Filtreleri Temizle
Marka
Wet n Wild

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Wet n Wild Fondöten

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Wet n Wild Fondöten

Kozmetik sektörünün öne çıkan markalarından biri olan Wet n Wild, yüz makyajı için Wet n Wild fondöten serisini geliştirmiştir. Fondötenler, ciltteki lekeleri kapatır, renk dağılımını dengeler ve cilt kusurlarını örter. Siz de cildinizdeki kusurları mükemmel bir şekilde kapatacak yeni bir fondöten almak isterseniz, cilt tipinize ve rengine en uygun ürünü Wet n Wild fondöten renk skalası içinden bulabilirsiniz.

Wet n Wild Fondöten Çeşitleri

Wet n Wild Fondöten Çeşitleri

Her cilt rengi için farklı tonlarda tasarlanan Wet n Wild fondöten çeşitleri siyah noktaları ve sivilce lekelerini kapatır, cildinizdeki renk eşitsizliklerini önler ve cildinizin kusurlarını kapatır. Wet n Wild fondöten çeşitleri likit ve stick olmak üzere iki çeşittir. Wet n Wild Photo Focus fondöten likit bir fondötendir. Her seferinde kusursuz bir görünüm sağlaması için 7 farklı fotoğraf ışığı altında test edilmiştir. Cildinizdeki kusurları mükemmel olarak örtmek için mat ve ışık dağılımlı bir kompleks ile özel olarak yapılmıştır. Yağlı bir cilde sahipseniz mat bitişi nedeniyle Wet n Wild Photo Focus fondöteni deneyebilirsiniz. Dört farklı renk tonu bulunur. Wet n Wild Stick fondöten adından da anlaşılacağı üzere stick bir fondötendir. Stick fondöten olmasına rağmen kremsi bir yapıdadır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kremsi bir yapıya sahip olmasından dolayı saten bitişe sahiptir. Dört farklı renk tonu vardır. Siz de cilt kusurlarınızı örtecek yeni bir fondöten almak isterseniz, Wet n Wild fondöten renkleri karşılaştırması yaparak cilt tipinize ve rengine en uygun fondöteni seçebilirsiniz.

Wet n Wild Fondöten Kullanımı

Wet n Wild Fondöten Kullanımı

Cildinizin tipine ve rengine uygun Wet n Wild fondöten çeşidini uygulamadan önce cildinizin kirden ve terden arınmış olmasına özen gösterin. Cildinizi temizledikten sonra cilt tipinize uygun nemlendirici kremi cildinize iyice yedirin. Fondöten uygulamasından önce nemlendirici kullanmanız verimli bir fondöten kullanımı açısından oldukça önemlidir. Cildiniz nemlendiriciyi emdikten sonra, makyaj bazı uygulayın. Makyaj bazından sonra fondöteninizi cildinize sürebilirsiniz. Fondöteni uygularken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Dikkat etmeniz gereken ilk konu uygulayacağınız fondötenin miktarıdır. Gereğinden fazla fondöten kullandığınızda cildiniz fondöteni maske olarak algılar, ürün yüz çizgilerinize dolarak sizi olduğunuzdan yaşlı gösterir. Az miktarda fondöten kullanımında ise; fondöten cildinize eşit şekilde dağılmayacağından fondöten cildinizdeki kusurları tam olarak kapatamaz. Fondöteni azar azar alarak yavaş yavaş yeterli düzeye gelinceye kadar artırmanız gerekli miktarda fondöteni kullanmanıza yardımcı olur. Fondöteni uygularken dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise fondöteni sürerken kullandığınız enstrümanlardır. Kullandığınız fondöten likit veya krem ise enstrüman olarak ıslak sünger kullanabilirsiniz. Stick fondöten tercih ediyorsanız, stippling fırça veya kaşık fırça kullanabileceğiniz gibi fondöteni parmaklarınızla yayarak da kullanabilirsiniz. Cildiniz için en uygun fondötene Wet n Wild fondöten yorum sayfasındaki kullanıcı deneyimlerine göz atarak karar verebilirsiniz.

Wet n Wild Fondöten Nasıl Seçilir?

Wet n Wild Fondöten Nasıl Seçilir?

Wet n Wild fondöten seçerken önce cilt tipinizi ve renginizi belirlemelisiniz. Cildinizin rengini ve cildinizin alt tonunu biliyorsanız cildinize uygun olan fondöteni kolaylıkla seçebilirsiniz. Cildinizin alt tonunu belirlemek çok kolaydır. Bileklerinizin iç kısmında bulunan damarlarınız mavi ya da mor tonlarındaysa cildinizin alt tonları soğuk alt tonlardadır. Cildiniz soğuk alt tonlarda ise pembe bazlı fondötenleri tercih edebilirsiniz. Damarlarınız yeşil tonlarındaysa, sıcak alt tonlara sahip bir cildiniz vardır. Sıcak alt tonlara sahipseniz, size uygun olan sarı bazlı fondötenlerdir. Eğer bileğinizin iç kısmındaki damarlar hem maviye hem de yeşile çalıyorsa cildinizin alt tonu nötr alt tonlardadır. Fildişinden altın tonlarına kadar tüm fondötenleri kullanabilirsiniz. Cilt tipinize uygun olan fondöteni seçerken yağlı bir cildiniz varsa mat bitişli, içeriğinde pudra olan fondötenleri tercih etmelisiniz. Etkin bir fondöten kullanımı için cildinize fondöten sürmeden önce makyaj bazı uygulamalısınız. Cildiniz kuru ise, aydınlık ve parlak bitişli fondötenleri tercih edebilirsiniz. Kuru bir cildiniz varsa fondöten uygulamadan önce nemlendirici kullanmanız gerekir. Normal bir cilde sahipseniz, istediğiniz fondöten çeşidini kullanabilirsiniz. Karma bir cildiniz varsa T bölgesinde parlama yaratmayacak bir fondöten seçmelisiniz. Wet n Wild fondöten kullananlar ürün hakkında ne düşünüyor bilmek isterseniz, ürünün yorum sayfalarını okuyabilirsiniz. Siz de cildinizin kusurlarını kapatmak için yeni bir fondöten almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden Wet n Wild fondöten fiyatları için filtreleme yapabilir, cildinize uygun bir fondöteni sipariş verebilirsiniz.