Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Takma Kirpik Ürünleri

için 320 sonuç bulundu.

Lionesse Takma Kirpik Ürünleri

Makyajın vazgeçilmez bir parçası olan göz makyajı hacimli kirpiklerle daha etkili kılınır. Kirpiklerinizi daha gür ve dolgun kılan Lionesse takma kirpik çeşitleriyle göz makyajınızı yapmak kolaylaşıyor. Kirpik köklerine yapıştırılan veya kirpikler üzerine tek tek uygulanan kirpik seçenekleriyle Lionesse güçlü bakışlar kazanmanız için geliştiriliyor. Lionesse kirpik seçenekleriyle göz makyajında yeni bir döneme hazırlanın.

Lionesse Takma Kirpik ile Doğallığın Gücünü Keşfedin

Lionesse Takma Kirpik ile Doğallığın Gücünü Keşfedin

Özel günlerde göz makyajını tamamlamak adına kullanılabildiği gibi günlük makyajda doğal ve güçlü bir görünüm için de tercih edilebilen Lionesse takma kirpikler hafif sentetik maddeden üretilerek tüm cilt tiplerine uygun ürünlerdir. Lionesse takma kirpik ürünleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan takma kirpikler kişinin kendi kirpikleri üzerine yerleştirilir. Doğal renkleri ve tasarımlarıyla gözleri daha büyük ve daha çarpıcı kılan Leonesse takma kirpiklerin gerçek kirpikler gibi hafif kıvrımları ve kökten uca doğru incelen yapıları onları daha natürel kılarken markanın kirpik yapıştırıcılarının yumuşak dokusu ve güçlü yapısı bu kirpiklerin uzun süre rahatsızlık hissetmeden kullanılmasını mümkün kılıyor. Gözlerinizin şekline ve istediğiniz makyajın türüne göre bir tercih yapmanız için farklı kirpik seçenekleriyle size sunulan Lionesse ürünleri kirpikleri kısa olan kullanıcılar için son derece pratik bir makyaj çözümü oluyor. Lionesse takma kirpik kullananlar hem hafifliğiyle hem de doğal yapısıyla sürekli kullanıma uygun olan bu ürünü vazgeçilmezleri arasına almış durumda.

Lionesse Takma Kirpik ile Gözlerinizi Ortaya Çıkarın

Lionesse Takma Kirpik ile Gözlerinizi Ortaya Çıkarın

Göz makyajının amaçlarından biri de kişinin gözlerini odak noktası haline getirmektir. Gözleri çevreleyerek onların güzelliğini ortaya çıkaran Lionesse takma kirpik mıknatıslı ve yapıştırılan seçenekleriyle gözlerinizi odak noktası haline getirmeyi amaçlıyor. Göz şeklinize ve renginize uygun seçenekleriyle göz çevrenizi doğal bir biçimde saran Lionesse takma kirpiklerin en fazla tercih edilen seçenekleri ortaya doğru uzayan ve sona doğru uzayan takma kirpikler oluyor. Her bir model farklı bir göz makyajı konsepti için kullanılabilir olmakla birlikte göz tiplerini belirginleştirmek veya gözleri daha büyük göstermek için de kullanılabiliyor. Örneğin küçük gözlere sahip olan kullanıcılar için kenarlardan kısa ortadaysa uzun olarak tasarlanan kirpikler gözleri büyütmek amaçlı kullanılırken yuvarlak gözlere sahip kişiler gözlerinin şeklini daha oval kılmak için kedi gözü etkisi yaratan dış köşeye doğru uzayan kirpikleri tercih edebilir. Lioneesse tekli kirpikler mevcut kirpik üstüne teker teker yapıştırılarak kullanılan ürünler olup yerleştirmesi zahmetli olmasına rağmen doğal görünümüyle en çok tercih edilen takma kirpik seçeneklerinden biri oluyor. Kirpiklerin cilde gün boyunca tutunmasını ve yerinde sabitlenmesini sağlayan Lionesse kirpik yapıştırıcısı kullananlar tekli kirpiklerini bir günden uzun süre kullanarak uzun vadede zamandan tasarruf sağlayabiliyor.

Lionesse Takma Kirpik Kolay Kullanımıyla Şaşırtıyor

Lionesse Takma Kirpik Kolay Kullanımıyla Şaşırtıyor

Gözlerinizi daha büyük ve daha dikkat çekici kılan Lionesse takma kirpikler kolay uygulanmaları ve gün bitiminde kolayca sökülmeleriyle kullanıcıların severek kullandığı ürünler arasına giriyor. Lionesse kirpik yapıştırıcı yardımıyla uygulanan tekli ve bütün Lionesse takma kirpikleri makyajı tamamlanmak üzere olan göz kapağı üzerine uygulamak gerekiyor. Bir cımbız yardımıyla paketten çıkarılan Lionesse takma kirpiğin boyutunu göz boyutunuza göre ayarlayarak kısaltabilirsiniz. Uygulama öncesi kısalttığınız kirpiğin kök kısmı üzerine ince bir tabaka halinde Lionesse takma kirpik yapıştırıcısını uygulayarak yapışkanın etkinleşmesi için yarım dakika kadar bekletmeniz gerekiyor. Yapıştırıcı etkinleştikten sonra Lionesse takma kirpikleri kendi kirpiklerinizin dibine doğru yapıştırarak yarım dakika kadar bekledikten sonra makyajınızı uygulamaya hazırsınız. Yapıştırıcını güçlü formülüyle gün boyunca sabit kalan kirpikler akşam kolayca çıkarılıyor. Mevcut kirpiklerinize yapışmayan ve onları koparmayan Lionesse kirpik yapıştırıcıları sayesinde hiçbir rahatsızlık hissetmeden takma kirpiklerinizin tadını çıkartabilirsiniz. Takma kirpik tercih etmeyenler için geliştirilen Lionesse kirpik kıvırıcı, mıknatıslı takma kirpik ve daha nice ürünü yakından tanımak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Lionesse
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (45)
A+D (2)
Abc Derm (24)
Accu-Chek (2)
Ardell (40)
Babe (1)
Bakras (1)
BESTTEM (1)
Beyond (1)
Bote (5)
Broadway (10)
Catrice (2)
Dalin (1)
Darphin (1)
Ddf (1)
Deborah (2)
(1890)
Duo (50)
Dvl (28)
Eeose (2)
Elly (12)
Essence (4)
Estel'la (24)
Everlash (3)
Eylure (33)
Faberlic (1)
Farmasi (1)
Fe (17)
Flormar (2)
Gabrini (1)
Gold (10)
Igia (1)
Incia (2)
İzla (1)
Kiss (69)
Kozel (37)
Lionesse (320)
Lush Lash (65)
M.Asam (2)
Mara (5)
Match (2)
Matraş (22)
Miramax (6)
Missha (3)
MT (4)
Nanoasia (9)
Nascita (217)
New Well (21)
Nivea (1)
No (11)
Nvey Eco (1)
Ocean (121)
Oriflame (1)
Priori (1)
Promani (8)
Q&R (1)
Revlon (14)
Shibella (8)
SmartFx (1)
Solife (1)
Solingen (9)
Talya (1)
Tarko (97)
Thuya (2)
Trim (17)
Trina (40)
Watsons (2)
Xp (15)
XP (1)
Zoya (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(25)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (35)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL