Filtreleri Temizle
Marka
Revlon

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Revlon Fondöten

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Revlon Fondöten

Kozmetik sektörünün tercih edilen markaları arasında yer alan Revlon, yüz makyajında kullanılmak üzere Revlon fondöten serisini tasarlamıştır. Ciltteki lekeleri kapatan, renk eşitsizliklerini dengeleyen, ciltteki kusurları örten fondötenlerden bazıları içeriğinde bulundurdukları yaşlanma karşıtı formül sayesinde cildi sıkılaştırır. Kusursuz bir yüz makyajı için siz de Revlon ürünlerini deneyebilir, Revlon fondöten renkleri arasından cildinize uygun bir fondöten seçebilirsiniz.

Revlon Fondöten Çeşitleri

Revlon Fondöten Çeşitleri

Her cilt rengi için farklı tonlarda geliştirilen Revlon fondöten çeşitleri cildinizdeki lekeleri kapatır, cildinizin renk eşitsizliklerini dengeler ve cildinizdeki kusurları örter. Revlon’un Anti-aging, ColorStay, PhotoReady ve PhotoReady Candid serileri içinde toplam sekiz çeşit fondöten vardır. Yaşlanma karşıtı olan Revlon Age Defying 3X fondöten serisi, içeriğindeki SPF 20 güneş koruma faktörü ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur, aynı zamanda nemlendirici görevi görür ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Doğal bitişe sahiptir. 12 farklı renk tonu bulunur. ColorStay serisi içinde yer alan ColorStay Full Coverage serisi 24 saat kalıcılığa sahiptir. Cildinizin kusurlarını tam olarak kapatır. Mat bitişe sahip olan ürün 16 farklı renk tonu içerir. Karma ve yağlı ciltler için tasarlanan ColorStay Make-up fondöten, içeriğindeki SPF 15 güneş koruma faktörü ile sizi güneşin zararlarından korurken cildinizde 24 saate kadar dayanabilir. Mat bitişe sahiptir. 43 farklı renk tonu bulunur. Normal ve kuru ciltler için geliştirilen ColorStay Make-up fondöten serisi doğal görünümlü likit fondötendir. 24 saate kadar dayanma özelliği bulunur. SPF 20 güneş koruma faktörü ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur. 24 farklı renk tonu seçeneği vardır. PhotoReady serisindeki fondötenlerden PhotoReady Insta - Fix fondöten kusurları tam olarak kapatma özelliği için ışık filtreleme teknolojisini kullanır. Kremsi yapıda bir stick fondötendir. 8 farklı renk tonu bulunur. Phot Ready Insta-Filter fondöten ciltteki kusurları tamamen kapatır. Doğal bitişe sahiptir, 12 farklı renk tonu bulunur. PhotoReady Airbrush Effect Make-up serisi fondöten orta ve tam kapatıcılığa sahip bir fondötendir. SPF 20 güneş koruma faktörü içerir. Gözeneksiz, aydınlık bir görünüm yaratan, ışık yansımaları içeren yumuşak odaklı pigmentleri vardır. 6 farklı renk tonuna sahiptir. PhotoReady Candid serisi fondötenlerinden kirliliğe karşı tasarlanan PhotoReady Candid Natural Finish Anti-Pollution serisi fondöten cildi besler, nemlendirici olarak da gün boyu rahatlıkla kullanılır. Cildinizi korumak için kirlilik ve mavi ışık karşıtı bileşenler ile çeşitli antioksidanlar içerir. 31 farklı renk tonu vardır. Yağ, paraben, ftalat, sentetik boya ve koku içermez. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun seriyi belirledikten sonra Revlon fondöten renk skalası içinden size en uygun olan fondöteni seçebilirsiniz.

Revlon Fondöten Kullanımı

Revlon Fondöten Kullanımı

Cildinizin tipine ve rengine uygun Revlon fondöten serisini uygulamadan önce cildinizi temizlemeniz gerekir. Bu işlemden sonra etkin bir fondöten kullanımı sağlamak amacıyla cildinizi, cilt tipinize uygun bir kremle nemlendirebilirsiniz. Cildiniz nemlendiriciyi iyice emdikten sonra makyaj bazı uygulayabilirsiniz. Makyaj bazının ardından fondöteninizi cildinize sürebilirsiniz. Fondöten sürerken fondötenin miktarı ve uygularken kullandığınız araçlar dikkat etmeniz gereken konular arasındadır. Fondöteni uygularken cildinize gereğinden fazla ürün sürdüğünüzde fondöten cildinizde maske gibi durur. Az miktarda uyguladığınızda ise, ürünü cildinize eşit olarak yaymakta ve cildinizdeki kusurları kapatmakta zorlanırsınız. Dolayısıyla fondöteni az az alıp miktarı yavaş yavaş artırdığınızda ürünü yeterli ölçüde kullanmış olursunuz. Fondöteni uygulama sırasında kullandığınız araçlar da dikkat etmeniz gereken konular arasındadır. Stick fondöten tercih ediyorsanız, stippling fırça ve kaşık fırça kullanabileceğiniz gibi, ürünü parmaklarınızla da yayabilirsiniz. Krem ya da likit fondöten kullanıyorsanız, ürünü ıslak sünger ile cildinize sürebilirsiniz. Fondöten seçiminde kararsızlık yaşıyorsanız, Revlon fondöten yorum sayfasından kullanıcı deneyimlerini inceleyerek cilt tipinize en uygun fondöteni bulabilirsiniz.

Revlon Fondöten Nasıl Seçilir?

Revlon Fondöten Nasıl Seçilir?

Revlon fondöten seçerken öncelikle cilt tipini ve renginizi belirlemelisiniz. Cilt renginizi ve cildinizin alt tonunu biliyorsanız, kendinize uygun olan fondöteni kolaylıkla seçebilirsiniz. Cildinizin alt tonunu belirlemek için bileklerinizin iç kısmındaki damarların rengine bakmalısınız. Bileğinizdeki damarlar mavi ya da mor tonlarındaysa cildinizin alt tonları soğuk tonlardır. Pembe bazlı bir fondöteni rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeşil tonlarda damarlarınız varsa, cildiniz sıcak alt tonlara sahiptir. Sarı bazlı fondötenleri tercih edebilirsiniz. Damarlarınızda hem mavi hem yeşil tonlarını görüyorsanız, cildinizin alt tonu nötrdür. Nötr alt tonlar, fildişinden altın rengine kadar olan tüm fondötenleri kullanabilir. Revlon fondöten serileri arasında seçim yapmak çok kolaydır. Revlon Age Defying 3X fondöten serisi kırışıklık belirtileri olan cilt tipleri içindir. Cildinizde yaşlılık belirtileri varsa Revlon Age Defying 3X serisini kullanabilirsiniz. Cildiniz karma veya yağlı cilt ise, karma ve yağlı cilt tipleri için tasarlanan Revlon ColorStay Make -up fondöten serisini kullanabilirsiniz. Normal veya kuru bir cilde sahipseniz, Revlon ColorStay make-up fondöten serisinin normal ve kuru ciltler için olan ürününü deneyebilirsiniz. Diğer Revlon fondöten serileri tüm cilt tiplerine uygundur. Revlon fondöten kullananlar kusursuz bir yüz makyajı deneyimi yaşar. Siz de cildinizin tüm kusurlarını kapatacak bir fondöten arıyorsanız, sayfamızdan Revlon fondöten fiyatları karşılaştırması yaparak bütçenize ve cildinize uygun bir ürün seçebilirsiniz.