TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Faks Kağıdı Ruloları

için 115 sonuç bulundu.

Faks Kağıdı Ruloları

Faks kağıdı, ofislerin hâlâ geçerli ve vazgeçilmez ürünlerinden olan faks makinaları için özel olarak üretilen kağıtlara verilen addır. Faks kağıdı, faks makinesinden gönderilmiş olan herhangi bir belgenin üzerine yazıldığı çeşitli gramajlarda bulunabilen bir kağıt çeşidi olarak da tanımlanabilir. Faks kağıtları lazer faks makinesi olan ofislerde bir ihtiyaç değildir; ancak lazer faks makinesi olmayan, termal fax makineleri kullanılan ofislerde fax kağıdı kesinlikle gerekli bir ofis ürünüdür. Eğer yeni bir ofis açtıysanız ya da eski faks makineniz bozulduysa ve fax kağıtları ile birlikte bir de fax makinesi satın almak istiyorsanız hem lazer hem de termal faks makinesi marka ve modelleri için n11.com’un Telsiz ve Masaüstü Telefon adlı kategorisine öncelikli olarak göz atmanızı tavsiye ederiz.

Faks Kağıdı Kullanım Alanları

Faks Kağıdı Kullanım Alanları

Özellik acil iletişim ve belge gönderip alma ihtiyacı duyan şirket ve ofislerde faks kağıtları her zaman hazırda bulundurulmalıdır. Hazırda bulundurduğunuz ve yeterince stokladığınız fax kağıdı sizi ve şirketinizi zor durumda kalmaktan kurtaracak, müşterilerinizle, ortaklarınızla ya da iş yaptığınız diğer parti ve taraflarla iletişiminizi sağlıklı bir biçimde sürdürmenize olanak tanıyacaktır.

Faks Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Faks Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Faks kağıtlarının termal faks makinelerinde kullanıldığını az önce belirtmiştik. Faks kağıtlarını uygun biçimde kullanabilmek için öncelikle uyumlu bir fax makinesi alıp doğru ayarları yapmanız gerekmekte. Ardından faks makinesine kağıt yerleştirme aşamasını da tamamladıktan sonra faks yoluyla gönderilen belgeleri alabilecek hale geleceksiniz. Lazer fax makinelerinde A4 fotokopi kağıtları kullanılabilirken başka fax cihazları karbon fax filmi gerektirir. N11.com mağazalarında hem A4 fotokopi kağıtlarını hem de karbon fax filmlerini bulabilirsiniz. Öte yandan, yaygın olarak kullanılan termal fax makineleri olduğundan, termal faks kağıdı kullanılması gerekir. Termal faks kağıtları rulolar halinde satılır. Termal rulo fax makinenizin sorunsuz bir biçimde, okunaklı ve hızlıca belgeyi size iletebilmesi açısından mutlaka edinmeniz gereken bir kağıt türüdür.

Faks Kağıdı Özellikleri

Faks Kağıdı Özellikleri

Termal faks kağıdı özellikleri bakımından en iyi okunaklılık deneyimi için tasarlanıp üretilir. 20m, 30m, 50m ve 100m gibi uzunluk seçenekleri bulunan termal faks kağıtlarından hangisini seçeceğinizi işlerinizin ve iş yerinizin yoğunluğuna göre seçmelisiniz. Böylelikle, sıklıkla faks kağıdı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Faks filmleri ve faks kağıtları tekli, 2’li ve 3’lü paketler halinde satılır. Xerox, Tekofax, Tampaş, Esselte, Umur, Umix, Temat gibi markaların ürettiği faks kağıtları ve faks kağıdı fiyatları için mutlaka n11.com mağazalarını gezerek, hızlı, kolay ve güvenli bir biçimde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
A-4 Tech (1)
Brother (1)
Deka (1)
(47)
Elba (3)
Esselte (3)
Etona (1)
Jansport (1)
Jet Fax (6)
Manu (1)
Meteksan (1)
ofmark (1)
Oki (1)
Panasonic (4)
Philips (1)
Salvo (3)
Südor (21)
Tampaş (2)
Tekno-Tel (1)
Temat (3)
Umix (1)
Umur (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Adet

(62)
(30)
(8)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL