Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Sıvı & Sprey Yapıştırıcı

için 2,173 sonuç bulundu.
 • 34,90 TL 25,90 TL
  % 26
  İsGüvenlikOSGBB
  %100
 • 5,92 TL 4,00 TL
  % 32
  GENÇAYKIRTASİYE
  %100
 • 24,50 TL 12,44 TL
  % 49
  KentKitapKırtasiye
  %96
 • 803,54 TL
  Ersaticaretvesanayi
  %94
 • 101,90 TL 95,90 TL
  % 6
  LANSE
  %100
 • 105,00 TL 103,00 TL
  % 2
  SONERMALZEME
  %100
 • 29,00 TL
  GençlikKırtasiye
  %100
 • 632,95 TL 607,63 TL
  % 4
  sertkırtasiye
  %98
 • 4,43 TL 3,12 TL
  % 30
  GENÇAYKIRTASİYE
  %100
 • 47,00 TL 43,00 TL
  % 9
  görkemshop
  %100
 • 42,00 TL
  hobi-marketart
  %100
 • 129,90 TL 100,90 TL
  % 22
  T-MARKET
  %96
 • 52,00 TL 46,80 TL
  % 10
  AyakkabiMalzemesi
  %100
 • 15,50 TL 9,61 TL
  % 38
  KentKitapKırtasiye
  %96
 • 20,50 TL 18,45 TL
  % 10
  SRTfootcare
  %100
 • 130,00 TL 125,20 TL
  % 4
  Artus-Tedarik
  %99

Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı

Sıvı ve sprey yapıştırıcı formunda olan hızlı yapıştırıcılar, adından da anlaşılacağı gibi uygulandığı yüzeyi saniyeler içinde yapıştırma etkisi olan ürünlerdir. Sıvı yapıştırıcı olarak bilinen bu yapıştırıcı çeşitleri, her türlü yüzeye uygulanabiliyor olması nedeniyle en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Granit, mermer ve metal gibi yapıştırmak için özel ürünlere ihtiyaç duyan yüzeylerde bile tam performans gösteren bu yapıştırıcı çeşitleri, hayatın her alanında kullanılabilir. Bunun yanı sıra sprey yapıştırıcı çeşitleri de isterseniz sıvı yapıştırıcıların ardından isterseniz de tek başına uygulayabileceğiniz ürünlerdir. Kırılan ya da ayrılmış olan nesnelere uygulayıp sabitlediğiniz anda saniyeler içinde istediğiniz yapıştırma sonucunu alabilirsiniz. Hem sıvı yapıştırıcı çeşitleri hem de sprey yapıştırıcı çeşitleri günlük hayatta kullanabileceğiniz pratik ürünlerdir. Kişisel kullanımlar için uygun olan bu ürünler aynı zamanda endüstriyel alanlarda, sanat ve hobi alanlarında, cam ve seramik sektörü gibi çok daha farklı alanlarda da kullanılmak için uygundur. Son derece güçlü bir etkisi olan sıvı yapıştırıcı çeşitleri, farklı yüzeylere etki edebilecek formlara sahiptir. Sizlerde sıvı ve sprey yapıştırıcılar ile farklı yüzeyleri birleştirmek istiyorsanız sayfamızda bulunan ürünleri incelemeniz yeterli olacaktır. Özellikleri ve boyutları açısından değişiklik gösteren bu ürünlere saniyeler içinde ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Sıvı ve sprey yapıştırıcıların her birini farklı yüzeylerde kullanabilirsiniz. Sıvı yapıştırıcılar, sert yüzeylerin yapıştırılması için tercih edilirken sprey yapıştırıcılar daha yumuşak alanların yapıştırılması için uygundur. Bir sıvı yapıştırıcı ile granit, mermer hatta beton gibi sert yüzeyleri rahatlıkla yapıştırırken sprey yapıştırıcı ile yapıştırmanız pek mümkün değildir. Sprey yapıştırıcılar daha çok kağıtların yapıştırılması, keçe ve kumaşların yapıştırılması, mantar ve hafif tahtaların yapıştırılması gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

 Sıvı Yapıştırıcı Nedir?

Sıvı Yapıştırıcı Nedir?

Sıvı yapıştırıcı, adından anlayacağınız üzere akışkan forma sahip olan yapıştırıcı çeşitlerine verilmiş olan genel addır. Sıvı yapıştırıcı çeşitleri, günlük hayatta en çok kullanılan hızlı yapıştırıcı ürünlerinin başında geliyor. Kullanım alanlarının fazlalığı ve uygulandığı yüzeyde yüksek performans göstermesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen bu ürünler, farklı yüzeylerde kullanılabiliyor. Sıvı yapıştırıcıların en çok uygulandığı alanların başında cam yüzeyler geliyor. Genellikle ev kullanıcıları tarafından kırılan vazo, bardak ya da tabak gibi ürünlerin birleştirilmesi için kullanılan sıvı yapıştırıcılar güçlü etkileri ile saniyeler içinde yapıştırmaya olanak sağlıyor. Sıvı yapıştırıcı çeşitlerinin bir diğer kullanım alanı ise plastik ve kauçuk gibi ürünlerin yapıştırılmasıdır. Sıvı kauçuk yapıştırıcı ya da sıvı plastik yapıştırıcı çeşitleri sayesinde bu yüzeyleri yapıştırmak artık çok kolay. Özellikle ısı direnci yüksek olan kauçuk yapıştırıcılar, saniyeler içinde kuruyarak uygulandığı yüzeye etki eder. Bunun yanı sıra iz bırakmayan bir yapıya sahiptir. Sıvı yapıştırıcı çeşitleri arasında en çok kullanılan bir diğer ürün ise sıvı kumaş yapıştırıcısı çeşitleridir. Bilindiği gibi kumaşlar sıradan yapıştırıcılar ile işlem gördüğü zaman tahriş olabilir ya da özelliklerini kaybedebilir. Bunun yanı sıra kumaşın üzerinde yapıştırıcı izleri kalabilir. Fakat sıvı kumaş yapıştırıcılar, her türlü kumaşın yapıştırılması için kullanılabilecek özel ürünlerdir. Kumaşın yapısına ve rengine zarar vermeden farklı bir yüzeye yapıştırılmasını sağlar. Sıvı yapıştırıcılar arasında özellikle el işleri ve hobi alanlarında kullanılan ürünlerin başında sıvı silikon yapıştırıcı olarak bilinen yapıştırıcılar geliyor. Silikon, farklı yüzeylerde etkili olan güçlü bir yapıştırıcıdır. Özellikle tabanca ile uygulanan sıcak silikon güçlü bir etkiye sahiptir. Fakat her yüzeye uygulanmaz. Bu durumlarda sıvı silikon yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. Hobi olarak el işleri ile ilgilenenler için hızlı bir çözüm olan bu çeşitler, farklı yüzeylerde kullanıma uygundur. Sıvı yapıştırıcıların bir diğer kullanım alanı ise puzzle modelleridir. Tamamlanmış olan puzzle parçalarının bir bütün halinde kalabilmesi için özel yapıştırıcılar kullanılır. Sıvı puzzle yapıştırıcı olarak bulabileceğiniz bu ürünler sayesinde tamamladığınız puzzle parçalarını kolayca bir araya getirebilirsiniz. Birbirinden farklı yüzeylere etki eden sıvı yapıştırıcılar günlük hayatın vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Sizler de kırılan ya da ayrılan parçaları bir araya getirmek için sayfamızda bulunan onlarca sıvı yapıştırıcı arasında kendinize uygun olanı satın alabilirsiniz.

 Sprey Yapıştırıcının Farklı Kullanım Alanları

=" Sprey Yapıştırıcının Farklı Kullanım Alanları

Sıvı yapıştırıcılardan farklı olarak sprey formunda olan sprey yapıştırıcı modelleri, son yılların en çok kullanılan hızlı yapıştırıcı ürünleridir. Hızlı sprey yapıştırıcı olarak da bulabileceğiniz bu ürünler, farklı yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılır. Sprey yapıştırıcılar tek başına kullanılabileceği gibi sıvı yapıştırıcılar ile çift componentli olarak da kullanılabilir. Sıvı yapıştırıcının uygulanmasının ardından sprey yapıştırıcı sıkılarak alanın sabitlenmesi sağlanır. Bu şekilde yapıştırılan yüzey oldukça sağlam olarak birleştirilir. Sprey yapıştırıcılar farklı yüzeylerde uygulanacak olan farklı çeşitlere sahiptir. Sprey deri yapıştırıcı çeşitleri, deri malzemelerin yapıştırılması için kullanılır. Bilindiği gibi deri oldukça hassas bir üründür. Yapıştırıcılar derilere zarar vererek dokusunda farklılıklar oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle deri ürünlerin yapıştırılması için özel olarak üretilen sprey yapıştırıcılar kullanılmalıdır. Eğer sizlerde deri ürünlerinizi yapıştırmak istiyorsanız sprey deri yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. Sprey yapıştırıcıların bir diğer kullanım alanı ise ahşap yüzeylerdir. Ahşapların yapıştırılması için farklı ürünler kullanılır. Fakat özellikle ahşap yapıştırıcılar, uygulandığı yüzeyde fazlalık bırakabilir. Bu nedenle sprey ahşap yapıştırıcı ürünleri kullanılabilir. İki ahşabın bir araya getirildiği alana spreyin sıkılması ile yapıştırma işlemi tamamlanmış olur. Sprey yapıştırıcılar uygulanması oldukça kolay olan ürünlerdir. Döşemeler üzerinde de bir hayli etkilidir. Sprey döşeme yapıştırıcı çeşitleri sayesinde döşemelerinizi anında yapıştırabilirsiniz. Sprey yapıştırıcılar keçe, PVC ya da halı kaplamaların yanı sıra sentetik deri ürünlerin yapıştırılmasında da bu ürünler kullanılabilir. Sprey yapıştırıcıların farklı özellikleri vardır. İlk olarak bu yapıştırıcılar yüksek ısı direncine sahiptir. -20 derece ile +80 dereceye kadar dayanıklılık sağlayan sprey yapıştırıcılar sayesinde farklı alanlarda yapıştırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sprey yapıştırıcılar sıvı yapıştırıcılardan farklı bir uygulama şekline sahiptir. Sıvı yapıştırıcılar damlatma yöntemi ile uygulanırken sprey yapıştırıcılar sıkılarak uygulanır. Sizlerde özellikle döşeme, ahşap ve deri gibi ürünlerinizi yapıştırmak istiyorsanız sprey yapıştırıcısı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Sprey yapıştırıcılar, sıvı yapıştırıcılara göre daha az etkili yapıştırıcı çeşitleridir. Daha çok hafif malzemelerin yapıştırılması için kullanılır. Esnek bir yapıştırıcı olma özelliğine sahip olan sprey yapıştırıcısı, uygulandığı alanda sert bir yüzey oluşturmaz. Bu nedenle daha çok yumuşak yüzeylerin yapıştırılması için tercih edilir. Sprey yapıştırıcı uygulayacağınız alanlar daha sonradan ayrılacak parçalar olabilir. Çünkü sprey yapıştırıcıların sonradan ayrılması oldukça kolaydır. Sprey yapıştırıcıları uygulamadan önce mutlak kutuyu çalkalamalısınız.

 Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Günlük hayatta kırılan ya da herhangi bir nedenle ayrılan eşya parçalarını birleştirmek için çeşitli yapıştırıcılar kullanılır. Son yıllarda en çok kullanılan yapıştırıcı çeşitlerinin başında ise sıvı yapıştırıcı ve sprey yapıştırıcılar geliyor. Sıvı ve sprey yapıştırıcılar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok etkili bir yapıştırma kuvvetine sahip oldukları için hemen hemen bütün nesnelerin yapıştırılmasında etkili bir rol oynarlar. Hızlı yapıştırıcı olarak da bilinen sıvı yapıştırıcıları aklınıza gelebilecek bütün alanlarda kullanabilirsiniz. Cam, kumaş, ahşap ve metal gibi malzemelerin yapıştırılabilmesi için kullanılan sıvı yapıştırıcılarının içerikleri farklı olsa da gösterdikleri etki aynıdır. Sıvı Japon yapıştırıcısı ürünlerinin her biri çok kısa zamanda yapışmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Aynı şekilde sprey yapıştırıcılarda saniyeler içinde kuruyarak yapıştırıcı etkisini gösterir. Sıvı ve sprey yapıştırıcılar birlikte kullanılabileceği gibi ayrı ayrı da kullanılabilir. İç mekanlarda ve dış mekanlarda, bahçe işlerinde, tamirat gerektiren işlerde, el işi ve hobi olarak ilgilenilen alanlarda, sanat çalışmalarında, mobilya sektöründe gönül rahatlığı ile bu yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. Sıvı yapıştırıcıların yanı sıra sprey yapıştırıcılar da sıklıkla kullanılan ürünlerin başında yer alıyor. Güçlü sprey yapıştırıcı olarak kullanılan spreyler, özellikle kırık eşyaların tamirinde kullanılır. Kırılan parçalara önce sıvı yapıştırıcıyı sıkıp parçaları bir araya getirin. Ardından sabitlemek için sprey yapıştırıcıyı sıkarak donmasını bekleyin. Bu şekilde yapıştırılan parçalar çok daha sağlam olacak ve kullanmaya devam edebileceksiniz. Sıvı ve sprey yapıştırıcıların kullanım alanı yalnızca bununla sınırlı değildir. Öyle ki bu ürünler seramiklerin yapıştırılması, kırılan mermerlerin yapıştırılması, doğal taşların birleştirilmesi, granit gibi sert yapıların birleştirilmesi, alüminyum ve metal ürünlerin birleştirilmesi aşamasında da kullanılır. Bunların yanı sıra ahşap ve MDF ürünlerin yapıştırılması için de etkili ürünlerdir. Ahşap yapıştırıcılar kadar iyi iş gören sıvı ve sprey yapıştırıcılar ile sizler de hem evinizde hem de hayatınızın diğer alanlarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sıvı ve sprey yapıştırıcıları aklınıza gelebilecek her türlü alanda kullanabilirsiniz. Uygulandığı yüzeye göre etkileri değişen bu yapıştırıcılar hem sert hem de yumuşak alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kullanım alanları bir hayli geniş olan sıvı ve sprey yapıştırıcılar evlerde, ofislerde, endüstri alanında, hobi çalışmalarında, bahçe işlerinde, mobilya sektöründe, döşeme sektöründe ve daha onlarca farklı sektörde kullanılabilir. Sizlerde evinizde kırılan ya da zarar gören parçaları birleştirebileceğiniz gibi hobi amacı ile yaptığınız el işlerinde de sıvı ve sprey yapıştırıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz.

 Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Özellikleri

Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Özellikleri

Sıvı ve sprey yapıştırıcılar, diğer yapıştırıcı çeşitlerine göre daha farklı özelliklere sahiptir. Sprey yapıştırıcı özellikleri denildiği zaman akla gelen ilk madde elbette bu yapıştırıcı çeşitlerinin çok hızlı sonuçlar veriyor olmasıdır. Hem sıvı hem de sprey yapıştırıcılar, kullanıldıktan sonra saniyeler içinde kuruyarak uygulanan alana etki eder. Diğer yapıştırıcı çeşitlerinde olduğu gibi dakikalarca beklemenize gerek yoktur. Hızlı sprey yapıştırıcı çeşitlerinin sıklıkla tercih edilmesinin en önemli sebebi de çok çabuk etki ediyor olmasıdır. Sizler de zamandan tasarruf ederek hemen sonuç almak istiyorsanız hızlı sıvı ve sprey yapıştırıcıları kullanabilirsiniz. Güçlü sıvı yapıştırıcı çeşitlerinin en önemli özelliklerinden bir diğer ise adından da anlaşılacağı gibi çok güçlü bir yapıştırıcı etkiye sahip olmasıdır. Sıvı yapıştırıcılar, yalnızca birkaç damla kullanıldığı zaman bile uygulandığı alanda yapıştırıcı etkisini gösterir. Hızlı ve kuvvetli bir şekilde yüzeye etki ederek anında yapışmasını sağlar. Sıvı ve sprey yapıştırıcıların bir diğer özelliği ise çok çeşitli alanlarda kullanılabiliyor olmasıdır. Öyle ki bu sıvı yapıştırıcı çeşitleri kumaştan kauçuğa, metalden alüminyuma, ahşaptan cama, kumaştan betona kadar onlarca farklı yüzeyin yapıştırılmasında etkili bir rol oynar. Bu da hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlayan bir özelliktir. Sıvı ve sprey yapıştırıcılar uygulandığı alanda, kuruduktan sonra kaba bir görüntü bırakmaz. Yapıştırılan parçaların kenarında yapıştırıcı izleri görülmez. Bu da görüntü itibari ile çirkin bir izlenim vermediğinden dolayı sıvı ve sprey yapıştırıcıların sıklıkla kullanılmasının bir başka nedeni olur. Sıvı yapıştırıcılar renksiz olabilecekleri gibi renkli modellere de sahiptir. Özellikle renkli alanlara uygulanabilen ya da yapıştırılan nesnelerde farklı bir görünüm oluşturmak için kullanılan renkli sıvı yapıştırıcı çeşitleri, diğer yapıştırıcılar kadar etkilidir. Farklı yüzeylere uygulayabileceğiniz bu renkli yapıştırıcılar ile cam, seramik ve buna benzer yüzeyleri yapıştırabilirsiniz. Renkli olduğu kadar simli modeller de dikkat çeken sıvı yapıştırıcıların başında geliyor. Simli sıvı yapıştırıcı modelleri de tıpkı renkli yapıştırıcılar da olduğu kadar bir alanın süslenmesi amacı ile de kullanılabilir. Sıvı ve sprey yapıştırıcıların son özelliği ise farklı boyutlara sahip olarak satılabiliyor olmasıdır. Ev tipi kullanıcılar genellikle sıvı yapıştırıcı 90 gr olan ürünleri tercih ederler. Eğer sıvı yapıştırıcılara günlük hayatta çok daha fazla ihtiyaç duyan bir işte çalışıyorsanız ya da bireysel olarak kullanıyorsanız büyük boy sıvı yapıştırıcı ürünleri tercih edebilirsiniz.

 Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Sıvı ve Sprey Yapıştırıcı Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilecek olan yapıştırıcılar farklı formlara sahip olarak karşınıza çıkıyor. En çok kullanılan yapıştırıcı çeşitleri arasında yer alan sıvı yapıştırıcı ve sprey yapıştırıcılar ise hem hızlı olmaları hem de güçlü bir etkiye sahip olmaları nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Sıvı yapıştırıcı ve sprey yapıştırıcılar farklı özelliklere sahip olmaları nedeniyle farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Sıvı yapıştırıcı fiyatları farklı faktörler baz alınarak belirlenir. Örneğin sıvı yapıştırıcının hangi yüzeylerde kullanılabileceği, ısı direncinin olup olmaması, hızlı kuruma özelliğine sahip olup olmaması önemli faktörlerden birkaçıdır. Bunun yanı sıra yapıştırıcıların su bazlı olup olmaması da fiyata etki eden özelliklerin başında gelir. Sıvı yapıştırıcı su bazlı özelliği sayesinde su alan yüzeylerde bile yüksek performans sergiler. Sprey yapıştırıcıları da barındırdığı özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Sprey yapıştırıcı fiyatı belirlenirken dikkat edilen en önemli nokta yapıştırıcının tek componentli mi yoksa çift componentli mi olduğudur. Çift componentli ürünler beraberinde sıvı yapıştırıcı ile kullanılır. Uygulayacağınız alanları göz önünde bulundurarak ister yalnızca sprey yapıştırıcı isterseniz de sıvı + sprey yapıştırıcı setlerini satın alabilirsiniz. Sıvı ve sprey yapıştırıcı çeşitleri arasında seçim yapacağınız zaman uygulama yapılacak alan çok önemlidir. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumları da yapıştırıcı seçerken önemlidir. Sprey yapıştırıcı yorumları sizlere incelediğiniz ürün hakkında önemli bilgiler verir. Ürünlerin yorumlarını inceleyerek diğer kullanıcıların deneyimlerini görüntüleyebilirsiniz. Sayfamızda onlarca farklı sıvı ve sprey yapıştırıcı çeşitleri bulabilirsiniz. Ahşap, kumaş, döşeme, kauçuk, plastik gibi farklı alanlara uygulama yapabileceğiniz onlarca ürünü bu sayfada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (37)
Südor (197)
UHU (134)
Pelikan (113)
Brons (87)
Pritt (82)
Pattex (62)
Tanex (59)
Şahin (49)
Fatih (34)
404 (33)
Bigpoint (21)
Cadence (21)
Masis (21)
Artdeco (19)
Artebella (19)
Bic (19)
Mikro (14)
Evobond (13)
Scotch (13)
Amos (9)
Force (9)
Lets (9)
Picador (9)
BU-BU (7)
Bruno (7)
Rich (7)
Adel (6)
Gıpta (6)
PENSAN (6)
Play-Doh (6)
Dunlop (5)
Giotto (5)
Keyroad (5)
Noki (5)
Picafix (5)
3K (4)
Rubenis (4)
Vodaseal (4)
Aktif (3)
Alpino (3)
FENIKS (3)
Monalisa (3)
Perfect (3)
Red Apple (3)
Tabac (3)
Faber (2)
HALİO (2)
Halsa (2)
Monopol (2)
Staedtler (2)
Tesa (2)
İtalyano (2)
A.D.B (1)
AIRFIX (1)
Abra (1)
Adeland (1)
Ahşap (1)
Anatolia (1)
Ark (1)
Ballet (1)
CYKLOS (1)
Ceo (1)
Daf (1)
Dalvey (1)
Diamine (1)
Euro Pen (1)
GIPTA (1)
Gold (1)
Kafix (1)
Klebth (1)
Kraf (1)
Marabu (1)
Mas (1)
Monami (1)
Novacolor (1)
Numeron (1)
Ponart (1)
Rotring (1)
Samur (1)
Taneks (1)
Temat (1)
Tombow (1)
(775)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(265)
ve üzeri (328)
ve üzeri (350)
ve üzeri (351)
ve üzeri (362)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL