kangurudur. Kanguru annelerin veya babaların çocuklarını her zaman yanlarında tutabilmek adına aldıkları ve önlerine yerleştirerek güvenli bir şekilde korudukları bir eşyadır. Günlük hayatta, alışveriş esnasında, gezmeye çıkıldığında, parka gidildiğinde veya seyahat ederken gerçekleşen dikkat dağınıklıkları yönetimin zorlaşmasına neden olmaktadır. Tam olarak bu gibi zorlukların arasında devreye girerek sizlere mükemmel sonuçlar elde etme şansı tanıyan bu eşyadan son derece memnun kalacaksınız. Gerek çocukların sürekli annelerini ve babalarını istemeleri gerekse anne ve babaların çocuklarını sürekli güvende tutma istekleri sonuna kadar karşılanmaktadır. Sizleri her renk desen ve güvenlik sistemi ile taşıtarak her anlamda avantaj elde etmenizi sağlayan bu ürünler sizleri bekliyor. Sık bir şekilde annelerin kullanmasından dolayı kanguru ana kucağı olarak da bilinen bu özel üretim eşyaları bebeklerinizi sürekli kucaklarınızda tutarak iki tarafın da istekleri sonuna kadar yerine getirmiş olur. Sizlere güven aşılayabilmek adına verdiği yüksek çabalar sonucunda elde edilen ürünler sizleri son derece hoşnut bırakacak. Birçok ebeveyn tarafından güvenle kullanılan ve sevilen kanguru çeşitleri sadece bir tıklama kadar uzağınızda.

Her Ebeveyne Uygun Kangurular

Her Ebeveyne Uygun Kangurular

Evin içerisi ve dışarısı herkes için farklı bir dünyadır. Ancak bebekler için bu durum çok daha büyük bir olaydır. Her zaman yanınızda olmak isteyerek sizleri hissetme ihtiyacında olan bebeklerin bu isteklerini karşılayan bu ürünler aynı zamanda sizlerin günlük işler üzerindeki baskısını da azaltacak. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına üretilen ve son derece başarılı sonuçlara imza atan kangurular ile rutinleriniz bile artık sizi yormayacak. Gün içerisinde uzun süreli işlerin halledilmesi, aynı zamanda bebeklere bakılması çoğu zaman bir külfete dönüşmektedir. Sizleri bu sorundan kurtarmak adına üretilen kangurular ile hayatınızda yeni bir döneme adım attığınızı hissedeceksiniz. Sizlere kolaylık ve rahatlık sağlamak adına üretilen bu özel ürünler hem anneler hem de babalar için oldukça büyük bir fırsat. İlk olarak bebeğin doğumundan sonraki dönemde eski düzene dönülmesi hayli zordur. Bu problemlerin yaşandığı bir başka yer ise yollar ve seyahatlerdir. Ebeveynlerin tamamında özel araç bulunmamakta veya ehliyet olmamaktadır. Bu nedenler ile kullanılan toplu taşıma araçları ise bizleri seyahat etme açısından son derece rahatlatmaktadır. Ancak bebekli bir anne veya baba iseniz bu konu bir kolaylıktan çok zorluğa dönüşmemektedir. Bu zorluk göz önünde bulundurulduğunda yapılmak istenen seyahatten vazgeçilmek ise oldukça sık bir şekilde rastlanan bir durumdur. Sizleri bu zorluktan kurtararak bebeğiniz ile rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan bu aparattan oldukça memnun kalacaksınız. Günlük hayatınızı ve seyahatlerinizi çok daha konforlu hale getiren kanguru türleri sayesinde işiniz oldukça kolaylaşacak. Eski zamanların aksine anne baba olduktan sonra hayattan tamamen kopmanızı engelleyerek hem bebeğinize bakabilmeyi hem de hayatın akışını kaçırmamayı iddia ediyor ve bu iddiasında da oldukça başarılı oluyor.

Vücut Sağlığını Önemseyen Kangurular

Vücut Sağlığını Önemseyen Kangurular

Teknoloji ve ürün üretimi her geçen gün ilerlemektedir. Bu durumun içerisinde ise birçok insan için üretilen yüzlerce faydalı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında ise anne ve babalar için üretilen en faydalı olan ürünlerden bir tanesi bebek kanguru modelidir. Bebekler anne ve babalarına tamamen ihtiyaç duyan ve bağımlı olan insanlardır. Anne babalar ise sahip oldukları uzun hayat yolculuklarında farklı dünyalar ile aileleri arasında bir köprü görevi görür. Bu görev bazen oldukça zor durumlara neden olabilir. Bu durumlar arasında sizlere yardıma koşan aparatlardan bir tanesi ise kangurulardır. Kangurular ebeveynlerin üzerlerine kendisinin asılmasından sonra bebeklerini de olabilecek en yakın ve rahat bir şekilde yanlarında tutmayı sağlamaktadır. Sürekli bir sirkülasyon halinde ilerleyen günlük hayatta sizleri ve bebeğinizi olabilecek en konforlu durumda barındırmayı başarıyor. Anneler ve babalar için vazgeçilmez bir fırsat olan ve olabilecek her türlü desteği sağlayan bu özel eşyalar, bebeğiniz için de olabilecek en doğru konumu oluşturmak için çabalıyor. Bebekler büyük insanlar gibi vücutlarını yönetebilme yeteneğine sahip değildir. Bu nedenle onları her zaman destekleyecek bir yardımcıya ihtiyaç duyarlar. Bu özel eşyalar tıpkı ebeveynlerde olduğu gibi bebekler içinde mükemmel bir yardımcı. Özellikle kanguru 0-4 yaş grup aralığı bebekler için mutlaka bulunması gereken bir eşya olarak göze çarpmaktadır. Bu yaş grubu olan bebekler için bel, boyun ve baş destekli ürünler gerekli olan her türlü korumayı sizlere sağlamak için bir araya getirilmiştir. Bebeklerin vücut sağlıkları için dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise bacaklardır. İlk doğdukları andan yürümeye başlayıncaya kadar beli bir gelişim göstermektedirler. Yürümeye başladıktan sonra ise bu gelişimin baskın bir kısmı bacaklarda oluşmaktadır. Bu gelişimin ise doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi adına yapılacak en doğru çözüm ise kanguru gibi bebekler için olan aparatlarda doğru bacak aralığını ayarlamaktır. Bebeklerin vücut sağlıkları başta ebeveynler olma üzere markalar ve üreticiler için de her şeyden önemlidir. Bu nedenle bebeklere olabilecek herhangi bir olumsuz durumu engellemek adına her türlü önlem alınmakta ve her türlü olumsuzluk gözetilmektedir. Sizlerin içini rahat ettirecek ve konforunu sağlayacak bebeklerin ise vücut sağlığını ve güvenliğini koruyan oto koltuğu ve ana kucağı çeşitleri seçilmek üzere sizleri bekliyor.

Ebeveynler de Bebekler de Kanguru ile Rahat

Ebeveynler de Bebekler de Kanguru ile Rahat

İnsanlar ilk doğdukları andan itibaren birçok farklı eşyaya ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyaç duyulan eşyalardan bir tanesi ise kangurudur. İş hayatı esnasında bebeklerin yalnız olmaları ebeveynlerini çoğu zaman rahatsız eden bir konuma sürüklemektedir. Sizleri bu durumlardan kurtarabilmek adına üretilen özel yapılı materyallere sahip olan aparatlar içerisinden en iyi kanguru seçenekleri sadece bir tıklama kadar uzağınızda. Sizlere gidip uğraşıp seçme ve taşıma zorluklarından kurtararak kolay bir şekilde seçim yapmanızı sağlayan bu sayfa ile sadece bir tıklama ile istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sizlere bebekleriniz ile çok daha fazla vakit geçirme imkanı sağladığı gibi alışveriş esnasında da yardımcı olan bu sayfa ve bu ürünler ile işlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde halledebileceksiniz. Sizlere bu konuda olabilecek en iyi desteği sağlamaya çalışan çok sayıda markanın ürettiği ürün, çeşit ve model seçenekleri tercih edilmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. Bütün bunlar anneler ve babalar tarafından olan avantajlardır. Bu eşyaların bebekler tarafından da avantajlı olan noktaları bulunmaktadır. Bebekler ve ebeveynler için alınan her türlü eşya iki taraflı düşünülmeli ve iki tarafın da konforu ve sağlık durumları göz önünde bulundurulmalıdır. Bebekleri bu noktada ilgilendirecek en önemli konu vücut sağlıklarıdır. Bebekler yeni doğdukları andan yaklaşık olarak 4 yaşına kadar kendini idame ettirememe özelliklerine sahiptir. Bu noktada onu fiziksel anlamda destekleyecek olan eşyalar ise hem onları sağlıklı bir vücut yapısına getirir hem de sizlere son derece kolaylık sağlar. Bütün bunlara ek olarak ürün seçenekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, kanguru fiyatları incelemesinde bulunmak isterseniz veya kanguru kullananlar ve düşüncelerine ulaşmak isterseniz en kısa zamanda Boba kanguru sayfamızı inceleyebilirsiniz

Kanguru Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kanguru Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Alışverişi yapılan her eşya özenle seçilmelidir. Öncesinde bir araştırma yapılmalı, tavsiyeler dinlenmeleri, fiyat araştırması yapılması ve ardın almak istediğiniz ürün sizin isteklerinizi karşılıyor mu diye gözlemlenmeli. Bu durum bizler için olduğunda her ne kadar bazen önemsenmese de bebekler ve çocuklar için olduğunda oldukça büyük bir problem haline gelmektedir. Sizleri bu zorluklarla karşılaştıran yüzlerce eşya arasında işinize yarayanı bulmak ise başlı başına ayrı bir problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizlere bu konuda sıkıntı yaşatmak istemeyen markalar ürettikleri çok sayıdaki ürün seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Kanguru aparatı bebeklerini yanından ayırmak istemeyen ebeveynler ve ailelerini sürekli yanlarında görmek isteyen bebekler için üretilmiş özel bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Bu özel aparat için özel çalışmalar ve destekler sağlanmaktadır. Bebeklerin diğer her şeyden daha önemli olduğunu düşünen markalar ve üreticiler sizlere olabilecek en mükemmel ürünü vermek adına çalışıyor. Bunların da araştırmasını sizin de yapabilmeniz adına çok sayıdaki ürünün ve markanın bir arada bulunması işinizi oldukça kolaylaştıracak. Bu noktada mutlaka yapılması gereken bir başka şey ise daha önceden kullanan kişilerin düşüncelerine ulaşılmasıdır. Kanguru özellikleri ürünler arasında çeşitlilik gösterirken kullanan kişilerin düşünceleri de tercih sırasında son derece önemli bir etkendir. Dikkat edilmesi gereken bir sonraki aşama fiyat araştırmasıdır. Ürünler sahip oldukları materyallerden dolayı, özelliklerden dolayı ve boyutundan dolayı farklı fiyat ölçeklerine sahiptir. Bu nedenle ürünler arasında fiyat farkı gözetilebilir. Son olarak bebeklerin yaş ve fizik ölçülerinin de göz önünde tutularak satın alındığı ve isteklerinize uygun olan bir kanguru sizlere en fazla verimi sağlayacaktır. Bütün bunlara ek olarak ürünle ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ve daha önce kullanarak tecrübe kazanmış kişilerin kanguru öneri ve düşüncelerine ulaşmak isterseniz en kısa zamanda Prego kanguru sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kanguru Kaç Aylıkken Kullanılır?

İnsanlara bağlı olarak kullanılan eşyalar nasıl değişiklik gösteriyorsa bebekler için kullanılan eşyalar da bebekten bebeğe farklılık gösterir. Ebeveynler ve bebeklerin birbirlerinden uzak kalmamaları ve çok daha fazla güvenliğin sağlanabilmesi adına üretilen bu aletler bebeklerin izin verdikleri süre kadar kullanılabilir.

Hangi Kanguruyu Almalıyım?

Kanguru alışverişi dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu alışveriş esnasında ilk olarak önemli bir şekilde dikkat edilmesi gereken şey bebeklerin boyutu ve sahip oldukları ihtiyaçlardır. Örneğin, henüz yeni doğmuş bir bebeğin genel olarak vücut gelişimi sık ve hızlı bir şekilde değişiklik gösterecektir. Bu değişikliği karşılaması gereken bir kanguru bebeğiniz için en doğru tercih olacaktır. Özellikle bel, sırt, boyun noktaları dikkatli bir şekilde desteklenmelidir. Henüz yeni gelişmeye başlamış ve kendini taşıyamıyor olan bu vücut doğru bir şekilde desteklenerek doğru bir vücut sağlığına kavuşmalıdır. Özellikle bebeklerde küçük yaşlarda sık rastlanan sorunlardan bir tanesi ise bacak ve ayak problemleridir. Ana kucaklarının bacak aralarında doğru mesafe bırakılması çocukların doğru bir bacak gelişiminin olmasını sağlar. Başka bir açıdan da bakılması gerektiğinde sizin konforunuz da dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak öne çıkmaktadır. Ancak kendinizi rahat hissettiğiniz bir zamanda bebeğinize en iyi desteği sağlayabilirsiniz.

Kanguru Nasıl Takılır?

Kanguru ilk olarak anneye veya babaya takılarak başlanır. Kangurunun alt kısmında bir bel kemeri bulunmaktadır. Bu bel kemeri ebeveynin beline rahat edebileceği ancak bir tık sıkı olacak şekilde bağlanır. Sizlere daha güvenilir bir ürün ortaya koymak adına bazı ürünlerde diğerine nazaran daha ince bir güvenlik kemeri daha bulunmaktadır, üzerine o da bağlanır. Daha sonrasında bebeğiniz yerleştirme aşaması gerçekleştirilir. Bebeğinizi düzgün ve dikkatli bir şekilde kanguru ile aranıza yerleştirdikten sonra kangurunun kolları geçirilir. Askılıkları içi bulunan güvenlik kemerleri de arkadan bağlandıktan sonra güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ana kucaklarının tamamının kemerleri ve güvenlikleri ayarlanabilir ölçülere sahiptir. Bu ölçüler hem anne ve babanın hem de bebeğin güvenli ve rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlar.

Kanguru Ne Kadar Kullanılır?

Ana kucağı ismi ile de bilinen kangurular yeni doğan olarak da bilindikleri ilk andan itibaren bu bölüme yerleştirilebilirler. Genellikle bebekler 4 yaşına kadar burada tutulabilirler. Ancak sonrasında daha hareketli bir boyuta geçtikleri için orada bulunmak istemezler. Üretilen çoğu ana kucağında 18 kilogramlık bebekleri kaldırabilme kapasitesi bulunmaktadır.