Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Etki

Başka bir kelime deneyin

Renk Kodu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Maskara & Rimel

için 786 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Maskara ve Rimel

Güzellik sektörünün çok hızlı geliştiği günümüz dünyasında farklı makyaj malzemeleri ile kullanıcılar mükemmel görünüme kavuşurlar. Rimel, nemlendirme hacim ve dolgunluk kazandırma gibi farklı özellikleri ile başarılı makyajda kullanıcılarına yardımcı olur. Makyajın en önemli adımlarından biri gözlerin yüzdeki diğer ayrıntılar ile orantılı olarak ortaya çıkmasıdır. Doğru rimelin kullanılması ise makyajın en önemli adımıdır. Farklı kirpik tipleri için üretilmiş maskara çeşitleri, zengin ürün gamı ile müşterilerine ihtiyaca yönelik alternatifler sunmada başarılıdır. Şeffaf maskara renksiz olmasına rağmen kirpikleri beslemesinin yanında daha belirgin ve dolgun göstererek ilgiyi göze çekmeyi başaran bir maskara çeşididir. Tüm cilt tipleri için uygun olan bazı ürünler 8 ml’lik hacme sahiptir. Ürün aynı zamanda kaşlara da uygulandığında kaşların şeklini korumada başarılıdır. Renksiz olması sayesinde kullanımı ve temizlemesi kolaydır. Ürün, kirpiklerin ve kaşların beslenmesi ve canlandırılmasının yanında içerdiği vitaminler ile kaş ve kirpik dökülmelerinin önüne geçer. İçinde bulunan keratin kirpikleri kökten uca besleyerek kirpiklerin gelişimini ve büyümesini destekler. Ayrıca çevresel faktörlere karşı oluşturduğu güçlü bariyer kaş ve kirpiğin yıpranmasının önüne geçer. Şeffaf maskara tek başına kullanılabildiği gibi renkli maskara altına baz olarak ya da üzerine koruyucu olarak da uygulanır. Sadece kadınlarda değil renksiz olması erkeklerin kirpik bakımı yapmasına da olanak sağlar. Renksiz maskara gözlere uygulandıktan sonra göz altlarına uygulanacak gölgelendirme benzeri makyaj uygulaması ile kullanıcılar doğal görünümlerini koruyarak bakımlı görünmenin keyfine varırlar. Suya dayanıklı maskara kirpiklere hacim verirken dış etkenlerin rimele zarar vermesinin önüne geçmek üzere geliştirilmiş bir üründür. Bazı suya dayanıklı maskaraların içinde bulunan silikon yağları, doğal balmumu ve küçük naylon kıllardan oluşan fırça kirpiklere hacim ve uzunluk verir. Her kirpiği tek tek dipten uca boyayan fırça aynı zamanda kirpikleri dışa doğru kıvırır. Topaklanma yapmayan ürün uzun süre kirpikte kalırken içeriğinde paraben ya da herhangi bir koruyucu malzeme bulunmaz. Bazı çeşitleri 9 ml olarak üretilmiştir. Hassas gözlere sahip olan ve kontak lens kullanan kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasında yer alır. Kirpiklerin istenilen hacme ve dolgunluğa kavuşması için birkaç dokunuş yeterlidir. Özel olarak tasarlanmış fırçası sayesinde kirpikler sık görünür. Tüm günü dışarıda geçirenler uzun süre kalıcı olan rimel ve maskaralar sayesinde makyaj tazelemeye ihtiyaç duymazlar.

 Maskara ve Rimel ile Büyüleyici Bakışlar

Maskara ve Rimel ile Büyüleyici Bakışlar

İnsan organları arasında gözler, insanın duyguyu en doğru anlatan parçasıdır. Neşe, kızgınlık, kırgınlık her türlü duyguyu sadece gözlere bakarak anlamak mümkündür. Çeşitli makyaj malzemeleri ile belirginleştirilmesi sayesinde gözlerdeki anlam daha fazla ortaya çıkar. Aynı zamanda şekli belirginleştiğinden olduğundan daha güzel görünmesi mümkündür. Renkli maskara göz rengine uygun olarak uygulandığında göze müthiş bir görsel kazandırır. Kahverengi, mavi, yeşil, mor gibi renkler giyim tarzı ile uyum sağladığında başarılı bir görünüm elde edilmesine de katı sağlar. Özellikle marjinal makyaj tercih edenlerin seçimi gibi görünse de renkli maskara kullanımı oldukça yaygındır. Makyaja rengin yanında farklı bir boyut kazandıran renkli maskaralar, yaz makyajlarında klasik siyahtan çok daha canlı durması ile dikkat çeker. Farlı ya da aynı far rengi ile kullanıldığında hem gözü belirginleştirir hem de göze farklı bir hava katar. Renkli rimellerin rengarenk ambalajları kullanımı keyifli hale getiren diğer bir noktadır. Gözdeki ifadenin önemini bilen bazı kullanıcılar, sadece gözlerine sürdükleri rimel ile günlük makyajlarını tamamlarlar. Bu gibi durumlarda alternatif renkler ile yapılan kıyafet kombinasyonu makyajı keyifli hale getirir. Özellikle mavi rimel renkli maskara kategorisinde kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Rimel sürdükten sonra saçlara verilen farklı şekiller sayesinde göze uygulanan rimel kendini daha fazla fark ettirir. Renkli kirpiklere dikkat çekmek isteyen kullanıcıya geri kalan makyajı hafif yapması makyaj uzmanlarının tavsiyesi olsa da kullanıcı kendi tarzına göre makyaj yaptığında her hali ile dikkat çekmeyi başarır. Bununla birlikte rimelin kirpikte topaklanması renklide çok daha fazla dikkat çekeceğinden topaklanmadan sürmeye özen göstermek önemlidir. Açık tenli kullanıcıların çoğunlukla tercih ettiği renkli rimel ise pembe rimel olarak bilinir. Neon ve şeker pembesi gibi renkleri olan pembe rimeller daha yalın makyajlar ile birlikte kullanıldığında oldukça çekici duran gözlerin ortaya çıkmasına katkı sağlar. Kullanıcı, suya dayanıklı özelliği sayesinde sahillerde renkli kirpikleri ile şık bir görüntüye sahip olmanın keyfini yaşarken uzun süre dayanması ayrı bir avantajdır. Siyah, mor, mavi, yeşil ya da pembe rimeller her hali ile kullanıcının beklentilerini karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun süreli kullanıma uygun olan ürünler, modern hayatın getirdiği hıza ayak uydurmada kullanıcısına destek olurken gözlere verdiği renk sayesinde kullanıcı ne kadar yorgun olursa olsun başarılı bir göz makyajı ile yorgun görüntüsünü kamufle etmeyi başarır. Popüler markalardan Maybelline maskara ve rimel çeşitlerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

 Maskara ve Rimel Kategorisi Çağın Hızına Ayak Uydurmayı Başarır

Maskara ve Rimel Kategorisi Çağın Hızına Ayak Uydurmayı Başarır

Geçmişte kullanıldıktan sonra uzun süre kalmayan sürekli tazelemek gereken makyaj ürünleri ile kullanıcılar bakımlı görünmeyi başarırken günümüzde gün boyu etkisini kaybetmeyen makyaj malzemeleri kullanıcıya hem zamandan hem de üründen tasarruf ettirmeyi başarır. Yoğun bir iş temposuna hazırlanan kullanıcı, arada makyajını yenilemek için vakit ayırmadığında vaktinde biten işinden kalan zamanı kendisine kalır. Güzellik sektörünün bu konuda geldiği noktaya bakıldığında kullanıcısının günlük ihtiyaçlarını dikkate aldığını söylemek yerinde olur. Şeffaf rimel gibi ürünler hem makyaj altına baz olarak kullanılırken hem de ayrıca kullanıldığında kirpikleri besler. Böylece kullanıcı bakımlı kalırken bile sağlıklı olmanın keyfine varır. Hava kirliliğinin ve stresin eşit seviyede artmaya devam ettiği modern dünyada, insan bedeni de bu olumsuzluklardan nasibini alır. Dökülen kaşlar ve kirpiklerin bakımını yapmak ise gelişen güzellik sektörü sayesinde eskisinden daha kolay. Kullanılın maskara ve rimellerin içeriğinde bulunan yağ ve mineraller kirpiğe dolgunluk ve hacim kazandırırken aynı zamanda besler. Bu ürünlerin rengarenk olması ise işin diğer bir avantajlı tarafıdır. Kullanıcı kirpik tipine göre seçeceği rimeli uyguladığında başarılı sonuç almaması için hiçbir neden yoktur. Kısa kirpiğe sahip olanlar kirpik uzatıcı, seyrek olanlar dolgunlaştırıcı, düz olanlar ise dışa kıvıran rimel çeşitleri sayesinde var olan güzelliklerini daha da ortaya çıkarmayı başarırlar. Kirpik uzatan maskara kirpiğin her bir teline işleyerek olduğundan daha uzun görünmesini sağlar. Maskaranın formülü ve fırçası kirpikleri uzun gösterirken bazı türlerin uzun süre dayanması, akmaması ya da giysiye bulaşmaması ürünün önemli avantajlarından biridir. Modelden modele değişen düz ve kavisli fırça tipleri en ince kirpiğin bile ortaya çıkmasını sağlayarak uygulamanın başarılı olmasında önemli rol oynar. Topaklanmayan ve suya dayanıklı çeşitleri hem günlük tempoda hem de yazın plajlarda kullanıcısının daima bakımlı görünmesine destek olur. Göz makyajı temizleme ürünleri ile kolaylıkla çıkabilen maskaralar, kullanıcı makyaj çantalarının vazgeçilmezleri arasında en başta gelir. Rimel önerileri kullanıcının kirpik yapısına ve beklentisine göre değişse de suya dayanıklı, renkli, şeffaf, hacim veren gibi farklı özellikte ürünlerden biri mutlaka kullanıcı beklentisini karşılar. Ayrıca makyaj malzemesi kullanma alışkanlığı ve rutinin yanında yüzde dikkat çekilmek istenen yer tercihine göre de rimel ve maskara tercihi değişir. Dolayısı ile kullanıcının yüzünü iyi tanıması da maskara seçimini etkiler. New Well maskara ve rimel çeşitleri de çarpıcı renk seçenekleri ile sayfamızda!

 Maskara ve Rimel ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

Maskara ve Rimel ile Doğal Güzelliğinizi Ortaya Çıkarın

Her kullanıcının kendine has güzelliği olduğu düşüncesinden yola çıkarak makyaj malzemelerinin var olan güzelliği ortaya çıkardığı ve daha güzel hale getirdiği söylenebilir. Bazı kullanıcılar doğal makyaj yapmayı tercih ederken bazıları tercihlerini biraz daha belirgin makyajdan yana kullanırlar. Bununla birlikte gidilecek yer ya da davetin saati de makyaj tercihinde belirleyicidir. Altın ya da gümüş rengindeki simli rimel, kirpiklere kar yağmış efekti verirken aynı zamana kullanıcıya fantastik bir görüntü kazandırır. Rimelin gözlere vurgu yaparak gözleri öne çıkarması kullanıcıların beğenisini kazanır. Gözler yüzdeki en dikkat çeken organlar olduğundan sadece onların ortaya çıkarılması bile bakımlı görünmeye yeter. Ürünü uzun süre ve problemsiz kullanmak da önemlidir. Bunun için maskaranın fırça ve boya ile doğru temasını sağlamak önemlidir. Fırçayı döndürerek boyanın her bir fırça teline nüfuz etmesini sağlamak, fazla boyayı fırça üzerinden temizleyerek uygulamaya başlamak hem topaklanmayı önleyecek hem de boyaya zarar vermeyecektir. Diğer yandan ürünü uygularken kirpikleri dipten uca tarıyormuş gibi sürmek boyayı eşit olarak tüm kirpiğe dağıtacağından kirpikler olduğundan daha hacimli görünecektir. Yoğun uygulamalarda ve uzun süreli kullanımlarda maskaranın göz kenarlarına akmasının önüne geçmek için suya dayanıklı ürünler tercih edilmesi önerilir. En iyi maskara, kullanıcı beklentilerini karşılayan maskaradır. Bununla birlikte maskaranın aynı zamanda bakım yapabilme özelliğine sahip olması, gün içinde dağılmaması ya da akmaması, doğal görünüme sahip olması ve aynı zamanda da istenilen hacmi ve doğallığı yakalayabilmesi kullanıcı beklentilerinin bazılarıdır. Diğer yandan kategoride yer alan bazı organik maskara türleri içeriğinde bulunan organik badem yağı ve özel formülü sayesinde kirpiklere hacim verirken bitkisel bazlı renk pigmentler ile yoğun bir siyah rengin oluşmasına yardımcı olur. Özel tasarlanmış fırçası sayesinde en ince kirpikleri bile şekillendiren ürün, tüm kirpikleri boya ile kaplamayı başarır. Renk verici ve parfüm içermeyen ve içeriğinde bitkisel yağ bulunan organik rimeller, göze zarar vermediği gibi lens takan kullanıcılar da rahatlıkla kullanabilirler. Rimel uygularken kullanılan fırçalar da rimelin kullanım amacına göre dizayn edilir. Hacim veren rimel ile dolgunlaştırıcı rimel fırçaları gerek şekli ile gerekse kıl yapısı ile kullanıcıların beklentisini karşılar. Kirpik yapısını bilerek ürün alan kullanıcı rimel sayesinde kirpiklerinin güzelliğini ortaya çıkarmayı başarır.

 İhtiyaca ve Beklentiye Uygun Maskara ve Rimel Çeşitleri

İhtiyaca ve Beklentiye Uygun Maskara ve Rimel Çeşitleri

Maskara kullanımında ceylan göz maskara da kullanıcıların tercih ettiği maskara türleri arasında yer alır. Bu türün özelliği ceylan göz benzetmesi ile gözleri belirginleştirmesidir. Bakışlara takma kirpik efekti kazandıran ürün kirpikleri kıvırırken hacim de kazandırır. Kavisli kıl fırçası sayesinde kirpiklerin hacmi gün boyu ilk hali gibi kalır. Maskaranın ya da rimelin amacı gözü belirginleştirmek olsa da ceylan göz maskara hem fırçasının hem de boyasının özelliğinden dolayı bakışları daha belirgin hale getirir. Maskara ve rimel ile ilgili diğer bir konuysa iyi kapatılmayan ya da doğru kullanılmayan rimel bir süre sonra kurur ve kullanılmaz hale gelir. Yeni alınmış ve az kullanışmış maskaranın kuruması kullanıcı için sıkıntılı bir durumdur. Bu gibi durumlarda farklı doğal çözümler vardır. İnsan sağlığına zarar vermeyen zeytinyağı, bademyağı, gülsuyu gibi doğal malzemeler rimeli tekrar kullanılır hale getirmek için iyi önerilerdir. Kuruyan rimel bu tip sıvılarla çözülerek eski halini aldığında tekrar kullanılmaya başlar. Günlük kullanımın dışında gece makyajlarında, yaz aylarında uygulanabilecek farklı maskara tipleri kullanıcının makyaj çantasında yerini alır. Günlük kullanımlarda yedek bulundurmak önemliyken özel günler için 1 adet yeterli olur. Küçük boyutlarda üretilmesi sayesinde ürünler bozulmadan tüketilirken 1,5 ml’den 400 ml’e kadar olan ambalaj şekilleri kullanıcıya tercih olanağı sunar. Her gün rimel kullananlar daha büyük ambalajı seçerken daha az sıklıkta kullananlar ise daha küçük boyutunu seçerek bozulmadan tüketmeyi garanti altına alırlar. Her gün maskara kullananların en büyük sorunu rimelin dağılması ve akmasıdır. Kullanıcı ne kadar dikkat ederse etsin gözü sulandığında ya da yağmura maruz kaldığında rimelin akmasının önüne geçemez. Bu gibi durumlarda akmayan rimel çeşitleri kurtarıcıdır. Sabah sürülen rimelin gün boyu formunu koruması ve hiçbir şekilde akmaması kullanıcıyı aynaya baktığında göz altında rimel kalıntısı görme endişesinden kurtarır. Gün boyu aynı şekilde kalması ise tekrar tekrar makyaj kontrolüne gerek bırakmaz. Kategori farklı ambalajlarda ve farklı özelliklerde zengin ürün skalasına sahiptir. Kullanıcı beklentilerine göre üretilen ürünler sayesinde her kullanıcı kendi ihtiyacına uygun olan rimel ve maskara çeşidini mutlaka bulur. Zengin renk seçenekleri sayesinde siyahın dışında farklı rengi tercih eden kullanıcılar diledikleri rengi bulabilmenin keyfini yaşarlar. Mavi, pembe ya da mor rimel renkleri hafif makyaj ile birlikte kullanıldığında dikkat çeker. Siyahın en güzel halinin kavisli veya düz fırçalar ile uygulanması sayesinde gözlerin güzelliği ortaya çıkar.

 Farklı Ambalajlarda Kullanıma Sunulan Maskara ve Rimeller

Farklı Ambalajlarda Kullanıma Sunulan Maskara ve Rimeller

Farklı renk ve özelliklerin yanında farklı hacimlerde kullanıma sunulması kategorinin diğer özelliğidir. Özellikle seyahatlerde küçük ambalajlar az yer kapladığı için işe yarar. Ayrıca evde rimel olduğu halde yanına almayı unutan kullanıcı seyahatte daha küçük ambalajı alabilme avantajına sahip olur. Renkli rimel kategorisi mavi, yeşil, siyah mor gibi canlı renkler ile dikkat çekerken simli rimeller özel günlerde kullanıldığında fark yaratır. Bu ürünlerde de farklı ambalaj boyutlarının olması hem kullanım kolaylığı sağlar hem de bütçe tasarrufu sağlar. Rimeller sadece kirpikleri güzel göstermekle kalmaz aynı zamanda bakım yapması sayesinde kirpikler sağlıklı kalır. Şeffaf maskara olarak da bilinen kaş sabitleyici maskara, jel formunda olup kaşların boşluklarını doldurarak kaşların yukarı doğru ve sabit kalmasına yardımcı olur. Doğal ve kalın kaşların popüler olduğu günümüzde kaş jelleri kullanıcılar tarafından severek kullanılan ürünler arasına yerini alır. Kaş jelleri açık renkli olabileceği gibi kaş rengine göre farklı renklerde de olabilir. Maskara çeşitleri uzun ve kısa kirpikler için farklıdır. Ayrıca seyrek kirpiklerde de dolgunlaştırıcı maskaralar kullanıldığında kirpiği olduğundan sık gösterir. Hacim veren maskara ise kirpiklerin daha hacimli görünmesine destek olur. Her cilt tipine uygun olan maskara çeşitleri alerjen değildir. Bunun yanında bazı kullanıcılar organik rimel kullanmayı tercih ederler. Rimelin kuruması da akması da kullanıcı için ayrı sorundur. Kuruduğunda doğal çözümler ile kuruyan rimeli çözen kullanıcı akma sorununa karşı suya dayanıklı maskara ya da akmayan maskara kullanarak önlemini alır. Kategorinin her soruna çözüm bulmuş olması önemli bir avantajdır. Ayrıca akmayan rimel kullananlar modern yaşamın hızına ayak uydurmada da başarılıdır. Ayrıca yazın plajda ve denizden çıktıktan sonra rimelin aynı hali ile kalması kullanıcıyı memnun eder. Alkolsüz, parabensiz, parfümsüz, doğal, mineral ve organik içerikli rimeller gözde alerjiye sebep olmadığı gibi kontak lens kullananlar da rahatlıkla kullanırlar. Ayrıca dolgunlaştırıcı, hacim verici, kıvıran, uzun gösteren, besleyici, onarıcı ve nemlendirici özelliği olan ürünler kirpik ile ilgili kullanıcı beklentilerini karşılamada başarılıdır. Kategori kullanıcına sunduğu avantajlar ile en uygun ürünü kullanarak istenilen kirpik şekline ulaşmayı garantiler. Rimel ve maskara fiyatları ambalaj boyutuna ve ürün özelliğine göre değişkenlik gösterir. Kategori hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamız inceleyebilirsiniz.