Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kompakt Fotoğraf Makinesi

için 137 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Kompakt Fotoğraf Makinesi

Günümüz toplumunun en sevdiği uğraşlardan olan fotoğraf çekmek artık eskisinden çok daha basit bir hal aldı. Eskiden ek uğraşlar gerektiren bu eylem artık cep telefonlarıyla çok kolay bir aktiviteye dönüştü. Hatta eskiden fotoğraf çekenler için aktivite sayılan bu eylem şu an oldukça normalleşti. İnsanlar artık çok kolay bir şekilde fotoğraf çekip anlarını kaydedebilmektedirler. Bu işi daha da profesyonel yapmak isteyen ya da fotoğrafçılık alanını seven insanların tercihi ise cep telefonlarından ziyade fotoğraf makinelerinden yana olmaktadır. Fotoğraf makineleri uzun süredir hayatımızda yer alan ve çoğu kişinin hayatının bir evresinde sahip olmak istediği teknolojik bir cihazdır. Bu teknolojik cihaz uzun süredir hayatımızdadır. Ebeveynlerimizin veya kendimizin küçüklük fotoğraflarından birçoğu bu makinelerle çekilmiştir. Büyük ihtimalle pek çok kişi kendi küçüklük fotoğraflarını çeken makinenin nerede olduğunu bilmemektedir. Çünkü hayatın vazgeçilmezi haline gelen fotoğraf makineleri her geçen gün yenilenmektedir. Bunun sebebi üreticilerin çağa ayak uydurmaya çalışmalarıdır. Kalite anlamında da ürettikleri cihazları daha da iyi yapmaya çalışan üreticiler her geçen yıl yeni modeller piyasaya sürmektedir. Gerek eski gerek yeni fotoğraf makinelerinin yapıları sayesinde kendi içinde ilham ve gelişime açık olarak dönemsel çeşitlilik içerisinde bir sirkülasyon sağlamaktadırlar. Bu duruma bağlı olarak makinelerde çeşitlilik kaçınılmaz olmaktadır. Bu müşteri bakımından iyidir. Çünkü çeşitlilik bakımından bu cihazların fazlalığı zenginliktir. İşte bu cihazın çeşitlerinden biri olan kompakt fotoğraf makinesi fotoğrafçılığın en kolay yollarından da biridir. Kompakt fotoğraf makineleri de bu alanda eskimeyen ve eskimeyecek türden makinelerdir. Bu cihaz yıllardır hayatımızda olmakla beraber kullanan insanların hala oldukça sevdikleri bir cihazdır. Ayrıca kompakt fotoğraf makinesi kullanımı oldukça basittir.

Kompakt Fotoğraf Makinesi

Kompakt Fotoğraf Makinesi

Günümüz toplumu her zaman geçmişini incelemeyi sevmiştir. Geçmişin en önemli kaynaklarından biri olan fotoğraflar da bu alışkanlığımızın bir parçasıdır. Özellikle son dönemlerde fotoğraf çekmek oldukça yaygınlaştı. Eskiden de insanların sevdiği bu eylem makinelerin artmaya başlamasıyla beraber iyice artış gösterdi. Cep telefonlarıyla fotoğraf çekimi yapanlardan ziyade bu işi ciddiye alarak yapan insanların sayısı gittikçe artmaya başladı. Hobi veya bunu iş olarak yapan birçok insanın varlığı insanları makine almaya yönlendirdi. Kompakt fotoğraf makinelerinin popülerliği de o noktada artık göstermeye başladı. Fotoğrafçılıkta birçok başka kamera çeşitleri mevcuttur. Ama önemli olan sizin bir fotoğraf makinesinden ne beklediğinizdir. Eğer küçük bir fotoğraf makinesi arayışındaysanız özellikle de bu fotoğraf makinesinin size çok bir zahmete girdirmeden fotoğraf çekmesini istiyorsanız size kompakt fotoğraf makinesi tavsiye edebiliriz. Bu makine fotoğrafçılık konusunda eğitim almasanız bile çok iyi fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır. Fotoğraf çekimi oldukça basit olan bu makineyi herkes çok rahat bir şekilde kullanabilecektir. Bu makineyi kullanarak kolayca fotoğraf çekebilir, çektiğiniz fotoğrafları dijital ortama kolayca aktarabilirsiniz. Makine için oldukça basit olan bu eylem devamında da aynı basit süreci işlemektedir. Çektiğiniz fotoğrafları dijital ortama aktardıktan sonra kolayca basabilirsiniz. İşte fotoğrafçılık işleminiz bu kadar basit bir işlem haline dönüşecektir. Hem hiç uğraşmayacaksınız hem de anılarınız cebinizde olacaktır. Siz de bu tarz bir makine arayışındaysanız ürün sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz makineyi kolayca satın alabilirsiniz.

 Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Kompakt Fotoğraf Makinesi Özellikleri

Kullanımı oldukça basit olan kompakt fotoğraf makinesi özellikleri bakımından da oldukça zengindir. Modelden modele değişiklik gösteren makinenin ana özelliği doğru ışığı kendisinin ayarlamasıdır. Çeken kişinin tek yapması gereken açıyı ayarlayıp tuşa basmaktır. Işığın otomatik ayarlanma konusu en önemli özelliği olup diğer fotoğraf çekme ayarlarını da otomatik olarak gerçekleştirmektir. Renk tonu gibi ayarları otomatik olarak ayarlamaktadır. Yani fotoğrafçılık eğitimi almasanız bile açıyı iyi ayarladığınız takdirde mükemmel fotoğrafı yakalamak tamamen sizin elinizde olacaktır. Bu makine sayesinde fotoğraf çekme işleminiz daha keyifli bir hal alacak ve daha keyifli yaptığınız bu işten çok daha iyi bir sonuç elde etmiş olacaksınız. Özel günlerinizde ya da mutlu olduğunuz herhangi bir günde anı ölümsüzleştirmek için kullanacağınız bu makineler size birçok noktada yarar sağlayacaktır. Fotoğrafları çok kolay bir şekilde dijital ortama aldığınız gibi istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. İsterseniz çıkarın ve saklayın. İsterseniz sosyal medyada paylaşın. Çok kısa süre içerisinde elinizin altında olan fotoğraflarla siz ne isterseniz onu yapın. Üstelik makinelerin boyları ufak olduğundan taşınması da oldukça pratiktir. Elinizde ya da çantanızın bir köşesinde durabilmektedir. Ufak boyuyla anılarınızı içerisinde güvenli bir şekilde taşımaktadır. Kendi hafıza kartınızı takabilir ve fotoğrafların oraya kaydolmasını da sağlayabilirsiniz. Hızıyla oldukça pratik olan bu fotoğraf makinesi oldukça tercih edilen bir cihazdır. Bu makineyi kullanırken tek yapmanız gereken çekim tuşuna basmak olduğundan kolaylığıyla insanlara kendini sevdirmiştir. Bu cihazlar içerisinde en kaliteli kompakt fotoğraf makinesi arayışınız varsa odaklanmanız gereken konu, istediğiniz özellikleri belirlemek olacaktır. Kararlaştırdığınız özelliklere en yakın fotoğraf makinesi bulmak ise çok daha kolay olacaktır. Siz de kompakt fotoğraf makinelerine ilgiliyseniz sayfamızı inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü oldukça kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 Kompakt Fotoğraf Makinesi Modelleri

Kompakt Fotoğraf Makinesi Modelleri

Pek çok elektronik cihazda olduğu gibi bu cihazda da birden fazla ürün modeli mevcuttur. Her model farklı olup müşterinin asıl istediğine yakın cihazlar çıkarılmaktadır. Teknolojinin farklı alanlarında her yıl eğişim ve gelişim olmakta bir önceki yılın üst model dediğimiz ürünleri gözden düşmektedir. Kompakt fotoğraf makinelerinde de durum buna yakındır. Her yeni dönem yeni çeşitler çıktığından birçok farklı model seçenekleri müşterinin karşısına çıkmaktadır. Müşteri kendisine ve bütçesine en uygun olan cihazı seçenek kadar müşterilere farklı çeşitleri göstermemiz gerekmektedir. Kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlardan biri olan vizörlü kompakt fotoğraf makinesi sayesinde etkileyici bir çekim deneyimi yaşanabilmektedir. Ama fotoğraf makinelerinde insanlar genelde son modelden ziyade kendi işlerine yarabilecek olana yönelirler. Özellikle fotoğraf çekmeye yeni başlayan kişilere dijital kompakt fotoğraf makinesi tavsiye edilmektedir. Bu makinelerin çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Her makinenin özellikleri farklı olduğundan almadan önce incelerseniz kendinize en uygun makineyi bulabilirsiniz. Bazı profesyonel makinelerde dokunmatik ekran olup çok daha rahat bir hizmet verilebilmektedir. Bunun yanında her bütçeye uygun fiyatı olmasıyla fotoğraf çekmeyi sevenler için iyi bir tercihtir. Boyutundan ötürü sürekli taşınabilir bir makinedir. Kompakt fotoğraf makineleri anı makinesi olarak da kullanılabilir. Şipşak çekim deneyimi ile anılarınızı ölümsüzleştirebilir ve kolayca basabilirsiniz. Ayrıca geniş bir model ve fiyat skalası sunan bu makineler müşterinin ihtiyacına göre alınması gerekmektedir. Siz de kompakt fotoğraf makinelerine bakmak ve kendi ihtiyacınız olan makineyi almak için ürün sayfamızı ziyaret edebilir, istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Canon (22)
(5)
Kodak (25)
Nikon (19)
Olympus (4)
Panasonic (32)
Praktica (1)
Premier (1)
Ricoh (8)
Samsung (5)
Sony (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Garanti Türü

(110)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Model

(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Minimum ISO

(41)
(33)
(30)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sensör Tipi

(37)
(23)
(17)
(15)
(6)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Pozlama Aralığı

(37)
(37)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL