Eliptik Bisiklet

Kondisyon bisikletlerinin dikey bisiklet, yatak bisiklet, eliptik bisiklet gibi çeşitleri bulunmaktadır. Eliptik bisiklet; en hızlı kalori yakmaya yarayan kondisyon bisikletidir. Bunun yanı sıra; eliptik bisiklet aynı zamanda vücuttaki birçok kas grubunu çalıştırıyor olması sebebiyle yüzme sporuna da benzetilir. Siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız eliptik bisiklet modellerinden birini seçerek evde kolayca spor yapabilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Faydaları

Eliptik Bisiklet Faydaları

Eliptik bisiklet faydaları hayli fazladır. Bu yüzden kondisyon bisikletleri arasında en çok tercih edilen modellerdendir. Eliptik bisikletin en önemli faydası aynı anda vücudun pek çok kasını çalıştırıyor olmasıdır. Bunun yanı sıra; eliptik bisikletle her gün yarım saat yapacağınız düzenli egzersiz sayesinde kısa süre içinde fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilo verdirmenin yanı sıra %80 oranında sıkılaşmanızı sağlayan eliptik bisiklet aynı zamanda kalp için de faydalıdır. Üstelik eliptik bisiklet solunum performansını yükseltmek gibi ek faydalar da sağlamaktadır. Ayrıca eliptik bisikletlerle eklemlerinize de zarar vermezsiniz. Ayrıca antreman ve spor yapmanın vücudun yanı sıra ruh sağlığına da iyi geldiği bilinmektedir. Evinize alacağınız bir eliptik bisiklet ile; hem fazla kilolarınızdan kurtulabilir, hem sıkılaşabilir, hem de stresten arınabilirsiniz. Üstelik ister sabah, ister öğlen, isterseniz de akşam spor yapabilirsiniz. Bu sayede spor salonunu ayağınıza getirebilir ve spor yapmayı çok daha pratikleştirebilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Markaları

Eliptik Bisiklet Markaları

Eliptik bisiklet markaları konusunda kategorimiz sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. En çok tercih edilen eliptik bisikletlerden bazıları; Atlis, Dynamic, Fox Fitness, Pro Fitness, Hattrick gibi markaların bisikletleridir. Bunun yanı sıra Voit eliptik bisikletler de en çok tercih edilen ürünlerdendir. Eliptik bisikletlerin nabız ölçme, kalori hesaplama, farklı fonksiyonlardaki hız çeşitleri gibi özellikleri bulunan çeşitleri vardır. Bir eliptik bisiklet alırken ürün bilgisi kısmından ürün özelliklerini detaylıca incelemeli ve ürünün istediğiniz özellikleri barındırıp barındırmadığından emin olmalısınız. Ayrıca bazı eliptik bisikletlerde opsiyonel olarak kullanabileceğiniz kalp ve nabız kontrolü de bulunur. Eliptik bisikletlerin genellikle tümünde bir LCD ekran bulunur. Ve kalori, zaman, mesafe, program gibi pek çok menüyü bu ekran takip edebilir ve yönlendirebilirsiniz. Eliptik bisikletlerin pek çoğunda farklı program ve hız seçenekleri bulunduğundan kendi ihtiyacınıza ve o günkü modunuza göre bir ayar seçebilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Fiyatları

Eliptik Bisiklet Fiyatları

Eliptik bisiklet fiyatları; ürünün markasına, modeline ve sahip olduğu özelliklere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Kategorimizde pek çok çeşitli markanın çeşitli özelliklere sahip eliptik bisiklet modelleri farklı mağazalar tarafından sunulduğu için bütçenize uygun bir ürünü kolayca arayabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Bazı eliptik bisiklet fiyatları bütçenizi zorlayabilir. Bunlar; spor salonları ve profesyonel olarak antremanla uğraşanlar için daha uygundur. Bu yüzden bütçenizi aşmayacak ve size yeterli olabileceğini düşündüğünüz bir bisikleti satın alabilirsiniz. Daha yüksek bir fiyat skalasında olarak nitelendirebileceğimiz eliptik bisikletlerin program sayısı daha fazla olabilmekte, dayanıklılığı ve uzun ömürlü daha fazla olabilmekte, fan, kulaklık girişi ve kendi enerjisini kendi üretme özellikleri bulunabilmektedir. Hangi özelliklerin sizin kullanımınız için gerekli olduğunu saptayarak buna uygun bir ürün seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Eliptik Bisiklet

için 134 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altis (9)
(1)
(15)
Dynamic (8)
Hattrick (16)
(1)
(2)
(2)
Ultima (6)
Voit (61)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL