TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kulübe

için 426 sonuç bulundu.

Kulübe

İnsanların en yakın dostları olarak bilinen köpekler, Evcil Hayvan Ürünleri ile evlerde ya da bahçelerde yaşayabiliyorlar. Sevimli dostunuza hayatınızda yer verirken, ona kendisi için özel bir yaşam alına sahip olması konusunda da yardımcı olabilirsiniz. Köpek kulübesi çeşitleri, köpeğinizin uyuması, mamasını yemesi ve özellikle dış ortamda yaşıyorsa soğuk havadan korunabilmesi için edinebileceğiniz özel ürünlerdir. Birçok farklı görünümle ve ebatla dizayn edilen köpek kulübeleri arasından kendi estetik zevkinize, köpeğinizin vücut ölçülerine, yerleşim alanınızın büyüklüğüne göre bir alternatifi edinebilirsiniz. Küçük ve büyük köpek kulübesi seçeneklerini inceleyerek, kişisel kullanım ihtiyacınız için uygun olan modelleri belirleyebilir; hoşunuza giden bir ürünü edinerek köpeğinize mutlu ve huzurlu bir ortam sağlayabilirsiniz.

Köpek Kulübesi Seçiminde Alternatifleri Değerlendirin

Köpek Kulübesi Seçiminde Alternatifleri Değerlendirin

Köpekler, cinsleriyle ve yaşam alanlarıyla karakteristik olarak birbirlerinden ayrılırlar. Hem görünüşleri hem davranışları büyük ölçüde farklı olan birçok köpek cinsi, insanlar tarafından evcilleştirilerek yaşamlarının bir parçası haline gelmiştir. Cinsi, yaşı, cinsiyeti ne olursa olsun her köpek kendisi için bulunduğu ortamda özel bir alana sahip olmak ister. Köpeğin konfor alanı olarak tabir edilebilecek bu alanı özelleştirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz köpek kulübeleri piyasada yer alıyor. Markalar, piyasada yer verdikleri kulübe modellerini birçok açıdan farklılaştırarak, farklı köpek cinslerinin yaşayabilecekleri özel ortamlar yaratılabilmesi için kullanıcılara sunuyorlar. Bu noktada temel bir yaklaşımla ele alınırsa, köpek kulübelerinin dış ortam ve ev içi olarak birbirlerinden ayrıldıkları görülebiliyor. Ev içi köpek kulübesi modelleri, evinizin iç ortamında köpeğinize kendisine ait bir alana sahip olduğunu hissettirmek üzere sunabileceğiniz ürünlerdir. Çoğunlukla ev içerisinde fazla yer kaplamadan, özellikle küçük köpek cinsleri için dizayn edilen bu kulübeler aynı zamanda eviniz için sevimli bir dekorasyon olarak da kendilerine yer açabiliyorlar. Boyutları 59x75x66 cm’ye kadar olan kulübeleri edinerek, evinizin bir köşesini köpeğinize ayırabilirsiniz. Bu küçük köpek kulübesi modellerinin yanı sıra dış ortamda kullanıma uygun büyük alternatifler de piyasada bulunabiliyor. Genel tasarımlarıyla yüksek ve geniş olabilen büyük kulübeler, gerçek bir ev görünümü kazandırılarak dizayn ediliyorlar ve köpeklerin konforlu bir alanda yaşamlarını sürebilmeleri açısından da oldukça faydalı olabiliyorlar. Büyük boy köpek kulübesi modelleri 150x150x150 cm gibi köpek kulübesi için oldukça büyük alternatiflerle karşınıza çıkabiliyorlar. Bu modellerle birden fazla köpeği ağırlayabileceğiniz ya da tek bir köpeğiniz için özel bir yaşam alanı yaratabileceğiniz söylenebilir. Bahçenizde bekçi köpeğinize ya da evcil köpeğinize kendisini mutlu hissetmesi adına sunabileceğiniz büyük boy kulübelerin alternatif ölçülerde seçenekleri de bulunabiliyor. Köpek kulübesi büyük boy ve küçük boy seçeneklerini piyasada inceleyerek, köpeğiniz ve ortamınız için ideal olan ölçülerdeki seçenekleri bulabilirsiniz. Yerleşim alanınızın yüksekliği ve genişliği gibi faktörleri değerlendirerek ürün seçimi yapmanız, edineceğiniz ürünün iyi bir şekilde yerleştirilebilmesi açısından önemlidir.

Köpek Kulübesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpek Kulübesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Köpekler, evcil hayvanlar arasında sosyalleşmeye, oyunlar oynamaya, iletişim kurmaya ve keşfetmeye meraklı türlerdir. Çoğunlukla sahiplerine karşı duygusal bir tavır da takınabilen köpeklerin, çeşitli anlarda kendilerini iyi hissedebilmeleri için kendilerine özel bir alana sahip olmaları gerekir. Koku duyarlılığı yüksek olan köpekler, yerleştikleri ortamları benimsemek konusunda oldukça hızlı davranırlar. Bu nedenle de köpeğiniz için ona özel hissettirmek için bir kulübe edindiğinizde, bu ortamın onun yuvası olacağını dikkate alarak ürün seçimi yapmanız önerilir. Piyasada görsel özellikleriyle farklılaşan birçok köpek kulübesi yer alıyor. Plastik köpek kulübesi modelleri, estetik özellikleri itibarıyla oldukça geniş bir alanda değişkenlik gösteren seçenekler olarak gösterilebilirler. Esnek plastik malzemeden faydalanılarak üretilen bu kulübe çeşitleri aynı zamanda renkli görünümleriyle de dikkat çekiyorlar. Çatısı, merdiveni ve pencereleri bulunan plastik malzemeden köpek kulübeleri arasında mavi renkli seçenekler ev içerisinde kullanıma uygun ölçüleriyle erkek köpeklere hitap eden görünümler sunuyorlar. Pembe renkteki modeller ise dişi köpekler için tercih edilebilecek seçenekler olarak gösterilebilirler. Bir saray gibi şekillendirilmiş köpek kulübeleri, kullanıcıların köpeklerine verdikleri önemi ortaya koyabilecekleri ürünler olarak karşınıza çıkıyorlar. Köpek kulübesi plastik alternatiflerin yanı sıra ahşap seçenekleriyle de tercih edilebiliyorlar. Ahşap köpek kulübeleri de plastik modellerde olduğu gibi renkli seçeneklerle karşınıza çıkabildikleri gibi aynı zamanda klasik tasarımlarıyla da tercih edilebiliyorlar. İkonik köpek kulübesi estetiğinden ilham alınarak dizayn edilen kulübeler, sevimli arkadaşınıza sunabileceğiniz sade ve şık evler olarak piyasada yer alıyorlar. Ahşap köpek kulübesi modelleri arasında düz ve üçgen çatılı olmak üzere farklı alternatifler yer alıyor. Her iki türde kulübe de köpeğiniz için keyifli bir ortam haline gelebilirken, düz çatılı modeller eğik tasarımlarıyla modern bir görünüm ortaya koyuyorlar. Zemin yüksekliği bulunan ahşap kulübeler, köpeğinizin içerisinde rahat edebileceği ürünler olarak tercihiniz olabilirler. Köpek kulübesi fiyatları açısından incelendiğinde, piyasadaki modellerin ölçülerinin ve üretimlerinde kullanılan malzemenin cinsi fiyatların farklılaşmasına yol açtığı söylenebilir. Farklı kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde çeşitlendirilen köpek kulübeleri arasında bu anlamda her bütçeye uygun bir modelin yer aldığı söylenebilir.

Köpek Kulübesi Pratik Özellikleriyle Karşınızda

Köpek Kulübesi Pratik Özellikleriyle Karşınızda

Size yaşamı boyunca dostluk edecek olan köpeğinizin ihtiyacı olan ilgiyi ve sevgiyi ona göstermenin birçok yolu vardır. Hassas düşünmek burada oldukça önemlidir. Köpekler sahiplerini ve yaşam ortamlarını yoğun bir şekilde sahiplenen hayvanlar olduklarından, onlara kişisel yaşam alanınızın içerisinde özel bir ortam sunmak, sizin de ona olan bağlılığınızın bir göstergesi olacaktır. Ayrıca köpeğiniz bu alanda kendi konforunu yaşayacak, kendisiyle vakit geçirmeyi öğrenebilecektir. Henüz yavru olan köpeğiniz için evinize küçük bir kulübe almak, yavrunun büyüne sürecinde kendisine ait bir alana sahip olmasını sağlayacaktır. Yavru köpek kulübesi modelleri genellikle minimal tasarımlarla karşınıza çıkıyorlar. Yetişkin köpeklerden farklı olarak daha düşük ölçülerle dizayn edilen bu kulübeler arasından köpeğinizin vücut ölçüsüne uygun olan seçeneği belirleyebilir; ona kendisini içerisinde özel hissedeceği bir yuva sunabilirsiniz. Piyasada kullanıcılarına kurulum ve sökme işleri açısından kolaylık sağlayan demonte köpek kulübesi modelleri de bulunuyor. Bu Köpek kulübeleri, kolayca birleştirilebilir parçalarıyla arzu ettiğiniz alanda kurulabiliyorlar. Böylelikle kullanıcılar taşınırken ya da köpekleriyle uzun süreli seyahatlere çıkarken kulübelerini de yanlarında pratik bir şekilde taşıyabiliyorlar. Köpek kulübesi ahşap ve plastik modelleri, sahip oldukları teknik özellikleriyle de içinizi rahatlatıyorlar. Dış ortamda kullanım için dizayn edilen köpek kulübelerinde, soğuk hava şartlarını köpeğiniz için ortadan kaldıracak özellikler bulunabiliyor. Çatısında donmaya ve buzlanmaya karşı özel malzeme kullanılan modeller, kış aylarında kulübede kalan köpeğinizin üşümesini ve ıslanmasını engelleyebiliyorlar. Tabandan yüksekliği bulunan modeller, zeminin soğukluğunun kulübe içerisinde taşınmasını önleyebiliyorlar ve ayrıca ıslaklığı da ortadan kaldırıyorlar. Ahşap modeller, vernikli ve özel dokularla tasarlandıklarından ıslaklığı tutmuyorlar; su geçirmezlik özellikleriyle şişme ya da donma gibi sorunlar yaşatmıyorlar. Her açıdan hayvan dostunuz için ideal bir ortam yaratmak üzere kullanabileceğiniz plastik ve ahşap kulübeleri farklı renkleri, farklı ölçüleri ve farklı mimari özellikleriyle değerlendirebilirsiniz. İsterseniz siz de ürün sayfamıza ilerleyerek köpek kulübesi büyük ve küçük seçenekleri arasından kullanım ihtiyacınıza uygun olan modeli hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kullanım Yeri

(87)
(17)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Marka

A-Bone (1)
Afp (5)
Ahm (1)
Angora (5)
beeztees (1)
Da Yang (2)
Dayang (6)
(247)
Dogit (1)
Doglife (15)
Dogliife (1)
Eastland (1)
Ferplast (5)
Flip (9)
Gorapet (5)
Imac (2)
Kayapet (1)
Lion (5)
Mandu (1)
Markapet (1)
Mascot (11)
Oscar (11)
Pawise (7)
Pet Style (2)
PetStyle (1)
Philips (1)
Rich Pet (2)
Savic (1)
Strong (3)
Tommy (5)
Trixie (37)
Vixpet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (80)
Plastik (49)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (48)
ve üzeri (64)
ve üzeri (67)
ve üzeri (72)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL