Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arai, Kask

için 388 sonuç bulundu.
Kask Tipi seçiniz

Arai Kask

Arai kask modelleri işlevsellik, güvenlik, üstün teknoloji birleşimi ile sürekli inovasyonun bir ürünüdür. Geleneksele odaklanan Arai, konfor, kalite ve güvenliği sağlayan %100 el yapımı motosiklet kaskları üretmektedir. En üst düzeyde kalite sunmak için yapımında dış yüzeyden astara kadar deneyimli uzmanlar kullanılır. Ana odak noktası olan koruma için kasklarını tüm yönleri ile geliştirmeye çalışmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanan marka kask performansını her yönü ile en üst düzeye çıkarmayı hedefler. Küçük ayrıntıların önemine inanarak yaptığı iyileştirmelerle kasklarını daha iyi bir seviyeye çıkarır. Her kask, en son üretim standartlarını kullanarak üretilir, ancak mümkün olan en yüksek kalite, tutarlılık ve güvenliği sağlamak için elle döşenmiş kabukta üç nesil boyunca aktarılmış bir deneyim sunar. Birçok profesyonel ve amatör binici için iyi bir seçim olan Arai, her sürüş stiline uyacak çok çeşitli kasklara sahiptir. Arai çene açılır kask çeşitlerinden off-road kasklarına, çift spor kasklarına ve tam yüz yarış kasklarına kadar en iyi kaliteye sahip kask çeşitleri yer almaktadır.

Arai Kask Modelleri ve Özellikleri

Arai Kask Modelleri ve Özellikleri

Arai yarım kask, tam yüz kaskları, açık yüz kaskları ve spor motosiklet kask çeşitlerinin tümünü en iyi kalitede sunmaktadır. Arai kask modelinin en yeni zirvesi, MotoGP şampiyonasında en iyi sürücüler tarafından kullanılan tam yarış özellikli bir motosiklet kaskı olan yeni Arai kaskıdır. Ayrıca, Arai üst düzey profesyonellerin pistte dolaştığı tam bir sokak ve off-road Motosiklet Kaskı serisi sunuyor. Modeller, geleneksel olarak, birçok kişi tarafından dünyanın en premium yarış kaskı olarak kabul edilmektedir. Modeller, sokak sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Arai serisindeki en çok yönlü kasklardan biri Vector 2'dir. Arai Vector 2 kaskı, sokak sürüşü ve uzun yol turu için gerekli özelliklere sahiptir. Arai Defiant kask serisi ise bisiklet sürücüleri için özel olarak tasarlanmıştır. Entegre çene spoyleri, kaskı etrafına rüzgârı yönlendirerek baş stabilitesini artırır. Böylece denge de daha iyi seviyede sağlanır. Arai'nin ayrıntılara ve işçiliğe dikkatini çeken, ancak her şeyi kapsayan tam yüz uyumunu istemeyen sürücüler için tasarlanmış Arai açık kask modelleridir. ADV meraklıları tarafından tercih edilen kask konfor, kalite ve güvenlik için gerekli standartları belirler. Arai açık kask modellerinin önünde dört yuva ve yanlarda ve arkada toplam dört yuva bulunur. Hepsi son derece etkili bir havalandırmaya ve dolayısıyla büyük rahatlığa katkıda bulunur. Yan kanallar, yanak pedlerinin arkasındaki entegre hava kanalları aracılığıyla sıcak havayı iç kısımdan uzaklaştırır. Daha fazla konfor için öndeki dört havalandırma yuvası içeriden bir sürgülü kapak ile açılıp kapatılabilir.

Konforlu ve Rahat Kullanım

Konforlu ve Rahat Kullanım

Arai kask dört ön egzoz deliği ile birlikte dört ön emme yuvası, mükemmel havalandırma sağlayarak çok rahat olmasını sağlayan oldukça etkili bir iç hava akışı oluşturur. Bu yüksek performansın anahtarı, içten sıcak havayı yüksek performanslı hava kanalları aracılığıyla doğrudan iç kısma bağlayan yan kanallardır. Bunlar yanak pedlerinin arkasına gizlenmiştir, iki yan egzoz yuvasını iç mekâna bağlar ve havayı inanılmaz bir verimlilikle kasktan dışarı çıkarır. Özel Fiber Laminat dış gövde yapısı, yapısal bütünlük ve darbe esnekliği yoluyla etki enerjisini mümkün olan en geniş alana dağıtır. Yanak pedlerinin arkasına gizlenmiş yüksek performanslı hava kanalları, iki ek yan egzoz yuvasını iç mekâna bağlar ve nemli havayı düşük hızlarda bile inanılmaz verimlilikle göz portu alanından dışarı çeker. Arai motor kaskı sahip olduğu üç konumlu çene havalandırması, vizörün buğusunun giderilmesine ve sürücüye temiz, soğuk hava sunulmasına yardımcı olur. Arka havalandırma, içeriden sıcak hava emişini arttırmak için kaskın alt kısmındaki havalandırma etkisini artırır. Kaskların iç kısmından daha fazla sıcak hava çeker ve aerodinamiği geliştirir. Tamamen değiştirilmiş 3D hareketli yeni kalkan mandalı mekanizması, kalkanı daha önce hiç olmadığı gibi sabitler. Aşırı ıslak ve nemli koşullarda bile vizörün buğulanmasını etkili bir şekilde önler. İç antimikrobiyal astar malzemesi insan cildine yakın nötr asitlik seviyelerinin korunmasına yardımcı olur. Astar ayrıca özelleştirilmiş bir uyum sağlayan ayarlanabilir tapınak dolgusuna sahiptir.

Arai Kask Modelleriyle Yüksek Güvenlik

Arai Kask Modelleriyle Yüksek Güvenlik

Sürücülerin güvenliğini en ön planda tutan Arai kask modelleri ile tüm gerekli güvenlik donanımına sahiptir. Dünya çapında 50'den fazla ülke için gerekli olan uluslararası en yaygın ECE 22-05 kask sertifikasına sahiptir. Kabuk yapılıp, boyama ve grafik işlemi tamamlanır. Bu işlemlerin arkasından yapılan montajdan ve iki proses muayeneden sonra her Arai kaskı beş ayrı kalite kontrol departmanından geçer. Ayrıca tüm Arai kaskları, Avrupa kask standartlarının gerektirmese de penetrasyon testinden geçirilir. Arai penetrasyon testi, kaskın üzerinde 3 m yükseklikten gelen 3 kg'lık bir test konisi ile gerçekleştirilir. Arai dış kabuğunun organik şekli, daha doğal bir görünüm ve daha iyi bir sızdırmazlık sağlar. Arai kasklarda zorunlu ECE 22-05 standardına ek olarak kurum için test uygular. Bu test içeriği Arai şirket içi kriterlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Dilerseniz tüm bu özellikleriyle konforlu ve güvenli sürüş sağlayan markaya ait kask modelleri hakkında sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kaskınız için gerekli Arai kask yedek parça ürünlerini de görüntüleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arai
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acerbis (40)
AGV (487)
Airoh (603)
Akira (6)
Arai (388)
Ariga (3)
Arwic (27)
Astone (3)
Avai (1)
Axo (6)
Axxis (329)
Bell (403)
Bulldog (24)
Caberg (270)
CGM (113)
CMS (12)
Cox (3)
Dainese (1)
Diesel (7)
(292)
DMD (9)
Durt (4)
Ethna (5)
Free-M (411)
GDR (65)
Givi (168)
Grex (25)
Held (3)
HJC (462)
HSB (1)
Icon (59)
Ixon (1)
IXS (2)
Jeikai (11)
Kabuto (17)
Kappa (33)
Koji (11)
Komine (1)
Ktm (10)
Lazer (18)
Lem (65)
LS2 (2619)
Mad Bike (1)
Marushin (31)
Maxem (5)
MDS (32)
MHR (1)
Mine (9)
MT (747)
MTS (99)
Nero (56)
Nexo (14)
Nexx (666)
Nic (2)
Nitek (9)
Nitro (19)
Nolan (324)
Nox (15)
NZI (29)
Origine (306)
Premier (43)
RHİNO (1)
Rmax (2)
RMS (26)
Roof (16)
RS2 (110)
Schuberth (123)
Scorpio (7)
Scorpion (157)
Shark (339)
Shiro (134)
Shoei (954)
SMK (35)
Spada (6)
Spyder (7)
STM (16)
Suomy (94)
Swan (30)
Sway (561)
Taurus (14)
Tex (57)
Vemar (73)
Venom (198)
Vespa (1)
Vexo (206)
X-Lite (23)
X-Lock (1)
XBicycle (1)
Yamaha (2)
Yohe (208)
Zeus (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kask Tipi

(364)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(22)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL