TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gaga Taşları

için 899 sonuç bulundu.

Gaga Taşları

Muhabbet kuşu, kanarya kuşu veya sultan papağanı gibi kuş türlerinin bakımı için kafeslerinde mutlaka gaga taşı bulunması gerekir. Kuşunuzun kafesine gaga taşı koymamanız onu hem fiziksel hem de psikolojik olarak olumsuz etkileyecektir. Gaga taşı hakkında merak ettiğiniz bütün bilgiler bu yazıda.

Gaga Taşı Ne İşe Yarar?

Gaga Taşı Ne İşe Yarar?

Kuşunuzun türü ne olursa olsun gagası sürekli büyür, o yüzden ona çiğneyebileceği, gagasını sürtüp şekillendirebileceği sağlıklı bir yöntem sunmanız çok önemlidir. Gaga taşları gagaların aşırı uzamasını önlemekte ve aşırı uzayan gagalardan kaynaklı sağlık sorunlarının önüne geçmekte büyük ölçüde yardımcı olur. Uzayan gagalar kuşunuzun yem yemesini ve kendine bakmasını zorlaştırabilir, hatta bazen kopup düşebilir ve uzayana kadar yine kuşunuzun hayatını zorlaştırabilir.

Gaga Taşı Nasıl Takılır?

Gaga Taşı Nasıl Takılır?

Kuşunuzun gaga taşı kullanımını teşvik etmek için gaga taşını kafeste onun kolayca ulaşabileceği ve kullanabileceği bir yere koymanız gerekir. En ideal yer en sık kullandığı tüneğin yanıdır. Gaga taşı ince bir metalle kafese tutturulur. Gaga taşının kafesi sıkıca tutturulur. Kafesle bağlantıyı iyice kontrol etmeniz önemli çünkü kuşunuz gagasını düzeltirken sert hareketler yapabilir ve sağlam tutturulmamış bir gaga taşı düşebilir.

Gaga Taşı İçindekiler Nelerdir?

Gaga Taşı İçindekiler Nelerdir?

En popüler gaga taşı içeriği kalamar kemiğidir. Kalamar kemiği aslında bu canlının iç kabuğudur. Kalamar kemiğinden yapılan gaga taşı gaga sağlığını ve çene egzersizini desteklerken kuşunuz için kalsiyum da sağlar. Çiğnenebilir dokusu ve kuş dostu boyutu sayesinde kuşların en sevdiği gaga taşları arasında yerlerini almışlardır. Gaga taşlarının kalsiyum ve mineral içeren başka içerikleri de vardır. Bunlar kalsiyum blok veya mineral blok adları altında satılabilir. Gaga taşlarını kuşlarınıza daha cazip hale getirmek için üreticiler kalamar kemiklerine, kalsiyum veya mineral bloklarına muz veya karışık meyve aroması da katabilir.

Gaga Taşı Fiyatları Ne Kadar?

Gaga Taşı Fiyatları Ne Kadar?

Gaga taşı fiyatları oldukça ekonomiktir. Hatta toplu halde satın almanız bile mümkün. İdeal olan, önce kuşunuzun beğenisini kazanan gaga taşı çeşidini ve markasını bulmanız. Quik, Jungle, Gold Wings, Percell, Versele-Laga, Nobby, Garden Mix, Flip , Hagen Living World, Nature Plan, Trixie ve daha birçok markanın kaliteli gaga taşlarını n11.com’da bulabilirsiniz. Gaga taşı alışverişi yaparken kuşunuzun diğer temel ihtiyaçlarını karşıladığınızdan da mutlaka emin olun. Yemlik, suluk, tünek, banyoluk ve kuş kumu gibi diğer ürünleri de alışveriş sepetinize eklemeyi unutmayın. Sipariş verdiğiniz ürünler mağaza tarafından kargoya verilir ve kısa sürede adresinize gönderilir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(182)
ve üzeri (232)
ve üzeri (245)
ve üzeri (250)
ve üzeri (254)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL