TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Maskara & Rimel

için 4,851 sonuç bulundu.

Maskara & Rimel

Gözler, yüz içerisinde en dikkat çeken bölümlerden biri olması sebebiyle makyaj esnasında oldukça ön plana çıkartılmaya çalışılır. Kahverengi, renkli, büyük veya küçük tüm göz tipleri doğru makyaj uygulaması ile daha dikkat çekici hale getirilebilir. Göz makyajı alanında çoğu kişinin vazgeçilmezlerinden olan maskara kirpiklere uygulanan ve daha kıvrık, uzun ve hacimli görünmesini sağlayan fırçalı bir makyaj malzemesidir. Kelime kökeni Fransızca bir kelime olan Rimmel kelimesinden gelen bu kozmetik ürünü çeşitli renklerde veya özelliklerde kullanıcılarına sunulur. Makyajınızın en büyük tamamlayıcısı olan bu ürünler daha derin ve belirgin bakışlara sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda kirpiklerinizde çarpıcı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.

Rimel ve Maskara ile Göz Alıcı Bakışlar

Rimel ve Maskara ile Göz Alıcı Bakışlar

Makyaj yapmaya yeni başlayan kişiler için rimel sürmek biraz zorlayıcı olabileceği için uygulama sonucundan memnun kalmak adına ürünü kademeli olarak sürmek daha kolay olur. Bulaştıktan sonra kirpiklerden çıkarmak nispeten daha zorlu olan bu Makyaj ürününü kullanırken bazı teknikler uygulayabilir ve daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Kirpiklerinizin ıslak olması, uygulama sırasında ürün tutulmasını engelleyeceği için uygulama öncesi kirpiklerinizin kuru olduğundan emin olmalısınız. Bunun yanında daha kalıcı ve daha bütünleşik bir sonuç elde etmek için uygulama öncesi kirpiklerinize pudra gibi tutucu ürünleri sürebilirsiniz. Üst kirpikler rimelin en sık kullanıldığı yer olsa da çoğu kişi alt kirpiklerinde de kullanmayı tercih ediyor. Rimel sürme teknikleri arasında üst kirpiklere sürerek başlamak ve bu esnada aşağı yöne bakmak ilk aşamadır. Kirpiklerin dip kısmından nazikçe dokundurarak uç kısımlara doğru inilir. Bu esnada fırçayı sağ ve sol taraflara doğru kaydırmak kirpiklerin birbirine yapışmasını önleyecektir. Üst kısım tamamladıktan sonra aynı işlem alt kirpikler için de uygulanır ve bu esnada gözler yukarı doğru bakmalıdır. Elbette ki tek uygulama şekli bu olmamakla beraber dilerseniz kirpiğinizi alt taraftan yukarı doğru değil de iç kısımda yuvarlama hareketi yaparak da uygulayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ürününüzü kirpiğinizin tamamına orantılı şekilde sürmektir. Bu esnada kirpiklerinize kıvrık bir görüntü vermek için fırçanızı o yöne doğru sürmeniz gerekir. Makyaj yapmak istemiyorsanız ancak yüzünüzün soluk durduğunu düşünüyorsanız yalnızca rimel uygulayarak hem sadeliğinizi korur hem belirgin bakışlara sahip olabilirsiniz. Tüm kirpiklerinize ürünü uyguladıktan sonra dik bir şekilde maskara fırçası ile üstünden geçtiğinizde daha uzun kirpik görünümü elde ettiğinizi fark edebilirsiniz. Uygulama esnasında ürününüzü daha kolay sürebilmek için bir kaşıktan yardım alarak yüzünüze bulaşma ihtimalini azaltabilir, kirpik kıvırıcı kullanarak da daha kıvrık sonuçlar alabilirsiniz. Gözleriniz arasında açıklık fazla ise göz pınarlarınıza yakın olan tarafa daha yoğun uygulama yapmanız, eğer açıklık çok az ise tersi yöndeki uçlara veya ortalara yoğun uygulama yapmanız daha orantılı ve estetik bir sonuç ortaya koyacaktır. Kozmetik & Kişisel Bakım kategorisi üzerinden farklı kozmetik ürünlerine ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Rimel ve Maskara Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rimel ve Maskara Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kendinize uygun ürünleri seçmek çarpıcı bir makyaj için önemli bir unsurdur. Bu nedenle Maskara çeşitleri arasından tercihinizi yaparken kirpiklerinizin tipine, uzunluğuna ve kalınlığına uygun ürünleri seçmek makyajınızın daha etkileyici olmasını sağlar. Kısa kirpiklere sahipseniz uzatıcı etkisi olan, ince kirpiklere sahipseniz hacim verici modelleri tercih edebilirsiniz. Kirpik tipiniz düzse kıvrım verici etkiye sahip seçenekler sizin için uygun bir alternatiftir. Tüm bu farklı ihtiyaçlar için uygun ürünler olduğu gibi tek bir üründe birden fazla ihtiyacınıza yönelik modelleri de bulabilirsiniz. En sık tercih edilen ve kullanılan rengi siyah olsa da son zamanlarda renkli rimel modelleri de oldukça popüler hale gelmiştir. Kıyafetlerinizin, gözlerinizin, saçınızın veya makyajınıza göre dilediğiniz pek çok farklı renk seçeneği ile makyajınızı canlandırabilir, yüzünüze farklı bir soluk getirebilirsiniz. Oldukça moda haline gelen bu renkli modeller eğlenceli bir görünüm elde etmenizi sağlar ve renklerin çılgın enerjisini yüzünüze taşır. Renkli modellere diğerlerine kıyasla daha çabuk topak topak olacağı için kirpik tarama aparatı ile kirpiklerinizi ayırmanız gerekebilir. Ürününüzü sürüp bir süre bekledikten sonra tarak yardımı ile fazla ürünü kirpiklerinizden uzaklaştırıp daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz renginiz bal veya açık kahverengi ise kahverengi önerilerini değerlendirebilir, göz renginizi belirginleştirebilirsiniz. Eğer fazla renkli olmak istemiyor ancak renkli modelleri çok beğeniyorsanız kirpik diplerinize siyah ürünü uyguladıktan sonra uçlarına renkli seçeneklerden tercih edebilirsiniz. Yağmurlu günlerde veya suyla herhangi bir şekilde temas etmek durumunda kaldığınız zamanlarda kullanabileceğiniz suya dayanıklı maskaralar sayesinde makyajınızdan fedakârlık yapmadan suyun tadını çıkarabilirsiniz. Rimel fiyatları ürünün boyutuna, markasına, renk seçeneklerine veya fırça yapılarına göre değişiklik gösterebilir. Bunların yanı sıra uzatıcı, hacim veren veya kıvırıcı etkilere sahip ürünlerin özelliklerine göre de sayfamızda çeşitli maskara fiyatları görebilirsiniz. Kendinize en uygun ve beğendiğiniz ürünün fiyatlarını da inceleyerek etkileyici bakışlara siz de sahip olabilirsiniz.

Rimel ve Maskara ile Makyajınızı Tamamlayın

Rimel ve Maskara ile Makyajınızı Tamamlayın

Maskara bazı, makyaj konusundaki bilgilerin artmasıyla günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerden biri haline gelmiştir. Kirpiklerin daha uzun ve hacimli görünmesini sağlamak amacıyla maskara işleminden önce uygulanan çoğunlukla beyaz renge sahip bir bazdır. Ürünlerin özellik ve etkilerini arttırmaya yarayan bu bazlar kirpiklerdeki değişimin ve dolgunluğun daha belirgin olmasını sağlar. Maskara fırçası gibi bir fırçaya sahip bu bazlar aynı şekilde kirpik diplerinden uçlara doğru sağlı sollu hareketlerle uygulanır. Üst kirpiklere olduğu gibi alt kirpiklere de uygulanabilen bu bazlar sayesinde ürününüzü yalnızca tek kat sürüp iki kat etkisi ve görüntüsü elde edebilirsiniz. Bu bazlar aynı zamanda zengin içerikli formüllere sahip modelleri sayesinde kirpiklerin beslenmesinde de etkili rol oynar. Özelliğine göre hacim verici, uzatıcı veya kıvırıcı etkilere sahip bu bazları kapatabilmek için sonraki uygulamada daha fazla ürün kullanmanız gerekebilir. Bazınızı seçerken kirpiklerinizde hızlıca donmayan ürünler tercih etmeniz daha düzgün şekil vermenizi ve ürününüzü daha rahat uygulamanızı sağlar. Şeffaf rimel doğal bir görüntü yakalarken aynı zamanda kirpiklerinizi kıvırabilir, uzatabilir ve hacimli hale getirebilirsiniz. Renksiz yapısı sayesinde yoğun olmayan ve sade bir sonuç ortaya koyar. Aynı şekilde sade bir görünüm elde etmek istiyor ancak siyah rimel maskara kullanmak istiyorsanız alt kirpiklere uygulama yapmadan da daha doğal bir sonuç elde edebilirsiniz. Kullandığınız fırçanın yapısı da elde etmek istediğiniz görünüm için önemli bir etkendir. Örneğin kirpiklerinizin daha fazla ve gür gözükmesini istiyorsanız tüm kirpiklerinizi boyayacak daha sıkı kıllara sahip fırçaları tercih ederken, uzun ve ayrık bir görünüm için daha seyrek kıllı fırçaları tercih edebilirsiniz. Cildinize uyguladığınız her ürünün sağlıklı olması tabi ki çok önemlidir. Kirpikleriniz de dökülme, batma, iltihap gibi sorunlara neden olmaması adına doğru ürünü kullanmanız tavsiye edilir. Özellikle kuruduğunu fark ettiğiniz, sürülmesi zorlaşan veya uzun süredir açık olan ürünleri atmanız ve kullanmamanız göz sağlığınız için de oldukça önemlidir. Bunun yanında her gece yatmadan önce makyaj temizlemek için üretilmiş hassas kozmetik temizleyiciler yardımıyla kirpiklerinizdeki ürünü silmek ortaya çıkabilecek olumsuz durumları önlemek için gereklidir. Farklı seçenekler için Göz kategorsini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1000 Hour (19)
Alix Avien (67)
Amway (12)
Artdeco (15)
Avon (339)
Bell (5)
Benefit (4)
Beyond (1)
Beyu (37)
Bote (7)
By Terry (1)
Cameleo (2)
Carla (5)
Cecile (66)
Chanel (9)
Clarins (37)
Clinique (46)
Couleur (1)
Crome (1)
Deborah (18)
Dermacol (6)
Divage (26)
(378)
Dr. Angel (1)
Dvl (2)
Elite (10)
Emotion (5)
Essence (114)
Estel'la (76)
Eveline (2)
Eyeko (10)
Farmasi (338)
Fe (2)
Flormar (300)
Gabrini (88)
Garnier (1)
Gliss (1)
Gold (2)
Golden Rose (514)
Guerlain (14)
Heliotrop (1)
Huncalife (25)
Incidence (1)
Iris (2)
İzla (2)
Kajal (12)
Kanebo (8)
Kiko (6)
Kiss (1)
La Perla (1)
Lancaster (1)
Lancome (80)
Lavera (1)
Lionesse (2)
Lirene (1)
Logona (2)
Loreal (109)
Loreal Paris (235)
LR (14)
Magicare (2)
Makeuptime (12)
Mavala (5)
Mavena (1)
Max Factor (79)
Maybelline (636)
MERRYS (1)
Missha (7)
Mojo (1)
MT (11)
Nars (1)
New Well (58)
Newmacy (12)
Nivea (2)
Note (93)
Nuxe (1)
Nyx (2)
Ocean (2)
Oriflame (159)
Palladio (2)
Pastel (164)
Pupa (8)
Rapsodi (3)
Revlon (1)
Rimmel (13)
Ruby Rose (4)
Sante (4)
Sens (1)
Sensilis (4)
Sephora (1)
Sheida (16)
Shiseido (1)
Sinosha (1)
Sisley (9)
Tarte (2)
The Balm (4)
Too Faced (1)
Trim (4)
Vivaldi (1)
Wunder2 (2)
Xp (42)
Zao (1)
Ziaja (2)
Zigavus (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

Uzatıcı (339)
Kıvırıcı (319)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(525)
(227)
(119)
(95)
(71)
(48)
(34)
(30)
(27)
(25)
(19)
(16)
(15)
(11)
(10)
(8)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün İçeriği

(308)
(205)
(142)
(110)
(97)
(91)
(53)
(31)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(540)
ve üzeri (758)
ve üzeri (808)
ve üzeri (818)
ve üzeri (860)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL