TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Karyola

için 2,015 sonuç bulundu.

Karyola

Ahşap, demir, ferforje gibi malzemelerden üretilen karyola modelleri , birçok kullanıcıya uyku ve dinlenme ihtiyacını en rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmesi için üretilmiş ev eşyası modelleri olarak sunulyor. Başlıklı ve başlıksız, tek ya da çift kişilk model yapısında sizlere sunulan karyola modelleri, konforlu yapısını alternatif karyola çeşitleri ile farklı şekillerde öne çıkarıyor. Yatak odanız için üretilmiş olan tasarım harikası karyola modelleri, kullanışlı, farklı tasarımlı ve şık karyola formları ile sizlerin beğenisine sunuluyor. İhtiyaca göre çocuk odasında ya da misafir odasında da kullanılabilir olan kaliteli yapıdaki karyola modelleri, birçok farklı kullanıcının konforlu huzur geçirmesini sağlayan ev ürünleri arasındaki yerini alıyor.

Karyola Çeşitleri Kullanışlılıkları ve Verimlilikleriyle Sizlere Sunuluyor

Karyola Çeşitleri Kullanışlılıkları ve Verimlilikleriyle Sizlere Sunuluyor

Karyola modelleri farklı açıdan çeşitli açılardan sınıflandırılıyor. Ebat, kullanışlılık, özellik, malzeme ve üzerinde uyuyacak kişi sayısına göre değişebilen karyola çeşitleri, farklı kullanıcı çeşitlerine uygun yapılarda sunulduğu için, farklı beğenilere hitap edebiliyor. Alınmak istenen karyolanın odaya ve kullanılacak kişilere uygun yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Tek kişilik karyola modelleri, genellikle çocuk odası, misafir odası ve genç odasına uygun yapıları ile dikkatleri çekmesi ile biliniyor. Modeline göre ahşap ve metal yapıda üretilen modelleri de bulunan tek kişilik karyola modelleri, kumaş döşemeli şık karyola formlarıyla da göz dolduruyor. Birçok kullanıcının odasına dekoratif bir tasarım güzelliği getiren tek kişilik kumaş döşemeli karyola modelleri, farklı renk yapısına sahip kumaşları ile sizlerin dikkatini çekiyor. Çekmeceli karyola yapısına sahip olabilen tek kişilik karyola modelleri, karyolanın altındaki rahat kullanımlı çekmece yapısı ile birçok ihtiyacını kolaylık ile muhafaza edip, istenildiği takdirde kolaylıkla bulabiliyor. Genç odalarında fazlası ile kullanılan tek kişilik karyola modelleri, birçok gencin tasarım yapısına uygun tarzları ile birçok kullanıcıyı memnun ediyor. Tek kişilik karyola çeşitleri, başlıklı modelleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Kullanıcının sırtını uyumadan önce güvenle dayamasını sağlayan başlıklı karyola çeşitleri, kitaplık detayları ile zenginleştirilmiş modelleri ile dikkatleri fazlası ile çekiyor. Mini kütüphanesi ile sizlerin kitap okuma keyfini destekleyen kitaplık özellikli karyola modelleri, okuma keyfinizi destekleyen ve yatmadan önce istediğiniz yazılı metinleri rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Başlıklı, başlıksız, ahşap, demir ve işlemeli metal yapıda bulunan modellere sahip olan çift kişilik karyola modelleri, birçok çiftin aradığı kullanışlı karyola modelleri özellikleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. Farklı renk ve orijinal tasarıma sahip olan çift kişilik karyola modelleri, sade tarzlardaki model yapısında bulunabildiği gibi, ferforje ya da ekstra gösterişli başlıklı yapılarda da karşınıza çıkabilen modelleri sizlerle buluşturabiliyor. Metal karyola yapısındaki çift kişilik karyola modelleri, genellikle klasik yapıdaki modeller ile ön plana çıkarken, ergonomik ve kullanışlı yapısı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok yeni evli çiftin rahatlıkla kullandığı çift kişilik karyola modelleri, konforu şıklık ile veren modellere sahip olması ile ön plana çıkıyor. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Karyola Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Karyola Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tek kişilik ya da çift kişilik olmak üzere birçok bazalı karyola modeli bulunuyor. Son derece şık yapıda olan baza yapıları ile aynı zamanda sizlere konfor vadeden bazalar, oval ya da dik açılı kenar modelleri ile sizlerin beklentide bulunduğu karyola tasarımlarına görsellik katıyor. Yumuşak dokuya sahip olan rahat yüzey ve kadife kumaş yapısına sahip olan bazalı karyolalar, ahşap yapılı çeşitleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Baza özelliği ile birçok kişisel eşyanızı yatağın altına koymanızı sağlayan baza karyola modelleri, sizlere aynı zamanda mini depo görevi sağlaması ile memnuniyet verdiriyor. Çocuklar için yapılan tek kişilik modelleri ile birçok çocuğun renkli ve canlı renkler ile mutlu olmasını sağlayan karyola bazalar, araba motifli modelleri ile çocuk kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Huzuru ve rahatlığı, ahşap malzemesi oluşturan ahşap karyola modelleri, sağlıklı yapısı ile birçok kullanıcıya doğallık vadediyor. Çekmeceli ve bölmeli yapıda oluşabildiği gibi, sade ve başlıksız klasik ahşap yapısında da sizlere sunulabilen ahşap modeller, kahverengi tonlarındaki ahşap renk modelleri ile sizlerin karşısına çıkabiliyor. Doğallık ve sıcaklığın ön plana çıktığı ahşap karyola modelleri, ahşap malzemeden yapılmış olan diğer Mobilya seçenekleriniz ile uyum gösteriyor olması ile sizlerin odalarına dekoratif uyum yapısı getiriyor. Cila ve diğer maddeler ile daha uzun ömürlü olması sağlanan ahşap karyola modelleri, kolaylıkla temizlenebilen yapıları ile birçok kullanıcıya rahatlık sağlıyor. Başlıksız çeşitleri, oda içerisindeki birçok tablo ve kütüphane ile uyumlu halede bulunan karyola modelleri, hangi malzeme yapısından üretiliyorsa üretilsin, farklı tasarım yapısı ile şekillendirilip renklendirilmesi ile kullanıcılarına farklı karyola alternatifleri ile geliyor. Yetişkin kullanıcılarına tek ya da çift kişilik yapılarda sunulan karyola modelleri, çocuk karyola modelleriyle her yaştaki kullanıcılarına uygun modellere sahip olduğunu sizlere kanıtlıyor. Renkli yapıdaki araba ve gemi tasarımlı modelleri ile çocuklara memnuniyet veren çocuk karyolalar, genç odası modelleriyle de başlıklı ve başlıksız karyola modellerini farklı tarz yapısında sunması ile biliniyor. Erkek ya da kız çocuklara sunulan genç odası takımları, çocuksu motiflerden arındırılmış ve konfor hissi vadeden karyola modelleriyle ön plana çıkıyor. Taşlı ve kırmızı kumaş başlıklı genç kız odası karyola modelleri, başucu tasarımları ön plana çıkarılarak kullanıcılarına sunuluyor. Satın alınacak karyola modelinin ebatına, malzeme yapısına, modeline ve farklı tasarım özelliklerine göre karyola fiyatları değişiklik gösteriyor.

