Filtreleri Temizle
Marka
Voit

Kategoriler

Marka

Çalışma Tipi

Başka bir kelime deneyin

Disk Ağırlığı

Başka bir kelime deneyin

Gösterge

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kondisyon Bisikleti

için 36 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit D80 Eliptik Bisiklet

  (5)
  10.998,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit AT3000 Eliptik Bisiklet

  (0)
  15.989,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit AT2000 Yatay Bisiklet

  (3)
  15.939,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Voit AT 3000 Eliptik Bisiklet

  (0)
  19.799,00 TL
  +

Voit Kondisyon Bisikleti

Voit kondisyon bisikleti bir kondisyon bisikletinden beklediğiniz pek çok özelliği sağlayabilme imkânı sunar. Kondisyon bisikleti satın alırken dikkat etmeniz gereken pek çok özellik bulunur. Seçiminizi bu özellikleri dikkate alarak yaparsanız bütçenize ve beklentilerinize en uygun modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu sayede form kazanmak için ya da formunuzu korumak için kullandığınız kondisyon bisikletinden maksimum faydayı almış olursunuz. Bununla birlikte Voit kondisyon bisikleti pek çok farklı özellik ile çeşitlendirilmiş olduğundan pek çok farklı ürün seçeneği bulmanız mümkündür.

Voit Kondisyon Bisikleti Modelleri

Voit Kondisyon Bisikleti Modelleri

Kondisyon bisikletleri temelde 2 farklı şekilde çeşitlenir. Bunlar yatay kondisyon bisikletleri ve dikey kondisyon bisikletleridir. Bu bisikletler kullanım amacına göre de farklı özelliklere sahip olma durumundadır. Bisikletin yatay ya da dikey olarak seçilmesi bisikletin hangi amaçla kullanılacağına bağlı olarak değişmektedir. Yatay kondisyon bisikletleri genellikle sağlık problemleri olan kullanıcılara tavsiye edilir. Bel fıtığı ve bunun gibi rahatsızlıkları olan ve bu sebeple spor yapmak zorunda olan kullanıcılara tavsiye edilir. Pedal sistemi diğer kondisyon bisikletlerindeki çalışma prensibi ile aynıdır. Tek farkı bisiklet tasarımının koltuk bölümünün yatay şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Bu sayede bu bisikletlerle çalışmak dikey pozisyonlu bisikletlerle çalışmaktan daha kolaydır. Yaşlılara ve genellikle hasta olan kullanıcılara hitap eder. Buna ek olarak bu modellerin de farklı çeşitleri bulunur. Bu çeşitlenme bisikletin tasarımına ve barındırdığı teknik özelliklere bağlı olarak değişir. Farklı zorluk dereceleri, tasarımın konforu ve ek olarak multimedya seçenekleri gibi farklı özelliklere sahip bisikletler farklı modeller olarak karşımıza çıkar. Dikey kondisyon bisikletleri ise tıpkı dışarıda kullandığımız bisikletlerin prensibine sahiptir. Pedal sistemleri yatay kondisyon bisikletlerine benzer. Farklı olarak bu kondisyon bisikletlerinin farkı, tasarımın normal bir bisiklet gibi dikey konumda olmasıdır. Form sağlama ve form koruma gibi durumlar için kullanmanın yanında akciğer ve kalp gücünü ölçme amacıyla da kullanılırlar. Bu sayede bu takipler de kolayca yapılmış olur.

Voit Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Voit Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Voit Kondisyon bisikleti fiyatlarını belirleyen pek çok özellik bulunur. Bunların en başında ürünün sahip olduğu özellikler gelir. Bu özellikler farklı modellere göre çeşitlilik gösterir. Fiyat değişikliğine sebep olan en önemli özellik farkı bisikletin sağladığı çalışma imkanlarıdır. Çeşitli zorluk derecelerine sahip Voit kondisyon bisikleti modelleri; multimedya ekranına sahip modeller, enerji kullanımına bağlı modeller, elektrikli ya da manuel modellere göre fiyatta değişkenlik gösterir. Bununla birlikte kondisyon bisikletinin tasarım özellikleri ve konforu da fiyat değişkenliğine sebep olan etmenlerdendir. Bisikletin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi de önemli bir etmendir. Bu ürünler daha başka pek çok farklı özelliğe göre fiyat farklılığı gösterir. Bütçenize en uygun Voit kondisyon bisikletini bulmak için yapmanız gereken öncelikli iş üründen beklentilerinizi sıralamaktır. Çok özelliğe sahip ürünler genellikle daha farklı bütçede olabilir fakat bu ürünler genellikle daha uzun ömürlü olur. Bu sebeple Voit kondisyon bisikleti fiyatları çokça değişkenlik gösterebilir. Bu fiyatlar indirim ya da kampanya durumlarında değişebilir.

Voit Kondisyon Bisikleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Voit Kondisyon Bisikleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kendinize en uygun Voit kondisyon bisikletini seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok özellik bulunur. Bunlardan ilki bisikleti hangi amaçla kullanacağınızdır. Bisikleti, vücudunuzu güçlendirmek için kullanacaksanız seçmeniz gereken model genellikle yatay modeller olmalıdır. Form koruma ya da sağlıklı olmak amacıyla kullanacaksanız dikey modelleri tercih etmelisiniz. Buna ek olarak seçeceğiniz kondisyon bisikleti modellerinin konforlu ve dayanıklı olması önemlidir. Kondisyon bisikletini kullanacağınız alanın boyutu ve bisikletin boyutu da oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra farklı özelliklerdeki modelleri yine aynı şekilde kullanım amacınıza göre belirlemelisiniz. Bunlara ek olarak seçim yaparken kullanılan malzemenin kalitesine de dikkat etmeniz kondisyon bisikletinin uzun ömürlü olması açısından oldukça önemlidir.