Yataş, Çift Kişilik Yatak

için 130 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Yataş Çift Kişilik Yatak

Yıllardır güven veren marka özelliğini taşımakta olan Yataş çift kişilik yatak modelleri ile kullanıcılarına; markanın özelliklerini bu güvenilirlikten şaşmadan yansıtmaya devam ediyor. Yataş çift kişilik yatak seçeneklerinde arzu ettiğiniz modeli, istediğiniz başlık çeşitleri ile yatak odanızı güzelleştirme konusunda öncü markalar arasında yerini alıyor. Farklı serilerdeki opsiyonları ile yatağınız için istediğiniz yay ve kumaş yapılarına sahip olabilirsiniz. Uyku kalitenizi, yatak odanızın şıklığını düşünmesi ve Yataş çift kişilik yatak fiyatları ile cebinize uygun oluşuyla müşterilerimizin kalbini kazanmaya ve yeni müşterileri kendine çekmeye devam ediyor. Sağlığınıza, stres seviyenizi azaltmaya ve dinlenmiş olarak kalkacağınız bir uyku çekmenize önem veren ve bunun için özenli yatırımlar gerçekleştiren Yataş, hayatlarınıza kolaylık sağlama konusunda gelişimini sürdürüyor.

Yataş Çift Kişilik Yatak Rahatsızlıklarınızın Çözümü

Yataş Çift Kişilik Yatak Rahatsızlıklarınızın Çözümü

Uyurken birçok rahatsızlığı daha yoğun bir biçimde tecrübe edebilir ve bu sebeplerden dolayı uykusuzluk sorunu yaşayabiliriz. Örneğin çok terleme sorunu yaşayan insanlar için geliştirilen Feran Ice teknolojisi bu meseleye çare olmak amacıyla kullanılmaktadır. Aynı şekilde eşlerin birbirlerinin dönüşlerinden etkilenmesini en aza indirgemek de Free Zone teknolojisi ile sunulan çözümlerden biri olarak yerini almıştır. Omurga ve bel desteği için de vücut yapısına adapte olabilecek yaylı sistemler konusunda ilerlemeler yaşanmıştır ve bu doğrultuda Yataş çift kişilik ortopedik yatak fiyatları belirlenmiştir. Hafızalı süngerler vücudunuzun uykuda en rahat pozisyonu aldıktan sonra tekrar tekrar aynı konforu sağlaması açısından önem taşımaktadır. Tüm bu gelişmeleri, teknolojileri kullanarak üretilmekte olan Çift kişilik Yataş yatak fiyatları belirlenirken bu özellikler de göz önünde bulundurulmaktadır. Bel fıtığı, boyun fıtığı rahatsızlıkları ülkemizde en sık görülen rahatsızlıklardır. Bu rahatsızlıklara sahip müşterilerimiz için ürettiğimiz çözümler bizim bu alanda gelişmemizdeki en büyük dayanaklardan biridir. Yataş yatak fiyatları çift kişilik modellerimizde, ailenizin sağlığı ile beraber bütçesine, ev ekonomisine de destek sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Bazı modellerimizde bulunan manyetik ipler kullanılarak örülen teknolojiye sahip yataklarımız uyku verimliliğini arttırma konusunda kanıtlanmış sonuçlar vermektedir. REM uykusu diye nitelendirilen hızlı göz hareketli uyku, uyuma sürenizin %15-%20 gibi bir miktarını oluşturmaktadır. Bu sürede kan basıncınız, kalp atışlarınız artar, daha hızlı nefes alıp verirsiniz gözleriniz hızlı hareket etmeye başlar ve kâbuslarınız artar; araştırmalara göre bu evrede beynimiz aktif durumdadır. Uyumaya başladıktan yaklaşık 90-100 dakika sonra ulaştığımız REM uykusunun süresini arttırmak için de bahsettiğimiz bu manyetik ipler yani Tesla teknolojisi kullanılabilir. Çift kişilik ortopedik yatak fiyatları Yataş markasında bu teknolojilerin kullanımına göre de değişmektedir. REM uykusuna dalmanızı kolalaştıracak etkenler arasında odanızın ışık seviyesi, ısı dengesi ne kadar önemliyse yattığınız yerin size uygun olması ve vücudunuzun ihtiyaçlarını karşılaması da o kadar önemlidir. Bu doğrultuda seçeceğiniz yatağın; vücut ağırlığınızı dengeleyen, bel ve omurilik problemleriniz varsa onlara uygun ve yay sisteminin istediğiniz özellikleri barındırması önemlidir.

Yataş Çift Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yataş Çift Kişilik Yatak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yataş yatak çift kişilik fiyatları tek kişilik modellerden farklı olmakla beraber, Çift kişilik yatak fiyatları Yataş markasının modellerinin barındırdığı özellikleri ile de dengelenerek aileleriniz için tercih edebileceğiniz hale getirilmiştir. Premium, Hybrid, Pocket yaylı ve DHT yaylı gibi farklı seriler vücudunuzun ihtiyacı olan özellikleri sağlamak adına geliştirilmiştir. Aynı zamanda özel bir seriye de öncülük eden markalardan biri olan Yataş bu seride misafir yatağı, uyku takip cihazı gibi ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Uykunuzun yanında yatak odanızın şıklığını, kullanım kolaylığını ve tasarımını da düşünen Yataş; baza, başlık, yastık, yorgan ve ev tekstili gibi kullanabileceğiniz ek aksesuarları da sunmaktadır. Yataş ortopedik çift kişilik yatak fiyatları ortopedik imkânları uygun çözümlerle hayatınıza yansıtmaktadır. Aynı şekilde farklı imkânları barındıran Yataş çift kişilik bazalı yatak fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Yataş hem çift kişilik hem tek kişilik modellerde farklı ölçüleri müşterilerine sunmaktadır. Tek kişi veya partnerinizle beraber istediğiniz ebatta yataklara sahip olabilirsiniz. Çift kişilik yatak ölçüleri Yataş markasının bol seçenek sunduğu alanlarından yalnızca biridir. Yukarıda da belirttiğim gibi bu geniş seçenek skalasına yaylı sisteminizi veya çift kişilik yataklarınızla uyumlu aksesuarlarınızı seçerken de ulaşabilirsiniz. Her seri farklı yay özellikleri ile beraber farklı kumaş özelliklerini de barındırmaktadır. Bu kumaşlar klinik deneylere dek dayanan aşamalardan geçip vücudunuz için en faydalı özelliklere büründürülmüştür. Aynı zamanda farklı teknolojilerin eklenmesiyle vücudunuzun değişik bölgelerindeki baskı seviyeleri ölçülerek buna uygun alternatifler tasarlanmıştır. Yıllar geçtikçe düzenli kullanımdan dolayı yataklarda görülebilecek yer yer çökmeler DHT yay teknolojisi ile indirgenmiş ve çelik yayların sağladığı çarelerle yataklarda yükseklik kaybına çözüm bulunmuştur. Bazı müşterilerimiz yataklarının çift taraflı mevsimsel kullanım özelliğine sahip olmasını istemektedir, ancak bunu düşünmek istemeyen müşterilerimiz için de uygun hale getirilmiş; tek tarafını bütün mevsimlerde aynı şekilde kullanabileceğiniz No-turn seçeneklerimiz mevcuttur. Yatak seçerken uzun ömürlü olması, sağladığı konfor, yüksekliği, çökmeyen yapıya sahip olması gibi faktörlerin önemini fark edeceksiniz. Bu faktörler hakkında doğru ve güvenilir bilgiye, vücudunuza uygun seçeneklere ve aynı zamanda Yataş ortopedik yatak fiyatları çift kişilik modelleriyle de ekonominize hitap eden çareleri kolay bir şekilde sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yataş Çift Kişilik Yatak ile Yaşam Dengesi

Yataş Çift Kişilik Yatak ile Yaşam Dengesi

Yatak seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken çeşitli faktörler vardır. Bu faktörler uyku kalitesini arttırması açısından önem taşımaktadır. Kişiden kişiye hepsi değişebilmekle beraber bu özelliklerin her birine istediğiniz şekillerde Yataş çift kişilik yataklar ile sahip olabilirsiniz. Ömürlük olarak nitelendirebileceğimiz yıllarca rahat kullanım özelliklerini kaybetmeden sahip olabileceğiniz Çift kişilik yatak Yataş markasının yatak odası alanında tercih edilen ürünleri ile öne çıkmaktadır. Uykusuzluk birçok insanın yaşadığı, ciddi bir problemdir. Bu problemin etkileri de insan hayatını ciddi biçimlerde etkilemektedir. Baş ağrıları, konsantrasyon kaybı, kilo kaybı gibi önemli sorunların temelinde gece uykunuzu alamamanız yatıyor olabilir. Normal insanların uykuya geçiş süresi 10-15 dakika aralığındadır eğer bu süreden önce uyuyabiliyorsanız bu da uyku yoksunluğu içeren bir durum yaşadığınızı gösterir. Sizin ve de çevrenizdeki insanların bu sorundan etkilenmesini engellemek için herkesin ideal uyku alanını ve konforunu yakalaması çok önemlidir. Bu konfor alanını belirlemek için Yataş çift kişilik yatak seçeneklerini geniş bir kategori olarak ele almıştır. Full ortopedik çözümler vücut ağırlığınızın dengeli bir biçimde dağılması ve omurga şeklinin korunmasını sağlar. Bu özelliklere sahip olmanızı sağlayan Yataş full ortopedik çift kişilik yatak fiyatları bilgisine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Yaşamınızda sürdürebilir bir denge sağlaması açısından uykunuzu doğru ve sağlıklı bir biçimde almanız çok önemlidir. Birçok faktör uyku kalitenizi etkiyebilir, bu ortamın ısı düzeyi, yeme alışkanlıklarınız ve en önemlisi yatağınız olabilir. Her birini uygun koşullara ulaştırmak için gereken önemi göstermelisiniz ve Yataş çift kişilik yataklar ile bu özeni en üst seviyede kendinize sağlama konusunda yardımcı olabilirsiniz. Yepyeni bir güne tazelenmiş, dinlenmiş bir şekilde başlayarak hayatınızdaki stres seviyesini azaltabilir; uyku süreniz boyunca günlük hayatın karmaşasından kaçınabilirisiniz.

Arama Kriterleriniz

Yataş
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (4)
A1 (3)
Alf (4)
Allbed (2)
Allmode (1)
Aloyatak (3)
Alpino (1)
Anadolu (4)
Artilat (32)
AvE HOME (11)
AYBAYATAK (1)
Belletto (29)
Bellona (15)
Boo (8)
Bucca (13)
COVERTEKS (1)
Deryawood (1)
(1728)
Dr Otto (7)
Dr.Otto (60)
Dreamwood (1)
EVAŞK (38)
Eymense (6)
FANO (71)
Flexart (6)
Gümüş (5)
Hibboux (9)
İdaş (26)
İndivani (1)
inemob (2)
İzdaş (19)
İşbir (78)
KayBed (2)
Kozzyhome (5)
KUPONSART (118)
L'OPERA (1)
Lajivert (6)
LATEXUS (8)
MarkaEv (20)
Merinos (16)
Metalia (7)
Midilife (22)
MİNAR (11)
Mobilizza (11)
Mobpazar (43)
MOBSER (20)
MOBUSTA (1)
Mondi (2)
MopaTeks (143)
MY SLEEP (1)
My Viscoo (2)
Nestt (15)
Nil (2)
Niron Yatak (231)
Nom (5)
Odacix (6)
Oflex (8)
OPALİN (38)
Peramod (18)
PierVisco (8)
Pinotte (63)
Planet (1)
Pooly (40)
Pukka Home (24)
Rubino (10)
Saltanat (2)
Sanatde (17)
SERABED (8)
Setay (2)
Show (3)
Sofaroom (11)
Soley (8)
TorosHome (5)
Visco (5)
Visco Roma (30)
ViscoBox (6)
Viscoflex (8)
Viscoleff (3)
Viscolux (15)
ViscoPlus (1)
Viscopro (1)
Viskay (63)
Viskolove (176)
Vune (8)
WellMatt (2)
Yataş (130)
Yatsan (4)
ÖZELL. (48)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçüler

(52)
(51)
(32)
(23)
(14)
(14)
(14)
(13)
(11)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(87)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Kumaş (56)
Sünger (45)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (48)
ve üzeri (49)
ve üzeri (49)
ve üzeri (51)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL