Maybelline, Maskara & Rimel

için 622 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Maybelline Maskara & Rimel

Maskaralar, derin ve etkileyici bakışlara sahip olmak amacıyla kullanılır. Makyajın temel unsurlarından maskara, kirpiklerin çok daha hacimli ve dolgun görünmesini sağlar. Kozmetik uzmanı Maybelline’in yenilikçi bakış açısı ile geliştirdiği ürünler kullanıcıların farklı beklentilerini karşılar. Üstün fırça teknolojisi ile üretilen Maybelline maskara çeşitleri kirpiklerin farklı formlara girmesine yardımcı olur. Kirpiklere zarar vermeyen yapıları ile kullanım kolaylığı sunan fırçalar istenilen görünümün elde edilmesine katkı sağlar. Kirpikleri tek tek ayıran ürünler çok daha gür bir görünüm ortaya koyar. Maybelline rimel çeşitleri, hacim sağlamanın yanı sıra uzunluk verici özelliğe de sahiptir. Tarzınıza uygun göz makyajına ve kirpiklerinizin şekline göre seçeceğiniz maskara ile siz de büyüleyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Maybelline Maskara Çeşitleri

Maybelline Maskara Çeşitleri

Maybelline, kısa ve uzun kirpikler için farklı özellikte maskaralar üretir. Tek tek ayırma, hacim katma, kıvırma gibi özellikler kullanıcıların beklentileri göz önünde bulundurularak oluşturulur. Kirpiklerin ayrılmasını sağlayan ürünlerin amacı daha hacimli ve dolgun bir görünüm yaratmaktır. Bu ürünlerin fırçaları kıvrımlı şekilde tasarlanır. Kavisli fırçalar ile özellikle düz kirpiklerin kıvrılmasında etkili sonuçlar alınır. Markanın geliştirdiği kıvrımlı fırçalar, kirpiklerin doğal açısı ile birlikte tasarlanır. Bunun nedeni, diplerden itibaren kirpiklerin yukarı doğru kaldırılmak istenmesidir. Maybelline maskara kullananlar tek tek ayırma özelliği bulunan fırçalar ile daha belirgin kirpiklere sahip olur. Kısa ve ince kirpikler ise uzun ve ince fırçalar yardımıyla olduğundan çok daha dolgun görünür. İnce fırçalar uzunluk verme özelliğine sahiptir. Markanın kısa kirpiklere kökten uca hacim katan ürünleri tek katta bile istenilen sonuçları verir. Fırçaların kirpik diplerine kadar etki etmesi ile en kısa kirpikler bile belirgin hale gelir. İnce kirpikler için özel olarak geliştirilen çift hazneli fırçalar ise tek seferde iki katı kadar etkili olur. Bu ürünlerin formülünde kullanılan yoğun siyah pigmentler ve kolajen de dolgun bir görünümün elde edilmesine katkı sağlar. Özellikle kolajen kirpiklerin kalınlaşmasında etken bir proteindir. Siyah pigmentler ise daha koyu bir renk vererek kirpiklerin dolgun görünmesini sağlar. Özel şekilli fırçalara sahip Maybelline maskara çeşitleri ile takma kirpik görünümü elde edebilirsiniz. Zaten uzun olan kirpiklerin daha da hacimli görünmesine yardımcı olan ürünler anında etkili sonuçlar verir. Takma kirpik etkisi için tasarlanan fırçalar tüm boşlukları doldurur. Kirpikleri tarayarak daha uzun görünmelerini sağlayan maskaralar topaklanmayı da önler. İçeriğinde hindistan cevizi özü bulunan Maybelline rimel çeşitleri ise yoğunlaştırıcı özelliğe sahiptir. Marka, hindistan cevizinin hoş kokusu ile duyulara da hitap eder. Kullanıcılar, kirpiklere hacim veren bu ürünleri kat kat kullanabilir. Kremsi bir formda bulunan ürünler hafif yapıları ile gözde ağırlık yapmayı önler.

Maybelline Maskara Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Maybelline Maskara Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kullanıcılar, Maybelline maskara seçiminde öncelikle fırça yapısına dikkat eder. Kısa ve uzun kirpikler için farklı şekillerde üretilen fırçaların etkileri de değişiklik gösterir. Markanın kalın uçlu fırçaları, özellikle kısa kirpiklere sahip olan kullanıcılara hitap eder. Fırça üzerinde bulunan sık kıllar sayesinde kirpikler çok daha hacimli bir görünüme sahip olur. Tek katla bile dolgunlaşan kirpiklerde isterseniz birden çok kat uygulayabilirsiniz. Uzun ve düz kirpikli kullanıcılar ise kıvrımlı fırçaları tercih etmelidir. Kirpiklerin doğallığını bozmayan ürünler kıvırmanın yanı sıra hacim de verir. Tek tek ayırmayı sağlayan maskaralar gür bir görünüm ortaya koyar. Bu maskaraların tercih edilmesinin nedenlerinden biri de gözleri olduğundan daha büyük göstermesidir. Küçük ya da çekik gözlere sahip olan kullanıcılar, kavisli fırçalar yardımıyla göz yapılarının farklı görünmesini sağlayabilir. Uzun kirpiklerinizin nasıl kıvrılacağı konusunda yardıma ihtiyacınız var ise Maybelline maskara yorum sayfasından kullanıcı deneyimlerini de inceleyebilirsiniz. Markanın ince ve tarak şeklindeki özel fırçaları ise takma kirpik etkisi yaratır. Uzun fakat seyrek kirpiklere sahip olan kullanıcıların özellikle tercih ettiği maskaralar alt kirpiklere de kolaylıkla uygulanabilir. İnce yapılı fırçalar ciltle temas etmeden kirpik diplerinde bile kullanılır. İnce ve uzun fırçalı Maybelline rimel çeşitleri aynı zamanda dipten uca etki ederek kirpik boylarının eşitlenmesine de yardımcı olur. Bu sayede, çok daha yoğun bir görünüm elde edilir. Kullanıcıların Maybelline ürünlerini seçerken dikkat ettiği noktalardan biri de suya dayanıklılıktır. Markanın suya direnç gösteren maskaraları kıvrımlı fırçalarla tasarlanır. En kısa kirpikleri bile yoğun gösteren maskaralar uzun süre bu görünümü muhafaza edecek şekilde hazırlanır. Bu noktada, kullanıcıların temizliği de düşünmesi gerekir. Suya dayanıklı ürünler uzun süre kalıcı olsa da temizlemesi zahmetli olabilir. Günlük kullanım yerine özel günlerde kullanacağınız suya dayanıklı maskaralar ile etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar, farklı sonuçlar elde etmek amacıyla markanın rimellerini de birlikte kullanabilir. Hem dolgun görünüm veren hem de uzun gösteren farklı ürünlerin birlikte kullanılması uygundur. Kirpik yapınıza uygun olarak seçtiğiniz ürünün nasıl kullanılması gerektiğini bilmiyorsanız, Maybelline rimel yorum ve kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Maybelline Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Maybelline Maskara Fiyatları ve Kullanımı

Markanın kirpik yapısına göre tasarladığı farklı fırçalar, kullanım şekillerini de etkiler. Fırçaların uzunluk, kalınlık, kıvrım gibi özellikleri kirpikler üzerinde farklı etkiler bırakır. Bu etkilerin elde edilebilmesi için her maskaranın doğru şekilde uygulanması gerekir. Uygulama önerileri için Maybelline maskara yorum sayfasını inceleyebilirsiniz. Kıvrımlı fırçalar kullanılırken kavisli kısımlarının yukarı doğru bakması gerekir. Özellikle takma kirpik etkisinin yoğun olarak verilebilmesi için kirpik diplerinden uçlara doğru uygulama yapılır. İstenilen görünüm elde edilene kadar kullanıma devam edilebilir. Dolgunluk ve hacim katmak amacıyla kullanılan kıvrımlı fırçaları zikzak yaparak da uygulayabilirsiniz. Maybelline, kavisli fırçaların iç kısmını kirpik köklerine ulaşacak şekilde tasarlar. Bu sayede, en kısa kirpikler bile diğerleri ile eşit boya gelir. Fırçaların dış kısımları ise dışarıda kalan kirpikleri yakalar. Dolgun görünüm için her kirpik teline etki edilir. Kullanımı pratik ve hızlı olan tüm ürünler kirpikler üzerinde farklı etkiler bırakır. Bu farklı özellikler Maybelline rimel fiyatları üzerinde etkilidir. Markanın bütçe dostu ürünleri, fiyatlarının aksine yüksek performans gösterir. Kullanıcıların maskara kullanırken en şikayetçi olduğu konulardan biri topaklanmadır. Markanın topaklanma karşıtı formüllerle hazırladığı ürünler her kirpiğe eşit miktarlarda uygulanır. Özellikle dolgunlaştırıcı özellikteki maskara çeşitleri topaklanma olmadığı için çok daha etkili sonuçlar verir. Kullanıcılar, daha dolgun kirpikler için ekstra siyah maskaraları tercih edebilir. Maybelline, farklı isteklere yönelik çeşitli renklerde de maskara çeşitleri üretir. Mürdüm, mavi gibi renkler tercih edilerek daha eğlenceli görünümler yaratılabilir. Siyahtan sıkıldıysanız ve renklerin tarzınızı yansıttığını düşünüyorsanız, farklı renklerde üretilen maskaraları tercih edebilirsiniz. Maybelline ürünleri uzun süre kalıcı formüllerine rağmen kirpiklerden kolayca temizlenir. Makyaj temizleme pamukları ya da ıslak mendiller ile hızlı bir şekilde maskaraları temizlemek mümkündür. Özellikle kontakt lens takan ve hassas gözlere sahip olan kullanıcılar markanın ürünlerini rahatlıkla tercih edebilir. Tüm bu farklı özellikler ve etkiler ürünlerin fiyatlarını da şekillendirir. Siz de bütçenize ve kirpiklerinize uygun ürünü Maybelline maskara fiyatları karşılaştırması ile bulabilirsiniz. Satın aldığınız maskara ile büyüleyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla seçenek için Maskara & Rimel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Maybelline
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (1)
Alix Avien (81)
Amway (3)
Artdeco (21)
Avon (355)
Becca (2)
Bell (4)
Benefit (5)
Beyu (42)
By Terry (4)
Carla (5)
Carmina (3)
Catrice (1)
Cecile (39)
Chanel (5)
Clarins (53)
Clinique (40)
Couleur (1)
Deborah (27)
Dermacol (1)
Divage (20)
(508)
(1)
Dr. Angel (1)
Elite (4)
Essence (93)
Estel'la (42)
Eveline (4)
Eyeko (3)
Faberlic (6)
Farmasi (160)
Fe (1)
Flormar (260)
Gabrini (39)
Garnier (2)
Gold (4)
Golden Rose (350)
Gucci (2)
Guerlain (22)
Huncalife (22)
Kajal (12)
Kanebo (13)
Kiko (16)
Kiss (1)
L'actone (2)
La Mer (2)
Lancome (93)
Logona (1)
Loreal (217)
Loreal Paris (124)
LR (9)
M.A.C (6)
Mavala (8)
Max Factor (193)
Maybelline (622)
Missha (5)
Nars (2)
Nascita (1)
New Well (48)
Newmacy (9)
Nivea (1)
Note (104)
Oriflame (121)
Palladio (1)
Pastel (199)
PRESTIGE (5)
Priori (1)
Pupa (58)
RapidLash (2)
Rapsodi (3)
Revlon (3)
Rimmel (8)
Ruby Rose (3)
Sante (7)
Sens (1)
Sensilis (7)
Sephora (1)
Sheida (6)
Shiseido (13)
Sisley (9)
Smashbox (1)
Tarko (3)
Tepe (1)
The Balm (6)
Vivaldi (1)
Wee (1)
Wunder2 (2)
Xp (24)
XP (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(76)
(40)
(12)
(7)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(104)
ve üzeri (140)
ve üzeri (145)
ve üzeri (146)
ve üzeri (148)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL