TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yan Flüt & Pikolo

için 777 sonuç bulundu.

Yan Flüt & Pikolo

Metalden ya da tahtadan hazırlanabilen yan flüt modelleri, yanlamasına çalınan flüt çeşitlerindendir. Alto flüt, bas flüt gibi pikolo flüt de yan flüt çeşitlerindendir. Pikolo flüt, büyük flütteki kuyruk bölümünün olmadığı bir müzik enstrümanıdır.

Yan Flüt Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Yan Flüt Alırken Nelere Dikkat Etmelidir?

Yan flüt ve pikolo alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, alınacak enstrümanın kaliteli olmasıdır. Yan flütün mekanizması birbirine bağlıdır. Bir tuşa bastığınızda diğeri kapanır. Eğer bu mekanizmada bir aksaklık var ise ses çıkmaz yahut kalitesiz bir ses çıkar. Ayrıca flüt çalınışı zorlaşır. Bu yüzden kaliteli bir yan flüt veya pikolo almakta fayda vardır. SOLID, Stagg, Suzuki, Valler, Vivaldi, Armstrong, Ashton, Bach, Bonson, Buffet Crampon, wisemann, Yamaha, koshi, Möller, Nomad, P.Mauriat, Picaldi, Roy Benson gibi pek çok markanın yan flüt & pikolo flüt çeşitlerini ve yan flüt kılıfı, yan flüt kutusu gibi aksesuarlarını Nefesli Çalgılar kategorimizden inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir, bütçenize göre bir enstrüman seçebilirsiniz.

Yan Flüt ve Pikolo Ne Tür Müziklerde Kullanılır?

Yan Flüt ve Pikolo Ne Tür Müziklerde Kullanılır?

Yan Flüt ve pikolo flütler özellikle klasik müzik olmak üzere pek çok farklı müzik türünde kullanılmaktadır. Yan flüt solo bir çalgıdır. Müziğin duygusunun en yüksek noktasında devreye giren yan flüt, orkestranın en önemli müzik enstrümanlarındandır. Pikolo ise, büyük flütün çaldığı her şeyi çalabilir. Orkestrada ayrı bir pikolo müzisyeni bulunmaz. Ancak yan flüt ile çalınış tekniği aynı olduğu için ikinci ya da üçüncü flüt partisini çalan kişi pikolo partisini de gerekli yerlerde çalabilir. Diğer tahta nefesli müzik aletleri ile çok uyumlu olan yan flüt ve pikolo, arka planda armoniyi uzun seslerle ve çeşitli eşlik figürleri biçiminde sağlamak için çok kullanışlıdır.

Yan Flüt ve Pikolo Fiyatları Nelerdir?

Yan Flüt ve Pikolo Fiyatları Nelerdir?

Flüt ve çeşitleri, diğer bütün müzik aletleri içinde her şarkıya eşlik edebilen her türlü armoniyi verebilen hünerli enstrümanlardır. Solo olarak çalınabilir, şarkılara eşlik edebilir, orkestralarda ana melodiyi çalarak parçaya zenginlik katabilir. Flüt ve pikolonun verimli kullanımı için kaliteli bir mekanizmaya sahip olması gerekmektedir. Bu da kaliteli bir müzik enstrümanı ile mümkündür. Yan flüt başlangıç seviyesinde olanlar, enstrümanın sesini tahlil etmekte iyi olmayabilirler. Bu yüzden başlangıçta kaliteli bir müzik aleti almakta ve kaliteli bir ses standardına sahip olmakta fayda vardır. Yan flüt ve pikolo fiyatları, enstrümanın kalitesine, markasına, boyutuna göre değişmektedir. Pikolo & yan flüt fiyat ve çeşitleri konusunda daha detaylı bilgi isteyenleri Nefesli Çalgılar kategorimize bekliyoruz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acepro (2)
ADASTRA (1)
Barcelona (3)
Bonson (6)
Conductor (9)
Cremonia (13)
(124)
Dominguez (11)
Fox (11)
Jinbao (5)
JUPİTER (11)
Köhner (1)
Picaldi (2)
Sesenta (2)
Suzuki (3)
Valler (5)
Vivaldi (2)
wisemann (4)
Yamaha (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(32)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL