TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Japon Yapıştırıcı

için 901 sonuç bulundu.

Japon Yapıştırıcı

Türkiye’de bilinen adıyla Japon yapıştırıcısı, orjinal adı siyanoaktilat olan bir yapıştırıcı türüdür. Süper yapıştırıcılar grubundan olan Japon yapıştırıcısı bir solventsiz yapıştırıcıdır. Japon yapıştırıcılarının çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de gerçekten hızlı kuruyan yapıştırıcılardan olmalarıdır. Japon yapıştırıcısı birleştirilmek istenen yüzeye sürüldükten en az 2 saniye sonra kurumaya başlar ve hızlıca istenen sonucu verir. Japon yapıştırıcısı her türden yüzeye uygundur; yüzey pürüzlü ya da delikli olsa bile Japon yapıştırıcısı kolaylıkla o pürüzleri ve delikleri doldurduğu için kesin yapışma sağlar. Çok yapışkan bir yapısı olduğu için kullanırken dikkat edilmesi gerekir çünkü parmaklarınıza ya da derinize yapıştığında çıkarması oldukça zordur.

Japon Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Japon Yapıştırıcı Kullanım Alanları

Japon yapıştırıcısı, sıvı yapıştırıcılar kategorisindedir ve çok akışkan bir yapısı vardır. Japon yapıştırıcısı kullanım alanları oldukça çeşitlidir: ahşap, metal, seramik, plastik, deri, mukavva, karton, porselen gibi materyaller Japon yapıştırıcısı ile kuvvetli bir biçimde yapıştırılabilmektedir. Yani japon yapıştırıcıları çok amaçlı yapıştırıcılardır. Dilediğiniz her yüzeyde, hemen her maddede kullanabilir, ilk günkü gibi sağlam eşyalara sahip olabilirsiniz. Eğer evinizde kırılan ya da çatlayan eşyalar varsa, onları ilk günkü kadar sağlam eşyalar haline getirecek olan şey Japon yapıştırıcısıdır.

Japon Yapıştırıcı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Japon Yapıştırıcı Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Japon yapıştırıcısı esnek bir yapıda değillerdir; sürdüğünüz yerde kısa sürede katılaşırlar. Hızlı bir yapıştırıcıdır ve hızlıca kurur; bu nedenle oldukça pratik bir biçimde kısa sürede kırılan eşyalarınızı tamir edebilirsiniz. Piyasada Japon yapıştırıcısı adının yanı sıra süper yapıştırıcı ya da turbo yapıştırıcı adlarını da duyabilirsiniz. Bu isimlerde satılan ürünler de Japon yapıştırıcılarıdır. Sıvı Japon yapıştırıcılarının sürülmemesi gereken yüzeylerin başında pamuklu kumaşlar gelir. Bu kumaşlara sürülen Japon yapıştırıcıları kimyasal bir reaksiyona sebep olarak ısı üretecek ve gaz ve ısı salınımına yol açabilecektir. Bu ısı derinizi farklı seviyelerde yakabilir ya da ortaya çıkan duman ve gazı solumak solunum yolları rahatsızlıklarına sebep olabilir. Bu nedenle Japon yapıştırıcısı sadece tavsiye edilen ürünlerde kullanılmalıdır.

Japon Yapıştırıcı Markaları

Japon Yapıştırıcı Markaları

Eğer Japon yapıştırıcısı kadar güçlü bir yapıştırıcı yanı sıra başka yapıştırıcı çeşitlerine de ihtiyacınız varsa, Sıvı ve Sprey Yapıştırıcılar kategorimizi gezerek dilediğiniz ürünü güvenle ve kolayca sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Cartell, Pattex, Evobond, Quickstar, Peligom, Akfix ve 404 gibi markaların ürettiği Japon yapıştırıcısı ürünlerine n11.com mağazalarından ulaşabilir, beklemeden satın alabilirsiniz. En iyi Japon yapıştırıcısı fiyat yelpazesini sizlere sunan n11.com ile yapacağınız alışverişler hızlı, güvenli ve kolaydır. Japon yapıştırıcı satın almak için n11.com mağazalarını mutlaka ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (1)
3K (3)
3M (12)
404 (33)
A-4 Tech (1)
A.D.B (1)
Abig (1)
AIRFIX (2)
Ballet (1)
BEYJET (1)
Bic (3)
Big (1)
Bigpoint (9)
Bold (1)
Brons (1)
Bruno (3)
Cars (1)
D'S Damat (1)
Delta (1)
(371)
Eagle (1)
Elba (1)
Epsilon (1)
Evobond (97)
Fatih (3)
Force (7)
Furkan (3)
Gıpta (3)
GIPTA (1)
Globox (1)
HALİO (1)
Kraf (10)
Noki (1)
Oem (1)
Palex (5)
Pattex (215)
Pelikan (7)
PRINCO (1)
Pritt (8)
Quirky (2)
Rich (1)
Rubenis (2)
Scotch (8)
Serti (1)
Sirdaş (1)
Südor (2)
Think Out (1)
Tmn (8)
UHU (36)
Vodaseal (8)
Yplus (1)
Şekil (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(172)
ve üzeri (223)
ve üzeri (245)
ve üzeri (246)
ve üzeri (253)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL