TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Talaşlar

için 91 sonuç bulundu.

Talaşlar

Kuş türleri için uygun kuş kafesi modellerini satın aldıktan sonra size büyük görev düşer. İster muhabbet kuşu, ister kanarya kuşu, ister sultan papağanı, isterse başka bir papağan türü olsun, kuşunuzun sağlığı ve konforu için gereken bütün ayrıntıları araştırıp öğrenerek uygulamanız gerekir. Bunlardan biri de kafes kuşlarının kafes altı temizliğidir.

Kuş Talaşı Nedir?

Kuş Talaşı Nedir?

Kuşunuz kafeste uzun zaman geçireceği için kafesin altında dışkı ve yem kabuklarının birikmesi kaçınılmaz. Kuşunuzun hijyeni ve konforu için burada biriken pislikleri düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Kafes kuşları için kafesin altına gazete kağıdı sermek yaygın kullanılan bir yöntem olsa da kuş talaşı da sıklıkla tercih edilir. Kuş talaşı organik yapısıyla özellikle dökülecek şeyleri, özellikle sıvı veya yumuşak yapıda olanları kendisine katarak etrafa dağılmalarını önlemeye yardımcı olur.

Kuş Talaşı Nasıl Kullanılır?

Kuş Talaşı Nasıl Kullanılır?

Kuş talaşı ve hatta kafes altına yerleştirilecek gazete kağıdı ve benzeri her şey konusunda dikkat edilmesi gereken baş husus, kuşun ayaklarının da gagasının da bu malzemeye erişimi olmaması. Gazete kağıdı ve talaş kuş cinsleri için toksik olabilir. Bunların düzenli olarak temizlenmesi de gerekir, yoksa bakteri oluşabilir. Talaş doğa kuşlarının yuvalarında da kullanılır. Kuş yuvası talaşla daha konforlu hale getirebilir. Hamster ve tavşan gibi kemirgenler için de talaş kullanılır. Talaş çeşitleri arasında en yaygın olanı çam talaşı ama başka ağaçların talaşları da bulunabilir.

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenmeli?

Kuş Kafesi Nasıl Temizlenmeli?

Kuş kafes temizliği kuşunuzun konforu ve sağlığı için düzenli olarak yapılmalıdır. Kafesin altını her gün olmasa bile iki üç günde bir temizleyerek talaşı veya gazete kağıdını yenilemek önemli. Yemlikteki yemlerin her gün üflenerek yenmemiş yemlerin ortaya çıkarılması ve gerekiyorsa yeni yemlerin eklenmesi, suluktaki suyun her gün istisnasız değiştirilmesi ve kuşunuzun ihtiyacı olunca banyosunun takılması kafes temizliği ve bakımının temel adımlarıdır. Kafes temizliğinin kafes dışına yayılmasını istemezseniz kafesin altına kafes örtüsü geçirerek en azından yem kabuklarının savrulmasını önleyebilirsiniz.

Talaş Fiyatları Ne Kadar?

Talaş Fiyatları Ne Kadar?

En yaygın talaş türü olan çam talaşı fiyatı açısından bütçenizi yormaz, ekonomiktir. Diğer kafes aksesuarlarıyla birlikte rahatlıkla alabilirsiniz. Flora gibi markaların talaş çeşitlerini n11.com’da bulmanız mümkün. Kuş talaşı alışverişinizi yaparken yemlik, suluk, tünek ve banyoluk gibi diğer temel kafes aksesuarlarınızı da Kuş kategorimizden sipariş verebilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyebilir, ilgili mağazalar onları kargoya verdikten sonra kısa sürede teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Agran (1)
Chipsi (1)
(77)
Flamingo (1)
Majo (1)
Quik (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL