Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Gösterge

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Tipi

Başka bir kelime deneyin

Nabız Ölçer

Başka bir kelime deneyin

Disk Ağırlığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Eliptik Bisiklet

için 64 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    T60 Busso Eliptik Bisiklet

    16.680 TL SEPETTE 12.852 TL
    +

Eliptik Bisiklet

Eliptik bisiklet bir tür spor aletidir. Bu spor aletinin eliptik olması makine üzerinde yapılan bir egzersiz anlamına gelir. Egzersiz yaparken makine üzerinde elips çizildiği için bu isimle ifade edilir. Bu cihazlar sadece spor salonlarında bulunmaz. Evler de de oldukça fazla bir şekilde kullanılır. Günümüzde özellikle evde spor yapabilme ihtiyacını karşılayan spor aletlerine ilgi artmıştır. Bu ürün sayesinde spor salonuna gitmeye ihtiyaç kalmadan evde sporunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Son zamanlarda ev tipi spor aletlerinde en çok kullanılan ürünlerin başında eliptik bisiklet ürünleri gelmektedir. Bu ürünü evinizde kolayca kullanabilirsiniz ve evde spor yapabilme ayrıcalığını ulaşabilirsiniz. Spor yapmak için spor salonlarına gitmeye, vakit ayırmaya ve yüksek fiyatlar ödemeye gerek kalmadan evde kolayca sporunuzu yapabilirsiniz. Bu ürün çok iyi bir kondisyon aletidir. Ürün sayesinde eklemlerinizde zorlanma hissetmeden sporunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Eklemlere daha az yük biner ve konforlu bir spor yapma imkânı tanır. Diğer spor aletleri de bir ürünle ancak bir hareket yapılabilir. Bu ürün merdiven tırmanma, bisiklet ve koşu bandı özelliklerini barındırır. Birden fazla özelliği olması nedeniyle oldukça fazla tercih edilen bir üründür.

Eliptik Bisiklet ile Evinizin Konforunda Spor Yapın

Eliptik Bisiklet ile Evinizin Konforunda Spor Yapın

Eliptik bisiklet yararları fazla olan bir üründür. Evde kolayca bir aletle sporunuzu yapma imkânı sağlar. Ayrıca diğer eliptik bisiklet yararları incelendiğinde kilo vermeye ve incelemeye yardımcı olduğu söylenebilir. Bu ürün sayesinde farklı spor etkinliklerini kolayca yapabilirsiniz. Birden fazla opsiyonu ve özelliği olduğu için sağlıklı yaşamak isteyen kişilerin tercih ettiği ürünlerdendir. Zinde bir yaşam sürmenin sırrı spor yapmaktır. Ancak spor yapmak için zaman ayırmak ve spor salonlarına gitmek oldukça zordur. Spor salonuna gitmeden de evde kolayca spor aletleriyle spor yapmak size zamandan kazandırır ve büyük masraflardan kurtarır. Evinizde fazla yer kaplamayacak olan bu ürünle kolayca spor yapabilirsiniz. Eliptik bisiklet tavsiye edilen bir üründür. Evde kolayca spor yapmaya imkân tanıdığı için eliptik bisiklet tavsiye edilir. Eliptik bisiklet kullanımı kolay olan bir üründür. Eliptik bisiklet kullanımı sırasında eklemlerinizde yük binmez bu nedenle zorlanmadan sporunuzu yapabilirsiniz. Bu ürün farklı özellikleri bünyesinde barındırır. Evinizin konforunda spor yapma imkânı tanır. Sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmek için kullanılabilecek bir üründür. Evinizde fazla yer kaplamaz bu nedenle oldukça fazla tercih edilir. Düzenli bir şekilde egzersiz yapma imkânı sağlar ve alışkanlık edinmenize yardımcı olur. Bu ürün iki pedalı ve aynı zamanda iki kolu ile etkili bir antrenman yapma imkânı tanır. Bu ürün kalp atış hızınızı arttırır bu sayede kalbinizin güçlenmesine yardımcı olur. Vücudunuzun alabileceği oksijen miktarının arttırarak etkili bir kardiyo yapma imkânı sağlar. Bu ürün sayesinde kardiyo yaparak etkili bir ağır spor öncesi ısınabilirsiniz ve bu sayede daha fazla yağ yakabilirsiniz. Bu bisiklet sayesinde vücudunuz yüzde seksen oranında sıkılaşır. Bu sayede vücudunuz daha fit ve sağlıklı görünür. Alet sizin forma girmenize yardımcı olur. Bu alet sayesinde vücudunuzdaki birçok kas aynı anda çalışır. Bu kaslar çalıştığı zaman yağ yakınınız artar ve aynı zamanda kalori yakarsınız. Bu sayede kilo vermenize yardımcı olur. Ürün bu anlamda çok kullanışlı bir yapıdadır.

Eliptik Bisiklet Neden Güvelidir?

Eliptik Bisiklet Neden Güvelidir?

Eliptik bisiklet faydaları bu anlamda çok fazladır. Bir başka eliptik bisiklet faydaları söylenecek olursa yağ yakımını arttırdığı için kilo verme ve incelemeye yardımcı olduğu söylenebilir. Bu üründe sakatlanma riski düşüktür. Ürün vücudunuzu zorlama ve eklemlerinizde fazla yük bindirmez. Bacaklarınıza fazla baskı yüklemediği için sizi zorlamaz ve gerginlik hissi yaşatmaz. Alet sayesinde hafif bir ağırlık antrenmanı yapmış olursunuz. Düzenli bir şekilde bu aleti kullanmak kaslarınızı güçlendirir. Bu sayede dayanıklılığınız artar ve yüksek çaba gerektiren sporları kolaylıkla yapabilirsiniz. Eliptik bisiklet kalori yakanıza yardımcı olur. Eliptik bisiklet kalori yakımına yardımcı olduğu için çok fazla tercih edilen bir alettir. Eliptik bisiklet çalışma programı ayarlandıktan sonra spor çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Eliptik bisiklet çalışma programı sizi çok zorlamaz. Eklemlerinizde baskılar hissettiremez. Ağır bir spor değildir. Bu sayede sporu daha çok sevebilir ve düzenli bir şekilde yapabilirsiniz. Ev ortamında kolayca spor yapmak bunu düzenli bir hale getirmek ve en önemlisi sporu severek yapmak için bu alet tercih edilebilir. Koşu, yüzme gibi yüksek efor harcanan sporlardan önce eliptik bisikleti kullanmak size bu sporları daha kolay yapma imkanı verir. Kaslarınız ve hatta ciğerleriniz güçlenir. Bu alet vücudunuzun hem alt hem üst kaslarını çalıştırır. Bunu yapan nadir egzersiz aletleri arasındadır. Bu sayede direncin eşit dağılımını sağlar. Denge geliştirmek için de oldukça kullanılan bir üründür. Bu spor aleti sayesinde vücudunuz kolay bir şekilde forma girer. Üstelik bunun için spor salonuna gitmenize gerek kalmaz. Ev ortamında bu forma sahip olabilmek günümüz için artık bir lüks değildir. Bu alet sayesinde evinizde konforlu bir ortamda kolayca sporunuzu yapabilirsiniz. Evinizde çok yer kaplamaz. Ev ortamında güzel bir forma sahip olma imkânı eskisi kadar zor değil. Tek bir spor aletiyle buna ulaşmak çok kolay. Birçok kaslarınızı çalıştıran bu ürünle güzel bir vücuda sahip olabilirsiniz. Hem sağlıklı olmak hem de fit görünmek adına belirleyeceğiniz bir programla evinizde bu bisikletle sporunuzu yapabilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Programı Nasıl Olmalıdır*

Eliptik Bisiklet Programı Nasıl Olmalıdır?

Eliptik bisiklet programı ağır bir program değildir. Eliptik bisiklet programı yaparken belirli bir düzen içinde yapmak bunu kalıcı hale getirmek için size fayda sağlar. Eliptik bisiklet bacak inceltir mi çok merak edilen sorulardandır. Eliptik bisiklet bacak inceltir mi sorusuna yanıt vermeden önce ürünün yağ yakımına oldukça fayda sağladığı söylenebilir. Bu alet sayesinde saatte 500 bazı zamanlar 600 kalori yakanı söz konusudur. Cihaz metabolizma hızınızı yükseltir ve günlük yakacağınız kalori miktarını arttırır. Düzenli olarak bu aleti kullanmak ciddi kilo kayıplarına ve yağ yakınlarına fayda sağlar. Eliptik bisiklet öneri alan bir üründür. Eliptik bisiklet öneri verilen bir ürün olması ürünün başarılı olduğunun göstergesidir. Ürünü kullanırken ayrıca beslenme düzeninize dikkat de ederseniz gözle görülür bir kilo kaybı yaşarsınız. Hatta bu antrenmanlar sırasında serotonin hormonu salgılanır ve yeme isteğinizin önüne geçerek zayıflamanıza yardımcı olur. Ürün aynı anda birden fazla kasınızı çalıştırır. En çok çalışan kaslar ise bacak ve kalça kaslarıdır. Ayrıca üst bacaklardaki kasları da oldukça etkili bir şekilde çalıştırır. Bacak kaslarını güçlendiren bu alet sayesinde aynı zamanda bacaklarınız daha sıkı bir görünüme kavuşur. Ürün bacaklarınızın daha sıkı görünmesine katkı sağladığı gibi aynı şekilde kalça bölgesinin de daha sıkı ve biçimli görünmesine yardımcı olur. Bu alet sayesinde öne doğru adım atarken kalçadaki kaslar çalışır ve güçlenir. Fit bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Bisikletteki eğim ayarını da arttırarak kasların daha fazla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kaslarınızı çalıştırırken aynı zamanda karın bölgenizi sıkarsanız bu bölgedeki kasların da çalışmasını sağlarsınız. Bu aletle ağırlıklı olarak vücudun alt kasları çalışsa da vücudun üst bölgesindeki kasların çalışmasına da etki eder. Bisikleti kullanırken kollarınızı da kullanırsanız buradaki kasları da çalıştırmış olursunuz. Aynı zamanda bu aleti ters olarak da kullanabilirsiniz. Aleti ters olarak kullandığınız zaman da göğüs kaslarınızı çalıştırmış olursunuz. Görüleceği üzere bu alet sayesinde vücudunuzun farklı bölgelerindeki birden fazla kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Ürün bu sayede vücudunuzun daha dengeli ve fit bir görünüme kavuşmasına imkân tanır.

Eliptik Bisiklet Hakkında Kullanıcı Yorumları

Eliptik Bisiklet Hakkında Kullanıcı Yorumları

Eliptik bisiklet kullananlar üründen oldukça memnun kalırlar. Birçok insan tarafından tercih edilen bu ürün kolay bir şekilde evde spor yapma imkânı tanır. Eliptik bisiklet kullananlar bu anlamda çevrelerine de ürünü severek tavsiye ederler. Eliptik bisiklet modelleri olan bir üründür. Birbirinden farklı modelleri ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda satın alabilirsiniz. Eliptik bisiklet modelleri ihtiyaçlarınıza göre farklılık göstereceğinden belirli bir modeli önermek doğru olmaz. Her modelin kendine özgü bir avantajı yer alır. Bu ürün sayesinde vücudunuz forma girer. Bu ürün aynı zamanda bir fitness ve kardiyo ekipmanıdır. Bu spor aleti sayesinde vücudunuzdaki birçok kas aynı anda çalışır. Bisikletin pedallarını çevirirken baldır bölgeleri ve kalça bölgesi çalışır aynı zamanda tutma kolları ile çalışırken de kol, omuz ve göğüs kaslarınız çalışır. Bu spor aletini kullanırken dik durmanız gerektiği için duruşunuzu düzeltir ve sırt ağrısı olanlara iyi gelir. Ürün aynı zamanda karın kaslarınızı da çalıştırarak güçlenmesine yardımcı olur. Eliptik bisiklet ile kilo verenler üründen oldukça memnun kalırlar. Ürün kilo vermeye yardımcı olduğu için memnuniyet duyulur. Eliptik bisiklet ile kilo verenler memnun oldukları bu ürünü çevrelerine de önerirler. Sırt ağrılarına da iyi gelen bu ürün sağlıklı bir vücuda sahip olma imkânı verir. Bu spor aleti kalp için de faydalıdır. Kardiyo egzersizleri, kasların rehabilitasyonu için tavsiye edilir. Formunuzu korumak için de oldukça önerilir. Etkilerini iyi bir şekilde görebilmek için düzenli bir şekilde yapılması önerilir. Düzenli yapıldığı zaman kan dolaşımını da arttırır. Kalbin güçlenmesine de katkı sağlayan bu spor aleti kolesterolü düşürücü etkisiyle de bilinir. Bu ürün aynı zamanda solunum performansını da yükseltir. Birçok faydası bulunan bu ürünü evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu spor aleti kalp için yararlı olmasının yanı sıra eklemlerde de zarar vermemesiyle bilinir. Bu ürünü kullanmada büyük avantajlardan biri eklemlerinizde herhangi bir incinmeye sebep olmamasıdır. Herhangi bir baskı oluşturmadığı için eklemlere zarar vermez. Kondisyon bisikleti kullanırken elips şeklinde hareketler çizildiği için vücudun doğal bir koşma hareketi yapmasını sağlar ve vücut ağırlığının iki bacağa eşit dağılmasını sağlar. Eklemler bu anlamda büyük bir etkiye maruz kalmaz.

Eliptik Bisiklet Fiyatları

Eliptik Bisiklet Fiyatları

Eliptik bisiklet fiyatları modellere göre farklılık gösterir. Eliptik bisiklet fiyatları ürünün modeline göre farklılık gösterdiği gibi özelliklerine göre de değişkenlik gösterir. Eğimi ayarlanabilen ürünler diğer ürünlerden farklı fiyattadır. Ayrıca ekstra programı bulunan ürünler de fiyat açısından farklılık gösterir. Ürünün bazı modellerinde ise antrenör özelliği bulunur. Bu da fiyatın değişmesine büyük bir etkendir. Bu spor aletinin her bütçeye ve beklentilere uygun modelleri mevcuttur. Eliptik bisiklet kayışı pedal dönüşlerini ürünün volanına aktarmayı sağlar. Eliptik bisiklet kayışı modellere göre farklı ebatlarda olabilir. Ürünü alırken spor aletinize uyumlu olanı tercih etmeniz gerekir. Eliptik bisiklet yorumları incelendiğinde ürünü kullananların memnun olduğu ve eliptik bisiklet yorumları kısmında olumlu geri dönüş yaptıkları görülür. Düzenli olarak bu spor aletini kullanırsanız günlük yaşam streslerinizden uzaklaşırsın. Kendinizi daha dinç ve sağlıklı hissedersiniz. Bağışıklık sisteminiz güçlenir ve obezite gibi hastalıklara yakalanmasınız. Bu spor aleti evinizde kolayca spor yapmanıza imkân sağlar. Siz de düzenli bir şekilde spor yapmak ve bunun için spor salonlarına gitmek istemiyorsanız ev ortamında kolayca spor yapmanıza imkân tanıyan bu spor aletinden edinebilirsiniz. Evinizde fazla yer kaplamayacak için kolayca tercih edebilirsiniz. Eliptik bisikleti kullanmaya başladıktan sonra daha sağlıklı hissedecek, fit görünecek, düzgün bir fiziğe sahip olabileceksiniz. Siz de koşu bandı modellerini incelemek ve uygun fiyatlara satın alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Nasıl Kullanılır?

Eliptik bisiklet ürünün kullanımı oldukça basittir. Alette ayakta durmanız için ayak koyma yeri mevcuttur. Bu alana ayaklarınızı yerleştirmelisiniz. Eliptik bisiklette ellerinizle tutunabileceğiniz kollar da mevcuttur. Bu kolları ister tutabilir isterseniz de tutmadan sporunuzu yapabilirsiniz. Ürünü çalıştırdıktan sonra ayaklarınıza elips hareketleri çizmelisiniz. Eğimli olan modellerde eğimi ayarlayabilirsiniz. Ayaklarınıza bisiklet sürer gibi ürünü kolayca kullanabilirsiniz. Eliptik bisiklet kullanmak için ekstra bir bilgiye ihtiyacınız yoktur. Önünüzde yer alan ekrandan sporunuzu takip edebilirsiniz. Eliptik bisikletin üzerinde bulunan LCD gösterge sayesinde tüm kullanıcılar istediği ayarları kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir. Ürünün mükemmel kapasitesi ve pratik kullanım ev ve diğer uygun mekânlarda tam performans sağlar.

Eliptik Bisiklet Ne İşe Yarar?

Eliptik bisiklet bir spor aletidir. Spor yapmanızı sağlar. Bu sayede fit bir görünüme kavuşabilir, sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz. Vücudunuzun birçok kasını çalıştırır. Dinç bir vücuda, sağlıklı bir yapıya kavuşmanızı sağlar. Duruşunuzu düzeltir. Düzenli yaptığınızda birçok etkisini gözleyebilirsiniz. Kan akışınızı hızlandırır aynı zamanda kalbinizi güçlendirir ve kolesterol düşürür. Sırt ağrılarına da iyi gelen bu ürün kaslarınızın gelişimi için önemlidir. Aleti kullanırken aynı zamanda karın bölgenizi sıkarsanız buradaki kasların da çalışmasını sağlarsınız. Eliptik bisiklet sizi sağlıklı bir vücuda kavuşturur.

Eliptik Bisiklet Kaç Kalori Yaktırır?

Eliptik bisiklet ürünü sayesinde saatte 500 ila 600 arası kalori yakabilirsiniz. Ancak bu ne kadar hızda hangi programda yaptığınıza göre değişkenlik gösterir. Ortalama olarak 500 kalori yakıldığı tespit edilmiştir. Kişiler kendi oluşturdukları veya onlar için oluşturulmuş olan spor programına göre farklı miktarda kalori yakabilirler. Siz de ihtiyacınız ve imkânlarınız doğrultusunda bir spor programı hazırlayıp kalori yakmaya başlayabilirsiniz.

Eliptik Bisiklet Ne Kadar Sürede Zayıflatır?

Eliptik bisiklet ne kadar sürede zayıflattığıyla ilgili net bir miktar söylenemez. Kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Yapılan süre, tercih edilen program ve yapan kişiden kişiye göre yakılan kalori farklılık gösterir. Bu nedenle zayıflama için belirli bir süre verilemez. Kişilerin hormonları, sağlık durumları dahi zayıflamaların da etkendir. Eliptik bisiklet doğru kullanımda ve düzenli kullanımda ciddi oranda zayıflamanıza yardımcı olur. Hem zayıflayıp hem de fit bir forma kavuşabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kullanmak kısa sürede sonuç almanıza yardımcı olacaktır.

Eliptik Bisiklet Ne Kadar Kullanılmalı?

Eliptik bisikletin kullanılması gereken süre kişiden kişiye göre değişir. Kilonuz, sağlık durumunuz bu konuda önemlidir. Bir sakatlık yaşamışsanız normal formunuza geri dönmek için bu aleti kullanacaksınız başlangıçta daha kısa sürelerde çalışmalı zaman geçtikçe bu süreyi arttırmalısınız. Haftada her gün eliptik bisikleti kullanmazsanız bile ortalama üç dört gün kullanmanız tavsiye edilir. Yine antrenmanın yapılacağı süre de koşullara bağlı olarak değişebileceğini gibi ortalama yarım saat ila kırk dakika arasında yapılması önerilir. Günde iki kere eliptik bisiklet kullanmak uzun vadede daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Eliptik bisiklet aletini düzenli olarak kullandığında etkilerini daha güzel gözlemleyebilirsiniz.