Tek Kişilik Baza

için 1,105 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tek Kişilik Baza

Tek kişilik baza, yatağı yerden belirli bir yükseklikte tutmaya yarar. Sandıklı tek kişilik baza ve sandıksız tek kişilik baza modelleri bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan baza çeşidini anında satın alarak konforlu bir uykuya adım atabilirsiniz. Baza, yatakla birlikte kullanılmaktadır. Bunun için baza satın aldıktan sonra bir de uygun ölçülerde yatak satın almanız gerekecektir. Sandıklı bazalar, derli toplu bir yaşam alanı sunduğu için en çok tercih edilenler arasındadır. Sizin de küçük bir odanız varsa, kullanmadığınız eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek için sandıklı baza modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş bir depolama alanı sunan sandıklı bazaların kullanımı da son derece rahat ve pratiktir. Özellikle kullanılmayan eşyalarınızı bazanın altına kaldırarak kendinize daha geniş bir yaşam alanı açabilirsiniz.

Özellikle öğrenciler tarafından genellikle tek kişilik sandıklı baza modelleri tercih edilmektedir. Başka bir şehirde tek başınıza yaşarken eşyalarınızı uygun şekilde muhafaza etmek, sıkıştırmadan ve zarar görmeden yerleştirmek için bazanın altını tercih edebilirsiniz. Mevsimlere göre kullanmadığınız ayakkabılarınızı kutularına koyarak tek kişilik bazanın içine yerleştirebilir ve evinizde düzen sağlayabilirsiniz. Böylece ayakkabılığınızda sadece mevsimlik ayakkabılarınız kalır ve karmaşık görüntüden kurtulursunuz. Bu durum aynı şekilde giysi dolabınız için de geçerlidir. Mevsimlere göre kullanmadığınız eşyalarınızı bazanın altında muhafaza ederek dolabınızda sadece kullandığınız giysilerinize yer açabilirsiniz.

Tek kişilik baza seçimini yaptıktan sonra uygun ölçülerdeki tek kişilik yatak seçimini yapmak için tek kişilik yatak kategorisine bakabilir ve uygun olanı anında satın alabilirsiniz. Baza ve yatak satın alırken ikisinin de ölçülerinin birbirini tutması gerekmektedir. Aksi durumda uyumsuzluk yaşanabilir. Rahat ve konforlu bir uyku çekmek için ortopedik tek kişilik yatak satın alabilirsiniz. Tek kişilik baza fiyatlarını incelemek için kategorimize göz atabilirsiniz. Yataş baza çeşitleri ve İstikbal baza çeşitleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Siz de uygun fiyatlı baza arıyorsanız, ürünlerimizi inceleyebilir ve size uygun olanı anında satın alabilirsiniz. Alçak baza ve yüksek baza çeşitleri gibi farklı renklerde üretilen baza modelleri yer almaktadır. Günümüzde beyaz bazalar tercih edilse de siz diğer mobilyalarınızla uyumlu olan baza renklerini tercih edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bambi (181)
Sanatde (142)
Mobpazar (78)
TorkanHome (73)
(71)
AYBAYATAK (44)
Moss Yatak (30)
notice (28)
Viskolove (24)
3A Mobilya (20)
DAKRON (14)
İdaş (12)
Remaks (9)
Setay (8)
Viscotech (8)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (382)
Çelik (223)
Deri (72)
Suntalam (40)
Metal (19)
MDF (17)
Suntalem (17)
Suni Deri (11)
(5)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(704)
(46)
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(242)
(166)
(96)
(78)
(68)
(7)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (129)
ve üzeri (149)
ve üzeri (154)
ve üzeri (157)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL