Lastik & Jant Bakım Ürünleri

Jant ve lastik bakım ürünleri sayesinde lastiklerinizin ve jantlarınızın bakımını düzenli olarak yapabilirsiniz. Oto lastikler kesinlikle ihmal edilmemesi gereken otomobil parçaları arasındadır. Lastik bakımını düzenli olarak yaparsanız, trafikte lastiklerinizle ilgili problem yaşama oranını azaltırsınız. Lastikler hava şartlarından, sürtünmelerden ve bir çok çevre faktöründen etkilenerek aşınabilir ve yıpranabilirler. Lastiklerin yıpranması, yol tutuş performansının düşmesine yol açar ve bu da istenmeyen bir durumdur. Daha iyi yol hakimiyeti kurabilmek için lastiklerin yol tutuşu ve performansı oldukça önemlidir. Lastik bakımınızı düzenli olarak yaptığınızda lastiklerinizi daha uzun ömürlü ve daha güvenli kullanabilirsiniz. Lastik bakımınız için birçok marka tarafından üretilmiş lastik temizleyici spreylerden yararlanabilirsiniz. Lastik temizleme spreylerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle erkek otomobil kullanıcıları, otomobillerinin jantlarına çok özen gösterirler ve şekilli jant modellerinden tercih edip otomobilin görüntüsüne cazibe katarlar. Jantların bakımı oldukça önemlidir; daha çok göz önüne çıkması için jant temizleyici spreyler ile temizleyebilir ve parlatabilirsiniz. Nigrin jant temizleyici sprey ile temiz ve parlak jantlara sahip olabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik ve kolaydır; spreyi janta sıkın ve 30 dakika bekleyin, ardından jant fırçası ile temizleyin. İçerisinde kimyasal madde bulunmadığı için temizleme işlemi uzun sürer. Jant temizleyici sprey fiyatları, markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Otomobilinizin lastiklerinin daha parlak ve göz alıcı görünmesini istiyorsanız lastik parlatıcı spreylerden yararlanabilirsiniz.

Yolda lastiklerinizin havası inebilir veya çivi batabilir; yanınızda lastik tamir edici sprey bulundurursanız bu tip durumlarda yolda kalmayı engelleyebilirsiniz. Lastik tamir spreyi sayesinde lastiklerinizi pratik bir şekilde onarabilir ve yola devam edebilirsiniz. Kullanımı da oldukça kolaydır; lastiğinizin sibobu yukarı gelecek şekilde aracınızı park edip tamir edici spreyin ucundaki hortum şeklindeki aparatı siboba vidalayarak lastiğin içine uygun gördüğünüz miktarda sıkın. Bu işlem sayesinde lastiğinizi kolayca tamir edebilmiş olursunuz. Lastik ölçümlerinizi yapmak için lastik ölçüm saatini kullanabilirsiniz. Ölçüm saatini lastiğinizin sibobuna bağlayarak ölçümü yapabilirsiniz. Lastik ölçüm cihazından yararlanarak, lastiğinizin havasının yeterli olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Lastik & Jant Bakım Ürünleri

için 4,472 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(461)
ve üzeri (692)
ve üzeri (767)
ve üzeri (791)
ve üzeri (820)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL