TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çift Kişilik Baza

için 826 sonuç bulundu.
Ölçüler seçiniz

Çift Kişilik Baza

Baza çeşitleriçift kişilik baza; her evde olmazsa olmaz mobilyalar arasında yer almaktadır. Yeni evlenecek çiftlerin de yatak odası takımından sonra aldıkları ilk şey olan çift kişilik bazalar geniş model seçeneğiyle kategorimizde sizlere sunuluyor.

Çift Kişilik Baza Ölçüleri

Çift Kişilik Baza Ölçüleri

Çift kişilik baza ölçüleri, sanıldığının aksine standart değildir. Her alan ya da her kullanım tercihi için pek çok farklı ölçüde çift kişilik baza modeli bulunmaktadır. Çift kişilik baza ölçülerinden bazıları; 150x200, 160x200, 180x200, 190x200, 190x190, 200x200’dür. Bunların yanı sıra çift kişilik olmasa da çift kişi uyumaya elverişli olan ve 1,5 kişilik yatak olarak bilinen 140x190 ölçüsündeki bazalar da vardır. 160x200 ve 180x200 ideal çift kişilik baza ölçüleridir. Ancak rahatınıza düşkenseniz ya da kilo probleminiz varsa 190x200 ya da 200x200 ölçülerindeki bazaları da tercih edebilirsiniz. Bu boyutlardaki bazalar oldukça konforludur. Ayrıca bazanın konforunu daha da arttırmak için çift kişilik yatak modellerimizi de inceleyebilir, bütçenize uygun bir yatak ve baza kombini gerçekleştirebilirsiniz.

Çift Kişilik Baza Modelleri

Çift Kişilik Baza Modelleri

Çift kişilik baza modellerinin çeşitlenmesinde; ölçü, sandıklı olup olmaması, tasarım gibi pek çok faktör doğrudan etkilidir. Kategorimizde de bulabileceğiniz çift kişilik baza modellerinden bazıları; sandıklı çift kişilik baza modelleri, sandıksız çift kişilik baza modelleri, başlığıyla birlikte satılan çift kişilik baza başlığı ile birlikte satışa sunulan baza modelleri, yatakla birlikte set olarak satılan yataklı baza modelleri, çift kişilik bazalı karyola modelleridir. Sandıklı baza modelleri en çok tercih edilen baza çeşitleri arasında yer almaktadır. Kullanılmayan eşyaları, yastık, yorgan, nevresim takımı gibi eşyaları muhafaza etmek için kullanılan bazaların sandık derinlikleri ve boyutları farklılık gösterebilmektedir. Baza satın alırken sandığın alt malzemesinin sağlam ve dayanıklı bir metaryal olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde fazla yükü taşıyamayan baza altı çökebilir, kırılabilir ya da çatlayabilir.

Çift Kişilik Baza Fiyatları

Çift Kişilik Baza Fiyatları

Çift kişilik baza fiyatları pek çok etmene göre değişiklik göstermektedir. Bu etmenlerin başında; ürünün materyali, başlıklı ya da yataklı halde set olup olmaması, ölçüleri ve markası gelmektedir. Çift kişilik baza ölçüleri standarttan uzaklaştığında ve özel diyebileceğimiz ölçüler olduğunda, bunlar için bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra bazanın yapımında kullanılan materyal de son derece önemlidir. Gerçek ağaçlardan yapılan tüm mobilyalarda olduğu gibi bazalar da diğer modellere göre daha yüksek bir fiyat skalasında yer almaktadır. Diğer materyaller olan mdf, suntalam, yonga levha modelleri ise tüketicilere alım kolaylığı sunmaktadır. Kategorimizde de bulabileceğiniz çift kişilik baza markaları arasında; Bambi, Bellona, Derman Yatak, Viskolove, YıldızMobilya, Metaş, Sünya Yatak, Moss Yatak gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markalar ve modeller arasından hem odanıza hem de zevkinize uygun bir bazayı hemen şimdi kolayca sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ölçüler

(526)
(491)
(408)
(354)
(244)
(227)
(212)
(138)
(51)
(36)
(23)
(11)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(410)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

MDF (288)
Kumaş (76)
Çelik (60)
Metal (41)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(83)
ve üzeri (120)
ve üzeri (130)
ve üzeri (134)
ve üzeri (138)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL