TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağırlık Barları

için 562 sonuç bulundu.

Ağırlık Barları

Düzenli vücut geliştirme egzersizleri sıkı bir ağırlık kaldırma planı olmadan düşünülemez. Ağırlık kaldırmak için gereken plakaları tek başına kaldırabilseniz de ağırlık barı olmadan malzemeleriniz eksik sayılır.

Ağırlık Barı Nedir?

Ağırlık Barı Nedir?

Ağırlık barı genelde iki ucuna ağırlık plakası takılarak kullanılan bir vücut çalışma gerecidir. Standart olarak kendi çapında da biraz ağırlığı olan kalın demir bir çubuktur. Standart ağırlık barlarının uzunluğu ve kalınlığı değişken olsa da dambıl çeşitlerinden farklı olarak ağırlıklarını egzersiz türünüze ve kapasitenize göre artırıp azaltmanıza olanak vermesidir. Standart barların ağırlığı 20-25 kg arasında değişir. Standart barlar squat barı, deadlift barı ve bench press gibi çeşitlere ayrılır. Bunlar aslında vücutta nereyi çalıştırdıklarını belirtir. Diğer ağırlık bar çeşitleri denilince standart bar dışında kıvrımlı z bar da akla gelir. Yaklaşık 7 kg olan bu bar da tricepsleri çalıştırır. Bunlar dışında halter barı, dikdörtgen bar ve diğer çeşitler de bulunuyor.

Ağırlık Barları ile Nasıl Çalışılır?

Ağırlık Barları ile Nasıl Çalışılır?

Ağırlık barları hemen her vücut geliştirme programında kendine yer bulur. Hangi bar ile nasıl çalışacağınız hangi vücut bölgesini ne kadar çalıştırmak istediğinize de bağlı. Yeni başlayanlar, ağırlık barının kendi ağırlığını da hesaba katarak önce onu tek başına kaldırmayı da deneyebilir çünkü standart barın 20-25 kg’lik ağırlığı hiç de az buz değil. Vücut geliştirmeyi ileriye taşımak isteyen profesyonel kişiler olimpik halterleri tercih eder ve bunlara gitgide daha fazla ağırlık plakası ekleyerek seviyeyi artırırlar. Halter kaldırmak vücut geliştirmenin cazip bir parçası olsa da çok dikkatli olarak uygulanması şart. Ağırlık barını ayakta kaldırıyorsanız onu taşıyamadığınız noktada ayaklarınıza gelmeyecek şekilde bırakabilirsiniz. Ağırlık barını yatarak kaldırıyorsanız dayanamadığınız noktada onu halter bölmelerine bırakmalısınız. Muhtemelen başınızda size yardım eden bir eğitmen de olacak.

Ağırlık Barı Fiyatları<

Ağırlık Barı Fiyatları

Ağırlık barı fiyatları, krom kaplı demirden standart ürünleri düşünüyorsanız tek başına oldukça ekonomik. Elbette uzunluk ve kalınlık fiyatları etkileyen faktörlerden. Ne var ki, yalnızca ağırlık barıyla pek bir şey yapamazsınız. Onu ağırlık plakaları ile tamamlamanız gerekir. Ağırlık barı ve ağırlık plakalarını ayrı ayrı almanız mümkün ama bu zahmete girmek istemezseniz halter seti veya z bar ağırlık seti gibi seçenekleri gözden geçirmenizi öneririz. Bu setlerde uzun bar, kısa bar, çeşitli ağırlıklarda plakalar ve dambıllar bulunabilir. Ağırlık barı da setin diğer parçaları da dayanıklı ürünler olduğu için onları yıllarca kullanabilirsiniz. Avessa, Delta, Sportive, Voit ve daha birçok markanın ağırlık barları burada. Diğer dambıl ve ağırlık çeşitlerimiz ise kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altis (15)
Avessa (75)
BizimGYM (1)
Busso (30)
Cosfer (9)
Delta (21)
(140)
Do-Smai (4)
Dynamic (1)
Excalibur (2)
Finspor (2)
Gymstick (2)
Harbinger (2)
Hattrick (5)
Leyaton (3)
Liggo (1)
Max Tech (3)
Max-Tech (1)
Pasifik (3)
povit (8)
Proforce (32)
Pure (1)
Ravel (6)
Rebuwo (1)
Remax (1)
Sportica (1)
USR (5)
Valeo (9)
Voit (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(85)
ve üzeri (127)
ve üzeri (135)
ve üzeri (135)
ve üzeri (138)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL