Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ayarlanabilir Sele

Başka bir kelime deneyin

Gösterge

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Disk Ağırlığı

Başka bir kelime deneyin

Nabız Ölçer

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dikey Bisiklet

için 65 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dikey Bisiklet

Sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve fit bir vücuda sahip olmak için spor hayatın en büyük parçası olmalıdır. Spor yapmaya iş veya günlük koşuşturmalardan fırsat bulamadığınız anlar olmaktadır. Tam bu anlarda dikey bisiklet ev içinde sporunuzu rahatlıkla yapma imkanı sunmaktadır. Vücudunuzdaki birçok kası çalıştımaya yardımcı olur. Çok sıklıkla kullanılan dikey kondisyon bisiklet aleti, şüphesiz en sevilenler arasındadır. Zaman bulamadığınız anlarda ev içinde en düzenli ve sağlıklı bir spor yapabilmek için kondisyon bisikletler sizere çok büyük konfor sağlayacaktır. Dışarıya çıkmadan ve bir yerlere sürekli gitme ihtiyacı duymadan, rahatlıkla ev içinde sporunuzu bu bisikletler sayesinde yapabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça pratiktir. Kalori yakımlarında çok faydası bulunmaktadır. Genel araştırmalara göre kondisyon bisikletlerini kullanım sürelerine göre kaç kalori yakabildiğiniz hesaplanmıştır. Dikey bisiklet kalori hesaplamaları verilmiştir. Kullanımını 10 dakika süreyle yaptığınızda 85 kalori yakmanızı sağlar, 15 dakika sürmede ise 105 kalori, 20 dakika kondisyon bisikleti sürdüğünüzde 140 kalori yakmanıza yardımcı olur. Aynı şekilde yarım saat kondisyon bisikleti sürdüğünüzde 210 kalori, bir saat sürdüğünüzde 425 kalori yakımı sağlar. Bu veriler ortalama kiloda olan bir insan için hesaplanmıştır. Kondisyon bisikletleri hız ve km hesaplarına göre de değişiklik sağlamaktadır. 25 km ve 30 km hızlarda kullanıldığı takdirde daha fazla kalori yakmanızı sağlar. Bu kendi kilonuza ve vücut direncinize göre değişen istatistiklerdir. Bu yüzden kendinize göre ayarlamanız tavsiye edilmektedir. Hem iş alanında veya günlük yaşamda çok hareketli bir hayatınız varsa, kondisyon bisikleti sayesinde daha fazla kalori yakmanıza yardımcı olur. Ona göre kendinizi çok zorlamadan bir program hazırlamanız tavsiye edilir. Dikey bisiklet fiyatları, kalite ve performans açısından oldukça uygun bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Dikey bisiklet, dikey kondisyon bisiklet ve yatay bisiklet arasında fiyat farklılığı bulunmaktadır. Aletlerin çalışma grupları ve hareket alanı durumu esas alındığında, fiyat miktarı da ona göre ayarlanmaktadır. Uzun süreli kullanımı sayesinde değiştirme gibi bir yeniliği daha geç yapmanızı sağlamaya yardımcı olur. Kullanımı kolay ve pratiktir. Cihaz parçaları kolay ve anlaşılır şekilde olduğundan, tamir gibi uğraşları bildiğiniz takdirde yapabilme imkanı sunmaktadır. Kaliteli ve sizin için verimli olabilecek bir alet seçmeniz önemlidir. Spor salonlarına sürekli ücret ödeme zahmetinden kurtarıp bir defadan alıp ev içinde rahat kullanmaya olanak sağlar. Ayrıca spor salonlarına vakit bulunmadığı durumlarda, ev içinde rahat spor egzersizleri yapmanıza yardımcı olur. İstediğiniz kasları çalıştırma alanına ve verim almak istediğiniz bölgeye göre her tür alet mevcuttur. Bütçenize uygun her çeşit kardiyo ekipmanları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dikey Kondisyon Bisiklet Faydaları

Dikey Kondisyon Bisiklet Faydaları

Hem spor salonlarında hem de ev içinde rahatlıkla kullanımıyla dikey bisiklet faydalarıoldukça fazladır. Vücudun neredeyse çoğu yerini harekete geçirip, bütün kasları çalıştırmaya yardımcı olmaktadır. Vücut direncini arttırmaya yardımcı olur. Dirençsiz ve güçsüz vücudu daha bağışıklı ve sağlıklı hale getirmeye yardımcı olur. Hastalık ihtimallerini düşürmeye ve gün içinde kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olmaktadır. Fit bir vücuda sahip olmak isteyenlerin de başvurduğu aletlerden biridir. Kilo vermeye ve daha sağlıklı bir vücut yapısına ulaşmayı sağlamaktadır. Bisiklet egzersizlerini düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde çok rahatlıkla kilo vermenize yardım eder. Kondisyon bisikletlerinin ortasında bulunan kalori sayacı ile ne kadar kalori kaybettiğinizi ve sizin performansınızın durumunu takip etmenize yardımcı olur. Böylelikle daha yüksek motivasyon oluşturmanızı sağlamaktadır. Ev içinde kendi sporunuzun koçu olmanızı sağlar. Tansiyon düzensizliğine yardımcı olur. Yüksek tansiyonu olan kişiler için, kondisyon bisikletleri sayesinde çalıştırdıkları kan basıncının dengelenmesi ve tansiyonunuzu düşürmesine yardımcı olur. Günlük hayatın koşuşturmalarından kurtarmasına da yardımcı olur. Stresli bir hayat ve işiniz olduğunda stres atmak için çeşitli yollara başvurabilirsiniz. Kondisyon bisikletleri stresini azaltamaya ve sizi rahatlatmayı sağlar. Mutluluğu arttırmayı amaçlamaktadır. Bütün bu olanaklardan faydalanmak ve istediğiniz vücuda sahip olmak için bir program hazırlamalısınız. Hazırladığınız programla egzersizleri düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde, sonuçlarını çok güzel bir şekilde almanız mümkündür.

Dikey Eliptik Bisiklet

Dikey Eliptik Bisiklet

Dikey eliptik bisiklet koşma, merdiven çıkma gibi egzersizleri, yağ yakabilmek adına yardım eden bir alettir. Kilo vermede ve yağ yakımında çok etkili olabilen eliptik bisikletler, diğer bisikletler aksine ayakta kullanımı ile daha çok yağ yakımı sağlamaktadır. Birçok sporcunun kullandığı kardiyo aletlerinden biridir. Ayakta kullanımı sayesinde alt bacak kısmındaki kaslarla birlikte, üst kısım kasların da çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayak tabanının ve topuk kısmının pedallardan ayrılmaması ile birlikte oluşan hareketler sonucunda, kas stresini yavaşlatır ve daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak sağlar. Alet sayesinde ayak kısmında oluşan etki ağrısı daha az ve yavaş hissettirir. Spor salonlarına gitmeye vakit bulunmadığında, eliptik ve kardiyo cihazlar çok fazla iş görüp daha rahat spor yapmanızı sağlamaya yardımcı olur. Ayaklar ve bacaklar için rahat hareket alanı oluşturur. Ayak ve bacak kaslarının daha hızlı çalışmasına ve daha dinç görünmesine yardımcı olur. Eklemlerde herhangi bir aşınma veya yıpranma oluşturmadan ağrısız bir spor yapmanıza olanak sağlar. İlerleyen yaşlarda oluşabilecek kemik erimesini önlemede yardımcı olmaktadır. Yapılan egzersizlerle kemikleri güçlendirerek oluşabilecek olası kemik erimelerini önlemeye yardım eder. Herhangi bir eklem ağrısı oluşturmadan spor egzersizleri yapmanıza olanak tanır. Kullanılması kolay ve pratik olduğundan arızalanma süresi de en geç olan aletlerdir. Hem alt hem de üst kasları çalıştırmasından dolayı çok daha kolay kilo vermeye yardımcı olur. Düzenli bir program ve besin takviyesi ile birlikte kilo kaybına en kısa sürede ulaşabilmeniz mümkündür.

Dikey Bisiklet Ve Yatay Bisiklet Arasındaki Fark

Dikey Bisiklet Ve Yatay Bisiklet Arasındaki Fark

Egzersiz bisikletlerinde dikey ve yatay bisiklet olarak ikiye ayrılır. Aynı amaç doğrultusunda olsalar da ikisi arasında fark bulunmaktadır. Dikey bisiklet normal günlük kullanılan bisikletlerden farksız değildir. Pedal kısmı, oturma, dik durma ve bacakları hareket etme şekli olarak normal kullanılan bisikletlerin neredeyse birebir aynısıdır. Dikey bisiklet genele bakıldığında iyi düzenlenmiş bir fitness aletidir. Yatay egzersiz bisikleti ise arka tarafında bir tane daha koltuk tarzı bir parça bulunmaktadır. Diğer çoğu parça dikey bisikletteki tarzda gibi görünür, fakat hareketleri arasında fark vardır. Sırt, omuzlar ve kollar uzun süre dik olacak şekilde durmalıdır. Bu egzersize çok aşina olan ve spor dallarıyla uğraşan kişiler için çok da büyük sorun oluşmayacaktır. Hareket farkı olarak, dikey bisikletlerde üst ve bacak kasların çalışma durumu çok kapsamlıdır. Yatay bisikletler ise kalçaların ve uyluğun sırt kısmını şekillendirmek için çok uygun bir alettir. Ayrıca bacak ve kalça hattını daha iyi iyileştirmeye yardımcı olmaktadır. Koltuk arkalığı sayesinde kullanıcıya dik bir sırt ve ağrı olmadan sırtına destek olabilmesiyle, rahat spor yapma olanağı tanır. Dikey bisikletlerde bacak kaslarının ve kalçanın daha iyi şekillenmesine yardımcı olur.