Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Tek Kişilik Baza

için 832 sonuç bulundu.
Ölçüler seçiniz

Tek Kişilik Baza

Kaliteli bir uykunun sırrı iyi bir yataktan geçmektedir. Bu günümüzde herkesçe kabul görmüş bir gerçektir. Uyurken sizi tamamen destekleyecek, uyku alışkanlıklarınıza en iyi şekilde cevap verecek ve rahatlığı ile günün yorgunluğunu alma konusunda size yardımcı olacak bir yatak seçmek uyku kalitenizi artırmaktadır. Yalnız uyuyorsanız da yapabileceğiniz en iyi seçim tek kişilik baza olacaktır. Ergonomik yapıları, sağlam iskeletleri ve fonksiyonel kullanımları ile bazalar uyku kalitenizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak verirler. Alacağınız bazaya uygun bir karyola yatak baza seçimi ile günün yorgunluğunu kaliteli bir uyku ile atabilirsiniz. İdeal uykunuzu almanıza olanak veren bu yataklar ile yeni güne enerjik bir şekil başlayabilirsiniz. Bunun yanında bazanızı zevklerinize göre seçip odanızın dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri arasından size en uygun olanını bulup konforunuzu artırabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Çeşitleri

Tek Kişilik Baza Çeşitleri

Günlük hayatın yoğun temposunu yaşayan ve yorulan kişiler dinlenmek için uykuya ihtiyaç duyarlar. En iyi dinlenme yöntemi ise şüphesiz en doğal olan şekli yani uyku olmaktadır. Günün yorgunluğunu en iyi şekilde çıkarmak ve kaliteli bir uyku alabilmek için ise iyi bir yatak şart olmaktadır. Bu yüzden tek kişilik baza modelleri yalnız yaşayan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Talebin çok olması ürün çeşitliliğini beraberinde getirir. Nitekim her insanın vücut ölçüleri bir olmadığı için farklı ölçülere sahip bazalara ihtiyaç duyarlar. Tek kişilik baza ebatları da bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için farklı ölçülerde üretilirler. Tek kişilik baza 90x190 çeşidi küçük olan ve genellikle genç yaştaki çocuklar için tercih edilen ölçülerdir. Çocukların gelişimini tamamları vakit aldığı için uzun yıllar severek kullanacakları bir baza türü olmaktadır. Tek kişilik baza 90x200 modeli ise gençlere hitap eden bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirli bir yaştan sonra gençlerde boy uzaması durduğu için yıllar boyunca, güvenle kullanacakları ve iyi uykunun keyfine varacakları bir baza modeli olmaktadır. Normal ölçülerde olan ve sıkça tercih edilen tek kişilik baza 100x200 ölçülerinde karşımıza çıkar. Yalnız yaşayanlar, öğrenciler ve normal kişilerin sıkça tercih ettikleri çeşit, bütün bazalarda olduğu gibi konforun yanında işlevsellik de sunmaktadır. Rahatına önem veren ve uyku esnasında geniş alan isteyen kişilere tek kişilik baza 120x200 ölçüleri birebir olmaktadır. Normal yataklara oranla ortalama %20 daha geniş olan bu model uyku vakitlerinde sizlere aradığınız o eşsiz konforu sunmaktadır. Bazaların yanında başlık, nevresim, yastık, yorgan ve yatak tek tek satılabildiği gibi tek kişilik baza takımı olarak da satılmaktadır. Sayfamızda bulunan modelleri inceleyerek bu takımlara göz atabilir ve toplu alım yapacağınız için daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca bazalar standart olarak değil neredeyse herkesin zevklerine hitap edecek modelleri de bünyesinde barındırmaktadır. Çeşitli renk ve tasarım seçeneklerinin olduğu bazaları tercih ederek hayalini kurduğunuz dekorasyona ulaşabilirsiniz. Fonksiyonel depolama alanları sayesinde göz önünde durmasını istemediğiniz battaniye, yorgan, mevsimlik kıyafetler ve bavullarınızı geniş iç hacimlerine sahip bazalarınızda saklayabilirsiniz. Böylelikle kullanışlılığın yanında tasarıma ve bunlara ek olarak kaliteli uykuya Bambi tek kişilik baza ile ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza ile Kaliteli Uykunun Keyfini Çıkartın

Tek Kişilik Baza ile Kaliteli Uykunun Keyfini Çıkartın

Tek kişilik baza çeşitleri gündelik hayatta dinlenme ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler için birebir olmaktadır. Kullanım alanları ise bu sebepten dolayı oldukça geniş olur. Evlerinde yeterli alanı olmayan ama aynı zamanda iyi bir uyku almak isteyen kişiler için oldukça uygundur. Fazla yer kaplamamaları alandan kazanma konunda size yardımcı olur. Bunun yanında bazaların altı gerekli durumlarda sizin için bir depolama alanına dönüşmektedir. Kış aylarında yazlık giysilerinizi, nevresimlerinizi, pikelerinizi ve sık kullanmadığınız eşyalarınızı burada güvenle saklayabilirsiniz. Yaz aylarında ise oldukça çok yer kaplayan battaniye, kışlık giysiler ve montlarınızı buraya yerleştirerek alandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik sadece kıyafet ve nevresim değil bavul ve çeyiz malzemeleri gibi çok fazla yer kaplayan eşyalarınızı da bazanızın altında depolayabilirsiniz. Bunların yanında ulaşımı oldukça kolay bir alan olduğu için çok yer kaplayan ve bir türlü yerleştirecek alan bulamadığınız kitaplarınızı, oyun setlerinizi ve misafirleriniz için ayırdığınız yer yataklarını bu alanda saklayıp ihtiyaç anında kolayca ulaşabilirsiniz. Neredeyse herkes tarafından talep edilen ve arzulanan bir ürün olduğu için seçenekleri bir hayli fazladır. Bu da size zevklerinize göre seçim yapabilme olanağı sunar. Sayfamızda yer alan modelleri inceleyerek eviniz veya odanızın dekorasyonuna en uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Böylelikle çok önem verdiğiniz dekorasyonunuza tek bir ürünle katkıda bulanabilirsiniz. Tek kişilik baza renkleri arasında tercih yaparak sizi en çok yansıtacak olan modeli seçebilirsiniz. Ayrıca iki adet baza alıp büyük bir başlık ile birleştirerek çift kişilik baza olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yatağı kolayca oluşturabilirsiniz. Tek kişilik baza seti tercih ederek yeni dizdiğiniz evinizde ihtiyaç duyacağınız bütün eşyaları tek seferde alabilirsiniz. Bu sayede uygun fiyata alışveriş yapma imkanını bulabilir, bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Vücudunuzu en iyi destekleyecek ve size mükemmel bir uyku deneyimi yaşatacak yatakları tercih edebilirsiniz. Çeşitli katman ve farklı metotlar ile üretilen yataklar hakkında sayfamızdan daha fazla bilgi alabilir ve size en uygun olacak yatak modelini kısa sürede bulabilirsiniz. Bunların yanında yüksekliği ayarlanabilen ranza modellerine bakıp temizlik yaparken işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Seçenekleri

Tek Kişilik Baza Seçenekleri

Kalite uyku anlayışının günden güne yaygınlaşması ve insanların bu konuda artan talepleri buna uygun yatakları beraberinde getirmektedir. Yatak üreticileri insanların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak modeli üretmek için sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Tek kişilik bazalar da günden güne gelişen ve her geçen gün daha da kullanışlı hale gelen ürünler arasında yer almaktadır. Bu yüzden tek kişilik bazaların sunduğu ekstralar sizlerin taleplerini karşılayabilecek yönde üretilmektedir. Tek kişilik baza ölçüleri bu konuda verilebilecek ilk örnek olmaktadır. Her türlü insanın vücut ölçülerine uygun bir baza olması herkesin kaliteli uykunun tadına varmasına yardımcı olur. Böylelikle kötü bir uyku deneyimi sonucu ortaya çıkan halsizlik, yorgunluk ve motivasyonsuzluk sizin için bir sorun olmaktan çıkar. Diğer yandan ölçülere kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğrultuda karar vermeniz alan konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için birebir olmaktadır. Günümüzde evler tek tip olarak inşa edilmediği için mobilyaların uygun yer bulmak insanlar için bir sorun olmaktadır. Böyle durumlarda hem size hem de yerleştirmek istediğiniz alana uygun bir baza seçimi yapmak bu sorununuzu ortadan kaldıracaktır. Ayrıca bazalarda olması gereken ürünler ihtiyaçlar doğrultusunda parçalar halinde temin edilebilmektedir. Böylelikle elinizde bulunan ve henüz kullanım ömrü olan eşyalarınızı değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. Yeni bir eve taşınan veya kendine yeni bir ev kurak kişiler için ise tek kişilik baza takımı ideal olmaktadır. Özellikle yeni taşınılan zamanlarda ihtiyaç duyulacak bütün malzemeleri tek kalemde satın almak size uygun fiyata alışveriş imkânı sunacaktır. Farklı vücut tipine sahip olan kişiler için rahatlığın yanında sağlamlıkta düşünülmektedir. Bunun için bazaların iskeletinde kullanılan materyalleri vücut tipinize en uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Profilden yapılan iskeletleri tercih ederek sağlamlıklarını artırabilirsiniz. Ayrıca bazanızın dış kaplamasını yapay deri ve silinebilir kumaş arasından seçebilirsiniz. Bu sayede temizlik işlerinizi kolaylaştırabilir, ilk gün ki temizliği ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tek kişilik baza başlık farklı renkler ve kumaşlar ile üretilebilen ürünler olduğu için zevklerinizi en iyi şekilde yansıtacak ürünü seçebilirsiniz. Böylelikle tasarım konusunda evinize katkıda bulunabileceğiniz gibi kolay temizlenebilen yapıları sayesinde uzun kullanım ömrünün tadını çıkartabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tek Kişilik Baza Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Tek kişilik baza almadan önce uzun yıllar severek kullanmanız için dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Bunlardan ilki alacağınız tek kişilik baza boyutları olmaktadır. Kendi vücut ölçülerinizi dikkate alarak seçeceğiniz bir model ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya yardımcı olur. Ayrıca bazanızı yerleştirmek istediğiniz alan da oldukça önemlidir. Evinizde yerleştirmek istediğiniz konumuz ölçülerini bilmek ve ona uygun bir baza seçimi yapmak uygun yer bulma konusunda size yardımcı olacaktır. Bazanızın ölçülerinin yanında renkleri ve tasarımı da oldukça önem arz etmektedir. Evinizin tasarımına uygun olan bir baza seçimi yaparak çok önem verdiğiniz dekorasyonunuza fayda sağlayacaktır. Mobilyalarınızın, duvarlarınızın ve evinizin tasarımını göz önünde bulundurarak size en uygun baza modelini seçebilirsiniz. Satın alacağınız bazanın ölçülerinin yanında üretildikleri malzemede dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır. Kendi vücut tipinize uygun bir baza seçimi yaparak uzun yıllar sağlamlığından ödün vermeden kullanabilirsiniz. Bunların yanında temizlik konusuna önem veren birisiyseniz bazanın dış yüzey kaplamalarını da temizlemesi kolay ve kir tutmayan kaplamalardan seçebilirsiniz. Ayrıca bazı modellerde bazaların yüksekliği ayarlanabildiği için altını temizleme konusunda size kolaylık sağlamaktadır. Temizlik konusuna önem veriyorsanız satın almak istediğiniz modelde bu özelliğin olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer alandan tasarruf etmeyi seviyorsanız iç hacmi geniş olan modellere göz atabilirsiniz. Özellikle göz önünde durmasını istemediğiniz eşyalarınızı burada güvenle saklayabilir, ihtiyaç halinde kolayca ulaşabilirsiniz. Baza seçiminin yanında yatak seçimi de oldukça önem arz eder. Nitekim kaliteli uykunun sırrı iyi bir yatakta olmaktadır. Siz de bazanıza uygun bir yatak satın almadan önce kaplama malzemelerini inceleyebilirsiniz. Yayların kalınlığını öğrenip vücudunuzu uyku esnasında ne kadar desteklediğine bakabilirsiniz. Sayfamızda bulunan diğer modeller ile kıyaslama yaparak bütün modellerin yatakların yay ölçülerine bakabilirsiniz. Ek olarak bazaları tek tek satın alacağınız gibi yatak, nevresim, yorgan, başlık ve yastık ile alıp uygun fiyata mal edebilirsiniz. Tek kişilik baza fiyatları modeller arasında farklılık gösterebileceği için ihtiyaçlarınızı önceden belirlemekte fayda bulunmaktadır. Çünkü her baza modeli farklı malzeme, üretim tekniği ve çeşitli özellikler sunmaktadır. Bundan dolayı ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemek ve onları en iyi şekilde karşılayacak modeli almanız sizin için yararlı olacaktır. Modeller arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçeniz için en uygun ve ihtiyaçlarınızı tamamen karşılan bir modeli seçerek kaliteli uykunun tadını çıkartabilirsiniz. Son olarak kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve onların ürün hakkındaki deneyimlerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede ürün ile ilgili objektif bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Bazaların Sizlere Sunacağı Avantajlar

Tek Kişilik Bazaların Sizlere Sunacağı Avantajlar

Yaşam kalitesini artırmak için dinlenmiş bir beden vazgeçilmezler arasındadır. Gün içerisinde yaşadığınız yorgunluğu atmanın en iyi yolu ise şüphesiz iyi bir uykudan geçmektedir. Bilindiği üzere uyku insanların doğal olarak dinlenmelerini sağlayan eylemdir. İyi bir uykunun sırrı ise iyi seçilmiş bir yataktan gelir. Gece boyunca uyku esnasında vücudunuzu tam olarak kavrayan, omuriliğinizi destekleyen ve anatominize uygun olan bir yatak seçerek uyku kalitenizi artırabilirsiniz. Bu da iyi bir yatak seçiminin size sağlayacağı avantajların başında gelir. Bazalar yataklarınız için bir taşıyıcı görevi gören mobilyalardır. İyi bir baza seçimi ile alandan kazanmanız mümkün olmaktadır. Nitekim bazalar çok işlevsel mobilyalar olduğu için çok yer kaplayan eşyalarınızı güvenle saklamanıza olanak vermektedir. Ulaşımları ise oldukça kolay olduğu için ihtiyaç duyduğunuz anlarda bu eşyalara hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede alandan tasarruf edebilir, evinizin ferahlığını artırabilirsiniz. Tek kişilik baza ebatları her türlü kişinin ihtiyacına yönelik olarak üretildiğinden kendinize uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca tek kişilik olan iki bazayı birleştirerek iki kişilik yatak oluşturabilirsiniz. Bu evde yaşayan bireylerden birisi ayrıldığında diğer yatağın işlevini kaybetmesini önlemektedir. Ek olarak uzun süreli kalacak olan misafirleriniz için yer yatağı sorununu ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle onları en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Tek kişilik bazalar tekli olarak satılabildiği gibi set halinde de satılmaktadır. Bu da sadece ihtiyaç duyduğunuz ürünleri alma olanağını verir. Böylelikle kullanım ömrü henüz bitmemiş olan yatak, yorgan ve yastık gibi eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Diğer yandan set halinde satın almak ise daha uygun fiyata almanıza olanak verir. Böylelikle yeni taşınma gibi durumlarda ihtiyacınız olan bütün malzemeleri tek seferde almış olursunuz. Tek kişilik bazalar sizlere dekorasyon konusunda da yardımcı olmaktadır. Çeşitli modellerde üretilen ürünleri inceleyerek evinize en uygun olan tasarımı kısa sürede bulabilirsiniz. Farklı renk opsiyonları arasında seçim yaparak sizi en iyi yansıtan rengi bulabilirsiniz. Bazaların yüzeyinde bulunan kaplamaları farklı türlerden seçebilir, tasarımın yanında temizlik konusunda da fayda sağlayabilirsiniz. Silinebilir kumaş, suni deri vb. kumaşlar ile kaplanan bazlar sizlere temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Bu tür opsiyonları tercih ederek bazanızın çabuk kirlenmesinin önüne geçebilir ve uzun yıllar ilk gün ki görünümünü koruyabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan modelleri inceleyerek sizin için en uygun olan modeli bulabilir, fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve kaliteli uykunun tadını çıkartabilirsiniz.

Tek Kişilik Baza Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tek kişilik baza seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta bazanın vücut ölçülerinize ve yerleştirmek istediğiniz alana uygun olmasıdır. Bunun yanında almak istediğiniz modelin evinizin tasarımına uygun olması, renklerinin uyuşması ve diğer mobilyalarınız ile uyum sağlaması gerekmektedir. Ayrıca daha önce satın almış kullanıcıların yorumlarını incelemek, onların ürün ile ilgili deneyimlerine göz atmak ve modeller arasında fiyat karşılaştırması yapmak doğru ürünü alma konusunda size yardımcı olacaktır.

Tek Kişilik Baza Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişilik bazaların ölçüleri 90x190, 90x200, 100x200 ve 120x200 olarak karşımıza çıkmaktadır. Ölçüleri biraz daha açacak olursak 90x190’nın eni 90 cm boyu 190 cm, 90x200’nin eni 90 cm boyu 200 cm, 100x200’ün eni 100 cm boyu 200 cm ve son olarak 120x200’ün eni 120 cm boyu ise 200 cm olmaktadır. Bu ölçülere bakarak sizin için uygun olan modeli kendi vücut ölçüleriniz ile karşılaştırarak kolaylık bulabilirsiniz.

En Uygun Tek Kişilik Baza Modeller Hangileridir?

En uygun tek kişilik baza modeli vücut ölçüleriniz ile en uyumlu olanıdır. Baza modellerinin fiyatları ise üretiminde kullanılan farklı teknikler, çeşitli malzemeler ve sunduğu ekstralardan dolayı oldukça çeşitlidir. Bütçeniz için ideal olacak model ise set halinde satılan ve yatak, yorgan, nevresim ve yastık gibi malzemeleri içeren modeller olmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(518)
(337)
(259)
(214)
(43)
(35)
(24)
(17)
(13)
(12)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(574)
(35)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (242)
Kumaş (102)
Metal (101)
Çelik (88)
Deri (19)
Ahşap (8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(118)
ve üzeri (193)
ve üzeri (212)
ve üzeri (215)
ve üzeri (226)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL