TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Biberon

için 123 sonuç bulundu.

Biberon

Hayvansever olmak, bazen annesiz hayvanlara annelik yapmak olarak da karşımıza çıkıyor. Bu hayvanlar ister kedi ya da köpek olsun, henüz çok küçükken hayatta yalnız başına kaldıklarında, onları bakacak büyütecek besleyecek annelerinden ayrıldıklarında yardımlarına ilk olarak insanlar koşuyor. Eğer siz de annesiz kalmış bir yavru kedi ya da yavru köpek bulduysanız, onu yaşatmak için elinizden geleni yapmaya hazır halde olduğunuzu biliyorsunuzdur. Yavru köpeklerin, özellikle çok küçüklerse, özel beslenme ihtiyaçları vardır. Onları tıpkı bir bebek gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle, bebeğinize nasıl ki biberon seçerken dikkat ediyorsanız, yavru köpeğinizi beslerken de aynı özenle biberon seçmeniz gerekir. Biberonla köpek beslemek için öncelikli ihtiyacınız iyi bir biberon setidir.

Yavru Köpek Biberonları

Yavru Köpek Biberonları

Eğer yardıma ve bakıma muhtaç bir yavru köpek bulduysanız, ilk yapmanız gereken şey ona bir yavru köpek biberonu almaktır. Köpekler için biberonlar yavruların beslenme ve ağız yapılarına uygun olarak tasarlandıkları için özel olarak edinilmesi gereken ürünlerdir. Bu nedenle, ilk satın almanız gereken şey yavru köpek biberonudur ki besleyeceğiniz, hayatta tutacağınız yavru sağlıklı ve doğru bir biçimde beslenebilsin. Yavru köpek için biberon çeşitleri son dönemde iyice artmıştır. Bu nedenle, doğru tercih konusunda kesinlikle geniş bir ürün skalasıyla karşı karşıya kalacaksınız. Köpek biberonu satın almak için öncelikle kaç mililitrelik bir biberona ihtiyacınız olduğunu saptamalısınız.

Yavru Köpekler Nasıl Beslenir?

Yavru Köpekler Nasıl Beslenir?

Yavru köpekler genelde sık ve az beslenirler. Bu nedenle yavru köpek için biberonların mililitreleri 50 ml, 57 ml ve 115 ml gibi ölçeklerde tasarlanmıştır. Yavru köpek için biberon satın aldıktan sonra kullanmanız gereken mama da özel bir mama olmalıdır zira köpeklerin sindirim sistemleri ve bağışıklık sistemleri özellikle yavru iken oldukça hassastır. Yavru köpeğinizin yaşamsal fonksiyonlarını dengede tutup onu hastalıklardan korumak için özel olarak üretilmiş olan yavru köpek biberon maması almanız kesinlikle en doğru karar olacaktır. N11.com mağazalarında yavru köpek için biberon maması çeşitlerini bulabilir, hızlıca sepetinize ekleyerek kolay ve uygun fiyatlardan faydalanabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Biberon Temizleme Fırçası

Biberon Temizleme Fırçası

Yavru köpek biberonunuzu aldıktan sonra ihtiyacınız olacak bir başka şey de biberon temizleme fırçasıdır. Biberon temizleme fırçasıyla sık sık temizlemeniz gereken yavru köpek biberonu küçük yavrunun daha sağlıklı bir beslenme ve büyüme aşaması geçirmesinde kesinlikle elzem bir üründür. Dilerseniz n11.com mağazalarından satın alabileceğiniz bir Trixie biberon seti ile hem yavru köpek biberonunu hem de biberon temizleme fırçası ihtiyacınızı giderebilirsiniz. En uygun yavru köpek biberon fiyatlarını n11.com’da bulabilirsiniz. Köpeğiniz büyümeden köpek mama ve su kaplarını almak isterseniz, Mama Kabı ve Suluk kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Agira (1)
Aier (2)
Ans (1)
Beaphar (1)
(90)
Doglife (2)
Eastland (4)
Flamingo (1)
Flip (1)
Majo (1)
Mio (1)
Patimax (2)
Pawise (1)
PetStyle (1)
Polo (2)
Royalist (1)
Trexie (1)
Trixie (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL