Essence, Maskara & Rimel

için 92 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Essence Maskara & Rimel

Özel bir gün için özenle yaptığınız göz makyajının tamamlayıcısı olacak, upuzun ve hacimli kirpikler elde etmek için maskara kullanabilirsiniz. Veya hızlıca yaptığınız günlük makyajınızın bir parçası olarak hafifçe kirpiklerinizi uzatmak ve kıvırmak için de maskara kullanabilirsiniz. Maskaralar her türden makyajda kendine yer bulabilir. Makyajseverlerin gözde makyaj malzemelerinden biridir. En çok tercih edilen markalardan biri Essence maskaradır. Kullanıcıları tarafından beğenilen ürünlere sahiptir. Farklı çeşitleri ile farklı beklentileri karşılamaya çalışır. Kirpiklerinizin daha uzun ve daha hacimli olması için maskaraları kullanabilirsiniz. Essence rimeller arasında kirpikleriniz üzerinde bu etkileri bırakacak maskaralar bulabilirsiniz. Ayrıca daha siyah olmasını isteyenler ve suya dayanıklı olmasını isteyenler veya yıkanabilir olmasını isteyenler de kendisine uygun bir maskara bulabilirler.

Essence Maskara Çeşitleri

Essence Maskara Çeşitleri

Maskaralar makyaj ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir. Günlük hayatta yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Hacim, uzunluk, kıvırma etkisi gibi özelliklerden hangisinin daha önemli olduğu kişiden kişiye göre hatta makyajdan makyaja göre değişir. Bu da üreticileri farklı çeşitlerde rimeller üretmeye itmektedir. Essence rimeller de oldukça çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Rimellerin sahip olduğu özellikler, içerikleri ve öne çıkan özellikleri çeşitlilik gösterir. Bazı rimeller uzatma etkisi ile kısa kirpiklere sahip olanlara hitap ederken, bazı rimeller dolgunluk kazandırma etkileri ile seyrek kirpiklere sahip olanlara hitap eder. Bazı rimeller ise ekstra siyahlık veren formülleri ile daha siyah ve yoğun bakışlar isteyenlerin tercihi olmaya adaydır. I Love Extreme serisi, Essence maskara kullananlar arasında popüler olan serilerden bir tanesidir. I Love Extreme serisinin volume veren maskarası, ekstra siyah pigmentleri ile kirpiklerinize siyah bir renk verir. Fırçası ile gerekli miktarda ürünü alıp kirpiklerinize uygun bir şekilde yedirerek hacimli kirpikler elde edebilirsiniz. Eğer daha da hacimli kirpikler istiyorsanız I Love Extreme serisi size daha çok hacim veren başka çeşitler de sunar. Bu çeşitleri deneyebilirsiniz. Ancak I Love Extreme serisinin rimelleri bunlarla sınırlı değildir. Suya dayanıklı bir rimel istiyorsanız I Love Extreme size bunun için de bir çözüm sunar. Dilerseniz suya dayanıklı olan waterproof seçeneklerini deneyebilirsiniz. Yine I Love Extreme serisinden olan bükülmüş fırçası ile kirpiklerinizde ekstra kıvrılma etkisi yaratan kirpiklerinize hacim veren ve gözlerinizin daha büyük görünmesine yardımcı olabilecek bir seçeneğe daha sahipsiniz. Essence Get BİG! Lashes serisi de ünlü Essence maskaralardan oluşur. Yüksek hacimli ve belirgin kirpikler elde etmek için kullanabileceğiniz serilerden bir tanesidir. Ekstra büyük fırçaları ile ekstra hacim sağlayan bu seri farklı çeşitte maskaralara sahiptir. Baş döndürücü siyahlıktaki seçeneği simsiyah kirpikler ile etkileyici bir görüntü elde etme imkanı sunar. Serinin waterproof üyesi ise ekstra hacim özelliğinin yanında suya dayanıklıdır. Diğer bir üye ise hacim verme özelliğinin yanında ekstra kıvrım kazandırma etkisiyle kullanıcılara sunulur. Lash Princess serisi ise balo elbisesine benzeyen kutusu ile dikkat çeker. Serinin hacim veren maskarası kıvrımlı bir uca sahiptir. Kirpikleri uzatma etkisi sunan maskarası, adeta takma kirpik etkisi yaratır. Konik fiber bir fırçaya sahiptir. Özel şekildeki konik fırçaya sahip olan serinin diğer üyesi de hacimli kirpikler yaratmak için kirpikleri şekillendirmek için kullanılabilir.

Essence Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Essence Maskara Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir maskaranın yapması istenen şeyler maskarayı kullanan kişiye göre ve maskaranın kullanıldığı makyajın nasıl bir makyaj olduğuna göre değişir. Etkileyici ve yoğun bir makyajda kirpiklerinize vermek isteyeceğiniz görüntü ile oldukça hafif günlük bir makyajda kirpiklerinize vermek isteyeceğiniz görüntü aynı olmayabilir. Bazı rimelleri uygulama biçimine bağlı olarak her makyajda kullanabilirsiniz. Bazen upuzun kirpikler elde etmek isteyebilirsiniz. Bazen simsiyah kirpikler istersiniz. Başka bir zaman ekstra hacimli kirpikler, kıvrımlı kirpikler ya da hepsini bir arada görmek istersiniz. Bazen de sadece kirpiklerinizi hafifçe belirginleştirip kıvırmak istersiniz. Essence maskaralar arasından istediğiniz özelliğe sahip olanı tercih edebilirsiniz. Maskara seçerken dikkat etmeniz gereken diğer şey, maskaranın gözlerinizin ve kirpiklerinizin yapısına uygun olmasıdır. Eğer küçük ve kısık gözleriniz varsa gözlerinizi daha büyük gösterecek bir göz makyajı yapmak isteyebilirsiniz. Rimelinizi de buna göre seçmelisiniz. Seyrek kirpikleriniz varsa kirpiklerinizi daha hacimli ve dolgun gösterecek bir maskara daha çok işinize yarayabilir. Veya kısa kirpikleriniz varsa onları daha uzun gösterecek bir maskara daha tercih edebilirsiniz. Suya dayanıklı olan veya olmayan bir maskara tercih ediyor olabilirsiniz. Kimileri waterproof maskaralar kullanmayı severken kimileri yıkanabilir maskarları kullanmayı sevmektedir. Eğer maskarayı havuzda, denizde veya spor yaparken kullanmayı planlıyorsanız suya ve neme karşı dayanıklı olan waterproof maskaralardan birini tercih edebilirsiniz. Essence rimeller suya dayanıklı çeşitlere sahiptir. Kolay temizlenip temizlenmemesi sizin için önemli olabilir. Yorucu bir günün ardından makyaj temizlemeye mümkün olduğunca daha az vakit ayırmak istiyorsanız alacağınız ürünün kolay temizlenmesi sizin için bir avantaja dönüşebilir. Maskara seçerken beklentilerinize ve gözlerinize, kirpiklerinizin yapısına uygun bir maskara seçimi yapmalısınız. Bu şekilde uygulama sonrası elde edeceğiniz sonuçlardan memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Size uygun olmayan bir maskara seçerseniz sonuçlar sizi memnun etmeyebilir. Hatta kirpiklerinizde göreceğiniz etki beklentilerinizin çok uzağında olabilir. Maskara seçerken, seçeceğiniz maskaranın özelliklerini, Essence maskara fiyatlarını ve Essence maskara yorumlarını ürün sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki, her kirpiğin yapısı ve ihtiyaçları farklıdır. Bu yüzden bir başkası için mükemmel olan bir maskara sizin için doğru maskara olmayabilir. Aynı şekilde sizin ideal maskaranız olan bir maskara başka biri için uygun olmayabilir.

Essence Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Essence Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Essence maskara fiyatları, maskaranın özellikleri, içerikleri ve fırçasının özellikleri gibi maskara çeşitleri arasında farklılık gösteren faktörlerden etkilenir. Essence rimel fiyatları bütçe dostudur. Bu yönüyle kullanıcılarını memnun eder. Sayfamızda Essence rimel yorum, fiyat ve özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Özelliklerini karşılaştırarak bütçenize uygun bir ürün seçebilirsiniz. Maskaralar günlük makyajlarda da özel günler için yapılan makyajlarda da kullanılmaktadır. Rimeli uygulama şekliniz alacağınız sonucu etkilemektedir. Rimeli doğru şekilde ve almak istediğiniz sonuca uygun olarak uygulamalısınız. Maskara fırçası da hem uygulama şeklinizi hem de alacağınız sonucu etkileyen bir değişkendir. Fırçanızı kullanım şeklinize ve gözleriniz ile kirpiklerinizin yapısına uygun olarak seçmelisiniz. Mesela makyajınızı kısa sürede bitirmek istiyorsanız büyük fırçalı rimelleri tercih edebilirsiniz. Tek seferde fırçanın üzerine daha fazla ürün alacağından tek kat ile istediğiniz sonucu elde edebilir ve makyajınızı daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Bazı rimellerin yapısı, rimeli kat kat uygulamanıza uygundur. Bu özellikteki rimelleri birkaç kat uygulamanız rimelin etkilerini belirginleştirmeye yardımcı olabilir. Veya önce başka bir maskarayla başlayıp daha sonra bir diğerini uygulayarak iki maskaranın etkisini birden kirpiklerinizde görebilirsiniz. Ancak bu işlem için kullanacağınız maskaraların bu işleme uygun olması gerekir. En iyi sonuç için maskarları doğru sırayla kullanmalısınız. Doğru sıranın ne olduğu kullandığınız maskaralara bağlıdır. Bunu deneyerek siz de fark edebilirsiniz. Bazen ekstra kıvrık kirpikler isteyebilirsiniz. Bunun için maskara kullanmadan önce kirpiklerinizi bir kıvırıcı yardımıyla kıvırabilirsiniz. Essence maskara, kullanımı kolay maskaralar arasında yer alır. Maskara kullanımı sırasında en büyük yardımcınız Essence’in kirpiklerinize maskarayı uygulamanızı kolaylaştıracak maskara fırçalarıdır. Daha fazla seçenek için Maskara & Rimel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Essence
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (1)
Alix Avien (77)
Amway (3)
Artdeco (21)
Avon (376)
Becca (2)
Bell (1)
Benefit (5)
Beyu (43)
By Terry (4)
Carla (5)
Carmina (3)
Catrice (1)
Cecile (39)
Chanel (5)
Clarins (54)
Clinique (38)
Couleur (1)
Deborah (22)
Dermacol (1)
Divage (20)
(509)
(1)
Dr. Angel (1)
Elite (4)
Essence (92)
Estel'la (42)
Eveline (4)
Eyeko (3)
Faberlic (6)
Farmasi (168)
Fe (1)
Flormar (258)
Gabrini (39)
Garnier (2)
Gold (4)
Golden Rose (357)
Gucci (2)
Guerlain (20)
Huncalife (21)
Kajal (12)
Kanebo (13)
Kiko (16)
Kiss (1)
L'actone (2)
La Mer (2)
Lancome (92)
Logona (1)
Loreal (210)
Loreal Paris (123)
LR (9)
M.A.C (7)
Mavala (8)
Max Factor (199)
Maybelline (634)
Missha (15)
Nars (2)
Nascita (1)
New Well (45)
Newmacy (10)
Nivea (1)
Note (105)
Oriflame (110)
Palladio (1)
Pastel (198)
PRESTIGE (5)
Priori (1)
Pupa (56)
RapidLash (2)
Rapsodi (3)
Revlon (3)
Rimmel (8)
Ruby Rose (3)
Sante (7)
Sensilis (7)
Sephora (1)
Sheida (6)
Shiseido (13)
Sisley (9)
Smashbox (1)
Tarko (3)
Tepe (1)
The Balm (6)
Vivaldi (1)
Wee (1)
Wunder2 (2)
Xp (24)
XP (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(21)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL