TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dikey Bisiklet

için 98 sonuç bulundu.

Dikey Bisiklet

Herkes, ya spora hazırlık olarak ya formunu ve sağlığını korumak için fitness ve kardiyo aletlerinden yararlanmak durumundadır. Bu aletler arasında en ünlü ve etkili olanlardan biri hiç şüphesiz kondisyon bisikleti. Kondisyon bisikletinin üç çeşidinden biri olan dikey kondisyon bisikletini yakından tanıyın.

Dikey Kondisyon Bisikleti Nedir?

Dikey Kondisyon Bisikleti Nedir?

Dikey kondisyon bisikleti veya dikey bisiklet, kullanıcının vücudunun konumlanışı açısından aslında geleneksel bisikletlere benzer. Oturma yerine oturursunuz ve pedalları çevirerek kalorileri yakmaya başlarsınız. Daha düzgün, dik bir duruş için bisikletin kollarını tutmanız iyi olur. Diğer kondisyon bisikletlerinde olduğu gibi dijital ekranlı dikey bisikletlerde de, hızınızın ne kadar olduğunu, kaç kilometre yol aldığınızı, kaç kalori yaktığınızı ve aleti ne kadar süredir kullandığınızı görebilirsiniz. Dilerseniz belirli egzersiz programlarından birini seçerek onu tamamlamaya da çalışabilirsiniz. Bazı dikey bisikletlerde televizyon ve müzik seçenekleri de bulunur. Ses ve görüntü dikkatinizi dağıtıp programınızı bozmayacaksa keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Dikey Bisikletin Yatay Bisikletten Farkı

Dikey Bisikletin Yatay Bisikletten Farkı

Dürüst olalım; yatay bisiklet dikey bisikletten daha rahat ve kolay. Dikey bisiklette doğru oturduğunuzda hafif kambur durmanız ve boynunuzu öne eğmeniz gerekir. Bu da kas hassasiyetine ve yorgunluğa yol açabilir. Ayrıca, oturma yeri de geleneksel bisikletlerdeki gibi dardır ve uzun süreli kullanımda kalçanızı ağrıtabilir. Ama bu zahmete değer çünkü dikey bisiklet faydaları saymakla bitmez. Dikey bisiklet size dışarıda bisiklet kullanma deneyimine yakın bir deneyim sunar ve aynı onun gibi biraz zorlayarak da olsa karın, kalça ve bacaklar başta olmak üzere vücudunuzun hemen her yerini mükemmel şekilde çalıştırır. Dikey bisiklet, yatay bisikletten daha az yer kapladığından evler için de ideal. Kalori yakma konusu ise bireysel performansınıza bağlı.

Dikey Bisiklet Fiyatları<

Dikey Bisiklet Fiyatları

Dikey bisiklet fiyatları diğer kondisyon bisikleti fiyatları ile benzer seviyelerdedir. Zaten öncelikle uzun süre kullanabileceğiniz kaliteli ve verimli bir alet seçmeniz önemli. Kondisyon bisikletlerinin makus talihi olan alınıp kenara kaldırılmanın gerçekleşmemesi için koltuk konforu ve ayar çeşitliliği de göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardan. Yatay bisikletten farklı olarak dikey bisiklette büyük bir avantajınız var: Kolayca taşınabilen boyutlarda, hatta katlanabilir dikey bisikletler bulmanız mümkün. Bu bisikletler, diğer bisikletlerden daha düşük ağırlık taşıma kapasitesine sahip olsa da çok az yer kaplar ve günlük kondisyon için gayet uygundur. Altis, Dynamic, Fox Fitness, Pro Fitness, Hattrick ve Voit dahil birçok markanın dikey bisikletleri sizi bekliyor. Diğer kondisyon bisikleti modellerine de buradan bakabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL