Tek Kişilik Karyola

Hayatınızın ciddi bir bölümüne uykuda geçirdiğinizi göz önünde bulundurursanız yataklar evinizdeki en önemli mobilya parçalarından biri haline geliyor demek yanlış olmaz. İster çift kişilik ister tek kişilik olsun, yatak ve karyola seçimi başta uyku düzeniniz, günlük enerjiniz ve sağlığınız üzerinde büyük etkiler taşır. Kaliteli uyku deneyiminizden ödün vermemek için size en uygun tek kişilik karyola burada sizleri bekliyor.

Tek Kişilik Karyola Seçmeden Önce...

Tek Kişilik Karyola Seçmeden Önce...

Sıra yatağınız için bir karyola seçmeye geldiğinde karşınıza çıkan alternatifler arasında kaybolabilirsiniz; ne de olsa tek kişilik karyolaların pek çok farklı modeli ve markası bulunuyor. Seçeceğiniz tek kişilik karyolanın en önemli özelliği, sağlam ve dayanıklı bir tabanının olması. Yatak minderini yerleştireceğiniz bu taban kimi zaman suntalam levhalardan, kimi zaman saf ahşaptan, kimi zaman da lastikli şeritlerden oluşabiliyor. Bununla birlikte tek kişilik yatak karyolası seçerken yatağın başlığı da hem ergonomi, hem dekor açısından büyük önem taşıyor. Tek kişilik karyola başlığı deri olabileceği gibi ferforje ya da ahşap da olabilir. Tabii eğer bir genç yatak odası takımı satın almayı planlıyorsanız yatağın başlığı zaten takımın diğer parçaları ile uyumlu bir materyalden yapılmış olacaktır. Sayvanlı karyolalar, çift katlı karyola modelleri ve kullanışlı bazalar da tek kişilik karyola seçerken karşınıza çıkabilecek modeller arasında.

İdeal Tek Kişilik Karyola Seçimini Vermek

İdeal Tek Kişilik Karyola Seçimini Vermek

Tek kişilik karyola modelleri arasında seçim yaparken ana hatlarıyla üç etmeni göz önünde bulundurmanız gerekiyor: Yatak odasının dekorasyonu, uyku alışkanlıklarınız ve bütçeniz. Eğer hali hazırda bir yatak odası takımı aldıysanız, zaten tek kişilik karyolanız halihazırda takımın içinde olacağı için rahatsınız demektir. Öte yandan misafir odası gibi alanlarda kendi zevkinize uygun, kombine bir dekor yaratma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda odanın genel dekorasyon stiline uygun bir tek kişilik karyola ve başlığı seçmek mümkün. Klasik tarzda bir odaya ferforje detaylı, demir ayaklı, kanepe tarzında bir karyola kullanabileceğiniz gibi daha modern tarzda döşenmiş bir yatak odası için ahşap iskeletli ya da deri başlıklı bir karyola tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte evin asi genci için afilli ve özgün tasarımlı bir karyola arıyorsanız arabalık yatak başlıklarından birini seçmeniz mümkün. Tek kişilik karyola satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu da tabii ki yatağın ölçüleri. Tek kişilik karyola ölçülerinizi bilerek yatak minderini de bu ölçülere uygun şekilde temin etmeniz oldukça önemli.

Tek Kişilik Karyola Modelleri & Fiyatları

Tek Kişilik Karyola Modelleri & Fiyatları

Genç odası için arabalı yataklar veya prenses başlıklı karyolalar; şık misafir odaları için ise ahşap detaylı veya estetik ferforje tasarımlı karyola çeşitleri... Tercihiniz her ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan bir tek kişilik karyola modelini burada bulacağınıza eminiz. Bütçenizi zorlamayacak tek kişilik karyola fiyatları eşliğinde beğeninize sunulan modeller, en popüler mobilya üreticilerinin isimlerini üzerlerinde taşıyor. Niron Yatak, Adore, Minar, Yıldız Mobilya, Alpino ve İdaş gibi pek çok sevilen markanın tek kişilik karyola tasarımlarına burada rastlamanız mümkün. Farklı ölçü seçenekleri, birbirinden eğlenceli modeller, çocuksu ve iç açıcı renkler, kaliteli malzemeler, konforlu tasarımlar ve çok daha fazlası bu kategorimizde sizleri bekliyor. Karyolanızla uyum sağlayacak yatak ve başlıklar ise burada!

Tek Kişilik Karyola

için 1,535 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(622)
(364)
(227)
(108)
(24)
(20)
(15)
(13)
(11)
(11)
(8)
(6)
(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(5)
4M (6)
(1)
(2)
(3)
(1)
(2)
(4)
(1)
(2)
(4)
(4)
Belis (30)
(3)
(2)
(1)
DAKRON (11)
(2)
(2)
(1)
(2)
(850)
(1)
(1)
FANO (51)
(1)
(3)
Gencecix (52)
(1)
(1)
(2)
(4)
Lajivert (34)
Livello (9)
(4)
(3)
Mobetto (19)
(1)
Mobpazar (37)
(2)
(2)
(2)
(2)
OFİSEL (18)
Pegai (6)
(3)
(1)
(3)
(2)
Setay (129)
(1)
(2)
(1)
Taymob (16)
Unimet (18)
Uğurlu (21)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Suntalam (226)
Plastik (160)
Metal (150)
Ferforje (45)
Ahşap (33)
Suntalem (9)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(474)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(101)
ve üzeri (139)
ve üzeri (154)
ve üzeri (159)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL