TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bahçe Masası

için 1,563 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Bahçe Masası

Havalar güzelleştikçe açık alanlar, bahçeler ve teraslar parlamaya başlıyor. Açık mekanlar halihazırda var olan alanınıza ekstra genişlik sağlamakla kalmıyor, rahatlık, eğlence ve keyif sözü vaat ediyor. Bahçe mobilyası satın almak da tıpkı kapalı alanlar için mobilyada olduğu gibi aşağı yukarı aynı süreçlerden oluşuyor; tabii birkaç farklılıkla birlikte. Bahçe mobilyasının en önemli parçalarından biri olan bahçe masası çeşitleri burada sizleri bekliyor.

Bahçe Masası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bahçe Masası Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bahçe masası modelleri arasından seçim yaparken her şeyden önce masayı yerleştireceğiniz alandaki hava koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Yaşadığınız yerde hava sıcak ve kuru mu, yoksa daha nemli ve ılıman bir havası olan sahil kenarında mı ikamet ediyorsunuz? Seçeceğiniz bahçe sandalye takımının hangi materyalden üretildiği en çok bu faktöre göre değişiklik gösterir. Kuru ve aşırı sıcak hava koşulları, ahşap bahçe masası ve sandalye takımını çok kısa bir süre içerisinde çatlatarak parçalar ayırabilir. Güçlü rüzgarlar çelik ve plastik bahçe masa takımınızın uçmasına sebep olurken hasır bahçe masanız çok fazla yağmura maruz kalmaya dayanamaz. İçinde bulunduğunuz hava koşullarına en uygun bahçe masa sandalye setinde karar kıldıktan sonra bu seti koyacağınız alanın büyüklüğünü ve mobilyaları nereye koyacağınızı da düşünmeli, tüm bu unsurlara uyan bir bahçe takımı satın almalısınız.

Bahçe Masası Kullanımında Bunlara Dikkat!

Bahçe Masası Kullanımında Bunlara Dikkat!

Uzun ömürlü ve kaliteli bir bahçe masası kullanımı için belli başlı püf noktalara dikkat etmeniz şart. Hava koşullarının bahçe masası kullanımında ne denli önemli olduğundan hali hazırda bahsettik; ancak kullanım esnasında da buna dikkat etmenizde fayda var. Yağmurlu günlerde bahçe masanızı bir branda ya da bir bahçe masası örtüsü ile örterek koruma altına almanız, güneşli havalarda sandalyelerin üzerinde bulunan minderleri kaldırarak solmalarını önlemeniz ve rüzgarlı havalarda herhangi bir kazanın meydana gelmesini engellemek adına bahçe yemek masanızı kullanmamanız en doğrusu olacaktır. Katlanabilir bahçe masası kullanıyorsanız düzenli aralıklarla masanın menteşe ve conta yerlerini yağlamanız ve paslanmasını önlemeniz gerekir. Özellikle ahşap bahçe masanızın ve diğer tahta bahçe mobilyalarınızın kullanılmadığı sürece zaman içerisinde çürüyebileceğini unutmayın. Gözle görülmese de bu çürüme ahşabın içinden başlayarak zamanla kendini yüzeye doğru çıkartır ve belirgin bir şekilde çatlakların oluşmasına sebep olur. Kullanmadığınız ahşap bahçe masa ve sandalye takımlarınızı rutubetli ortamlardan uzak tutmaya dikkat edin.

Bahçe Masası Modelleri & Fiyatları Neler?

Bahçe Masası Modelleri & Fiyatları Neler?

Her şey bir yana; bahçe masası satın alma sürecinizde son kararı veren tabii ki bütçeniz oluyor. Bahçe masası fiyatları her şeyden önce satın alacağınız masanın üretildiği materyale göre farklılaşıyor. Özellikle plastik ve çelikten imal edilen bahçe masaları genellikle en uygun fiyatlara sahip oluyor. Ahşap, hasır ve bambu masalar ise bütçenizi bir miktar esnetmeniz gereken cinsten. Özellikle Temmuz sonunda ve Ağustos ayının başında bahçe mobilyasında uygulanan indirimlerden yararlanarak çok daha uygun fiyatlarla bahçe masası satın almanız mümkün. Alfemo, Royal, Garden Mobilya ve Siesta başta olmak üzere en popüler bahçe mobilyası markalarının bahçe masası çeşitleri burada beğeninize sunuluyor. Dekoratif ferforje bahçe masaları, şık ahşap bahçe masa ve sandalye takımları katlanabilir yapısı ile yer tasarrufu sağlayan katlanabilir masalar ve çok daha fazlası için kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Ahşap (197)
Plastik (144)
Polipropilen (108)
Metal (50)
Alüminyum (45)
Rattan (43)
Çelik (29)
MDF (27)
Polikarbon (21)
Kayın (10)
Gürgen (9)
Masif (7)
(5)
(5)
(5)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Şekil

(340)
(205)
(160)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Fonksiyonlarına Göre Masalar

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(139)
ve üzeri (252)
ve üzeri (305)
ve üzeri (315)
ve üzeri (332)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL