Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Takma Kirpik Ürünleri

için 14 sonuç bulundu.

Revlon Takma Kiprik

Takma kirpik, günlük hayatta ve özel günlerde kirpik görünümünü artırarak bakışları anlamlandırmak ve derinleştirmek için kullanılan bir makyaj ürünüdür. Takma kirpik, kirpik üzerine yapıştırılarak gözlerin güzelliği ve bakışların etkileyiciliği ortaya çıkarılır. Revlon takma kirpik yapıştırıcı ve aplikatörle yerleştirilerek gerçek kirpik ve yüksek hacim etkisiyle makyajın profesyonelleştirilmesi ve bakışların derinleştirilmesini sağlar.

Revlon Takma Kirpik Ürünleri ile Etkileyici Bakışlar

Revlon Takma Kirpik Ürünleri ile Etkileyici Bakışlar

Takma kirpik makyajı daha iyi hale getirmek, göz ve bakışlara güzellik ve anlam katmak amacıyla kullanılır. Takma kirpik bakışları derinleştirerek daha etkileyici hale getirir. Takma kirpik Revlon takma kirpik ürünleri arasında bulunan yapıştırıcı ile kirpik diplerine yapıştırılarak kullanılır. Yapıştırma işlemi için aplikatörden yardım alınabilir. Aplikatör uygulama işleminin daha pratik hale getirmek için kullanılır. Ayrıca yapıştırıcı kullanımı gerektirmeyen Revlon kendinden yapışkanlı takma kirpik modelleri de seçenekler arasında bulunuyor. Takma kirpik uygulaması oldukça basit ve hızlıdır. Takma kirpik, kirpik yapıştırıcı ile kirpik diplerine yerleştirilir ve sabitlenir. Daha sonra makyaj tazelerken kirpik yapıştırıcısı ile yapışkanlığını yeniden sağlayarak daha uzun süreli kirpik görünümü sağlanabilir. Takma kirpik yapıştırıcısı çeşitleri farklı boylarda bulunuyor. Takma kirpik çeşitlerinin ise yoğunluk ve uzunluk açısından farklı modelleri mevcut. Ayrıca takma kirpik yoğunluğunun ayarlanabildiği kirpiklerin tekli olarak bulunduğu setler profesyonel uygulamalar için tercih ediliyor. Takma kirpikler modele göre değişmekle birlikte tek kullanımlık veya birkaç defa kullanılabilir özellikte seçenekler ile bulunuyorlar.

Revlon Takma Kirpik Ürünleri ile Pratik Bir Uygulama

Revlon Takma Kirpik Ürünleri ile Pratik Bir Uygulama

Takma kirpik, makyaja doğal ve etkileyici bir dokunuş sağlıyor. Takma kirpik, özel formüle edilmiş yapıştırıcı ile kirpik diplerine sabitleniyor. Takma kirpik uygulaması oldukça pratiktir. Takma kirpiğin diplerine yapıştırıcı sürülür ve yaklaşık 15 saniye beklenir. Ardından takma kirpik ürünleri cımbız veya el yardımı ile yerleştirilir. Kendinden yapışkanlı modellerde beklemeye ve yapıştırıcı uygulamaya gerek yoktur, doğrudan yerleştirilebilir. Takma kirpik çok uzun bir görünüm veriyorsa veya kişinin kendi kirpiklerinden çok fazla uzunsa makasla kısaltılarak daha doğal bir görünüm elde edilebilir. Revlon kirpik tekli ve bütün modeller halinde çeşitler sunuyor. Ayrıca kendinden yapışkanlı modeller yapıştırıcı uygulamasına gerek olmadan pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Revlon takma kirpik çeşitleri uzun, yoğun ve gür görünüm için farklı modeller sunuyor. Revlon takma kirpik kullananlar hem kolay hem de profesyonel bir uygulama ile bakışlarının derinliğini ve gözlerinin güzelliğini ortaya çıkarıyor. Takma kirpik ürünleri ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamıza göz atabilir ve beğendiğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz.

Revlon Takma Kirpik Ürünleri Kaliteli Seçenekler Sunuyor

Revlon Takma Kirpik Ürünleri Kaliteli Seçenekler Sunuyor

Takma kirpik, göz makyajının en etkileyici parçasıdır. Kirpik, gözlerin ve bakışların vurgusunu artırarak derinlik ve etkileyicilik sağlar. Takma kirpik kullanımda hem kirpiğin hem de yapıştırıcının kaliteli olması, göz sağlığı ve kirpiğin duruşu açısından önem arz ediyor. Revlon takma kirpik modelleri kendinde yapışkanlı ve yapıştırıcı ile yerleştirilen kaliteli seçenekler sunuyor. Ürün çeşitleri arasında tekli setler ve bütün setler bulunuyor. Ürün seçenekleri arasında uzunluk ve hacim özellikleri açısından da farklı alternatifler bulunuyor. Tekli setler yerleştirilirken diplerine yapıştırıcı sürülerek cımbız yardımıyla konulması öneriliyor. Yapıştırıcının kuvveti kişinin kendi kirpiklerine yapışarak zarar verebileceği için yerleştirilmeden önce 15 saniye kadar beklenmesi tavsiye ediliyor. Revlon takma kirpik yorum yapan kullanıcılar tarafından hem görünüm hem de kalite açısından beğenilmiştir. Ayrıca kirpiklerin yapışkan eklenen kısmında bulunan çizginin göz çizgisini vurgulaması da kullanıcıları memnun eden özellikler arasındadır. Revlon takma kirpik fiyatları her bütçeye uygun ekonomik seçenekler sunuyor. Bununla birlikte Revlon fiyatları modele ve modelin özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Arama Kriterleriniz

Revlon
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (45)
A+D (2)
Abc Derm (24)
Accu-Chek (2)
Ardell (40)
Babe (1)
Bakras (1)
BESTTEM (1)
Beyond (1)
Bote (5)
Broadway (10)
Catrice (2)
Dalin (1)
Darphin (1)
Ddf (1)
Deborah (2)
(1897)
Duo (50)
Dvl (28)
Eeose (2)
Elly (13)
Essence (4)
Estel'la (24)
Everlash (3)
Eylure (31)
Faberlic (1)
Farmasi (1)
Fe (17)
FE (1)
Flormar (2)
Gabrini (1)
Gold (10)
Igia (1)
Incia (2)
İzla (1)
Kiss (68)
Kozel (37)
Lionesse (316)
Lush Lash (65)
M.Asam (2)
Mara (5)
Match (2)
Matraş (22)
Miramax (6)
Missha (3)
MT (4)
Nanoasia (9)
Nascita (219)
New Well (21)
Nivea (1)
No (11)
Nvey Eco (1)
Ocean (121)
Oriflame (1)
Priori (1)
Promani (9)
Q&R (1)
Revlon (14)
Shibella (8)
SmartFx (1)
Solife (1)
Solingen (9)
Tarko (97)
Thuya (2)
Trim (17)
Trina (40)
Watsons (2)
Xp (15)
XP (1)
Zoya (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL