TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tek Kişilik Karyola

için 1.131 sonuç bulundu.

Tek Kişilik Karyola

Yatak ve çocuk odalarının en önemli mobilyaları olan karyolalar farklı ebatlarda ve özelliklerde üretilirler. Yatak başlığı ve takımlarınızı seçerken yatak odanıza veya çocuk odasına göre modelleri kullanabilirsiniz. Üretilen malzemeye bağlı olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip tek kişilik karyola için seçim yapabileceğiniz birçok alan bulunuyor. Buna göre başlık, baza ve yataklarıyla birlikte takım halinde ürünler satın alabileceğiniz gibi, başlıksız ve yataksız karyolalar da tercih edebilirsiniz. Tek kişilik karyola modelleri sayesinde oda dekorasyonlarınızda kendi zevkleriniz için en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Karyolalar yatak ve çocuk odası atmosferini büyük ölçüde belirler ve dilediğiniz konsepti hayata geçirmenize yardımcı olur. Tek kişilik Karyola modelleri fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Tek Kişilik Karyola Konforunu Hissedin

Tek Kişilik Karyola Konforunu Hissedin

Tek kişilik karyola modellerinde çocuk odaları ve genç odaları için farklı ürünler bulunur. Genç odaları için başlıklı, başlıksız veya tek satılan başlıklarla gereksinim duyduğunuz parçaları satın alabilirsiniz. Çocuk odası için tek kişilik karyolalar set halinde satılabildiği gibi parça parça da satılabiliyor. Tek kişilik karyola yatak model seçimlerinizde odanın rengine uyumlu renkleri tercih etmeniz oda bütünlüğünü sağlamanıza yardımcı olur. Çocuğunuzun bulunduğu atmosferi tamamen yaratıcı gücünüzle oluşturabileceğiniz karyola yatakların tasarımları da duvar tasarımlarıyla uygun olmalıdır. Farklı boyut ve ölçülerle üretilen karyola yataklar arasından kişisel zevklerinize en yakın modelleri kullanabilirsiniz. Çocuk odaları için alacağınız tek kişilik karyolalarda özellikle arabalı modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Çocuklarınız yataklı karyolalarda uyumaktan büyük bir keyif alacak ve erken saatlerce yatağına girmek için adeta can atacak. Arabalı karyola modellerin bazılarında uzaktan kumanda ve 4 farklı ses özelliği bulunur. Çocuklar için zararsız malzemelerden üretilen modeller sayesinde çocuğunuz kendini oldukça özel hisseder. Hayal gücünü geliştireceği arabalı karyolalar gerçek araba görünümündedir. Işıklı ve sesli arabalı karyolalarda yer alan ışıklandırmalar gece lambası görevi görür. Kolay kurulum özelliği ile yalnızca dakikalar içerisinde oluşturulabilen karyolaların ledlerini de uzaktan kumanda ile yakıp söndürebilirsiniz. Tek kişilik karyola fiyatları modelin üretiminde kullanılan malzemeye ve tasarım detaylarına göre farklılık gösterir. Karyolalarda geniş bir ürün yelpazesi arasından seçim yapabileceğiniz için fiyat konusunda da oldukça geniş bir aralık bulunmaktadır. Tek kişilik karyolaların; metali, ferforje, ahşap, suntalem, çelik başta olmak üzere birçok hammadde kullanılır. Fiyat skalasının değişkenlik göstermesinde en önemli etmenlerden bir tanesi de üretim için kullanılan ham maddelerdir. Katlanır özellikli tek kişilik karyolalar da sıklıkla tercih edilen parçalar arasında yer alır. Katlanır karyolaları oteller, şantiyeler, pansiyonlar ve evinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Konumlandırdığınız yerde büyük ölçüde yer işgal etmeyen karyolaları dar alanlarda muhafaza edebilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde onları son derece rahat koşullar altında ağırlayabilirsiniz. Son derece dayanıklı iskeleti ile açma ve kapama işlemini güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tekerlekleriyle dilediğiniz yerlere tek başınıza olsanız dahi konumlandırabilirsiniz. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Tek Kişilik Karyola Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek Kişilik Karyola Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karyola seçimlerinizde en sık tercih edilen parçalar arasında ferforje tek kişilik karyola modelleri bulunur. Temizliği kolay, rahatlıkla taşınabilen şık tasarımlı ferforje tasarımlı karyolalar uzun süreli kullanımlar için uygundur. Yatak odalarının zarifliğini ortaya koyan karyolalarda taşıma ve kullanım esnasında meydana gelebilecek çiziklere karşı korumalı özel ambalajlar bulunur. Metalden oluşan bağlantıları ve yerleri çizmemesi için plastik ayakları bulunan karyolalar son derece dayanıklıdır. Paslanmaz özelliği bulunan metal karyolalar onlarca farklı renk tasarımı arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Ev, otel veya yazlıklarda her ihtiyaca göre seçeneklerin bulunduğu karyola modellerinin kullanacağınız yatağa göre uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ortopedik, şişme ve sünger yataklardan hangisi bulunuyorsa ona bağlı olarak ebatlar kullanmanız gerekmektedir. Bebek ve çocuklar için üretilen karyolaların birçok noktasına aksesuarlar takılabilmesi için demir eklentiler bulunuyor. Böylelikle çocuklarınız gece uyumadan önce en sevdiği oyuncaklarla vakit geçirip daha sonra oyuncağını istifleyip uykunun tadını çıkarabiliyor. Bütün dekorasyonlar için uyum sağlayabilecek kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip karyolalarda; beyaz, siyah, gri, kırmızı, mor veya bordo renklerini tercih edebilirsiniz. Retro dekorasyonları kullandığınız odalarda pastel renkleri kullanmanız bütünlük oluşturmanızı sağlar. Standart bir oda tasarımı oluşturduysanız her dekorasyonu tamamlayabilen siyah, beyaz veya gri renkleri tercih etmeniz sizin için daha kolay olur. Tek kişilik karyola ölçüleri ise tek kişilikler için genellikle 90x200, 90x190, 120x200, 100x200, 120x190 şeklinde olmaktadır. Kullanacağınız karyolanın boyunuz için uygun olması rahat bir uyku uyumanız için önem taşır. Karyolaların boyunuza göre daha küçük olması uyku kalitenizi büyük ölçüde azaltan problemler arasında yer alır. Bir insan ortalama olarak günün 8 saatini uykuyla geçirir ve bu sürenin kaliteli geçmesi gün içerisinde gösterdiği performansı etkileyen temel faktörler arasında yer alır. Dayanıklı bir yapıya sahip karyolaları uzun yıllar boyunca kullanacağınız için seçimlerinizde ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla göz önünde bulundurmanız gerekir. Karyolalar; demonte veya monte gibi çeşitli alternatifler ile kullanımınıza sunulmaktadır. Demonte şeklinde gelen karyolaları kullanım talimatını göz önünde bulundurarak birleştirmeniz gerekir. Kolay monte edilebilen karyolaları kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tek Kişilik Karyola Fonksiyonel Kullanım Vadeder

Tek Kişilik Karyola Fonksiyonel Kullanım Vadeder

Güne nasıl başlayıp nasıl bir enerjiyle devam edeceğinizi belirleyen temel unsurlar arasında karyolalar yer alır. Karyolaların işlevsellik boyutu kadar dekorasyon faktörünü de önemsemeniz gerekir. Oda tasarımınızı da süsleyecek ahşap tek kişilik karyola odanıza renk katacak bir görünüme sahiptir. Genç ve misafir odalarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap karyolalarda sade ve özgün tasarımlara yer verilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz özel tasarımları da oluşturarak oda dekorasyonlarınızda farkınızı yaratabilirsiniz. Çocuk odalarınız için özel üretilen karyola modellerinde çocuğunuzun ilgisini çekecek birçok ayrıntıya ver verilir. Oyuncaklarını rahatlıkla yerleştirebileceği dekoratif unsurlar, yatakta eğlenmesini sağlayacak pek çok gereci yanında bulundurmasını sağlayacak eklentilere yer verilebiliyor. Odalarınızda yer alan diğer Mobilyalarla uyumu yakalamanızı kolaylaştıran ahşap karyolalarda tasarım bakımından da oldukça geniş bir yelpazeniz bulunuyor. Başlık ve ayak kısmındaki şık tasarımları oda içerisindeki dolap, bilgisayar masası veya halı ile uyumlu hale getirerek şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Renkli bir oda görünümü oluşturabilmenize yardımcı olan karyola modellerinde genellikle canlı renklere yer veriliyor. Yatak başlıklarının her birinin farklı renklerde olduğu karyolalar özgün tasarım anlayışınızı ortaya koymanızı sağlıyor. Eğer seçimlerinizi sadelikten yana kullanıyorsanız; sade renk ve düz tasarımları kullanarak şık bir görünüm oluşturabilmeniz mümkün. Retro oda tasarımlarında sıklıkla kullanılan eskitme karyolalar da hemen hemen bütün dönemlerde rağbet görüyor. Klasik başlıklar ve ayaklarıyla gösterişli olan bu modeller profesyonel olarak renklendirilerek atmosferi baştan aşağı değiştirmenizi sağlıyor. Klasik dekorasyonlarla doğal bir görünüm ortaya koymanızı sağlayan ahşap karyolalarda genellikle tek renk kullanılıyor. Birbirinden özel tasarımlara yer verilebilen, uzun ömürlü ve kullanışlı metal tek kişilik karyola modelleri konforunuzu sağlayabilecek işlevsellik özelliklerini içerisinde bulundurur. Geniş bir renk skalası arasından seçim yapabilmenizi mümkün hale getiren metal karyolalar oda uyumunu sağlamanıza yardımcı oluyor. Ayakları yerleri çizmemesi için plastik uçlarla dizayn edilen modeller parke gibi kolay çizilebilen zeminlere zarar vermez. Yatak başlarının da yer aldığı karyolalarda paslanmaz özellik bulunuyor. Paslanmaz özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanacağınız tek kişilik karyola modelleriyle şık tasarımları alışkanlığınız haline getirebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Karyola, Yatak, Baza kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Plastik (279)
Yonga levha (218)
Metal (172)
Suntalam (54)
Ahşap (52)
Ferforje (35)
MDF (23)
Çelik (9)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(681)
(152)
(117)
(73)
(28)
(22)
(15)
(14)
(12)
(11)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(787)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (203)
ve üzeri (229)
ve üzeri (232)
ve üzeri (236)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL