Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Lastik & Jant Bakım Ürünleri

için 6,100 sonuç bulundu.

Lastik & Jant Bakım Ürünleri

Oto lastik ve jant bakım ürünleri aracınızla daha güvenli yolculuklar yapmanızı sağlıyor. Olası arızalardan ve kullanım anında oluşabilecek riskli durumlardan korunmak için aracınızın lastik ve jant bakımını düzenli olarak yapmanız gerekiyor. Hayati riskler oluşturabilen arıza ve kazaların önüne geçmek için sadece iyi bir sürücü olmak yeterli olmuyor. Lastik ve jant bakım ürünleri kullanarak istenmeyen sorunların yaşanmasını önleyebilirsiniz.

Lastik & Jant Bakım Ürünleri ile Güvenli Sürüşler

Lastik & Jant Bakım Ürünleri ile Güvenli Sürüşler

Aracın yerle temasını sağlayan lastikler, en çok kirlenen ve yıpranan bölümler olduğu için düzenli bakım ve temizlik gerektiriyor. Oto lastik bakım ürünleri bu konuda size kolaylıklar sağlayarak güvenli sürüş deneyimi yaşatıyor. Karlı, buzlu, çamurlu ve tozlu yollar, ısınmış asfaltlar aracınızın jant ve lastiklerinin kirlenmesine yol açıyor. Ziftli yollar, balata tozu ya da yağ gibi lekesi zor çıkan maddeler de bunlara eklenebiliyor. Özel kimyasal materyallerle üretilen lastik temizleyici ve parlatıcı ürünleri sayesinde lastiklerinizin bakım işini kendiniz de kolayca yapabilirsiniz. Lastik bakım ürünleri içerisinde yer alan parlatıcılar ile lastiklerinizi parlatabilir ve korunmalarına katkı sağlayabilirsiniz. Lastik parlatıcı ürünlerini, aracınızın diğer plastik yüzeyleri parlatmada da kullanabilirsiniz. Sudan etkilenmeyen parlatıcılar, lastiklerinizin uzun süre yeni görünümlü kalmasına katkı yapıyor. Sağlam ve yol tutuş kapasitesi yüksek olan lastikler, güvenli yolculuklar için büyük önem taşıyor. Yeni lastiklerinizin daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız onların bakım ve temizliğine özen gösterebilirsiniz.

İşinizi Kolaylaştıran Lastik & Jant Bakım Ürünleri

İşinizi Kolaylaştıran Lastik & Jant Bakım Ürünleri

Araç lastik ve jant bakım ürünleri kolayca temin edebileceğiniz ve pratik kullanım özelliği sunan ürünlerden oluşuyor. Aracın performansını artıran lastiklerin, güvenli sürüşler için her zaman bakımlı olması önem taşıyor. Temizlik ve bakım ürünleriyle kendiniz de kolayca lastiklerinize bakım yapabilirsiniz. Yola çıkarken lastiklerinizin basıncını kontrol etmeniz ise bir diğer ayrıntıyı oluşturuyor. Dijital lastik hava basınç ölçerler bu anlamda size yardımcı olabiliyor. Her türlü lastik hava basıncı ölçüm işlemini yapabilen basınç ölçer aletini aracınızda bulundurmanız, konforlu ve güvenli sürüş deneyimi için kolaylık sağlıyor. Lastiklerinizin hava basıncını kontrol ederek daha düşük yakıt tüketimi yapabilirsiniz. Oto lastik ve jant bakım ürünü çeşitleri arasında lastik tamir köpükleri de yer alıyor. Küçük ölçekli hasarları tamir etmenize yarayan köpükler ve solüsyonlardan oluşan lastik zırhları ile 6 milimetreye kadar olan lastik deliklerini tamir etmeniz mümkün oluyor. Bir tür dolgu maddesi olan ürünlerle lastiğinizdeki küçük delikleri kalıcı olarak tamir edebilirsiniz. İnmiş lastiklerinizi en kısa sürede şişirmenizi sağlayan taşınabilir oto hava kompresörü ise büyük kolaylık sağlıyor. Aracınızda kesinlikle yer alması gereken kompresör ile çakmaklıktan güç alarak hem hava basıncını kontrol edebilir hem de lastiklerinize hava basabilirsiniz.

Lastik & Jant Bakım Ürünleri ile Harika Jantlar

Lastik & Jant Bakım Ürünleri ile Harika Jantlar

Aracın hoş görünmesinde oldukça etkili olan jantların rutin aralıklarla temizlenmesi daha uzun ömürlü olmalarını mümkün kılıyor. Arap sabunu, temizlik deterjanı ya da gaz yağı gibi maddelerle jant temizliği yaparsanız zamanla jant yüzeyinde çizilmelere ve aşınmalara neden olabilirsiniz. Oysa çok konforlu ve pratik kullanımlı oto jant bakım ürünleri sayesinde jantlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Jant temizliğinde kullanacağınız fırçanın yumuşak kıllı olması dikkat etmeniz gerekiyor. Özel jant fırçalarını ya da yumuşak dokulu fırçaları tercih edebilirsiniz. Jant ve lastik temizleyici setlerinden bir tane alarak ayda bir kez tam bir bakım yaparsanız, lastik ve jantlarınızın yıpranmadan kalmalarına yardımcı olabilirsiniz. Oto lastik ve jant bakım ürünleri fiyatları ürünlerin içeriğine, markasına ve kullanım amaçlarına göre değişim gösteriyor. İhtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Lastik ve jant çeşitleri için Lastik & Jant sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(646)
ve üzeri (1,026)
ve üzeri (1,149)
ve üzeri (1,177)
ve üzeri (1,239)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL