Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Takma Kirpik Ürünleri

için 1,005 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Takma Kirpik Ürünleri

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları aşamalarında kullanılmak üzere belli başlı ürünlere ihtiyaç duyulur. Bakım yapılacak bölgeye uygun nitelikte geliştirilen ürünlerin tercih edilmesi ile çeşitli güzellik uygulamaları sırası ile gerçekleştirilebilir. Bu uygulamalara yönelik geliştirilen ürünler arasında makyaj destekleyici modellerin özelliklerde ön plana çıktıkları görülmektedir. Takma kirpik ürünleri destekleyici tarzda kişisel güzellik ve bakım ürünleri arasında yer alır. Özellikle son dönemlerde revaçta olan takma kirpik takma işlemlerine yönelik oldukça çeşitli özelliklerde malzemeler geliştirilmektedir. Çünkü kişilerin sahip oldukları kirpik yapısına bağlı olarak ek kirpik kullanılması makyaj açısından tamamlayıcı nitelikte olabilen bir uygulamadır. Kullanılacak olan bu ürünler seyrek ve kısa kirpiklere sahip olan bireylerin istedikleri göz duruşuna ve makyajına uygun özelliklerde olan ürünler ile daha hacimli ve uzun kirpiklere sahip olabilmelerini mümkün kılar. Bu açıdan ürünler arasında yapılacak olan seçimlerde kişisel özellikler ön plana çıkmaktadır. Hem gündelik hem de gecelik kullanımlara uygun tasarlanan kirpikler ile kullanıcılar ihtiyaç duydukları her anda sorunlarını çözebilecek özellikte ürünleri tercih ederler. Takma kirpik takma uygulamaları sırasında ise göz yapılarına uygun nitelikte çeşitli yan ürünler ile uygulama aşamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirler. Uygulama aşamalarında kullanılacak olan yan ürünlerin çeşitleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Çünkü kirpiklerde olduğu gibi bu alanda da kişisel özellikler ön plana çıkmaktadır. Takma kirpik kullananlar arasında amatörler kadar profesyonellerin bulunduğu da bilinmektedir. Bu açıdan bazı ürün modelleri sadece profesyonel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanır ve gündelik uygulamalara uygun nitelikte olan diğer ürün çeşitlerinden ayrılır. Profesyonel kullanımların haricinde takma kirpik kullananlar mıknatıslı takma kirpik gibi gündelik ve pratik kirpik modellerini ev ortamında güvenli bir şekilde kullanabilmektedirler.

Takma Kirpik Ürünleri ve Çeşitleri

Takma Kirpik Ürünleri ve Çeşitleri

Kişisel bakım ve güzellik uygulamalarında kullanılan takma kirpikler çeşitli özelliklere bağlı olarak farklı modeller şeklinde satışa sunulurlar. Ürünün boyu, hacmi, miktarı, rengi, adeti, tipi, gibi gibi özellikler modellerin arasında farklılaşma görülmesinde etkili unsurlardır. Kirpikler, en boyları açısından standart olarak üretilirler.Takma kirpik doğal bir şekilde uygulanacak ise ürünlerin kısa, orta ya da uzun boylardan en uygun olanının tercih edilmesi gerekir. Günlük kullanımlar için geliştirilen modeller ile gecelik kullanımlar için geliştirilen modeller farklılık gösterir. Bu durumun görünür olan sebeplerinden biri ise ürünlerin hacim özellikleri ile ilgilidir. Hacim olarak farklı görüntülere sahip olan çeşitli takma kirpiklerin satın alınabilmesi mümkündür. Farklı çeşitlerin ürün adetleri de değişmektedir. Çoklu ürün paketleri ve tekli olarak satışa sunulan modeller mevcuttur. Kirpik modellerinden biri olan ipek takma kirpikler profesyonel uygulamalara uygun nitelikte olan ürün çeşitleridir. Uygulayacak olan kişinin profesyonellik seviyesi ürün özellikleri açısından çeşitli modellerin üretilmesini sağlamaktadır. Kalıcı takma kirpik takma işlemlerinin süre uzunlukları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Kalıcı takma kirpik kullanım süreleri ise ürünün materyal türüne bağlı olarak uzun ya da kısa olabilmektedir. Bakım uygulamaları sırasında kullanılmaya yönelik farklı çeşitlerde ve özelliklerde ürünler de mevcuttur. Kalıcı uygulamalara yönelik fırçalar, kirpik yapıştırıcılar, ölçüm aletleri, mikro fırçalar, kaş ve kirpik boyaları, jeller, kirpik kıvırıcılar ve benzeri birçok ürün uygulamalar sırasında ihtiyaç durumlarında kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin her biri kendi aralarında farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Bazı kirpik yapıştırıcı modelleri şeffaf iken bazı modeller siyah renkte olarak uygulama sonrası işlemler açısından farklılıklar ortaya çıkarabilmektedir. Bu açıdan satın alınacak ürünlerin işlemlere uygun olması oldukça önemli ve gerekli bir nokta olarak bilinir.

Takma Kirpik Ürünleri Seçimi

Takma Kirpik Ürünleri Seçimi

Takma kirpiklerin seçilmesi, uygulanması ve hijyenik bir şekilde kullanılması gereklidir. Evde uygulanacak işlemlere yönelik olan ürünleri satın almadan önce takma kirpik çeşitleri hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü takma kirpik çeşitleri kişisel kullanımlara yönelik olan ve kişisel özelliklere göre seçilmesi gereken ürünlerdir. Kişilerin sahip oldukları doğal kirpik yapılarına ve göz yapılarına uygun niteliklerde olan doğru ürünleri satın almaları gerekir. Hali hazırda uzun kirpiklere sahip bir kişi kısa takma kirpiklerden seçim yapar ise kullanıcı deneyimi olumsuz yönde etkilenebilir. En boyları standart olan takma modellerin satın alım sonrasında uygulama sırasında kesilebilmesi ise doğru uygulama sonuçları açısından oldukça pratiktir. Kirpikleri göz yapısına ve kirpik yapısına uygun şekilde seçtikten sonra takma kirpik yapıştırıcı modelleri arasından doğru olan modelin seçimi kullanım ömrü ve memnuniyeti için gerekli bir noktadır. Genellikle göz makyajı üzerine uygulamaları gerçekleştirilen takma kirpiklerin kişilerin kirpikleriyle uyumlu durmasını sağlayan yapıştırıcılar farklı özelliklere sahip olarak satışa sunulurlar. Kişiler yaptıkları veya yapacakları göz makyajı uygulamalarına uyumlu olacak renklerde olan takma kirpik yapıştırıcı renkleri arasından doğru olanı seçmelidirler. Beyaz renkli olanlar şeffaf bir şekilde kururken siyah renkli olanlar ise koyu renkte kururlar. Bu kuruma sonrası ortaya çıkacak olan renkler göz makyajına uygun nitelikte olmalıdır. Yapıştırıcıların takma kirpiklerin üzerine sürüldükten sonra bekletilme süreleri ise yine modelden modele değişim göstermektedir. Takma kirpik kullanımı düşünülüyor ise uygulama sırasında kirpiklerin takılması için sadece bu işleme uygun nitelikte kirpik aparatları satışa sunulmaktadır. Bu aparatların çeşitli formlarda olmaları ise kullanıcılar açısından uygulamaların pratik bir şekilde gerçekleştirilmesinde etkin rol oynamaktadır. Kıvırma aparatları, uygulama öncesinde ve sonrasında kullanılabilen ürünler arasında yer almaktadır. Kozel takma kirpik ürünleri bu anlamda sizlere yardımcı olacaktır.

Takma Kirpik Ürünleri ve Fiyatları

Takma Kirpik Ürünleri ve Fiyatları

Güzellik uygulamaları arasında revaçta olan takma kirpiklerin sahip oldukları çeşitli özelliklere göre fiyat aralıkları değişim gösterir. Ürünlerin yapıldıkları materyallerin türü öncelikli olarak değişime etki eden bir kriterdir. Bazı kirpiklerin üretildikleri ürünler doğal iken bazı modeller ise yapay materyallerden üretilirler. Bu sebep ile ürünlerin fiyatları arasında farklılıklar görülür. Doğal saçtan elde edilen takma kirpiklerin fiyat aralıkları ile ipek takma kirpiklerin fiyat aralıkları farklıdır. Ürünlerin adet sayıları etiketlendirme aşamalarında değişimlere sebep olur. Bazı modeller tekli şekilde satılırken bazı modeller ise takma kirpik takımı şeklinde satışa sunulur. Takma kirpik takımı olarak satışa sunulan paketlerin içeriklerinde bulunan ürün adetleri fazla olduğu ve değişim gösterdiği için etiket fiyatları tekli ürünlere oran ile farklı olabilmektedir. Takma kirpik fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer kriter ise ürünlerin günlük ya da profesyonel uygulamalara yönelik olarak üretilmeleri ile ilgilidir. Günlük kullanımlara yönelik üretilen ürünler basit uygulamalar ile takılabilir. Bu açıdan farklı işlemlere gerek duyulmayabilir ve dolayısıyla uygulamada kullanılabilecek olan diğer ürünlere ihtiyaç duyulmayabilir. Profesyonel uygulamalar için geliştirilen ürünler ise günlük modellere kıyas ile daha hassas olan ürünlerdir ve uygulama aşamaları da profesyonel biri tarafından gerçekleştirilmeye uygundur. Profesyonel kullanımlara uygun olan bu ürünlerin kullanımları sırasında yardımcı nitelikte olan diğer modellere ihtiyaç duyulmaktadır. Yapıştırıcı, fırça, kıvırıcı, koruyucu pedler gibi çeşitlere ayrılan yardımcı ürünler sahip oldukları farklı özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunulurlar. Günlük kullanımlara yönelik üretilen fırça çeşitleri ile profesyonel kullanımlara yönelik üretilen fırça çeşitlerinin fiyatları birbirlerine oran ile farklı aralıklarda olacak şekilde belirlenmektedir. Uygulama sırasında oluşabilecek tüm kullanıcı ihtiyaçlarınız için satışa sunulan ürünleri sayfamızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.