Karyola Çeşitleri Farklı Tarzları ile Görsellik Vadediyor

Karyola Çeşitleri Farklı Tarzları ile Görsellik Vadediyor

Bir ya da iki kişinin kolaylık, konfor ve huzur içerisinde uyuyabilmesi için üretilen ve kullanıcılarına büyük bir özveri ile sunulan karyola modelleri, birçok farklı malzeme yapısı ve farklı tasarımlar ile albenisi yaratılan ev ürünleri olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Renk, tarz ve kullanılacak odaya olan uyumu dikkate alınarak seçilecek olan karyola modelleri, ekstra eklentiler ve özellikler ile kullanıcılarına zenginleştirilerek sunuluyor. Yıllarca eskimeyen yatak odası modası içerisinde gelen demir karyola modelleri, klasik yapıları ile çoğu kullanıcılarına yatak konforu sağlıyor. Tek kişilk ya da çift kişilik çeşitleriyle kullanıcılarına fayda sağlayan demir karyola modelleri, bekar ve evli kullanıcıları için birçok farklı tasarıma sahip karyola gövdesi modeli ile sizlerin dikkatini çekiyor. Sağlam demir yapısı ile işlenerek sizlerin beğenisien uygun tasarımlarda şekillenen demir karyola modelleri, beyaz, bordo, siyah olmak üzere farklı renk çeşitleri ile boyanıp, çeşitli parlaklık yaratan maddeler ile zenginleştirilerek kullanımınıza sunuluyor. Alüminyum başlıklardan oluşan topuz yapıları ile zengin görselliği sizlere karyola çeşidi ile sağlayan demir karyolalar, birçok kullanıcıya uygun karyola modeli ile her dönemin en çok aranılan karyola modellerini kullanıcıları ile paylaşıyor. Estetik ve gösterişi sizlere işlenmiş ve tasarlanmış kıvrımlı yapıları ile sunan ferforje karyola modelleri, ahşap karyolanın sıradanlığından sıkılan her kullanıcıya özel olarak sunulan modelleri ile ön plana çıkıyor. Farklı ölçülerde ve tasrım yapılarında bulunan ferforje karyola modelleri, alışılmamış motifli ve figürlü tarzları ile kullanıcılarına memnuniyet veriyor. Dayanıklı yapısı ile uzun seneler kullanılabilen ferforje modeller, siyah, beyaz, bordo ve kahverengi renk seçeneklerinde karşınıza çıkabiliyor. Yatak odalarına yenilikçi çizgiyi, estetik ve işlemeli tarzlarda getirmenizi sağlayan pirinç karyola modelleri, kolaylıkla şekil alabilen malzeme yapısı ile oluştutulup, yıllarca kullanılabilen dayanıklılıkları ile memnuniyet yaratıyor. El işçiliği ile yaratılmış modelleri, birçok kullanıcının yatak odasına otantik ve dekoratif hava katan pirinç karyola çeşitleri, oval ya da dik tasarımları ile dikkatleri çekiyor. Karyola modelleri, değişik tarzları ile kullanıcılarına özgün tasarımlar vadediyor. Farklı malzeme, özellik ve orijinal tasasarımdan oluşturulan kaliteli ve dayanıklı karyola çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Karyola, Yatak, Baza kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (368)
Plastik (280)
Yonga levha (260)
Ferforje (111)
Ahşap (108)
Suntalam (102)
MDF (27)
Masif (14)
Çelik (11)
Cam (8)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(699)
(275)
(195)
(184)
(150)
(127)
(121)
(121)
(117)
(95)
(37)
(30)
(22)
(20)
(15)
(11)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(793)
(467)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(232)
ve üzeri (369)
ve üzeri (410)
ve üzeri (418)
ve üzeri (428)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL