FONDÖTEN

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Super Stay Active Wear 30h Fondöten 07 Classic Nude

  135,00 TL

  89,90 TL

 • True Match Bakım Yapan Fondöten 1R ROSE IVORY

  110,00 TL

  89,90 TL

 • Uzun Süre Kalıcı Fondöten - Infaillible 24H Fresh Wear 120 Vanill

  130,00 TL

  119,90 TL

 • Infaillible 24H Matte Cover Yüksek Kapatıcı Fondöten 115 Golden B

  100,00 TL

  85,90 TL

 • Super Stay Active Wear 30h Fondöten

  135,90 TL

  89,90 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Fondöten

Makyajın kişisel bakımda yeri oldukça büyüktür. Genel olarak kendinizi iyi hissetme açısından fayda sunan Makyaj farklı malzemeleri içerir. Makyajınız nasıl olursa olsun pürüzsüz bir cilt başarılı bir makyajın ana anahtarıdır. Kusurları ve cilt kırışıklıklarını gizleme konusunda profesyonel olan fondöten bu konuda bayanların çokça aradığı makyaj malzemeleri arasında güçlü bir konuma sahip. Makyajın sihirli formülü bu ürünler görünüm açısından profesyonelliğini yansıtıyor. Çeşit olarak farklı kullanım seçenekleri sunarak kullanım alışkanlığı açısından kolaylık sağlıyor. Pudra, likit, su, bazlı ve daha pek çok ürünüyle piyasada yer alan fondöten çeşitleri bu alanda zenginliğini sergiliyor. Pürüzsüz bir cilt formülü için siz de ürünleri inceleyerek fondöten siparişinizi verebilirsiniz.

Fondöten ile Pürüzsüz Bir Cilt

Fondöten ile Pürüzsüz Bir Cilt

Makyaj kendinizi genç ve güzel hissetmeniz açısından oldukça işlevseldir. Özellikle bakım açısından gerekli olan makyaj hem günlük hem de profesyonel iş hayatında bir ihtiyaç olarak konumlanıyor. Güne güzel başlamak, bakımınızı yaparak gün boyu rahat hissetmek için tercih edilen makyaj bayanların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Makyaj alanında önemli bir malzeme olan fondöten, makyajın temelini oluşturuyor. Yaşa bağlı olarak kırışan cilt ve çizgilere çözüm olarak tercih edebileceğiniz fondötenler kusurları kapatma açısından profesyonel iş çıkarıyorlar. Sadece bir fondöten ile cildinizi istediğiniz görünüme çok kısa sürede getirebilirsiniz. Hayalinizdeki pürüzsüzlüğe sahip olmak için tercih edebileceğiniz fondötenler kusurları gizleme ve makyajı daha kalıcı kılma konusunda bayanların vazgeçilmezi oluyorlar. Makyajın ana temasını oluşturan fondötenler sadece cilt güzelleştirmekle kalmıyor aynı zamanda makyajın cildinize tutunmasına da yardım ediyor. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünler bir fondöten fırçası yardımıyla kullanılıyorlar. Fondöten fırçası temel olarak fondötenin cildinize eşit bir şekilde yayılmasını sağlıyor. Pürüzler konusunda etkili olan fondöten fırçaları farklı boyut ve hacimlere sahiptir. Uygulayacağınız alanı göz önünde bulundurarak cildinize en uygun fondöten fırçanızı seçebilirsiniz. Daha iyi bir uygulama için fırçanızın güçlü olması önemlidir. Yüzünüze sürülen fondöten kalitesi kadar sürme şekliniz ve fırçanızın kalitesi de makyajın etkisini güçlendirecektir. Güvenebileceğiniz ürün çeşitleri ve güçlü hacmiyle fondöten fırçası yardımıyla makyajınızı kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yüzünüzün alın, çene, burun gibi belirli noktalarına fondöteninizden bir miktar alarak fırça ile kusursuz güzelliğe çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Fondöten renkleri farklı cilt tiplerine uyum sağlayacak şekilde temelde açık, orta ve koyu olmakla birlikte pek çok ara rengi bulundurmaktadır. Tercih edeceğiniz rengin cilt tonunuza uyum sağlaması daha estetik bir görünüm verecektir. Profesyonel bir makyaj için siz de fondöteninizi cilt tipinize uygun olarak seçebilirsiniz. Bu alanda uzman olan profesyonel fondötenler uzun süre kalıcı ve güçlü bir Makyaj için tercih ediliyorlar. Fondöten tavsiye için aradığınız kriterleri göz önünde bulundurarak cilt tipinize uygun fondöteni tercih edebilir etkili bir makyajla göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Fondöten Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Fondöten Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cilt kusurları yaşa bağlı olarak sivilce, akne, siyah nokta, kırışıklık gibi şekillerde karşınıza çıkabiliyor. Görsel açıdan kötü bir görünüm sunan bu problemler için fondötenler sihir etkisi görüyorlar. Yüzünüze uygulayacağınız fondötenler makyajın ana temasını oluştururken hayalinizdeki pürüzsüzlüğü sizlere sunuyorlar. Fondötenler kendi içerisinde pek çok çeşide sahip olmakla beraber sağlığınız için seçim yaptığınız fondötenler önem arz etmektedir. Çünkü direkt olarak cildinize temas eden bu ürünler dikkat edilmediğinde cildinizin sağlığı açısından istenmeyen problemleri de beraberinde getirebilmektedir. Kalitesine rahatlıkla güvenebileceğiniz fondöten çeşitleri, fiyatları hakkında bilgi almak ürünlere göz atabilirsiniz. Bu alanda tercih edebileceğiniz bitkisel fondöten çeşitleri cildinize hava aldıran yapısıyla rahat ettiriyorlar. Cildinizin hava alması mevcut cilt problemlerini minimal seviyeye indirgeyerek sizi sağlıklı bir görünüme kavuşturacaktır. Bitkisel fondöten yüzünüze ağırlık yapmayarak hücrelerinize hava aldırır. Pürüzsüz güzelliğe sahip olurken hava alan cildinizle gün boyu rahat edebilirsiniz. Uzun süre kalıcı makyajlarda dahi ekstra konfor sunan ürünler mükemmel güzelliğin sırrını sizlere verirken sağlığınızı da koruyorlar. Cilt yapınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz mineral fondöten çeşitleri farklı cilt tipleri için mükemmel sonuçlar veriyor. Hava aldıran doğal yapısı aynı zamanda cildinizi besleyerek ihtiyacınız olan mineralleri alabilmenize olanak tanıyor. Hassas ciltler için tercih edebileceğiniz bu fondötenler kızarıklık, tahriş ve benzeri problemleri elimine ederken aynı zamanda cilt yapınıza kolayca uyum sağlıyorlar. Işıltı veren doğal yapısıyla fondötenler düzenleyici olarak da kullanılıyorlar. Cildinizdeki pürüzleri kapatırken aynı zamanda bu ürünler makyajda aradığınız estetiği sizlerle buluşturuyorlar. Fondötende aradığınız kriterlere uygun olarak zengin çeşitliliğe sahip ürün çeşitleri mat veya parlak seçeneklerine sahipler. Parlamaya karşı etkin bir çözüm olan mat fondöten natural bir görünüm sunuyorlar. Günlük veya hafif makyajda hoş duran bu ürünler doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak. Yüksek kapatıcı özelliği ile kusurları gizleyen bu fondöten dengeli bir görünüm sunuyor. Mat fondöten önerileri cildinize uygun olarak seçim yapabileceğiniz bu ürünler özellikle yağlı ciltlerin fazla nemini alarak dengeleyici olarak görev yapacaktır. Parlamaya karşı tercih edebileceğiniz bu ürünler sade bir estetik görünümüyle makyajınızdaki profesyonelliği vurgulayın.

Fondöten ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

Fondöten ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

Fondötenler rutin bir günde veya önemli bir etkinlikte makyajın önemli unsurları arasında yer alıyorlar. Sadece bir fondöten yardımıyla cildinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz. Işıltı için tercih edebileceğiniz parlak görünümlü fondötenler ile gece boyu ışıltınızla göz kamaştırabilirsiniz. Kullanımı oldukça rahat olan bu ürünler farklı cilt tipleri için etkin çözüm sunuyorlar. Bir fondöten ile kuru cildinizi nemlendirebilir veya yağlı cildinizi dengeleyebilirsiniz. Bir fondöten çeşidi olarak su bazlı fondöten sizinle zamana karşı yarışıyor. Yorucu bir gün sonu makyajınızı çıkarmak ekstra yorucu geliyorsa alabileceğiniz bir su bazlı fondöten ile cildinizi hızlı ve derinlemesine temizleyebilirsiniz. Ekstra vaktinizi almayacak bu ürünler kullanımı kadar temizleme işleminde de rahatlık sunuyorlar. Pudra ve fondöteni bir arada sunan pudra fondöten ise hem pudra hem de fondöten işlevi görüyorlar. Kuru veya ıslak olarak kullanılabilen bu ürünler cildinize bebeksi bir görünüm veriyor. Kapatıcılık açısından yüksek performans sunan pudra fondötenler tercihinize uygun olarak farklı şekillerde kullanılabiliyor. Kuru bir cilt için tercih edebileceğiniz nemlendirici fondöten cildinizin ihtiyaç duyduğu yağı kolayca alabilmesine olanak tanıyor. Özellikle hızlı mevsim geçişlerinde görülen cilt kurulukları çatlak, kırışıklıklar gibi problemleri gün yüzüne çıkarabilir. Bu gibi ani değişimlerden minimal seviyede etkilenmek için tercih edebileceğiniz nemlendirici fondötenler zengin mineral deposuyla daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyorlar. Yüzünüze renk getiren fondötenler yorgun gözlerinizi gizleme açısından harika bir çözümdür. Özellikle uykusuz anlarınızda kötü görünen cildinizi toparlayıcı etkisi ile fondötenler mükemmel sonuçlar veriyorlar. Makyajda aradığınız kusursuz görünüm için siz de fondötenler ile saklı kalmış güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kaliteli fondöten için aradığınızı ürün çeşitleri arasında bulabilirsiniz. Farklı cilt tipleri için geliştirilen özel formülü sayesinde yüzünüzde kalıp gibi durmayarak doğal görünümüyle cildinizin doğallığını ortaya çıkaracaktır. Fondöten alanında görebileceğiniz ürünler her kullanımda cildinizde yenileneme etkisi yaratacaktır. Siz de cilt tipinize uygun fondöten ile makyajda kalıcı kaliteyi yakalayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve kendinize uygun fondöten için sayfamıza göz atabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde sadece birkaç tık ile fondöten siparişinizi Yüz kategorisinde inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle saipariş verebilirsiniz.