TAKMA KİRPİK ÜRÜNLERİ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Takma Kirpik Ürünleri

Vurgulu ve hacimli kirpikler her kadının arzusudur. Takma kirpikler bu arzuyu taşıyan kadınların imdadına yetişiyor. Genellikle özel günlerde ve akşam davetlerinde tercih edilen takma kirpikleri kusursuz bir şekilde takabilmek için takma kirpik ürünleri kullanmanız gerekir. Kategorimizde yapıştırıcıdan özel kirpik kesme makasına, manyetik kirpikten kirpik kıvırıcısına pek çok ürün bulunmaktadır.

Takma Kirpik Hakkında

Takma Kirpik Hakkında

Takma kirpik, özellikle seyrek kirpikli kadınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Özel davetlerde ya da günlük yaşamınızda daha gür ve göz alıcı kirpiklere sahip olmak istiyorsanız siz de takma kirpik kullanabilirsiniz. Takma kirpiklerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında tek kullanımlık takma kirpikler, birkaç defa kullanılabilen takma kirpikler, manyetik takma kirpikler, tekli takma kirpikler ve tek parça halinde satılan takma kirpiklerdir. Tekli takma kirpikleri kullanım miktarınızı kendiniz ayarlayabileceğinizden günlük yaşamınızda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ayrıca tek parça halinde satılan takma kirpikleri de keserek yine gözüne göre ayarlayabilir ve uzunluğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Takma kirpikleri daha kusursuz bir şekilde kirpiğinizde konumlandırabilmek için takma kirpik yapıştırıcısı, kirpik makası, kirpik kıvırıcı ve rimel gibi ürünler kullanmanız gerekir.

Takma Kirpik Yapıştırıcısı

Takma Kirpik Yapıştırıcısı

Takma kirpik kullanabilmek için ihtiyacınız olan en önemli ürün elbette ki takma kirpik yapıştırıcısıdır. Takma kirpiği, kirpik diplerinize kusursuz ve doğal bir şekilde yapıştırabilmek istiyorsanız; yapıştırıcıyı doğru kullanmanız gerekir. Kirpik yapıştırıcısını ister göz kapağına isterseniz de kirpiğe uygulayabilirsiniz. Her iki yöntemle de yapıştırıcı dışarıdan bakıldığında belli olmayacaktır. Eğer kendi doğal kirpiklerinize zarar gelmesinden endişe ediyorsanız yapıştırıcıyı takma kirpiğe uygulayabilirsiniz. Yapıştırıcı uyguladıktan sonra cımbız yardımıyla oldukça dikkatli bir şekilde kirpiği, kirpik diplerinize yapıştırabilirsiniz. Eğer uzun ve tempolu bir davete katılıyorsanız her ihtimale karşı kirpik yapıştırıcınızı yanınıza almakta fayda var. Çünkü istenmeyen kazalarla karşılaşabilir, yanlışlıkla kirpiğinizin bir kısmının ya da tamamının düşmesine yol açabilirsiniz. Bu yüzden temkinli olmanızı öneririz.

Mıknatıslı Kirpik

Mıknatıslı Kirpik

Manyetik kirpik olarak da bilinen mıknatıslı kirpik; son zamanlarda en çok tercih edilen kirpik çeşitlerinden biri. Kirpiklerinizi olduğundan daha gür ve uzun göstermek istiyor ancak her defasında takma kirpiği kullanma zahmetiyle uğraşmak istemiyorsanız mıknatıslı kirpikleri tercih edebilirsiniz. Mıknatıslı takma kirpik görünüm olarak normal takma kirpiklerle neredeyse bire bir aynıdır. Göze iki ayrı kirpik ile alt ve üstten tutturulup takılan mıknatıslı kirpiğin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Bu kirpiği takarken dikkat etmeniz gereken püf nokta; kirpiğinizin üst tarafındaki kirpikle altındaki kirpiğin aynı hizada olmasını sağlamaktır. Her iki kirpiği birbirine denk getirmek biraz meşakatli olduğundan bu esnada son derece dikkatli olmanız gerekir. Ani davetlerde, hızlı olmanız gereken zamanlarda ve özel günlerinizde manyetik kirpikler kurtarıcınız olacaktır. Takma kirpikler ve yardımcı ürünlerinin yanı sıra göz makyajınız için ihtiyacınız olabilecek diğer tüm ürünleri incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.