Parlatıcı & Temizleyici Sprey

için 1,376 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Parlatıcı & Temizleyici Sprey

Otomobilinizin lastiklerinin ve jantlarının uzun süre dayanıklı olmasını, temiz ve bakımlı görünmesini istiyorsanız, bazı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Lastik ve jant bakımına özel olarak üretilen lastik parlatıcı jant temizleyici sprey, lastik ve jantlarınızın titiz bir şekilde temizlenmesini sağlarken, ilk günkü gibi yeni ve sağlam görünmelerini de sağlar. Uzun süreli koruma ve parlaklık sağlayan spreyler sayesinde lastiklerinizin düzenli bakımını gerçekleştirebilir; zorlu yol koşullarından daha az zarar görmelerini sağlayabilirsiniz. Oto lastik temizleyici ve parlatıcı ürününü lastik yüzeye rahatlıkla uygulayabilir, lastikte yer alan kimyasal maddelerden ya da zorlu toz ve çamur artıklarından kurtulabilirsiniz.

Parlatıcı & Temizleyici Sprey Ne İşe Yarar?

Parlatıcı & Temizleyici Sprey Ne İşe Yarar?

Oto lastik parlatıcı, otomobil lastiklerini görünüm açısından üst seviyeye taşırken, daha uzun süre ve sağlıklı bir kullanım elde edilmesine de yardımcı olur. Araba lastikleri kış ve yaz mevsimlerine özel olarak farklı yol ve hava şartları nedeniyle kirlenir ve zarar görür. Özellikle zorlu çamur lekeleri ya da kimyasal artıklar lastiklerin uzun vadede çatlamasına ve yıpranmasına neden olabilir. Otomobil lastiklerinde oluşan bu yıpranmanın önüne geçmek için kullanılabilecek ürünlerin başında temizleyici spreyler gelir. Kullanımı oldukça kolay olan bu spreyler lastiklerin tamamen temizlenmesini sağlarken, düzenli kullanım durumunda çatlama ve yıpranmanın da önüne geçer. Güneşin zararlı ışınlarından da koruyan spreyler, lastiklerinizin kolaylıkla temizlenip pırıl pırıl olmasını sağlar. Aynı zamanda lastiklerin bakımını da gerçekleştiren ürün, lastik yüzeyine rahatlıkla yayılır, kalıntı bırakmadan lastiklerin tamamen temizlenmesini ve parlamasını sağlar.

Jant Parlatıcı & Temizleyici Sprey Nasıl Kullanılır?

Jant Parlatıcı & Temizleyici Sprey Nasıl Kullanılır?

Otomobil lastikleriyle birlikte jantların da bakımı ve temizliği son derece önemlidir. Bu amaçla jant temizleyici ürünler kullanılabilir. Bu ürünler jantların temizliğini kısa sürede gerçekleştirmeye yardımcı olur, solmuş renkleri onarır ve dış etkenlere karşı koruyucu bir tabaka oluşturur. Spreyin yarattığı doku sayesinde kir ve çamur nedenli yıpranmaların önüne geçilebilir. Temizleyici ve parlatıcı spreyler hem lastik hem de jantların daha az toz tutmasını, uzun süre temiz görünmesini ve kirlenme süresinin uzamasını sağlar. Jant parlatıcı temizleyici sprey uygulaması en doğru sonucu almak açısından oldukça önemlidir. Bunun için öncelikle jant ve lastiklerdeki çamur kalıntılarını yıkamak gerekir. Ardından sprey kuru yüzeye sıkılmalı ve jant temiz bir bez yardımıyla silinmelidir. Bu özel sprey, jant üzerinde yer alan pislikleri ortadan kaldırdığı gibi jantlarınızın yeni gibi ışıl ışıl parlamasını da sağlar. Aracınızın estetik bütünlüğü, uzun ömürlü oluşu ve dayanıklılığı açısından jant ve lastik bakımı düzenli olarak yapılmalı, oto jant parlatıcı & temizleyici sprey ürünleri kullanılmalıdır.

Parlatıcı & Temizleyici Sprey Fiyatları

Parlatıcı & Temizleyici Sprey Fiyatları Ne Civarda?

Oto lastik parlatıcı ve temizleyici sprey ve jant temizliğine özel spreyler kullanarak lastik ve jantlarınızın ömrünü uzatabilir, yepyeni ve bakımlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Özel bir teknoloji ve formülle üretilen spreyler, jant ve lastiklerin gördüğü zararın minimuma inmesini sağlar. Lastik ve jant parlatıcı ve sprey fiyatları markalara göre değişir. Farklı bütçelere uygun alternatifler içeren ürünler özelliklerine göre de farklı gruplara ayrılmaktadır. Oldukça dikkatli kullanılması gereken bu ürünler, mümkünse bir eldiven eşliğinde uygulanmalı, ateşten ve güneşten uzak tutulmalı, cilde ve göze temasından mutlak surette kaçınılmalıdır. Siz de oto lastik parlatıcı ve temizleyici sprey fiyatları içerisinden bütçenize en uygun ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Hesaplı parlatıcı ve temizleyici spreylerle jantlarınızın ve lastiklerinizin kısa sürede tamamen tertemiz olmasını sağlayabilir, olası yıpranmalara karşı daha dayanıklı ve uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Lastik ve jantlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım ürünleri Lastik & Jant Bakım Ürünleri kategorisinde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(193)
ve üzeri (282)
ve üzeri (311)
ve üzeri (320)
ve üzeri (333)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL