Filtreleri Temizle
Yazar
Beyza Alkoç

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yazar

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Sınıf

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kitap Türü

Başka bir kelime deneyin

Yayın Dili

Başka bir kelime deneyin

ISBN

Başka bir kelime deneyin

Yayın Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Sayfa Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Beyza Alkoç Kitap

için 197 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beyza Alkoç

15 Şubat 1996 yılında doğan Beyza Alkoç, Akdeniz Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümü’nden mezun olmuştur. Yazmaya erken yaşta başlayan Alkoç, gençlere yönelik birçok başarılı eser kaleme almıştır. Çocukluğundan itibaren hikâye ve tiyatro oyunları yazan Beyza Alkoç, ikinci üniversite kapsamında Sosyoloji okumaktadır. Yazar, ilk kitabını 18 yaşında yayımlamıştır.

Beyza Alkoç’un Edebi Kişiliği ve Sınır Romanı

Edebiyata ve yazmaya erken başlayan Beyza Alkoç gençler için birçok roman yazmıştır. Dilinin akıcılığı sayesinde okuyucularının ilgisini çeken Alkoç, yazarlık serüvenine erkenden başlamıştır. Seri olarak yazdığı kitaplarla devamlılık sağlamıştır. Beyza Alkoç kitaplarıarasından en popüler olanı “Sınır”dır. Beyza Alkoç Sınır kitabını 2018 yılının ekim ayında yayımlamıştır. Tam ismi ‘Sınır: Mavi Kuş ve Kafesinin Hikayesi’ olan eserin teması aşktır. Eserde genç yaşta bir trafik kazası atlatan Nehir’in hikayesi konu edinmiştir. Nehir ve Bora’nın arasındaki imkansızlıklar eserin heyecanlı olmasını sağlar. Alkoç ilk eseri olan Sınır’ı öncelikle sanal ortamda paylaşmıştır. Okuyucuları tarafından sevilen yazar daha sonrasında eserini kitap olarak yayımlamıştır. ‘Sınır’dan sonra yayımladığı ‘Sınırsız’ eserinde Deniz ve Cihan’ın hikayesini anlatmıştır. Kanser hastası olan Deniz’in iyileşmesi için Cihan’la evlenmesi gerekir. Deniz'in yaşadığı zorlukları gerçekçi bir şekilde anlatan yazar duygusallığı ve aşkı harmanlamıştır. Aralarındaki ilişkiyi ve yaşanan olayları akıcı bir şekilde anlatan Beyza Alkoç ‘Sınır’ ve ‘Sınırsız’ eserleriyle okuyucularından tam not almıştır.

Beyza Alkoç ve Karantina Serisi

Beyza Alkoç Karantina Serisi için 4 farklı kitap yayımlamıştır. Gençler tarafından severek okunan eserin baş kahramanı Zeynep’tir. Kendini şanssız hisseden Zeynep yeni bir okula başlar ve şansına okulda salgın hastalık olur. Okulda karantinaya alınan öğrencilerden biri olan Zeynep koridordan geçerken bir ceset görür. Cesedin yanına gittiğinde arkasında birinin olduğunu fark eder. Arkasındaki kişinin katil olduğunu düşünür. Arkasındaki kişi Onur’dur. Onur kendini Zeynep’e anlatmaya başlar. Onur, müdürün oğludur. Katilin kim olduğunu bilmeyen Onur suçun babasına atılmasından korkar. Onur, Mert ve Burak ile beraber cesedi ortadan kaldırmaya gelmiştir. Çocukluk arkadaşı olan üçlü Zeynep’in yardımını ister. Tam ismi ‘Karantina Mahşerin Dört Atlısı’ olan eser içerisinde hem gizemi hem de dostluğu barındırır. Beyza Alkoç Karantina eserinde dört arkadaşın birbirine nasıl destek olduğunu gözler önüne serer. Gizemli katili bulmaya çalışan dörtlünün yaşadıkları okuyucularda heyecan uyandırır. Her kitapta farklı olaylar yaşanır ve yeni şeyler ortaya çıkar. Sanal ortamda büyük ilgi gören Karantina Serisi gençler tarafından severek okunmaktadır.

Beyza Alkoç ve Eserleri

Beyza Alkoç 3391 km eserini 2018 yılının eylül ayında yayımlamıştır. Eserde sanal ortamdan tanışan İzmir ve Ege’nin hikayesi anlatılmaktadır. Ege Fransa’da İzmir ise İzmir’de yaşamaktadır. Aralarında 3391 km bulunan çift birbirlerine âşık olur. Aşkın her zorluğu yenebileceğini vurgulayan eser okuyuculara keyifli bir aşk hikayesi sunar. Beyza Alkoç Sıfır Kilometre eserini 3391 kilometre kitabının devamı olacak şekilde kaleme almıştır. ‘Sıfır Kilometre’ 2019 yılının temmuz ayında yayımlanmıştır. Aralarında mesafeler olan Ege ve İzmir artık birliktedir. Beraber olmanın mutluluğunu yaşarken beklenmedik olaylar gerçekleşir. İzmir Fransa’ya, Ege’nin yanına taşınmıştır fakat bir telefon tüm hayatını sarsar. Telefonda yakın zamanda ölen annesiyle konuşunca bu gizemli olay için Ege ile birlikte Türkiye’ye döner. Bu dönüş Ege için de bazı problemler yaratır. Çiftin başına gelen zorluklar eserde akıcı bir şekilde işlenmiştir. Beyza Alkoç Asansör eserini 2018 yılının nisan ayında yayımlamıştır. Asansörde kalan iki kişinin yaşadıklarını anlatan bir aşk hikayesidir. Duygusal olmasının yanında eğlenceli olan Asansör, okuyucularına keyifli anlar yaşatır. Beyza Alkoç Kar Küresi eserini 2020 yılında yayımlamıştır. Eylül ve Merih’in ilişkisini anlatan eser duygusal yönüyle öne çıkmaktadır.