Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Fondöten

için 1,733 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Fondöten

Makyaj, antik çağlardan beri insan hayatının önemli parçalarından biri olmayı sürdürüyor. Kullanım amaçları değişse bile popülerliği gün geçtikçe artıyor. Hayatınızın herhangi bir noktasında ya da düzenli olarak yapmayı tercih ettiğiniz bir uygulama haline geliyor. Bazıları bu noktada sadelikten yanayken bazılarının tercih ettiği makyaj çok daha yoğun ve keskin bir tarz ile kendini gösteriyor. Elbette günümüzde sürekli değişen ve gelişen kozmetik sektörü, müşterilerinin istekleri ve modaya göre yeniden şekilleniyor. Hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde oldukça büyük bir satış hacmine sahip olan sektör, piyasaya sürülen pek çok çeşit ürünle kalıpların dışına çıkarak alıcılarına neredeyse hayal ettiği her şeyi sunuyor. Bu sayede istenilen görüntüye sahip olmak tahmin edilenden çok daha kolay ve ulaşılabilir bir uygulama haline geliyor. Bıçak altına yatmayı gerektiren kalıcı değişiklikler yerine, geçici değişimlere daha sıcak bakanlar tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Makyaja başvurarak güzelliğinize güzellik katabilir, kusurlarınızla vedalaşabilir, özgüveninizi arttırabilir ve daha pek çok farklı gerekçe ile makyaj yapmayı tercih edebilirsiniz. Oluşturmak istediğiniz görüntüye ulaşmak için öncelikle, ten makyajınızı oluşturacak ürünlerin dikkatle seçilmesi son derece büyük bir öneme sahiptir. Bunun için ilk adım olarak, makyajınızın yapı taşını oluşturan ürününüz olan fondöteni seçerken çok dikkatli olmalısınız. İyi bir başlangıçla görüntünüzü istediğiniz yönde şekillendirmek sizin için kolaylaşacak ve arzulanan sonuçlar doğuracaktır. Eğer siz de cildiniz için en doğru fondöteni arıyorsanız, sayfamız fondöten markaları konusunda oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Mükemmel bir makyaj deneyimi için aradığınız ürünleri tek tıkla inceleyebilir ve aralarından arzu ettiğiniz ürüne sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. Sayfamız kalitesiyle güvenle alışveriş yapmanın keyfini sürerken, hayranlık uyandıran güzel bir görüntüye kavuşarak yeniliğin tadına varabilirsiniz.

 Fondötene Derinlemesine Bir Bakış

Fondötene Derinlemesine Bir Bakış

Ten makyajı denildiği zaman akla gelen ilk ürün olan fondöten, hiç şüphesiz kadınların en vazgeçilmez kozmetik ürünlerinden biridir. Günlük hayatınızda bakımlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak çoğu insan için önemli bir istek hatta bazı durumlarda bir ihtiyaçtır. Güzel bir gün için güzel görünmek isteyen kadınların izlediği makyaj yolculuğunun en önemli ve belirleyici malzemesidir. Profesyonel bir makyaj artistinin elinden çıkmış gibi bir görüntüye ulaşmak için ilk önce pürüzsüz bir yüzeye sahip olmak gerekiyor. Bu noktada çoğu zaman kadınlarda özgüven sorunlarına sebebiyet veren, güzellik kaygılarını beraberinde getiren endişelerden ve istenmeyen kusurlardan gizlenmesini sağlıyor. Bunları çoğu zaman ciltten uzaklaştırılmak istenen; siyah noktalar, sivilceler, kızarıklıklar, morluklar ve ton farklılıkları gibi sorunlardan oluşuyor. Fondöten kapatıcı özelliğe sahip bir ürün olduğu için bu istediğiniz kusursuz görüntüye ulaşmanıza yardımcı oluyor. Yoğun yaşam temposunun getirdiği yorgunluk izlerini de fondöten yardımı ile gizlerken, aynada görmeyi hayal ettiğiniz görüntüye kısa sürede ulaşmanıza sağlıyor. Daha genç ve güzel görünmek isteyen kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Elbette ürün seçimini yaparken cilt kusurlarının belirginliğini ve ulaşmayı hedeflediğiniz görüntüyü göz önüne almayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Kullanacağınız üründen en iyi verimi alabilmek için ürünün kapatıcılık seviyesini de cildinizin durumuna göre seçmeniz öneriliyor. Bu tercihinize göre yoğun kapatıcılığa sahip bir ürün olan dövme kapatan fondöten seçilebilir, gizlemek istediğiniz dövmenizden başlayarak belirgin olan izleri rahatlıkla gizleyebilirsiniz. Ayrıca eğer bu kadar yoğun kapatıcılığa sahip bir ürüne ihtiyaç duymuyor ya da tercih etmiyorsanız, hafif kapatıcılığa sahip bir ürün cilt tonunuzu eşitlediği ve yalnızca hafif izleri kapattığı için daha doğal bir duruşa sahip olabilirsiniz. Bir ten ürünü arayışındayken size fondöten tavsiye eden yakınlarınızdan ya da reklamlardan gördüğünüz ürünlerden hemen satın almak yerine dikkatlice incelemeniz ve cildinizin ihtiyaçlarını kulak vermeniz, makyajınızın kusursuz bir görüntüye ulaşma yolunda çok daha etkili bir tercih yapmanızı sağlar. Ekranlarda hayranlıkla izlediğiniz yıldızların pürüzsüz ciltlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey iyi bir araştırma ile ihtiyacınız olan ürünü bularak cildinizde doğru bir yöntemle uygulamaktan geçer.

 Pürüzsüz Bir Cilt Görüntüsü İçin Fondöten Nasıl Uygulanır?

Pürüzsüz Bir Cilt Görüntüsü İçin Fondöten Nasıl Uygulanır?

Yaptığınız uzun ve kapsamlı araştırmaların sonunda aradığınız inanılmaz ürünü bulmuş olabilirsiniz. İyi bir fondöten bulmak ne kadar önemli ise o ürünün uygun bir şekilde uygulanması da bir o kadar önemlidir. Akıllarda kalacak etkileyici bir görüntüyü hedeflediğiniz zaman, bunu destekleyecek kadar iyi bir uygulama tekniğiniz olmalıdır. Böylelikle tatsız sürprizlerle karşılaşmadan idealinizdeki görüntüye ulaşırken bir engelle karşılaşmazsınız. Makyajınızın en önemli ve ilk adımı olan ten ürünlerini kullanmak ilk başta biraz zorlayıcı görünse bile aslında uyulması gereken birkaç adım ile muazzam bir makyaj yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar ve kusursuzu hedefleyenler makyaj kullanıcıları için bu sıralama ile siz de pürüzsüz bir cilde dakikalar içinde kavuşabilirsiniz. Atlanmaması gereken noktalardan biri; her zaman temiz bir cilde uygulama yapılmalıdır. Bunun için ilk olarak cildinizi kalıntılardan ve ölü derilerden arındırmanız gerekiyor. Ardından temizlenen cildinizi nemlendirerek ışıltı ve canlı bir görüntü kazanabilirsiniz. Nemli bir yüzeye uygulama yaptığınız zaman istenmeyen pütürlü bir görüntüden uzaklaşmış olursunuz. Bu görüntüden kurtularak daha doğal bir cilt görüntüsü oluşturacaktır. Bir diğer istenmeyen olay ise fondötenin çizgilere dolarak, doğal bir örtüden ziyade maskeyi andıran kalın bir tabaka oluşturmasıdır. Bunun için nemlendirici kremler ya da makyaj bazı kullanarak cildinizin makyaja hazırlanmasına imkan vermeniz gereklidir. Nemlenmiş cildinize fondöteninizi uygulamak için fırça ya da makyaj süngerinden yardım alarak az miktarda fondöteni cilde eşit oranda dağıtmaya başlayabilirsiniz. Dalgalanma ve fırça izlerinden kaçınmak için bu adım tampon hareketlerle dikkatlice uygulanmalıdır, ürün aşağıya doğru dağıtılarak daha doğal ve pürüzsüz bir görüntüye ulaşılır. Uygulamanızdan sonra profesyonel bir görüntüye ulaşıp ulaşmadığınızı inceleyerek makyajınızı kontrol etmelisiniz. Yüzünüzü dikkatle incelemeli ve fazla ürün kalmadığından emin olmalısınız. Bu aşamayı da başarılı ile tamamladığınız zaman kusursuz cilt görüntüsüne kavuşacaksınız. Eğer gününüz yoğun geçiyorsa ve makyajınızı tazelemekle uğraşmak istemiyorsanız ve makyajınızın daha kalıcı olmasını istiyorsanız görüntünüzü makyaj sabitleyici bir sprey ile tamamlayabilirsiniz. Gün boyu süren, kalıcı ve kusursuz ten makyajınızın keyfini sürebilirsiniz.

 Uygun Tonda Fondöten Seçimi

Uygun Tonda Fondöten Seçimi

Kusursuz bir makyaj için pürüzsüz bir taban gerekir. Gerçekçi ve doğal ten görüntüsüne sahip olmak için doğru renkte olması ve cilde uyum sağlaması önemli bir faktördür. Renkli ten ürünü satın almak isteyen makyaj kullanıcıları için bu durum başlarda biraz karmaşık görünebilir. Fondöten markaları gün geçtikçe sahip oldukları renk skalasında artışa giderek herkes için uygun ten rengini oluşturmaya çalışıyor. Artık herkesin cilt tonuna uyumlu bir renk seçeneği vardır. Fondöten numaraları markadan markaya değişim gösterebilir. Bir markanın en açık tonu ile bir başka markanın en açık tonu büyük ihtimalle birebir uyuşmayacaktır. Bu kadar çok çeşit varken karar vermekte zorlanmak oldukça doğaldır. Ancak bazı tüyolarla sizde kendiniz için uygun tonu bularak güzel ve kusursuz cilt görüntüsüne sahip olabilirsiniz. Doğru fondöten rengi için karar verirken yalnızca ten renginize göre bir seçim yapmak sanılanın aksine doğru bir yöntem değildir. Kullanıcıların, istediği renkte bir cilt tonuna ulaşamamalarının arkasında da bu sebep yatar. Fondöten tonları belirlenirken, ten renginin yanı sıra cilt alt tonuna da bakılarak karar verilmelidir. Cilt alt tonunuza uygun olmayan kozmetik ürünleri uyumsuz bir görüntüye sebebiyet verebilir. Peki bu kadar önemli olan cilt alt tonu nasıl anlaşılır? Oldukça basit ve belirleyici bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey güneş ışığından faydalanarak bileğinizde bulunan damarların rengini saptamaktır. Yeşil damarlar, sıcak bir alt tonun habercisi iken, mavi damarlar soğuk alt tonu belirtir. Eğer bileğinizdeki damarlar hem mavi hem yeşil ise cilt alt tonunuz nötr demektir. İsabetli renk uyumunu takip edebilmek için; soğuk alt tona sahip kişiler pembe alt tonlu, sıcak alt tonlu kişiler ise sarı alt tonlu fondöten kullanarak daha doğal bir görünüme ulaşacaklardır. Bu durumda nötr alt tona sahip kişilerin daha fazla seçeneği olacaktır. Ama yine de daha doğal renkleri tercih etmeleri faydalı olacaktır. Fondöten seçimi için bir diğer öneri ise, bilek renginiz yerine, boynunuza daha yakın bir renk tercih etmenizdir. Böylelikle yüzünüze dağıttığınız fondöten doğal cilt renginiz ile uyumlu görecektir. Doğru tonda, kaliteli bir fondötene sayfamız güvenilirliği ile sahip olmak istiyorsanız, yüz bakım ve makyaj ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 Cilt Tipinize En Uygun Fondöten Çeşitleri

Cilt Tipinize En Uygun Fondöten Çeşitleri

Makyaj kişisel zevklere göre şekillenir. Fondöten görüntüsünün iyileştirilmesi için kolay uygulanabilen ürünler tercih edilmektedir. Her geçen gün büyüyen ve yeni ürünlerle çeşitliliği arttıran kozmetik sektöründen seçenekler artmaktadır. Fondöten çeşitleri de bu gruba dahil ürünlerdendir. Formüllerine göre aralarında ayrılır; su bazlı, yağ bazlı, susuz ve yağsız fondöten çeşitleri bulunur. Peki aralarından hangisini seçmek daha doğrudur? Bu noktada cilt yapınız size yol göstermelidir. Likit, stick, toz ya da krem formunda ürünlerin içerisinden kullanım kolaylığına ve uygulamanıza göre tercih edebilirsiniz. Eğer yağlı ciltler için fondöten arıyorsanız yağsız formüle sahip bir ürün seçmeye özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda pudralı fondöten seçimi gün içerisinde oluşması istenmeyen yağlı görüntüyü engelleyerek daha kalıcı ve bir cilt görüntüsü sağlar. Mat fondötenkullanımı yağlı cilde sahip insanlar için daha uygun olacaktır. Tür olarak ise stick krem ya da toz ürünlerden alınacak verim daha fazladır. Yağlı ciltlere uygun likit ürünlerde tercih edilebilir. Kuru ciltlerde ise daha farklı ürünler kullanılmalıdır. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlamak, pul pul bir görüntüye maruz kalmamak için pudralı ürünler tercih edilmemelidir. Likit ve kremsi yapıdaki ürünler bu cilt tipinin sağlıklı görüntüsüne destek verecektir. Islak bitişli fondöten ise kuru ciltler için gereken nemli ve ışıltılı görüntüyü sağlayacaktır. Islak fondöten daha canlı bir görüntü sağlarken nem dengesini destekleyecek bir alt yapıya sahiptir. Karma ciltler için adeta bir kabus haline gelen T bölgesindeki yağlanma ve bölgesel kuruluklar görülmesi fondöten konusunda kararsız kalmaya neden olabilir. Bu cilt tipinde bölgelerde solgun görüntü ve kuruluk görülebilir. Cilt dengesini kontrol altına alacak bir ürüne ihtiyaç duyulur. Su bazlı fondöten bu cilt tipi için daha münasip olacaktır. Fondöten önerileri için en önemli etkenin cilt tipiniz olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ciltle bütünleşen doğal bir etki için siz de sayfamızı ziyaret ederek, güzelliğinizi pekiştirebilirsiniz. Nars fondöten çeşitlerine sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

 Fondöten Fiyatları ve Seçenekleri

Fondöten Fiyatları ve Seçenekleri

Makyaj kişisel zevklere göre şekillenir. Fondöten görüntüsünün iyileştirilmesi için kolay uygulanabilen ürünler tercih edilmektedir. Her geçen gün büyüyen ve yeni ürünlerle çeşitliliği arttıran kozmetik sektöründen seçenekler artmaktadır. Fondöten çeşitleri de bu gruba dahil ürünlerdendir. Formüllerine göre aralarında ayrılır; su bazlı, yağ bazlı, susuz ve yağsız fondöten çeşitleri bulunur. Peki aralarından hangisini seçmek daha doğrudur? Bu noktada cilt yapınız size yol göstermelidir. Likit, stick, toz ya da krem formunda ürünlerin içerisinden kullanım kolaylığına ve uygulamanıza göre tercih edebilirsiniz. Eğer yağlı ciltler için fondöten arıyorsanız yağsız formüle sahip bir ürün seçmeye özen göstermeniz gerekir. Aynı zamanda pudralı fondöten seçiminizi gün içerisinde istenmeyen yağlı görüntüyü engelleyerek makyajınızı daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Mat fondöten kullanımı yağlı cilde sahip insanlar için daha uygun olacaktır. Tür olarak ise stick krem ya da toz ürünlerden alınacak verim daha fazladır. Yağlı ciltlere uygun likit ürünlerde tercih edilebilir. Kuru ciltlerde ise daha farklı ürünler kullanılmalıdır. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlamak, pul pul bir görüntüye maruz kalmamak için pudralı ürünler tercih edilmemelidir. Likit ve kremsi yapıdaki ürünler bu cilt tipinin sağlıklı görüntüsüne destek verecektir. Islak bitişli fondöten ise kuru ciltler için gereken nemli ve ışıltılı görüntüyü sağlayacaktır. Islak fondöten daha canlı bir görüntü sağlarken nem dengesini destekleyecek bir alt yapıya sahiptir. Karma ciltler için adeta bir kabus haline gelen T bölgesindeki yağlanma ve bölgesel kuruluklar görülmesi fondöten konusunda kararsız kalmaya neden olabilir. Bu cilt tipinde bazı bölgelerde solgun görüntü ve kuruluk görülebilir. Cilt dengesini kontrol altına alacak bir ürüne ihtiyaç duyulur. Su bazlı fondöten bu cilt tipi için daha münasip olacaktır. Fondöten önerileri için en önemli etkenin cilt tipiniz olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ciltle bütünleşen doğal bir etki için siz de sayfamızı ziyaret ederek, güzelliğinizi pekiştirebilirsiniz. Loreal fondöten çeşitleri de, birçok farklı renk tonu ile sayfamızda beğeninize sunulmuştur.