Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Takma Kirpik Ürünleri

için 71 sonuç bulundu.

Kiss Takma Kirpik Ürünleri

Kirpikler etkileyici bakışlar için renklendirilen, kıvrılan ve güçlendirilen bölgeler olup çeşitli bakım ürünleriyle daha gür ve çeşitli makyaj malzemeleriyle daha uzun ve kıvrık hale getirilebilirler. Doğal kirpikler ne kadar güzel olursa olsun düğün, nişan, balo gibi özel etkinliklerde yeterli çarpıcılığı sağlamayabilirler. Özel etkinliklerinizi taçlandırmak için tasarlanan Kiss takma kirpik seçenekleriyle görünümünüzü etkileyici bakışlarla tamamlayın.

Kiss Takma Kirpik: Doğal Görünüm İçin Doğal İçerik

Kiss Takma Kirpik: Doğal Görünüm İçin Doğal İçerik

Pek çok kadının özel günlerde makyajını daha etkileyici kılmak adına kullandığı takma kirpikler kimi zaman kirpiklere gürlük katmak için kullanılırken kimi zamansa bakışları daha güçlü kılmak için kullanılıyor. Kiss kirpik seçenekleri hem kirpiklerin daha canlı gözükmesini hem de bakışların güçlü kılınmasını sağlayan farklı görünümlerle kullanıcıya sunuluyor. Doğal bir görünüm için tekli ve çoklu seçenekleriyle kullanıcıya sunulan Kiss takma kirpiklerin her makyaja yakışan bir modelini bulmak mümkün oluyor. Gerçek kirpiklerinizin üzerine yapıştırılmak suretiyle uygulanan takma kirpiklerden olan Kiss kirpikler yüksek sentetik içeren kirpik yapıştırıcılarıyla değil markanın kendi besleyici kirpik yapıştırıcılarıyla uygulanıyor. Kolay yapıştırma ve çıkartma sağlayan Kiss kirpik yapıştırıcı içeriğinde bulunan protein sayesinde kirpik diplerinize bakım yaparken markanın ürettiği kirpiklerin tamamı yüzde yüz insan saçından oluşuyor. Hafifliği ve doğal görünümüyle görüntünüzü taçlandıran Kiss takma kirpikler konik uçlu oldukları için kendi kirpiklerinizle mükemmel bir uyum içinde oluyor. Kiss takma kirpik ürünleri markanın geliştirdiği teknolojilerle en doğal görünümü kazanmanız için geliştiriliyor.

Kiss Takma Kirpik ile Gözlerinizi Ortaya Çıkarın

Kiss Takma Kirpik ile Gözlerinizi Ortaya Çıkarın

Hafifliği ve doğal görünümüyle gözlerinizde kaldığı süre boyunca varlığını unutturan Kiss takma kirpik seçenekleri tekli ve bütün olarak uygulanabilen iki temel ürün ayrımına sahiptir. Tekli uygulanan kirpikler doğal kirpiklerinizin arasına iki veya üç takma kirpik kümesinin eklenmesiyle uygulanırken çoklu kirpikler tek seferde uygulanıyor. Kirpik seçimindeyse dikkat etmeniz gereken unsur nasıl bir makyaj yapacağınız ve gözlerinizin şekli oluyor. Yuvarlak gözlere sahip ya da gözleri birbirine yakın kişiler için gözün dışına doğru yapıştırılan bölümü daha uzun Kiss takma kirpikler daha dikkat çekici ve belirgin kılmak için kullanılırken, badem gözlü insanların veya gözleri birbirinden uzak kullanıcıların orta kısmı daha uzun Kiss kirpikler sayesinde daha dikkat çekici gözlere kavuştuğu belirtiliyor. Gözleri belirginleştirmek için kullanılan Kiss takma kirpiklerin doğal görünmeleri için halihazırda makyaj yapılmış bir zemine takılması gerekiyor. Buğulu bir makyaj için orta kısımları dolgun takma kirpikler daha dolgun bir görünüm sağlarken, çarpıcı bir göz makyajı sonrasında kedi gözlerinin güçlü görünümünü kazanmak için dışa doğru uzayan Kiss takma kirpikler kullanılabiliyor. Kiss takma kirpik kullananlar belirginleşen gözleriyle girdikleri ortamlarda dikkatleri üzerlerine toplayabiliyor.

Kiss Takma Kirpik Modellerindeki Kalite Farkı

Kiss Takma Kirpik Modellerindeki Kalite Farkı

Etkili bir göz makyajının tamamlayıcı unsuru olan Kiss takma kirpikleri takmak bazı kullanıcılar için kafa karıştırıcı bir süreç olabiliyor. Yüksek protein içeren yapıştırıcısı ve esnek kirpik bandıyla birlikte daha kolay uygulanabilen Kiss takma kirpik çeşitleri doğru şekilde takıldıkları taktirde gün boyunca varlıklarını hissettirmeyecek kadar hafif bir yapıya sahiptirler. Kiss takma kirpik nasıl takılır bilmeyen kullanıcılar bu işin ne kadar kolay olduğunu öğrenince çok şaşırıyor. Bir cımbız yardımıyla kutusundan çıkararak uygulamaya başlayacağınız Kiss kirpiklerin boyutları standart olup göz kapağınızın boyutuna göre kesilebiliyor. Takma kirpiklerinizin dip kısmına Kiss takma kirpik yapıştırıcısını ince bir tabaka halinde sürüp otuz saniye yapıştırıcının etkisini göstermesini bekleyin. Mevcut kirpiklerinize hiçbir zarar vermeyen Kiss doğal görünümlü takma kirpikleri doğal kirpiklerinizin tam dibini hizalayarak üst göz kapağınıza yerleştirin. Böylece Kiss takma kirpiğiniz bir dakikadan kısa bir sürede makyajınız için hazır hale geliyor. Kiss takma kirpik yorum ve eleştirilerinizle daha fazla çeşide ve daha şık bir görünüme kavuşuyor. Kiss takma kirpikler hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kiss
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kiss (71)
Lionesse (308)
Nascita (224)
Ocean (107)
Tarko (91)
Lush Lash (60)
Duo (49)
1000 Hour (44)
Ardell (40)
Kozel (37)
Trina (37)
Eylure (29)
Dvl (28)
Abc Derm (24)
Matraş (22)
New Well (20)
Fe (17)
Elly (16)
Trim (15)
Xp (15)
Estel'la (13)
Revlon (13)
No (11)
Promani (11)
Broadway (10)
Gold (10)
Nanoasia (9)
Solingen (9)
Shibella (7)
Miramax (6)
Essence (4)
M.Asam (4)
Mara (4)
Muson (4)
Catrice (3)
Everlash (3)
Missha (3)
A+D (2)
Accu-Chek (2)
Deborah (2)
Eeose (2)
Farmasi (2)
Incia (2)
Luna Star (2)
MT (2)
Match (2)
Thuya (2)
BESTTEM (1)
Babe (1)
Bakras (1)
Beyond (1)
Dalin (1)
Darphin (1)
Ddf (1)
FE (1)
Faberlic (1)
Gabrini (1)
Igia (1)
Nivea (1)
Nuxe (1)
Nvey Eco (1)
Oriflame (1)
Priori (1)
Q&R (1)
Roll-N-Go (1)
SmartFx (1)
Solife (1)
Talya (1)
XP (1)
Zoya (1)
İzla (1)
(1797)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL