Kompresör & Hava Pompası

için 1,389 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kompresör & Hava Pompası

Araç lastik hava kompresörü, lastiğiniz indiği zaman yolculuğunuza devam etmenize yardımcı oluyor. Portatif ölçüleri sayesinde fazla yer kaplamayan lastik hava pompası, farklı fonksiyonel özellikler ile de tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Araç hava kompresör motoru fiyatları ise teknik donanımına göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Kolay Kullanımlı Kompresör & Hava Pompası

Kolay Kullanımlı Kompresör & Hava Pompası

Arabanın lastiği indiğinde ya da uzun yolda patladığında araç lastik hava kompresörü, mükemmel bir çözüm sunuyor. Hava kompresörünü çalıştırmak için cihazı aracınızın çakmak girişine bağlamanız yeterli oluyor. Böylece el pompası ile saatlerce süren ve kişiyi yoran şişirme işlemlerine uzun süreler ayırmanıza gerek kalmıyor. Cihazı kullanırken araç lastiğinin sibop kapağını çıkarıp, onun yerine kompresörün hava hortumunu iterek yerleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra da üzerindeki mandallar kapatılıyor. Aracınızı çalıştırdıktan sonra da kompresör fişini çakmak yuvasına takabiliyorsunuz. Bu sayede şişirme işlemi kolaylıkla gerçekleşmiş oluyor. Oto hava kompresörü tavsiye sayfalarında da öne çıkan hava pompası ürünleri, kaymayı engelleyen ve sabit kullanım sağlayan kauçuk kaplı ayak tabanı ile konforlu ve güvenli bir kullanımı beraberinde getiriyor. Sağlam çelik gövdesi sayesinde de uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Araba hava kompresörünün hortum ve şişirme uçları ise cihazın üzerindeki bölmede saklanabiliyor. Bu sayede sürekli kullanıma hazır durumda oluyor. Kompakt tasarım ile de kolaylıkla kilitlenebiliyor ve muhafaza edilebiliyor.

Fonksiyonel Kompresör & Hava Pompası

Fonksiyonel Kompresör & Hava Pompası

Araç hava kompresörü, modellerine göre farklı hava basınç gücüne sahip olacak şekilde tasarlanıyor. 12 volt çakmaktan enerji alabilen bu kompresörler, lastik şişirme işlemini hızla gerçekleştirebiliyor. Geniş boyutlu hava basınç göstergesi, lastiğinizin hava basıncını net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor. Işıklandırılmış gösterge, araç hava kompresörünü karanlıkta dahi çalıştırabilme imkânı tanıyor. Üzerindeki barometre ise şişirirken basıncı da gösteriyor. Hassas ölçüm yapabilen dijital basınç gösterge ile doğru ve kolay bir şekilde basınç ölçebiliyorsunuz. Farklı şişirme aparatları sayesinde de aracınıza en uygun olanını seçebiliyorsunuz. Kablonun uzun olması ile aracınızı hareket ettirmeden 4 lastiğe rahatlıkla erişebilmenizin yanı sıra güçlü motoru ile de kesintisiz 1 saat çalışabilme özelliği sunuyor. Şarjlı özelliğe sahip olan araba hava kompresörü, elektriğin olmadığı alanlarda dahi lastiğinizi rahatlıkla şişirme imkânı veriyor. Bazı araç hava kompresörü çakmak lastik şişirme modellerinde, USB girişi yer alıyor. Bu sayede akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi birçok elektronik cihazı yolculuk sırasında şarj edebiliyorsunuz.

Gelişmiş Özellikleri ile Kompresör & Hava Pompası

Gelişmiş Özellikleri ile Kompresör & Hava Pompası

Kompresör, havayı sıkıştırarak basıncı artıran bir alet olarak tanımlanıyor. Basınçlı havanın gerekli olduğu ortamlarda hava desteği sağlamak amacı ile çalıştırılan kompresörler, havası inen araba lastikleri için ideal çözümler sunuyor. Ayrıca zamanda da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Kompresörler, vidalı ve pistonlu olmak üzere iki çeşide ayrılıyor. Ancak kullanılan en yaygın kompresör modeli, vidalı hava kompresörü oluyor. Tek kademeli olan vidalı kompresörler, bir çift rotordan oluşuyor. Aynı zamanda yağ enjeksiyonu içeriyor. Bu kompresörler; aşınan parçaların azlığı, bakımının ve çalıştırılmasının kolay olması nedeniyle daha fazla tercih ediliyor. Ayrıca kapasite ve basınç bakımından da çeşitli bir aralığa sahip oluyor. Pistonlu kompresörler ise pistonun alt ve üst noktaya olan hareketi sayesinde atmosfer gazının emerek sıkıştırıyor. Böylece kompresörler, lastik şişirme işlemini gerçekleştirmiş oluyor. Gelişmiş mekanik sistemleri ile ihtiyaçlarınızı gideren lastik hava pompası, ergonomik tasarımı sayesinde de arabanızda fazla yer kaplamıyor. Böylece yolculuk sırasında inen lastiğinizi rahatlıkla şişirebiliyorsunuz. Herhangi bir servis beklemenize ya da benzinlik aramanıza gerek kalmıyor. Diğer lastik ve jant bakım ürünleri için Lastik & Jant Bakım Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(141)
ve üzeri (228)
ve üzeri (270)
ve üzeri (278)
ve üzeri (293)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL