Filtreleri Temizle
Marka
La Roche Posay

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Formu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

La Roche Posay Fondöten

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

La Roche Posay Fondöten

Kusursuz bir makyaj yapabilmek için zemin olarak fondöten kullanmak gerekir. La Roche Posay, özellikle toleransı düşük ciltler için hazırladığı ürünlerle tercih nedeni olur. Klinik ve dermatolojik testlerden geçirilen fondötenler en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir. La Roche Posay fondöten çeşitleri, ciltte görülen derin deformasyonların bile kapatılmasına yardımcı olur. Cildi tahriş etmeyen ve irritasyonlara neden olmayan ürünleri siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

La Roche Posay Fondöten Çeşitleri

La Roche Posay Fondöten Çeşitleri

La Roche Posay fondöten çeşitleri, hassasiyeti yüksek ciltler ile birlikte tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Likit ve kompakt formlarda hazırlanan ürünler kuru ya da yağlı cilde sahip kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Kompakt ürünlerin en önemli özelliklerinden biri mineral fondöten olarak üretilmesidir. Formüllerinde doğal renkli mineraller kullanılan kompakt fondötenler, yapay renklendiriciler içermediği için sağlıklı bir tercihtir. Özellikle karma ve yağlı ciltlerde kullanımı uygun olan fondöten çeşitleri ileri düzeyde kapatıcılık özelliğine sahiptir. Kullanıcılar, ten renklerine uygun ürün için La Roche Posay fondöten renk skalası içinden seçim yapabilir. Markanın likit fondötenleri ise farklı bir forma sahiptir. Sıvı şekilde hazırlanan ürünler cilt yüzeyinde görülen kusurları etkin bir şekilde kapatır. Nemlendirici özelliği de bulunan ürünler, özellikle kuru ciltlerin canlanmasına yardımcı olur. Likit fondötenler, uygulandıktan sonra uzun süre kalıcılığını korur. Cilt tonunun eşitlenmesi amacıyla La Roche Posay fondöten renkleri arasından cildinize uygun tonu bulabilirsiniz.

La Roche Posay Fondöten Kullanımı

La Roche Posay Fondöten Kullanımı

La Roche Posay’ın ürettiği kompakt ve likit formdaki ürünler pratik bir kullanıma sahiptir. Cilde kadifemsi bir görünüm kazandıran kompakt ürünlerin eşit şekilde yayılması gerekir. Bunun için, markanın ürünlerle birlikte hazırladığı süngerlerden faydalanabilirsiniz. Uygulanmak istenen yoğunluğa göre bu süngerler ıslak ya da kuru olarak kullanılabilir. Nemlendirilen süngerler fondötenin bir kısmını emeceği için daha hafif bir uygulama yapmak mümkündür. Bu sayede çok daha doğal bir görünüm elde edilir. Kuru sünger ile La Roche Posay fondöten kullananlar, yoğun kapatıcı özellikten yararlanır. Leke, akne izleri gibi kusurlar etkili bir şekilde kapatılır. Markanın likit fondöten çeşitleri ise fırça ya da parmak uçları ile yüze uygulanabilir. Belirlenen bölgelere noktalar şeklinde sürülen fondötenler parmak uçları ile yüze yayılır. Ürünleri, parmaklar ile cildin her yerine eşit şekilde uygulamak mümkündür. İnce bir yapıya sahip olan sıvı form, ciltte görülen çizgileri doldurmayacak şekilde hazırlanır. Böylece, kırışıklık ve kusurlar tamamen kapatılır. Siz de hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilen ürünlerden hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız, La Roche Posay fondöten yorum ve kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

La Roche Posay Fondöten Nasıl Seçilir?

La Roche Posay Fondöten Nasıl Seçilir?

Kullanıcılar, La Roche Posay fondöten çeşitleri arasından seçim yaparken cilt tipinin yanı sıra ürünlerin fiyatına da dikkat eder. Kuru ve yağlı ciltler için hazırlanan farklı özellikler markanın fondöten fiyatları üzerinde belirleyici role sahiptir. Hassasiyeti yüksek bir cilde sahipseniz, dermatolojik testler ile alerjik reaksiyonlara sebep olmadığı kanıtlanan ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, yağlı ve karma ciltler için kompakt fondötenlerin tercih edilmesi gerekir. Bu ciltler için özel olarak hazırlanan ürünler gözenekleri tıkamadan cilt görünümünü pürüzsüzleştirir. Cilt tonunu da eşitleyerek parlamaların önüne geçer. Mat bir görünüm isteyen kullanıcılar kompakt fondötenleri kullanabilir. Nemlendirme etkili likit fondötenler ise kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine uygundur. Formüllerinde yüksek koruma faktörü bulunan ürünler, kuru ve hassas ciltleri kızarıklık ve lekelerden korur. Farklı etkilere sahip bu ürünlerin fiyatları da değişiklik gösterir. La Roche Posay fondöten fiyatları karşılaştırması yaparak siz de bütçenize uygun ürünü belirleyebilirsiniz.