TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağırlık Plakaları

için 610 sonuç bulundu.

Ağırlık Plakaları

Farklı vücut bölgelerini çalıştırmaya ve kuvvetlendirmeye yarayan ağırlık kaldırma egzersizleri Vücut çalıştırma programlarının mutlak parçalarından biridir. İleri seviyede ağırlık kaldırmak için ise ağırlık plakalarına mutlaka başvurmanız lazım..

Ağırlık Plakası Nedir?

Ağırlık Plakası Nedir?

Ağırlık plakası genelde ağırlık barının iki yanına takılan, farklı ağırlıklara sahip vücut geliştirme malzemeleridir. Ağırlık barı olmadan, sadece ağırlık plakalarıyla yapılan egzersizler de var ama ortalarındaki boşluklardan anlaşılacağı üzere bunlar standart bar, halter barı veya z bar gibi ağırlık bar çeşitleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ağırlık plakaları standart plakalar ve olimpik plakalar diye ikiye ayrılabilir. Plakaların veya disklerin ağırlıkları 1,25 kg’den 45 kg’ye kadar geniş bir aralıkta uzanır. Ağırlık barının iki tarafına da bu plakalardan yan yana takılabildiği için kaldırmak istediğiniz ağırlık neredeyse insan kapasitesinin ötesinde bir noktaya ulaşabilir. Egzersiz seviyenize ve çalıştırmak istediğiniz bölgelere göre ağırlık plakalarını artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Ağırlık Plakasıyla Nasıl Çalışılır?

Ağırlık Plakasıyla Nasıl Çalışılır?

Ağırlık plakasıyla birkaç farklı şekilde çalışılabilir. Eğitmeniniz size hazırladığı listede nasıl egzersizler verdiğini anlatacaktır. Yeni başlayanlar mümkün olduğunca az plakayla başlayıp seviyeyi yavaş yavaş artırmalıdır. Ağırlık plakası ağırlık barına takılıp sırt üstü kaldırabilir. Bu egzersiz kollarınızı, göğsünüzü ve omuzlarınızı çalıştırmaya yöneliktir. Ağırlık barındaki plakaları ayakta da kaldırabilirsiniz. Buna halter kaldırmak da denir ve kolların yanı sıra sırt, kalça ve bacaklar dahil tüm vücudu çalıştırmanızı sağlar. Ağırlık plakaları bir de ağırlık barı olmadan kaldırılabilir. Bu da yine kollar ve sırt için yararlı bir egzersizdir. Yüksek ağırlıklarla çalışan kişilerin bunu mutlaka profesyonel eğitmenler eşliğinde yapması gerekir çünkü oldukça sert ve ağır olan bu plakalarla kendinize geri dönüşsüz zararlar verebilirsiniz.

Ağırlık Plakası Fiyatları<

Ağırlık Plakası Fiyatları

Ağırlık plakası fiyatları kaç kg veya kaç adet plaka alacağınıza göre değişir. Ağırlık plakaları genelde tek tek değil set olarak satılır. Bu setler içinde hep aynı ağırlıkta plakalar içerebileceği gibi 5 kg ağırlık plakası, 10 kg ağırlık plakası ve 20 kg ağırlık plakası dahil farklı ağırlıklar da içerebilir. Ağırlık plakaları genelde metalden ve siyah renktedir ama farklı renklerde kauçuk ürünler de bulabilirsiniz. Kauçuk ürünler hem daha yumuşak hem de daha sessiz olması açısından evde ağırlık çalışmak isteyenler için cazip bir seçenektir. Ağırlık plakalarınızı en az bir adet ağırlık barı ile almayı unutmayın. Adidas, Avessa, Delta, Voit ve diğer markaların ağırlık plakaları burada. Diğer dambıl ve ağırlık malzemeleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adler (1)
Alex (68)
Altis (10)
Avessa (66)
BizimGYM (5)
Busso (14)
Cosfer (6)
Delta (36)
(76)
Do-Smai (4)
Dynamic (1)
Hattrick (12)
Kettler (2)
Leyaton (1)
Liveup (1)
Max Tech (1)
Pasifik (2)
povit (2)
Power (8)
Prodips (3)
Proforce (3)
Protech (7)
Pure (2)
Ravel (6)
Reebok (1)
Selex (3)
Spin (1)
Sportive (2)
Stone (4)
Tryon (8)
Valeo (44)
Voit (9)
Wodeco (1)
York (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (109)
ve üzeri (113)
ve üzeri (114)
ve üzeri (117)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL