TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dambıl

için 1.882 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Dambıl

İster amatör olarak fitness programı uygulayın ister profesyonel olarak vücut geliştirin, egzersiz listenizde mutlaka ağırlık kaldırma olacak. Ağırlık kaldırmak için kullanılabilecek malzemeler arasında en pratik ve en yaygın olanı ise dambıllar.

Dambıl Nedir?

Dambıl Nedir?

Dambıl ağırlık çalışmalarında kullanılan bir ekipman çeşidi, bir tür serbest ağırlıktır. Tek bir elde tek bir tane ile veya her iki elde birer tane ile çalışılabilir. Dambıl aslında Antik Yunan’dan beri kullanılan bir ekipmandır. Persler, Mısır ve Ortadoğu’da da kullanıldığına dair kalıntılar vardır. İngilizcesi olan “dumbbell” sessiz çan anlamına gelir çünkü 1700’lerde dambıl mekanizması çanı olmayan kilise çanı mekanizmasına benzerdi. Günümüzde iple crossfit çalışmaları olsa da dambıl deyince kısa bir ağırlık barı ve iki tarafta ağırlık plakaları olan ekipman akla gelir. Bu ekipman sabit olabileceği gibi değiştirilebilir de olabilir. Dambıllar diğer ağırlık ekipmanı gibi kas boyutunu ve kuvveti artırmak için kullanılır. Dambıl büyük ölçüde kolları, biraz da omzu ve göğsü çalıştırır.

Dambıl ile Nasıl Çalışılır?

Dambıl ile Nasıl Çalışılır?

Dambıl ile birçok şekilde çalışılabilir. Bu pratikliği sayesinde sık sık tercih edilir zaten. Spor salonuna gidiyorsanız eğitmeniniz size düzenli bir dambıl çalışma programı yazacaktır. Ama dambıl hareketleri, doğru uygulanmaları kaydıyla, evde de dambıl seti ile yapılabilir. İnternette hareketlerin tam olarak nasıl yapıldığını izleyebileceğiniz birçok video mevcut. Genel olarak, dambılı avuçlarınız yukarıda indirip kaldırdığınızda ön kol kaslarınızı, direkten sırtınıza doğru indirip kaldırdığınızda yan kol kaslarınızı, kollarınızı iki yanda dik açarak indirip kaldırdığınızda alt kol kaslarınızı çalıştırırsınız. Bu hareketler aynı anda veya önce bir kol sonra diğer kol şeklinde olabilir. Ortalama 15-20 sayılık 2-3 set yapılır.

Dambıl Seti Fiyatları<

Dambıl Seti Fiyatları

Dambıl tek başına pek satılmaz, o yüzden sizi dambıl fiyatları değil dambıl seti fiyatları ilgilendirir. Bu setler içinde 5 kg dambıl, 10 kg dambıl ve diğer ağırlıklarda dambıllar bir arada bulunur. Setin içeriğine bakarak istediğiniz parçaların bulunduğu takımı alabilirsiniz. Dambıl vücut geliştirme ile ciddi olarak ilgileniyorsanız içinde ağırlık barı ve ağırlık plakaları da olan dambıl halter seti de cazip bir seçenek olarak karşınıza çıkar. Adidas, Altis, Avessa, Busso, Hattrick, Dynamic, Protech, Sportive, Valeo, Voit, Lescon, Dunlop, Diesel Fitness, California Sport, Pro Fitness ve daha birçok markanın dambıllarını ve dambıl setlerini burada bulabilirsiniz. Ağırlık barları, ağırlık plakaları ve diğer ağırlık malzemelerini incelemek için ise kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Actifoam (1)
Activa (3)
Acura (1)
Aden Spor (17)
Adidas (74)
Alex (1)
Altis (65)
Amix (1)
Avessa (206)
Avicenna (1)
BizimGYM (7)
Bowflex (1)
Busso (46)
Cosfer (25)
Delta (51)
(610)
Do-Smai (5)
Dragon (1)
Dynamic (14)
Fila (1)
Hamaha (1)
Hattrick (49)
Havana (2)
Kettler (1)
Leyaton (22)
Liggo (1)
Liveup (4)
LP (6)
Max Tech (32)
NEW LİFE (1)
Nike (12)
Pasifik (2)
povit (28)
Povit (2)
Power (22)
Prodips (4)
Proforce (28)
Protech (10)
Puma (2)
Rebuwo (2)
Reebok (8)
Remax (1)
Scucs (14)
Selex (3)
Spin (42)
Sportica (10)
Sportive (18)
Sportiz (1)
Tryon (14)
Universal (3)
Usr (16)
Valeo (26)
Vertex (32)
Voit (30)
Yuko (1)
Yukon (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(153)
ve üzeri (276)
ve üzeri (343)
ve üzeri (358)
ve üzeri (375)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL