Deborah, Maskara & Rimel

için 22 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Deborah Maskara & Rimel

Etkileyici bir göz makyajının temel parçalarından biri de maskaralardır. İsterseniz özel günlerde isterseniz de günlük makyajınızda kirpiklerinizi kıvırmak, uzatmak veya hacimli göstermek için maskaraları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Deborah maskara kullanarak daha uzun ve hacimli kirpiklere ulaşabilirsiniz. Herkesin rimelden beklentisi aynı olmayabilir. Hatta sizin de rimelden beklentileriniz zaman zaman değişebilir. Bazen son derece hacimli ve uzun kirpikler isterken bazen daha doğal görünüme sahip kirpikler tercih edebilirsiniz. Bazen de simsiyah kirpikler ile daha yoğun bakışlar elde etmek isteyebilirsiniz. Deborah rimel farklı beklentileri karşılamak üzere tasarlanmış çeşitlere sahiptir. Bazı rimel çeşitleri kirpiklerinizi olduğundan daha uzun ve dolgun göstermek ve kirpiklerinize kıvrım kazandırmak gibi işleri bir arada yapabilir. Ancak bu çeşitlerin öne çıkan özellikleri farklıdır. Bu yüzden seçiminizi yaparken beklentilerinize göre bir seçim yapmalısınız. Deborah rimel yorumlarını ve özelliklerini ürün sayfasında görüp kararınızı verebilirsiniz.

Deborah Maskara Çeşitleri

Deborah Maskara Çeşitleri

Deborah maskara kullananlar arasında en popüler olan serilerden biri 24 ORE serisidir. 24 ORE serisinin zengin pigmentli ve uzun süre kalıcı formüle sahip hacim veren maskarasını kullanarak gün boyu hacimli ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. İçeriğinde bulunan fiberler kirpiklerinize ekstra hacim, uzunluk ve kırvrım kazandırırken silica mikro küreler de dolgunluk kazandırır. Su tutma özelliğine sahip glikoproteinler, kirpiklerinize hoş bir görünüm verir. Fırçası ise ürünü kolayca uygulamanıza yardımcı olur. Deborah rimel kullananlar arasında popüler olan serilerden biri olan Deborah Milano Love My lashes serisi ise uzunluk veren ve hacim veren seçeneklere sahiptir. Gereken miktarda ürünü almak için tasarlanan büyük fırçası ve silica mikro küreleri ile çarpıcı kirpikler elde etmenize yardımcı olabilecek bir seridir.

Deborah Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Deborah Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maskara seçiminin en önemli kısımlarından biri maskara fırçası seçimidir. Kirpik tipinize ve maskaradan beklentinize uygun bir fırça ile tam da istediğiniz gibi görünen kirpiklere kavuşmak çok kolay olacaktır. Tombul ve sık kıllı fırçalar tek seferde daha çok ürünü üzerine toplar ve dolgun kirpikler isteyenlerin kullanması için idealdir. Ayrıca tek seferde daha çok ürün aldığı için daha hızlı bir uygulama sağlar. Ancak çok büyük fırçalar özellikle küçük göz yapısına sahip kişilerin her bir kirpik teline ulaşmasını zorlaştırabilir ve kısa kirpikleri dipten uca kavrayamayabilir. Daha kısa ve seyrek kıllı fırçalar ise en kısa kirpiklere bile ulaşma imkanı sunar. Uygulama için daha çok vakit ayırmanız gerekebilir. Ancak daha detaylı uygulamalar yapmanıza olanak sağlar. Maskara seçerken fırça özelliklerinin haricinde, ürününün içeriği ve yapısı da dikkat edebileceğiniz özelliklerdir. Ekstra siyah bir ton veya doğal bir görünüm istiyor olabilirsiniz. Bu durumda seçeceğiniz maskaranın içeriği ve pigment miktarı önemli olacaktır.

Deborah Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Deborah Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Deborah rimel fiyatları, rimellerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Her rimel çeşidi farklı özelliklere sahiptir. Bu da içinde bulunan maddelerin ve fırça özelliklerinin farklı olmasına bağlıdır. Özelliklerin değişmesi haliyle fiyatları da etkilemektedir. Beklentinize göre seçtiğiniz ürünlerin özelliklerine, fiyatına ve Deborah maskara yorumlarına ürün sayfasından ulaşabilirsiniz. Deborah maskara fiyatlarını sayfamızdan görüp karşılaştırarak bütçenize en uygun maskarayı bulabilirsiniz. Maskara kullanımı kirpiklerinizde nasıl bir görünüm istediğinize göre değişir. Daha doğal bir görünüm istiyorsanız ürünü daha az uygulayabilirsiniz veya daha yoğun bir görünüm ve daha belirgin sonuçlar istiyorsanız ürünü daha yoğun bir şekilde uygulayabilirsiniz. Maskara kullanım şeklinizi değiştirebilecek diğer şey maskara fırçasının yapısıdır. Büyük ve sık kıllı fırçalar tek seferde daha çok rimeli alacağından bu fırçalarla bir kez uygulamak yeterli olabilir. Daha seyrek kıllı fırçalar ise tek seferde daha az rimel alacağından birkaç kez uygulamanız gerekebilir. Daha fazla seçenek için Maskara & Rimel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Deborah
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Alix Avien (85)
Amway (2)
Artdeco (19)
Avon (256)
Becca (2)
Bell (7)
Benefit (7)
Beyu (37)
By Terry (3)
Carla (5)
Cecile (36)
Chanel (1)
Clarins (58)
Clinique (20)
Couleur (1)
Deborah (22)
Dermacol (5)
Divage (36)
(460)
Dr. Angel (1)
e.l.f. (1)
Elite (3)
Essence (85)
Estel'la (35)
Eveline (4)
Eyeko (6)
Faberlic (4)
Farmasi (240)
Fe (1)
Flormar (256)
Gabrini (71)
Garnier (4)
Gold (7)
Golden Rose (388)
Guerlain (22)
Huncalife (13)
Kajal (12)
Kanebo (8)
L'actone (2)
Lancome (82)
Logona (1)
Loreal (166)
Loreal Paris (142)
LR (11)
M.A.C (3)
Mavala (5)
Max Factor (156)
Maybelline (496)
Missha (18)
Nars (2)
Nascita (17)
New Well (38)
Newmacy (7)
Nivea (1)
Note (79)
Oriflame (116)
Palladio (1)
Pastel (142)
Priori (1)
Pupa (43)
RapidLash (2)
Rapsodi (5)
Revlon (3)
Rimmel (6)
Ruby Rose (3)
Sante (7)
Sensilis (8)
Sheida (8)
Shiseido (4)
Sisley (11)
Tarko (1)
The Balm (7)
Vivaldi (1)
Wee (1)
Wunder2 (2)
Xp (18)
XP (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL