Ranza

için 928 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ranza

Üst üste yerleştirilen yataklardan oluşan ve bulunduğu alanda ciddi oranda yer tasarrufu sağlayan ranzalar, çoğunlukla yatılı okullarda, askeri kuruluşlarda ve trenlerde/gemilerde kullanılıyor olsa da kalabalık aileler ve öğrenciler tarafından da tercih edilebiliyor. Kaliteli markaların dayanıklı ve uzun ömürlü ranza modelleri bu kategoride sizleri bekliyor.

Ranza Nedir, Nerede Kullanılır?

Ranza Nedir, Nerede Kullanılır?

Genellikle küçük bir evde yaşayan ve odasında sadece tek bir yatak alanına sahip olan aileler ranza yatağı tercih etmektedir. Dikey fonksiyonelliği ile ranzalı yatak büyük ölçüde yer tasarrufu sağlayarak özellikle dar alanlarda kapsamlı bir kullanışlılık sağlayarak yer tasarrufu oluşturur. Örneğin küçük bir evde oturan ve birden fazla çocuğa sahip olan aileler ranzalı genç odaları arasından bir seçim yaparak rahatlıkla çocuklarının odalarını kurabilirler. Bununla birlikte ranza çeşitleri üst üste kullanılabildiği gibi ayrılarak tek kişilik yataklar olarak da kullanabilir. Başka bir deyişle şu an küçük bir evde otursanız bile ileride daha büyük bir daireye taşındıktan sonra satın almış olduğunuz ranzayı gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanışlılık, fonksiyonellik ve ergonomi açısından pek çok ranza modeli çocuklu ailelerin kurtarıcısı oluyor demek mümkün.

Ranza Modelleri Nelerdir?

Ranza Modelleri Nelerdir?

Ranza modelleri çoğunlukla markaya göre değişkenlik gösterir. Standart ranza ölçüleri genellikle tek kişilik yatak ölçüleri ile aşağı yukarı benzer olduğu için modeller de çoğunlukla üst üste geçmiş tek kişilik yatakları andırır. Bununla birlikte yavrulu ranza modelleri de sıklıkla tercih edilen diğer modeller arasında. Yavrulu ranzalar üç kişinin aynı anda uyumasına olanak sağlayan multifonksiyonel yataklar olarak karşımıza çıkar. Eğer halihazırda kalabalık bir aileyseniz ve aynı zamanda misafir ağırlamayı da seviyorsanız yavrulu bir ranza modeli sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Pek çok ranza modelinde üst kattaki ranza yatağı güvenlik açısından korkuluklarıyla gelir. Bununla birlikte bir üst yatağa çıkmak ve yataktan inmek için iki yatak arasında genellikle monte bir ranza merdiveni bulunur. Yatağa hazır şekilde monte edilmiş bir merdivenin bulunmaması durumunda ayrıca bir merdiven edilebilir.

Ranza Markaları & Fiyatları Nedir?

Ranza Markaları & Fiyatları Nedir?

Piyasada en çok tercih edilen ranza modelleri genellikle ahşap ve demir olanlardır. Ahşap ranza estetik görüntüsü ile odalara rustik bir hava katarken demir ranza çeşitleri uygun fiyat seçenekleri ve uzun ömürlü dayanıklılıkları ile ön plana çıkar. Çilek ranza ve İstikbal ranza modelleri ise en sık tercih edilen markalar arasında yer alır. Bazı markaların çocuk ranza modellerini inceleyip çizgi film kahramanlı, renkli ve eğlenceli tasarımları gördüğünüzde eminiz ki içlerinden bir seçim yapma konusunda zorlanacaksınız. Bütçenize en uygun ranza fiyatları için doğru adreste olduğunuz kesin. Çilek, Tekzen Home, İdaş, Çilek ve daha pek çok sevilen mobilya markasının ranza çeşitleri burada beğeninize sunuluyor. Diğer yatak odası ürünleri Karyola, Yatak, Baza için kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(561)
Setay (133)
Mobpazar (31)
Arbella (21)
Odacix (21)
Evidiz (19)
Metalia (11)
Show (8)
(5)
(4)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (219)
Suntalam (134)
Yonga levha (128)
Suntalem (34)
Çelik (15)
Ahşap (11)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(96)
(65)
Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

(62)
(58)
(22)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (57)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)
ve üzeri (78)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL