Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kask

için 2,321 sonuç bulundu.
Kask Tipi seçiniz

LS2 Kask

Motosiklet kaskı, sürüşün güvenli ve konforlu geçmesini sağlayan en önemli donanım olma özelliği taşır. Olası kaza durumlarında kafa bölgesinde oluşacak yaralanmaları engelleyen kasklar, şiddetli çarpmalara karşı dayanım sağlayacak malzemeler kullanılarak üretilir. Kasklar, son derece dayanıklı dış kabuk malzemesi kullanılarak üretilmeleri yanında yumuşak malzemeler ile kafayı kask içinden, muhtelif bölgelerinden de destekler. LS2 kask modelleri hem dayanıklı hem de şık yapıları ile motosiklet kullanıcılarının çok fazla tercih ettikleri ve severek kullandıkları kask modelleri arasında yer alır. Motosiklet kaskları için tüm dünyada kabul görmüş belirli üretim standartları bulunmaktadır. Sürücü güvenliğini sağlanma konusunun önemle ele alındığı bu standartlar, kask satın alınması sürecinde özellikle dikkat edilmesi gereken konuların başında yer alır. Güvenlik standartlarına uygun olmayan malzemeler ile üretilmemiş kasklar, sürücüler için ciddi sorunlar oluşturabilir. Siz de kask satın alma sürecinizde güvenlik sertifikası konusuna özen göstererek, konforu ve sağlamlığı bir arada bulabileceğiniz ve bütçenize en uygun LS2 kask çeşitlerinden birine kolayca sahip olabilirsiniz. 

LS2 Kask Modelleri

LS2 Kask Modelleri

Kasklar, farklı kullanıcı isteklerine uygun olacak şekilde; açık kask çeşitleri, kapalı kask çeşitleri, yarım kask çeşitleri, çene açılır kask çeşitleri olarak adlandırılan farklı teknik özelliklerde üretilir. Kaskların dış görünümlerini belirleyen tip özellikleri kadar konfor üzerinde etkili olan iç donanım özellikleri de birbirinden farklıdır. Özel malzemeler kullanılarak üretilen dış kabuklar, kaza sırasında alınacak darbelerden en az etkilenmeyi sağlayacak şekilde tasarlanır. Genellikle polikarbon malzemeler ile üretilen, darbe direnci yüksek ön vizör, yüksek hızlarda görüşün daha kolay olmasını sağlar. Rüzgârın boyun bölgesindeki etkisini azaltan boyun kırıcı rulo, uzun sürüşlerde boyun bölgesinin çabuk yorulmasını engeller. Kaskların renkleri de görsel güzelliği ve estetik görünümü ön planda tutmak isteyenlerin tercih süreçlerinde etkili olur. Pek çok değişik renk seçeneğine sahip olmakla beraber LS2 siyah kask çeşitleri çok tercih edilen kask çeşitleri arasında yer alır. Kullanıcı tercihine bağlı olarak parlak siyah kask çeşitleri veya mat siyah kask çeşitleri en popüler modellerdir. Özellikle mat siyah modellerin çekici havası kasklarında görsel zenginlik isteyen motosiklet tutkunları tarafından tercih edilir. Açık kask modelleri, yapıları gereği daha ferah bir kullanım elde edilmesini sağlar. LS2 açık kask modelleri, sağlam dış kabuk yapıları ile güvenli bir kullanım sunarken farklı tasarımları ve çekici renkleri ile her zevke uygundur. Kasklar sadece motosiklet kullanıcıları için değil scooter kullanıcıları için de güvenli bir kullanım sunar. Yarım kask olarak tanımlanan kask modelleri daha çok şehir içi kullanıma uygun ve scooterlarda kullanılan popüler kask modelleri arasında yer alır. LS2 yarım kask çeşitleri sağlam dış gövde yapıları ve konforlu iç yapıları ile scooter sürücülerinin güvenli ve konforlu seyahatler yapmasına yardımcı olur.

LS2 Çene Açılır Kask Çeşitleri

LS2 Çene Açılır Kask Çeşitleri

Çene açılır kask modelleri, tamamen kapalı kasklara göre daha rahat bir kullanım sağlayabilir. Motosikletin sürülmediği durumlarda kaskın kafadan tamamen çıkarılmadan çene kısmının açılarak kullanıcının rahatlamasını sağlayan bu modeller pratik bir kullanım sunar. Kaskın tamamen çıkarılmaması, kısa duruşlarda ya da konuşma gerektiren durumlarda kolaylık sağlar. LS2 çene açılır kask çeşitlerinde çene kısımları kapatıldığı zaman tüm yüzün korunmasını sağlayan bir yapı elde edilir. Bu haliyle çene açılır kaskların, kafa, yüz ve çene için sağladığı güvenliğin, tamamen kapalı kasklar kadar etkili olduğu söylenebilir. Çene açılır kasklar motosiklet kullanıcıları kadar scooter kullanıcıları için de pratik kullanım sağlayan bir modeldir. Polikarbon dış kabuk sağlam bir kullanım elde edilmesine katkı sağlarken UV filtreli ön vizör, görüş üzerinde etkilidir. Çene açılır kask çeşitlerinin Antibakteriyel ve çıkarılıp yıkanabilen iç pedleri kaskların kötü koku üretmesine engel olur ve sağlığa uygun bir kullanım elde edilmesini temin eder. Bu kask çeşitleri hafif yapıları sayesinde baş ve boyun kısmının çabuk yorulmasına engel olur ve uzun yolculukların daha keyifli yapılmasını sağlar. Dışarıdan açılıp kapanabilen güneş vizörü içeren modeller, güneşli günlerde kask kullanımının daha kolay olmasını sağlar. Bunun yanında çene açılır kasklar da diğer kasklar gibi gözlük kullanan sürücülerin numaralı gözlüklerini veya güneş gözlüklerini kask içerisinde kullanabilmelerine imkân tanıyan özel gözlük kanalları ile donatılmıştır. Diğer kask modelleri gibi bu kask modelleri de interkom kullanımına uygun alt yapıya sahiptir. Metal destekli çene kilit mekanizması, kaskın kolayca kilitlenip açılmasına imkân tanır. Çene altı rüzgâr perdesine sahip modeller, soğuk havalarda veya geceleyin yapılan yolculuklarda kask altından soğuk hava girişini keserek sürücünün korunmasında etkin rol oynar. Siz de çekici ve şık kask çeşitleri arasından, renk tercihinize uygun LS2 sarı kask, siyah mat kask, siyah-kırmızı kask gibi renklere sahip bir kaskı kolayca satın alabilirsiniz. 

LS2 Kask Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

LS2 Kask Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Motosiklet kaskı alım süreci dikkatli yürütülmesi gereken bir süreçtir. Görsellik de bu sürecin önemli bir parçası olmakla birlikte, en önemli kıstas güvenlik kıstasıdır. Dolayısıyla kask alımında en ucuz kask modelleri değil hem olabildiğince ucuz hem de standartlara uygun olarak üretilmiş ve güvenli bir kullanım vadeden kasklar tercih edilmelidir. LS2 kask modelleri, kask üretimi konusunda önemli güvenlik kıstasları sunan ECE standartlarına uygun olarak üretilir. Kask seçiminde kullanım şekline de önem verilmesi gerekir. Alınacak kaskın kafa ölçülerine uygun şekilde alınması, satın alma öncesi giyilip denenmesi gerekir. Kapalı kask modelleri tüm kafa ve yüz bölgesini kaplayan bir yapı sunduğundan daha yüksek seviyede bir koruma sağlayabilir. Kapalı kasklar hız tutkunlarının, motosiklet yarışçılarının ya da motosikletleri ile şehirlerarası yolculuk yapanların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Kapalı kasklar, sürüş esnasında oluşan sert rüzgârdan veya güneş ışığına maruz kalmaktan cildi koruduğu için uzun süre motosiklet kullananlar tarafından tercih edilir. Motosiklet sürücülerini rahatsız eden konulardan biri de çevre gürültüsüdür. Gürültüyü yeteri kadar kesmeyen kask çeşitleri, motosiklet sürücüsünün, şehir içi trafik gürültüsüne veya hızlı kullanım esnasında motorun ürettiği gürültüye maruz kalmasına sebep olur. Uzun süreli yüksek ses ise kulak sağlığı için sorunların oluşmasına yol açar. Bu sebepten dolayı satın alınacak kaskların ses yalıtımının iyi olması kulak sağlığı açısından önemlidir. LS2 kask çeşitleri, maksimum ses yalıtımı ile sürücü kulak sağlığının korunmasında etkindir. Kaskların temiz kullanılabilmeleri iç pedlerinin çıkarılabilir ve yıkanabilir özellikte olmasına da bağlıdır. Uzun süreli kullanımda toz, kir ve terleme gibi etkilerle kirlenen kask içi pedler rahatsızlık verebilir ve kask içinde kötü koku oluşmasına sebep olabilir. Belirli sürelerde yıkanan pedler temiz ve sağlığa uygun bir kullanım elde edilmesini sağlar. Kask içi havalandırma sistemlerinin de iyi tasarlanmış olması, sürücünün özellikle kapalı kask modellerinde rahat nefes alabilmesi için önemlidir. Yeterli hava giriş ve çıkış kanalları ile donatılmış kaskları tercih etmek, kask içinde hava alış verişini daha doğru ve konforlu yapmayı sağlarken, kask camında buğu oluşumu da engellenmiş olur. Siz de kaskınızı güvenlik sertifikalarına sahip, konforlu ve temiz kullanım imkânı sunan özellikler ile donatılmış, birbirinden çekici renk ve desenlere sahip LS2 kask modelleri arasından seçebilir, hem konfora hem güvenliğe aynı motosiklet kaskı ile sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

LS2
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

LS2 (2321)
AGV (323)
Shark (342)
Nolan (267)
MT (454)
Shoei (571)
Sway (113)
Axxis (329)
Arai (195)
Scorpion (146)
Nexx (748)
Caberg (221)
Givi (216)
Bell (188)
Free-M (170)
Airoh (146)
Mts (126)
Origine (44)
Suomy (44)
Venom (42)
Acerbis (41)
SMK (40)
Schuberth (39)
X-Lite (36)
Lem (34)
Vemar (31)
Premier (30)
HJC (29)
GDR (28)
Icon (27)
Yohe (27)
Vexo (26)
CGM (25)
Grex (19)
Shiro (19)
Marushin (17)
Tex (15)
Nero (14)
Ktm (13)
RMS (11)
Zeus (11)
Kappa (10)
RS2 (9)
Jeikai (7)
Lazer (7)
Held (4)
Koji (4)
Roof (4)
Vespa (4)
Cox (3)
Durt (3)
Ariga (2)
Astone (2)
DMD (2)
Mds (2)
Nexo (2)
Akira (1)
Arwic (1)
Aub (1)
CMS (1)
IXS (1)
Kabuto (1)
MHR (1)
MTS (1)
NZI (1)
Nitek (1)
Nitro (1)
Taurus (1)
(190)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kask Tipi

(1637)
(416)
(264)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(2295)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(248)
ve üzeri (313)
ve üzeri (326)
ve üzeri (327)
ve üzeri (332)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL