TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Otomatik Kaplar

için 380 sonuç bulundu.

Otomatik Kaplar

Evinizde ya da bahçenizde sizinle birlikte yaşayan, hayatınıza türlü sevimlilikleriyle ve cana yakınlığıyla ortak olan, yüzünüzü güldüren ve size karşılıksız sevginin ne demek olduğunu gösteren sevimli köpeğiniz için her şeyin en iyisini yapmak istemez misiniz? Bu sorunun yanıtı tabii ki evettir. Köpeğiniz sizinle birlikte yaşamaya başladığından beri her türlü sorumluluğunu seve seve aldınız ve köpeğiniz için en önemli şeylerin sağlıklı ve dengeli bir beslenme ve yeterince su alması olduğunu biliyorsunuz. Köpeğinizin sağlığı için seçtiğiniz mamalar kadar mama ve suyunu neyin içinden yiyip içtiği de önemlidir. Dolayısıyla köpek mama ve su kabı tercih ederken köpeğinizin kolay, rahat ve dengeli olarak beslenme ihtiyacına göre seçmeniz, doğru ürünleri tercih etmeniz gerekir.

Köpeğinize Özel Kullanışlı Otomatik Kaplar

Köpeğinize Özel Kullanışlı Otomatik Kaplar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evcil hayvan ürünlerinde de hem sizin hem de can dostunuzun hayatını kolaylaştıracak gelişmelere tanık oluyoruz. Bu gelişmelerden en sevindiricisi de köpek mama ve su kaplarının otomatik sistemlerle entegresi belki de. Köpekler için otomatik su kabı ve köpekler için otomatik mama kabı çeşitleri köpeğinizin beslenme planı için oldukça uygun ürünlerdir.

Otomatik Kapların Özellikleri

Otomatik Kapların Özellikleri

Köpeğinizin doğru miktarlarda su içmesi ve mama yemesi için tasarlanan bu köpek mama ve su kapları özellikle belli başlı sağlık ihtiyaçları olan köpekler için çok ideal ürünler olma özelliğini taşırlar. Örneğin, köpeğinize su içmesi için pek çok taktikle yaklaştınız ancak köpeğiniz az su içiyor ve bu da onda belli başlı sağlık problemlerine yol açıyor.Köpek otomatik su kabı modelleri bu sorununuza güzel bir çözüm olarak göze çarpıyor. Örneğin, Trixie otomatik su kabı suyu fokurdatan mekanizması sayesinde köpeğinizin dikkatini çekerek iştahla su içmesine yol açar. 3 lt, 10 lt gibi değişik haznelerde satın alabileceğiniz köpek otomatik su kabı her köpekli evin ihtiyacı.

Otomatik Kaplar: Pratik, Sağlıklı ve Kullanışlı

Otomatik Kaplar: Pratik, Sağlıklı ve Kullanışlı

Otomatik köpek mama kabı oldukça kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Örneğin köpeğinize sıkı bir diyet uygulamaktasınız ve belirli saatlerde belirli miktarlarda mama yemesi gerekiyor. Ancak siz de çalışıyor ve tam kontrolünü sağlayamıyorsunuz ya da mama saatlerinde ev olmayacaksınız. Otomatik köpek mama kabı sayesinde bu sorununuz da hızlıca çözülecektir. n11.com mağazaları aracılığıyla en uygun köpekler için otomatik su kabı fiyatları ve otomatik köpek mama kabı fiyatlarını bulacaksınız. Hızlı olmasının yanı sıra güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi ile köpeğinizin Mama ve Suluk ihtiyacını karşılayacak, ürünlerin kalitesinden ve kullanışlı olmalarından gayet memnun kalacaksınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (7)
Cado (1)
Catidea (1)
Catit (2)
(166)
Doggie (39)
Dogit (2)
Doglife (1)
Dophin (12)
Drinkwell (4)
Eastland (3)
Ferplast (1)
Flamingo (3)
Flexi (24)
Flip (1)
Hagen (1)
Hill's (1)
Imac (3)
Kardelen (1)
Markapet (7)
Moderna (4)
Patishco (1)
Pawise (18)
Pet Safe (6)
Pet Style (6)
Pro Plan (1)
Reflex (1)
Tommy (7)
Trexie (4)
Trixie (40)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (28)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL