Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bahçe Masası

için 1,117 sonuç bulundu.
 • 352,59 TL 236,23 TL
  % 33
  (5)

  NetBazaars
  %100
 • 391,02 TL 107,70 TL
  % 72

  yoko
  %95
 • 800,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  750,00 TL

  (1)

  BOZDEMİRYAPIMARKET
  %100
 • 1.802,00 TL 1.287,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.187,00 TL

  % 29
  (1)

  yedibasak
  %98
 • 1.050,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  950,99 TL

  PanoramaMobilya
  %100
 • 850,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  800,00 TL

  (2)

  BOZDEMİRYAPIMARKET
  %100
 • 2.499,00 TL 1.899,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.799,90 TL

  % 24

  sadikplastik
  %100
 • 674,82 TL 624,29 TL

  Sepette Ek İndirim

  574,29 TL

  % 7
  (6)

  NetBazaars
  %100
 • 339,07 TL 305,71 TL
  % 10
  (13)

  NetBazaars
  %100
 • 466,62 TL 378,57 TL
  % 19
  (3)

  NetBazaars
  %100
 • 411,49 TL 378,57 TL
  % 8
  (2)

  NetBazaars
  %100
 • 350,40 TL 329,23 TL
  % 6
  (4)

  NetBazaars
  %100
 • 432,94 TL 378,57 TL
  % 13
  (12)

  NetBazaars
  %100
 • 348,57 TL 305,71 TL
  % 12

  NetBazaars
  %100
 • 1.235,00 TL 882,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  832,00 TL

  % 29

  yedibasak
  %98
 • 1.080,00 TL 771,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  721,00 TL

  % 29

  yedibasak
  %98
 • 700,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  650,00 TL

  (1)

  BOZDEMİRYAPIMARKET
  %100
 • 659,84 TL 549,86 TL

  Sepette Ek İndirim

  499,86 TL

  % 17

  mashotrend
  %96
 • 169,88 TL 149,90 TL
  % 12
  (3)

  IrakPlastik
  %100
 • 360,00 TL 289,00 TL
  % 20
  (1)

  fanus
  %100
 • 2.127,95 TL 1.808,76 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.708,76 TL

  % 15
  (2)

  kalebahcemobilya
  %100
 • 106,00 TL 101,00 TL
  % 5

  DepooToptan
  %100

Bahçe Masası

Sürekli olarak evde, kapalı alanlarda vakit geçirmek bir süre sonra çok sıkıcı ve sağlıksız bir hal almaya başlar. Kapalı alanların tekdüze sıkıcılığından kurtulmak için bahçeler ve teraslar idealdir. Özellikle güzel havalarda vakit geçirmenin çok keyifli hale geldiği bu alanların dekorasyonu büyük öneme sahiptir. Bu alanların doğru şekilde dekore edilmesi geçireceğiniz vakitten keyif almanız için önemlidir. Bu alan da çok farklı mobilyalar kullanabilirsiniz. Çok gerekli olan bahçe ve teras mobilyaları arasında oturma grupları ve arsalar bulunur. Bahçe masası en önemli bahçe ve teras mobilyalarından biridir. Bu dekorasyon materyalleri bahçe ve terasta yapabileceğiniz aktiviteler için anahtardır. Bu eşyalar sayesinde bu alanlarda rahat bir şekilde yemek yiyebilir, ders çalışabilir, resim yapabilirsiniz. Bu mobilyalar sayesinde rahat bir şekilde istediğiniz her şeyi açık alanda yapma imkanına sahip olursunuz. Bu mobilyalar çok geniş bir çeşitliliğe sahip ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde bahçelerinizi ve teraslarınızı çok daha eğlenceli alanlar haline getirebilirsiniz. Sayfamızda çok farklı modellere sahip olan, farklı materyallerden üretilen ürünler bir araya getirilir. Tüm bu ürünler üstün kaliteleri ve eşsiz tasarımlarıyla birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu sayede çok uzun süre rahatlıkla kullanılabilen tüm bu ürünler çok farklı kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanır. Siz de tüm bu ürünleri sayfamızda rahatlıkla inceleyebilir ve kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlara Sahip Birbirinden Farklı Modelleriyle Bahçe Masaları

Eşsiz Tasarımlara Sahip Birbirinden Farklı Modelleriyle Bahçe Masaları

Bahçeler ve teraslar kapalı alanların sıkıcı, boğucu havasından kaçmak için harika alanlardır. Evinizdeki gibi gizliliğiniz koruyabileceğiniz ve kafa dinleyebileceğiniz fakat yine de açık alanların tüm yararlarından faydalanmaya devam edebileceğiniz bu alanların dekorasyonu çok önemlidir. Açık alanlar doğru şekilde dekore edildiklerinde çok faydalı hale gelebilirler. Doğru ürün modelleriyle bu olanlar çok mutlu ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. En önemli dekorasyon materyallerinde biri de bahçe masaları olur. Bu masalar çok farklı olarak kullanılabilecek özellikte olduğu için günlük hayatta son derece kullanışlı olur. Bahçe masaları çok geniş bir skalaya sahiptir. Bu skalada bulunan modellerin tümü birbirinden farkı tasarımsal özelliklere sahip olurlar. Farklı tasarımsal özellikleri sayesinde çok farklı tarzlara sahip kullanıcılar kendilerine uygun modeli rahatlıkla bulabilirler. Farklı kullanıcıların ürünü kullanabileceği alanlar birbirlerinde farklı olur. Her kullanıcının sahip olduğu alan aynı olmaz. Farklı tasarımlar, farklı genişlikte ve şeklindeki alanlarla uyumlu olur. Yuvarlak bahçe masası son derece şık modellerden biridir. Bu tür modeller ergonomik tasarımlarıyla çok fazla alan kaplamayan çok fazla kişi tarafından kullanılabilirler. Bu seçenekler sayesinde istediğiniz renkteki rahatlıkla edinebilirsiniz. Böylece sahip olduğunuz diğer eşyalar ile birlikte bir renk paleti oluşturabilir ve istediğiniz havanın oluşmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz bahçe masası çok klasik ve zarif tasarımlarından biridir. Özellikle iç açıcı, zarif modeller den hoşlananlar için çok uygun olan bu model farkı dekorasyon materyalleriyle rahatlıkla uyum sağlayabilen son derece uyumlu bir modeldir. Bu sayede bütünlük sağlanmasına yardımcı olur. Farklı masa örnekleri arasında sarı ve turuncu gibi parlak renkler bulmak da mümkündür. Bu tür modeller dikkat çekici ve canlı seçeneklerden hoşlanma kullanıcılar için çok uygundur. Bu tür modelleri kullanarak bahçenizin parıldamasını sağlayabilirsiniz. Hasır bahçe masası gibi toprak tonlarındaki doğal görünümlü modellerde son derece şık seçimlerdir. Bu tür modeller son derece sıcak bir hava yaratır. Sizde kendinize uygun modelini rahatlıkla sayfamızdaki birbirinden farklı seçenekler arasında bulabilirsiniz. Sayfamızda yer alan masa ve sandalye takımı çeşitlerini de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Bahçe Masaları

Üstün Kalitesiyle Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Bahçe Masaları

Mobilyalar genellikle çok uzun süre kullanmak için edinilen materyallerdir. Mobilyalar çok farkı paralara sahip olduğu ve genellikle bir takım halinde kullanıldığı için parçalarının tamamının uzun süre kullanılabilen son derece kaliteli materyallerinde üretilmiş olması çok önemlidir. Dekorasyon materyallerinden birini kullanılamaz hale gelmesi tüm dekorasyonun bozulmasına sebep olabilir. Bu sebeple kaliteli ürünler arasından seçim yapmak gerekir. Bahçe masaları gibi açık alanda kullanılan materyaller çok daha fazla dış etkene maruz kalırlar. Tüm bu dış etkilerin ürünlere zarar vermemesi için kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Kaliteli ürünler dış etkenlere karşı çok dayanıklı olurlar. Bahçe masalarının kalitesini belirleyen önemli özellikler arasında ürünün üretildiği materyal bulunur. Kaliteli materyallerinde üretilen ürünler ok daha uzun süre dayanıklı olurlar. Bahçe masaları çok farklı materyallerden üretilen seçeneklere sahiptir. Bu sayede rahatlıkla seçim yapmak mümkündür. Plastik bahçe masası son derece kaliteli modellerden biridir. Kalın plastik materyal dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Sudan etkilenmeyen ve zarar görmeyen ürün yağmurlu havalarda herhangi bir zorluk çıkarmaz. Ürün sahip olduğu sert ve ağır yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde sabit kalır ve sallanmaz. Ayrıca ürünün esnek yapısı kırılmasını engeller. Esnek plastik masanın ayakları kırılmadan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Bir diğer yüksek kaliteye sahip model de metal bahçe masası olur. Metal materyal bükülmez yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bazı alanlarda bahçelere hayvanlarda girebilir. Bu tür masallar üzerine hayvanlar çıksa da devrilmez, kırılmaz. Üstün kalitesi sayesinde ısıdan ve ışıktan etkilenmeyen bu ürün çok uzun süre her türlü hava şartında kullanılabilir. Tüm bu ürünler yüksek kaliteleri sayesinde yüksek ağırlıkları rahatlıkla kaldırabilirler. Sallanmayan yapıları sayesinde bu masalar üzerinde rahatlıkla kalabalık sofralar kurabilir ve herhangi bir zorluk yaşamadan yemek yiyebilirsiniz. Siz de yüksek kaliteye sahip modeller arasından seçim yaparak çok daha uzun süre kullanabileceğiniz bahçe masalarının tercih edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden mutfak masası çeşitlerine bakabilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bahçe Masaları

Kullanışlı Özellikleriyle Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bahçe Masaları

Bahçe masaları günlük hayatta çok fazla kullanılan son derece önemli mobilyalardır. bahçeli ve teraslı evlerin olmazsa olmazı olan bu materyallerin rahat bir kullanıma sahip olabilmesi için sahip olduğu özellikler çok önemlidir. Sahip olunan kullanışlı özelliklerinin yanı sıra ek işlevsel özellikler ürünlerin çok daha kullanışlı olmasını sağlar. Bu sebeple ürünlerin arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerin başında ürünün kullanım şekli gelir. Katlanır bahçe masası son derece kullanışlı modellerden biridir. Bahçeler ve arsalar ilkbahar, yaz aylarında sürekli olarak kullanılırlar. Fakat bu alanları zorlu kış mevsimi şartlarında kullanmak mümkün olmayabilir. Bu tür dönemlerde bu alanlarda kullandığınız eşyaların rahat bir şekilde saklanabilmesi çok önemlidir. Bu alanlardaki eşyaların ergonomik tasarımları bu açıdan son derece önemlidir. Katlanabilir modeller bu açıdan son derece kullanışlıdır. Ürünlerin tasarımı sayesinde kullanılmadığı dönemlerde rahatlıkla masayı katlayarak çok fazla yer kaplamayacak şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca küçük alanlarda kullanmak içinde bu tür ürünler harikadır. Bahçenizi başka amaçlar içinde kullanıyorsanız ve yeterli alana sahip değilseniz bu tür modeli kullanabilir ve ihtiyacınız olduğunda açarak alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Şemsiyeli bahçe masası da bir diğer kullanışlı modeldir. Bahçeler ve teraslar özellikle sıcak yaz aylarında kapalı alanlardan kaçmak in harikadır. Fakat bu tür dönemlerde sıcak havalarda gölge bulmak zor olabilir. Çok fazla güneş altında kalmak zamanla hep rahatsız edici hem de zararlı hale geleceği için bu tür alanlarda gölge oluşturmak önemlidir. Şemsiyeli modeller özellikle yaz aylarında kullanmak içi harikadır. Bu tür modellerin şemsiyesini güneşli günlerde rahatlıkla açabilir ve bu sayeden güneşten korunarak rahat bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Bahçe masalarının kullanım rahatlığıyla ilgili önemli bir noktada oturacağınız sandalyeler olur. Banklı bahçe masası bu açıdan son derece kullanışlı olur. Banlı yapısı sayesinde piknik havası yaşatan bu ürün ekstra sandalyelere ihtiyaç duymaz. Böylece rahatlıkla açık alanda herhangi bir sandalyeye ihtiyaç duymadan vakit geçirebilirsiniz. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan son derece kullanışlı modeller arasında seçim yaparak çok daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çok Fazla Bakıma İhtiyaç Duymadan Kullanılan Bahçe Masaları

Çok Fazla Bakıma İhtiyaç Duymadan Kullanılan Bahçe Masaları

Dekorasyon materyalleri estetik açıdan çok önemli ürünleridir. Tüm dekorasyon ürünlerinin estetik açıdan tatmin edici bir görünüme sahip olabilmesi için ürünlerin düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Düzenli bir şekilde temizliği yapılmayan ürünler bir süre sonra son derece kirli ve kötü bir görünüme sahip olur. Bu da ürüne alacağınız verimi çok düşük seviyelere indirir. Bahçe masaları da önemli dekorasyon materyallerinden biridir. Bu ürünleri çok uzun süre kullanabilmek için kaliteli modeller arasından seçmek önemlidir. Fakat ürünlerin kullanım süresini etkileyen faklı etkenlerde bulunur. Bu etkenler arasında ürünlerin bakımının düzenli ve doğru şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Ürünlerin bakımı üretildiği materyale göre değişiklik gösterir. Bu sebeple ürünün tüm teknik özelliklerini göz önüne alarak bakım şeklini değiştirmelisiniz. Ağaç bahçe masası kaliteli özellikleri sayesinde dış etkenlere karşı çok dayanıklı modellerden biridir. Çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan ürünü arada sırada temizlemek ve bakımın gerçekleştirmek önemlidir. Ürünü kullanırken uzun vadede lekeler ortaya çıkabilir. Ürünün zarar görmesini engellemek için bu lekelerin giderilmesinin ağlarken sabunlu bir sünger kullanabilirsiniz. Süngeri yavaşça lekelere sürterek kullanabilir ve rahatlıkla ürünün temizliğini sağlayabilirsiniz. Ürünün düzenli olarak tozunu almak da estetik görünümünü koruması için önemlidir. Mikro fiber bir bez kullanarak günlük olarak toz alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Camlı bahçe masası son derece modern tasarımların biridir. Bu ürünü cam kısmı son derece şık bir görünüm oluşturur. Ürünün şıklığını koruyabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Zam materyal diğerlerine göre daha farklı şekilde temizlenir. Cam yanlış temizlendiğinde lekeli ve bulanık bir görüntü oluşturabilir bu sebeple dikkatle temizlenmelidir. Ürünü temizlerken mikro fiber cam bezlerinden yardım alabilir. Bu tür bezler camda tüy bırakmayacağı için rahat bir şekilde temizlik yapmanızı sağlarlar. Cam yüzey temizleyici ürünler de yine yardımcınız olacak materyallerdendir. Bu tür ürünler kullanarak can temizliğini sağlayabilirsiniz. Ürün üzerinde su lekesi kalmaması için doğru şekilde kurulmadığını emin olunuz önemlidir. Plastik bahçe masası da yine çok rahat bir şekil temizlenebilen maddelerdendir. Siz de son derece rahat bir kullanıma sahip olan tüm bu ürünleri tercih ederek efor sarf etmeden bahçeleriniz eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralığına Sahip Bahçe Masaları

Geniş Fiyat Aralığına Sahip Bahçe Masaları

Ürün seçiminde fiyat performans oranı çok önemli bir yere sahiptir. Kullanıcılar kullanışlı özelliklerin yanı sıra bütçelerini acımayacak fiyatlara sahip ürünler bu bilmek isterler. Bu sayede farklı fiyat seçeneklerine sahip ürünler geniş kitlelere hitap etme açısından önemleri. Bahçe masası fiyatları çok geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu Aralık’ta bulunan ürünlerin fiyatları birbirinden farklı özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu özelliklerin başında ürünü boyutu gelir. Ürünleri boyutları kullanabileceği alanlar açısından belirleyicidir. Bahçe masası ölçüleri ayrıca aynı anda kaç kişi tarafından kullanılabileceğini de belirler. Bahçeler ve teraslar çok geniş alanlara sahip olabilirler. Bu tür alanlarda küçük modellerin kullanılması alanı çok boş ve hareketsiz kalmasına sebep olabilir. Ayrıca alana çok fazla kişi sığabilecek iken, bu kişilerin yeterli oturma alanını bulabilmesini engeller. Daha küçük alanlarda ise fazla büyük modellerin kullanılması çok alanın gereksiz yere kapanmasını ve kullanım alanının çok daralmasına sebep olur. Bu da sıkışıklık aratır. 8 kişilik bahçe masası modelleri ortalama boyutları sayesinde çok farklı boyutlardaki alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür modeller kalabalık gruplara yeterli oturacak alanın sağlanması için harikadır. Fakat aynı zamanda fazla alana sahip olmayan bahçe ve teraslarda da rahatlıkla kullanabilir. Bu tür bir modelin fiyatı doğal olarak diğerlerine göre değişiklik gösterir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bir diğer özellik sahip olduğu ek materyaller olur. Bahçe masaları sandalyeler ile birlikte kullanılan eşyalardır. Bahçe masası takımı gibi sandalyeleri ile birlikte gelen ürünler bu açıdan son derece kullanışlı olurlar. Ayrıca bu ürünler tek bir ürün içerisinde birden fazla materyale sahip olduğu için fiyat açısından da farklılık gösterir. Sayfamızdaki ürünlerin tümü birbirine en kaliteli materyallerden üretilir. Bu sayede ürünlerin tümü çok uzun süre kullanıma uygundur. Tüm bu ürünler uzun vadede bütçenizi çok olumlu bir şekilde etkiler. Siz de bu ürünleri tercihe ederek bütçenizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Bahçe Masaları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Birbirinden Farklı Bahçe Masaları Arasından Seçim Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bahçe masaları açık alanlarda kullanmak için son derece önemli dekorasyon materyallerdir. Fakat bu ürünlerin yanlış şekilde kullanımı alanın hem estetik açıdan hem de kullanım verimliliği açısından olumsuz etkilenmesine sebep olur. Bahçe masaları çok geniş bir kullanım seçeneğine sahip olduğu için seçim yaparken bazı ön fikirlere sahip olmak gerekir. Ürün seçimi öncesi oluşturacağınız kriterler size seçim sırasında çok yardımcı olur. Bu kriterleri belirlerken göz önüne almanız gereken bazı nitelikler bulunur. Bu nitelikleri arasına ürünlerin ölçüleri, tasarımları ve ek işlevsel özellikleri sayılabilir. Dikkat edilmesi gereken ilk özellik ürün tasarımı olur. Ürün tasarımı eğer tarzınızla uyuşmazsa bu ruh halinin kötü yönde etkilenmesine sebep olur ve ürünün kullanımıyla ilgili evinizin kaçmasına sebep olur. Ahşap bahçe masası son derece şık ve zarif modeller indir. Bu tür klasik seçeneklerden hoşlananlar için ideal olan bu modeli tercih ederek kullandığınız alanda son derece sofistike bir hava yaratabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ürünün ölçüleri olur. Ürünün ölçüler kullanım alanına ve kullanacak kişi sayısına göre değişir. İki kişilik bahçe masası özellikle çok küçük alanlarda kullanmak için harikadır. Bu tür bir model sahip olduğu samimi hava ile birlikte rahat bir şekilde dar alanlarda kullanılabilir. 12 kişilik bahçe masası özellikle geniş bahçelerde çok rahat bir şekilde kullanılabilir. Bu tür bir model aile toplantılarında, kutlamalarda rahatlıkla kullanılabilir. Büyük sofralar kurabileceğiniz bu tür bir masanın etrafına tüm yakınlarını rahatlıkla toplayabilirsiniz. Masa için yeterli alanı olan fakat masalarını sürekli olarak kullanmak istemeyenler için açılabilir bahçe masası son derece kullanışlı ürünlerdendir. Kullanmadığınız zamanlarda katlayarak rahatlıkla saklayabileceğiniz ürünü ihtiyacınız olduğunda çok kısa sürede rahat bir şekilde olarak kullanabilirsiniz. Siz de tüm bu özellikler doğrultusunda kendinize ve bahçenize uygun amsa modelini rahatlıkla bulabilir ve sizin için uygun, konforlu alanı oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Şekil

(198)
(138)
(99)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Plastik (134)
Ahşap (115)
Alüminyum (30)
Metal (30)
Rattan (11)
Suntalam (8)
Masif (7)
MDF (6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (168)
ve üzeri (206)
ve üzeri (210)
ve üzeri (219)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL