TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mey

için 236 sonuç bulundu.

Mey

Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi ürünü olan ve üflemeli çalgılar sınıfındaki müzik aletleri arasında olan mey, müzik gruplarına hayat veren en önemli enstrümanlardan olmaları ile biliniyor. Birçok gruba zenginleştirilmiş ses deneyimi sağlayan mey, solo halinde de çalınabilen müzik aletleri arasında olması ile dikkat çekiyor. Mey çalmak , bazı yörelerde önemli kültürel yapıyı ortaya çıkarması bakımından değerli olurken, günümüzde birçok kullanıcı tarafından önemsenip çalınmayı istenmesi de birçok noktada gözlemlenebiliyor.

Mey Çalgısı Kültürel Motifli Enstrüman Yapısı ile Memnuniyet Yaratıyor

Mey Çalgısı Kültürel Motifli Enstrüman Yapısı ile Memnuniyet Yaratıyor

Gürgen, kayısı, dut, ceviz ve erik ağaçlarından üretilen mey çalgısı , birçok farklı çeşidi ile sizlerin kullanımına sunuluyor. Genellikle erik ağacından yapılmış olanı çok fazla tercih edilen mey çalgısı, mat ve hüzünlü ses yapısı ile birçok orkestraya ve müzik grubuna zenginlik katıyor. Ses yapısı ve yapımında kullanılan malzeme ile birçok kültürel motifi çeşitleri içerisinde bulunduran mey, birçok müzik öğrencisinin çalmaya heves etmesini sağlıyor. Hobi amaçlı kullanımlarda bulunmak isteyen birçok kullanıcının da merakları arasında giren mey enstrüman çeşitleri, kültürü çok eski tarihlere dayanabilen çalgı aletleri arasında olması ile fazlaca merak uyandırıyor. Farklı ağaç yapısından üretilmesi ile farklı renk tonlarında karşınıza çıkan mey çeşitleri, genellikle kahverengi ve tonları ile sizlere görsellik sunuyor. Dış malzeme yapısı ile son derece doğal ve sağlıklı yapılardan oluşturulan mey, birçok kullanıcısına ses yapısı ve kullanılma biçimi ile farklı Müzik enstrümanı deneyimi vadediyor. Farklı uzunluk yapısında satın alabileceğiniz mey çeşitleri, her kullanıcının isteğine ve seviyesine göre değişik stillerde kullanımınıza sunuluyor.

Mey Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mey Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mey müzik aleti , gövde, kamış ve kıskaç olmak üzere 3 parçadan sizlere sunuluyor. 3 parçanın biraraya getirilmesi ile mey sesinin ortaya çıkarılması rahatlıkla sağlanıyor. Kıskaç parçası, kamışın üzerine takılarak görevini yaparken, geriye dudakların ve nefesin verilmesi sağlanıp, müzik aletinin ses çıkarması kolaylıkla sağlanıyor. Önde 7, arkada ise 1 deliği bulunan mey aleti, 80 ve 150 mm arasında kamış boy yapısı ile sizlere farklı çeşitlerde sunulabiliyor. Nefesli Çalgılar arasında tarihi ve gizemi en eski çağlara kadar uzanan mey çalgı modelleri, kahverengi ve bej tonlarının açık ya da kapalı renk tonlarındaki yapısı ile kullanıcıları ile buluşuyor. En iyi ve düzgün yapıda olan ağaçlardan elde edilen mey, yaşken kesilip, bulundukları ortamda kurutulmaları ile en iyi yapıdaki müzik aleti modelini oluşturabiliyor. Kamış üzerindeki kaliteli kıskaçlar sayesinde sesin inceltilip daha fazla kalınlaştırılması sağlanan mey modelleri, farklı büyüklükleri ile birçok kullanıcının istediği yapıda kullanımını sağlıyor. Uygun fiyatlı yapısı ile sizlere uygun yapılarda sunulan mey fiyatları , satın alınmak istenen modele göre değişiklik gösteriyor.

Mey : Ruhunuzu Dinlendiren Müzik Aleti

Mey: Ruhunuzu Dinlendiren Müzik Aleti

Acıları, hüzünleri, ruhani dert yapısını ve destanları en duygulu müzik enstrümanı yapısı ile anlatan mey, birçok tarihi olaya şahitlik yapmış tarihsel yapı ile gelişimini tamamlayıp, günümüze kadar gelmiş olması ile memnuniyet veriyor. Mey sesi , birçok uzun havaya ve farklı şarkılara zenginlik katması amacı ile çeşitli şekillerde kullanılıyor. Sesi ile birçok kişinin duygu seline kapılmasına neden olan mey, halk müziğindeki etkisi ile de dikkatleri fazlası ile üzerine çekiyor. Mistik ses yapısı ile en önemli üflemeli çalgılardan olan mey, insan nefesinin mey ağacına adapte olup, deliklerden en iyi şekilde çıkması ile kullanımı sağlıyor. Mey çalanlar , satın alacağı meylerin en iyi performanslı ses yapısında olabilmesi için, alacağı mey aletinin en sert ve yağlı yapıdan olan ağaçtan üretilmesine dikkat ediyor. Her ustanın kendine ait ölçü yapısında üretilip, sizlere sunulan mey aletleri, el işçiliği ile müzik aleti olarak sizlere sunuluyor. Birçok farklı ağaçtan elde edilen kaliteli yapıdaki mey Müzik Aletleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arya (1)
(29)
Saz (36)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (13)
ve üzeri (20)
ve üzeri (22)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL