Filtreleri Temizle
Marka
Farmasi

Kategoriler

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Fondöten

için 33 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Farmasi Fondöten

Fondötenler kozmetik sektöründe en çok tercih edilen makyaj ürünlerinden biridir. Ciltteki kızarıklıkları kapatır, cilt tonunu eşitler ve cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar. Farmasi, kozmetik sektöründe yer alan kaliteli ve güvenilir bir markadır. Markanın cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve makyaj ürünleri farklı kullanıcı özellikleri dikkate alınarak geliştirilir. Tüm ürünler doğal içeriklere sahiptir. Farmasi fondöten en çok tercih edilen fondöten çeşitlerinden biridir. Markanın fondötenleri dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Kullanıcı memnuniyetini düşünerek farklı seriler ve renk alternatifleri oluşturan marka, makyaj uygulamalarında yüksek performans vadeder. Markanın cilt ürünlerinin içeriğinde besleyici vitamin ve minerallerin bulunması sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Cildiniz için en ideal Farmasi fondöteni ürün sayfalarımızı inceleyerek belirleyebilir; Farmasi fondöten fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize uygun, keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Farmasi Fondöten Çeşitleri

Farmasi Fondöten Çeşitleri

Farmasi markasının farklı fondöten serileri ve bu serilere ait pek çok renk alternatifi bulunur. Ürünler cilt tiplerine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Markanın likit, pudra, köpük, stick ve krem fondötenleri birçok cilt tipi ile uyumlu olabilecek biçimde formüle edilmiştir. Likit fondöten çeşitleri akışkan bir kıvamdadır. Uygulaması oldukça kolay olan likit fondötenler, her cilt tipi için uygundur. Likit formdaki bu ürünler genellikle tüplerin içerisinde yer alır. Markanın pudra fondötenleri, toz fondötenin sıkıştırılarak kompakt hale getirilmesi ile oluşur. Pudra fondötenler daha çok yağlı ve karma ciltler için uygundur. Renk pigmentasyonları yüksektir ve pürüzsüz bir cilt sağlar. Köpük fondötenler, pratik kullanım şekilleriyle oldukça popülerdir. Hafif bir formdadır ve doğal bitişler sağlar. Natürel bir cilt makyajı isteyenler için oldukça ideal olan köpük fondötenler, günlük makyaj için uygundur. Stick fondötenler ve krem fondötenler oldukça yoğun kapatıcılığa sahip ürünlerdir. Kusursuz bir cilt makyajı için ideal olan bu formdaki ürünler, özellikle gece makyajı için önerilir. Markanın son serilerinden olan Vfx Pro Camera Ready Foundation, SPF 15 içerir. Bu sayede cildi zararlı güneş ışınlarından koruyarak, dört mevsim güvenilir kullanım olanakları sağlar. Seri, özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğinde yaşlanma karşıtı etkileri olan vitamin ve mineraller bulunur. Bunun yanı sıra oluşabilecek yaşlanma izlerini ve kırışıklıkları da önleyerek cildi korumaya yardımcı olur. Serinin fondöten çeşitleri gün boyu kalıcıdır ve suya dayanıklıdır. Farmasi fondöten kullananlar makyajlarını gün boyu dağılmadan ve bozulmadan muhafaza edebilir. Markanın bir serisi olan Stay Matte Foundation Porcelain ise farklı renk alternatiflerini bünyesinde bulundurur. Serinin ürünleri, cilt ile bütünleşerek yüze mat bir görünüm verir. İçeriğinde kalsiyum ve mikrosüngerler bulundurur. Bunun yanı sıra ürünler multimineral kompleks içerir. Bu sayede gün içerisinde fondötenin parlaması önlenmiş olur. Serinin fondötenleri yüksek kapatıcılığa sahiptir ve cildi kadifemsi bir görünüme kavuşturur. Yüzdeki birçok leke, iz ve kızarıklıkları kapatarak cilt tonunu eşitler. Markanın bir diğer serisi olan Flawless Touch Pata, kremsi bir üründür. Yapısı krem olan bu fondöten çeşitlerinin kapatıcılık oranları yüksektir. Ürün cilde natürel bir parlaklık verir. Fakat bu parlaklık cilde yağlı bir görünüm vermez. Doğal bitişlidir. Serinin ürünlerinin pudra bitişli olması sayesinde ciltte pürüzsüz bir görünüm sağlanmış olur. Farmasi fondöten renk skalası cilt alt tonlarına göre üretilmiştir.ptir. Bu serinin kapatıcılık düzeyi yüksektir. Yağlı bir formda olmaları dolayısıyla kuru veya normal ciltlere uygundur.

Farmasi Fondöten Kullanımı

Farmasi Fondöten Kullanımı

Farmasi fondöten kullanımı için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Kullanacağınız fondötenin yapısına bağlı olarak kullanım şekli de değişiklik gösterir. Farmasinin likit fondötenlerinden kullanıyorsanız eğer üç farklı yöntem ile uygulama yapmanız mümkündür. Yoğun bir kapatıcılık istiyorsanız, ürünü bir fondötenden fırçası yardımıyla uygulamanız gerekir. Bu sayede ürün cildinizde daha yoğun ve bütünleşmiş bir şekilde duracaktır. Bunun yanı sıra likit formdaki Farmasi fondöten çeşitlerini fondöten süngeri ile de uygulayabilirsiniz. Süngerinizi ıslatarak kullanırsanız nemli bir sünger elde edersiniz. Bu sayede fondöten cildinizde oldukça doğal duracaktır. Bu da günlük kullanımlar için önerilen fondöten uygulamalarından biridir. Farmasi fondöten renkleri oldukça fazla olan stick formdaki ürünlerin uygulaması pratiktir. Ürün alttan çevrildiğinde ürün yukarı çıkar. Cilde direkt olarak sürülür ve kolayca dağıtılır. Markanın kompakt fondötenleri ise ürünün aplikatörü yardımıyla cilde sürülür. Sünger içten dışa doğru hareketler ile cilde temas ettirilir. Bu sayede fondöten ciltte ipeksi bir görünüm alır. Farmasi fondöteni uygulamadan önce cildinizi fondötene hazırlamanız gerekir. Bir makyaj bazı yardımı ile temiz ve toniklenmiş cildinize kompres yaptıktan sonra fondöteninizi sürebilirsiniz. Çok kuru ve pul pul dökülen ciltler için fondötenin öncesinde yüz nemlendiricisi kullanımı önerilir.

Farmasi Fondöten Nasıl Seçilir?

Farmasi Fondöten Nasıl Seçilir?

Markanın fondöten serilerinden birini seçmeden önce cilt tipinizi analiz etmelisiniz. Bu sayede cildinizin ihtiyacı olan bakım türüne uygun bir fondöten seçmiş olursunuz. Yağlı, kuru ve karma ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilen fondöten çeşitlerinin farklı özellikleri vardır. Yağlı ciltler gün içerisinde terlemeye ve parlamaya maruz kalabilir. Bu yüzden ciltlerini daha mat gösterecek fondötenlere ihtiyaçları vardır. Farmasi mat fondöten serisi yağlı ciltler için oldukça idealdir. Kuru cilde sahip olanlar doğru fondöten seçimi yapmadıkları takdirde, fondötenleri gün içerisinde cilt üzerinde çatlama veya pul pul dökülme yapabilir. Böyle bir görünümü engellemek için doğru bir fondöten seçimi oldukça önemlidir. Kuru cilde sahip olanların su bazlı ve nemlendirici özelliği bulunan fondötenleri tercih etmeleri gerekir. Farmasi su bazlı, ışıltılı fondöten çeşitleri en iyi seçim olacaktır. Karma cilde sahip olanların ciltleri gün içerisinde hem yağlanma hem de kuruma yapabilir. Her cilt tipine uygun olan fondötenler bu sorunu ortadan kaldırabilir. Farmasi fondöten renkleri açık, orta ve koyu tenliler için oldukça fazla renk seçeneği sunar. Kullanıcılar ten renklerine en uygun fondöteni seçmelidir. Bunun için cilt alt tonunuzu bilmeli ve ona göre bir seçim yapmalısınız. Sıcak alt tonlu ciltler sarı alt tona sahiptir, bu yüzden sarı alt tonlu bir Farmasi fondöten kullanmaları gerekir. Soğuk alt tonlu ciltler pembe alt tona sahiptir. Soğuk alt tona sahip kullanıcıların pembe alt tonlu bir Farmasi fondöten kullanmaları gerekir. Bazı ciltler ise nötrdür. Yani bu ciltler ne soğuk alt tona ne de sıcak alt tona sahiptir. Sarı ve pembe alt tonların ikisi de baskın değildir. Böyle bir cilt rengine sahip olanlar bronz, sarı ışıltılı fondötenler kullanabilir. Bu renkler ciltleriyle bütünleşip kusursuz bir görünüm sağlayacaktır. Bunun yanı sıra cilt tipine ve kullanım amacına bağlı olarak likit, pudra, köpük, stick veya krem formdaki fondötenler arasından seçim yapılabilir. Farmasi fondöten yorum ve kullanıcı görüşleri ürün performanslarının yüksek olduğu yönündedir. Farmasi fondöten kullananlar cilt yapısına ve cilt tonuna en uygun seçimi yaptıkları takdirde üründen maksimum performansı alabilir. Farmasi fondöten fiyatları ürün serilerine ve özelliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Fondötenlerin ambalaj farkları ve gramajları da fiyatlandırmada etkilidir. Markanın fiyatları genel olarak her bütçeye uygundur. Farmasi kalitesiyle tanışmak için fondöten çeşitlerini buradan inceleyebilir, cildinize ve bütçenize en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.