Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Köpek Evleri

için 345 sonuç bulundu.

Köpek Evleri

Gelişen evcil hayvan ürünleri sektörü pek çok yeni ürünü skalasına katmaktadır ve her geçen gün de çeşit sayısını ya da modelini artırmaktadır. Köpek sahiplenen bireyler için bir kurtarıcı rolünü üstlenen köpek evi ev ortamı dahil olmak üzere pek çok alanı ideal bir yere dönüştürmektedir. Köpekler beraber yaşadıkları insanlar konusunda çeşitli pek çok hassasiyete sahip olmalarının yanında yaşam alanları konusunda da hassasiyetlere sahiptir. Türden türe değişmekle beraber pek çok köpek ya da köpek yavrusu özerk alanları sevmektedir ve aidiyet duygusunun beslenmesinden hoşlanmaktadır. Köpek evleri tam da bu amaç doğrultusunda üretilmiş olan ürünler arasındadır. Köpek evi modelleri ile pek çok alanda köpeğinizin rahat etmesini sağlayabilir ve bununla beraber mutlu olmasına da olanak oluşturabilirsiniz. Çeşitli pek çok alanda kullanıma uygun olan köpek evleri, evin iç kısmı, balkon, teras ya da tatil alanları dahil olmak üzere her alanda kullanılmaktadır. Bu durumun sağlayıcılarından başlıca olanı konforu her alanda yaşatabilmesidir. Bu yönüyle bulunduğu alanda yeni bir yer oluşturmakta ve dolayısıyla da köpek dostunuzun huzurlu olması sağlamaktadır. Sahiplendiğiniz dostunuzun en rahat ve konforlu bir biçimde yaşamasını talep eden biriyseniz ve çeşitli ikilemlere sahipseniz, köpek evleri pek çok tereddüte ve şüphenize çözüm sunacaktır. Çünkü ürün çalışma prensibi gereği pek çok niteliğe sahiptir ve her alanda oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir. Özellikle çeşitli pek çok alanda kullanılabiliyor oluşu ile belli bir rağbeti oluşturmaktadır. Bununla beraber köpeklerin karakteri, kişiliği ya da beklentileri açısından da yeterli imkanları sunması sayesinde de ev içi huzurun sağlanmasına imkan oluşturmaktadır. Bir köpek evi edinebilir ve dışını ya da iç kısmını dilediğiniz şekilde dizayn etmenin ardından köpeğinizin rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle köpeğinizin her daim bünyesinde oyalanacağı kendi özerk alanı olacaktır ve bu durum beraberinde mutlu ve konforlu hissetmesini de getirecektir. Köpek evinin kişiselleştirilmiş bir şekilde konumlandırılması oldukça önemlidir. Çünkü köpekler yapıları gereği kendilerine özenilmesinden ve çabalanmasından hoşlanırlar. Dolayısıyla sarf edilen efor boşa gitmeyecektir ve bir huzur üretimi olarak yeniden doğacaktır. Köpek evi iç mekan için uygun olduğu gibi dış mekan için de oldukça uygun olan bir üründür. Benzeri yönleri itibariyle sık sık kullanılan ve tercih edilenler kategorisinde kendi alanını korumaktadır.

Köpek Evinin Önemi

Köpek Evinin Önemi

Köpek evinin çeşitli pek çok fonksiyonu bulunmaktadır. Bunlar arasında başlıca noktada yer alan unsurlardan biri, birbirinden farklı pek çok alanda kullanılabilmesidir. Hem ev içerisinde ve dışında hem de ev alanı ile bağımsız ortamlarda bir özerk alan inşası imkanı sunmasıyla köpek evleri, her köpeğin hayali ve aynı zamanda da idealidir. Köpek evi ahşap malzemesi dahil olmak üzere çeşitli pek çok yapım malzemesinden üretilmektedir. Bu sebeple ürün havuzu oldukça gelişmiş ve çeşitli bir duruma dönüşmüş durumdadır. Bununla beraber köpek evi plastik modelleri dahi bulunmaktadır. Dolayısıyla dileyen kullanıcılar ilk etapta plastik modellerden edinebilir ve köpeklerinin verdiği tepki ve davranış ölçüsünde daha gelişmiş modellere geçiş yapabilir. Çünkü her canlıda olduğu gibi köpeklerin dünyasında da çeşitli genellemeler kimi türler için geçerli sayılmamaktadır. Bu durumun nedeni köpeklerin karakterinin ya da kişiliğinin gelişim süreci içerisinde değişken ve de akışkan olmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda yaşadıkları ortama göre istekleri ve de beklentileri şekillenen bir tür olmaları itibariyle hangi tür köpek evinin sevileceği ya da beğenileceği konusunda kesin tanılar koyulamamaktadır. Bu nedenle veteriner hekimlerin de önerdiği gibi, ilk etapta daha basit bir model ile başlayıp, beğenilme ya da beğenilmeme durumunda bir yol haritası çizmek daha mantıklı bir tercih olacaktır. Bu durum köpek ya da köpekler ile yaşayan bireylerin bütçesi açısından da katkı sunan unsurlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber ürün boyut konusunda da farklılık arz etmektedir. Çünkü çeşitli türler ya da yavru köpekler için uygun olan köpek evleri modelleri, kimi köpeklere konfor sunmamakta, köpekler tarafından beğenilmemekte ve dolayısıyla da rağbet görmemektedir. Bu nedenle köpek evleri büyük orta ve küçük olmak üzere pek çok çeşitli ebatlarda üretilmektedir. Köpek evlerinin köpeklerin psikolojisi açısından da pek çok katkısı bulunmaktadır. Yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda, ev içerisinde kendi özerk alanının bulunduğu köpeklerin sahipleri ile daha iyi ilişki kurduğu gözlemlenmiştir. Bu nedenle köpek evi edinme durumu, köpekle yaşayan her bireyin mercek altına alması gereken noktalardan biridir. Dilerseniz köpek evi fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve bununla beraber ürün hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. ürün özelliklerini inceleyip, hangisinin sizin için uygun olduğuna kolaylıkla karar verebilir ve köpeğiniz için güzel bir hediye satın alabilirsiniz. Ayrıca hayvan dostunuzun en önemli ihtiyaçları arasında bulunan kuru mama çeşitlerine de göz atarak hayat standartlarını yükseltebilirsiniz.

Köpek Evi Modelleri

Köpek Evi Modelleri

Köpek evi modelleri bünyesinde çeşitli pek çok ürünü barındırmaktadır. Her köpeğin karakterine, kişiliğe ve bununla beraber de gereksinimlerine uyum sağlayacak bir şekilde üretilmiş olan modeller ile köpeğiniz ya da köpekleriniz konfor duygusunu edinebilir ve yaşam alanlarına kendilerini ait hissedebilir. Bununla beraber köpek evi çeşitleri pek çok duruma yönelik ideal çözümler de sunmaktadır. Sokakta yaşayan köpekler özellikle kış mevsimlerinde barınma ve rahat etme konusunda çeşitli pek çok zorluk ile karşılaşmaktadır. Evinizin yakınına konumlandıracağınız bir köpek evi sokağınızda yaşamakta olan köpeklere bir ev ortamı sunabilir ve yağmurlu ya da karlı havalarda rahat etmelerini sağlayabilirsiniz. Aklınızda yer alan sorular ya da düşünmekte olduğunuz tereddütler için köpek evi kullanıcı yorumları kısmını inceleyebilir ve ürünü sizden önce edinmiş insanların fikirlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. genel bir tabloya bakıldığında köpek evi kullananlar tercihlerinden yana memnun oldukları görülmektedir. Çünkü çeşitli ürün varyasyonu ile köpek evleri her evin ihtiyacını karşılamakta ve köpeklerin yaşam alanlarını ideal bir duruma dönüştürmektedir. Pelüş, plastik, su geçirmez, ahşap ve benzeri pek çok malzemeden üretilmesi sebebiyle her alana yönelik oluşan ihtiyaçları olaylıkla karşılamaktadır. Özellikle yavru köpeklerin hem evde yaşayan bireylere hem de ev ortamına kolaylıkla uyum sağlanması için gerekli pek çok işleve sahip olan bir üründür. Bu nedenle kişiler sık sık tercih etmekte ve köpekler ile yaşadıkları alanı kişiselleştirmektedir. Köpeğinizin oynamaktan zevk aldığı oyuncaklar ile evin içerisini donatabilir ve oyun oynama zamanlarını daha eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz. Bununla beraber köpek evi çadır modelleri de bulunmaktadır. Çadır model köpek evleri katlanabilir bir yapıya sahiptir ve kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamayacak bir şekilde katlanabilmektedir. Bu durum ev içerisinde fazla alanı bulunmayan bireyler için oldukça idealdir. Bu sayede köpek evleri gereken zamanlarda kolaylıkla kurulmakta ve köpek ya da köpeklerin içerisinde rahatlıkla zaman geçirmesine imkan tanımaktadır. Aynı zamanda tatile, geziye ya da pikniğe gidildiği zamanlarda da pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede edinmiş olduğunuz köpek evini yazlığınızın bahçesi dahil olmak üzere pek çok alana yanınızda taşıyabilir ve köpeğinizin konforlu bir alanda olmasını sağlayabilirsiniz. Bahsedilen her durum için geçerli olan unsur, ideal uygunluklara ve işlevlere sahip olan modelleri bulabilmektedir. Aksi durumda köpek içerisinde rahat hissetmeyecektir ve de köpeğinizin konfor seviyesi artmayacaktır.

Köpek Evi Ölçüleri

Köpek Evi Ölçüleri

Köpek evi çeşitleri birbirinden farklı pek çok modele sahiptir. Bu durumun nedeni her köpek için ideal modelin ya da boyutun farklılık göstermesinden kaynaklanmaktadır. Köpek evi ölçüleri modelden modele farklılaşmaktadır. Dolayısıyla köpek sahiplenmiş bireylerin satın alma işlemi esnasında ölçülere büyük önem göstermesi gerekmektedir. Çünkü en başta, yavru köpekler için ideal olan boyutlar, yetişkin köpeklerin gereksinimlerini karşılamamaktadır. Bu nedenle köpeğin ya da köpeklerin karakterini ve kişiliğini bilip, bununla beraber de gereksinimlerini detaylarıyla belirleyip işleme başlamak gerekmektedir. Yavru köpek yuvası modelleri küçük ya da orta ölçülerde boyutlara sahiptir. Köpeğini henüz yavruyken sahiplenmiş olan bireyler için ideal uygunluktadır. Bu sayede köpek kolaylıkla ev ortamına uyum sağlayabilir ve bununla beraber de ev içi huzura katkı sağlayabilir. Yaşamakta olduğunuz sokakta yer alan yavru köpeklerin de rahat etmesi için evinizin yakınlarına bir köpek evi yerleştirebilir ve önüne bir kap mama ile bir kap su koyabilirsiniz. Böylelikle sokak ortamının çeşitli zorluklarından onu kurtarabilir ve özellikle soğuk kış aylarında konforlu yaşamasına olanak sağlayabilirsiniz. Sokakta yaşamakta olan köpekler için taşınabilir köpek evi modelleri oldukça uygun bir kategoridedir. Bu sayede çeşitli pek çok köpeğin faydalanması için başka alanlara da kurulumunu yapabilir ve su geçirmez yapıdaki modellerden yana tercih yaparak da yağmurlu ve soğuk havalarda sağlığını korumasına yardım edebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber pek çok insan yavru köpek için köpek evi alma aşamasında oldukça zorlanmaktadır. Ürün çeşitliliğinden dolayı karar vermede sürekli ikilemler yaşamamak için ürünü detaylarıyla bilmek pek çok fayda sağlamaktadır. Yavru köpekler için köpek evi peluş modelleri gerekli pek çok imkanı karşılamaktadır. Yumuşak dokusuyla yavru köpeğinizin mutlu hissetmesini sağlamaktadır ve uyku ya da yemek anında gerekli rahatlığa sahip olmasına da imkan hazırlamaktadır. Tay tüyü köpek evi olarak da geçen modelleri bir yatak olarak kullanmak da mümkündür. Böylelikle özellikle uyku anındayken rahat ve de yumuşak dokulu bir alanda uyumasını sağlayabilir ve gerekli her faydalı imkanı sağlayabilirsiniz. Taşınabilir ya da katlanabilir modellerden de alabilir ve böylelikle yavru köpeğinizin rahatlığını her alanda ve zamanda sürmesine imkan oluşturabilirsiniz. Her yaş ya da her ırk için ideal köpek evi modelleri için sayfamıza göz atabilir ve ürün hakkında gerekli tüm bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Böylece hem bütçenize hem de köpeğinize uygun olan modelleri kolayca edinebilir ve gündelik hayata dahil olan pek çok durumu daha kolay bir hale çevirebilirsiniz. Farklı tasarımlara sahip göğüs tasması modellerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

Köpek Kafesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Köpek Kafesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Köpek evi çeşitli pek çok fonksiyona sahiptir. Bununla beraber köpek kafesi de bulunmaktadır. Köpek kafesleri, evlerden farklı olmak üzere barınmadan ziyade taşınmada kullanılmaktadır. Özellikle çeşitli ırklardan olan tür köpek yavruların veterinere, tatile ya da başka bir yere taşınması kimi zaman için güçlükler çıkarabilmektedir. Aynı zamanda her yaştan ve her ırktan köpeğin taşınması için üretilmesi de ürüne yönelen rağbetin artmasına vesile olmaktadır. Irkı fark etmeksizin pek çok yavru köpek için kafese gereksinim duyulmaktadır. Yavru köpek kafesi pek çok seyahat ya da taşıma işlemi için büyük önem arz etmektedir. Çünkü hayvanların da insanlar gibi dinamik bir psikolojik yapıları bulunmaktadır. Bu nedenle güvende hissetmedikleri zaman onlar için çeşitli zorluklar çıkarabilmekte ve rahatsız hissetmelerine neden olabilmektedir. Benzeri durumlar ile karşılaşmamak adına köpek ya da köpekler ile yaşayan bireyin köpek kafesi kullanması gerekmektedir. Köpek kafesi büyük orta ve küçük olmak üzere pek çok boyut ölçüsünde üretilmektedir. Ürün çeşitliliği sayesinde her köpeğin gereksinimini karşılayacak modele kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Bununla beraber ev içerisinde herhangi bir işlemin yapıldığı zamanlar için de ideal bir kategoriye dahil olmaktadır. Ev içi inşaat ya da ev taşıma gibi zamanlarda köpeği bir odaya kilitlemek ya da ortamdan uzaklaştırmaktansa bir köpek kafesi ev için üretilmiş modellerden edinebilir ve köpeğinizin hem kaçmasına engel olabilir hem de işlem süresince yalnız kalmasının önüne de geçebilirsiniz. Dolayısıyla ürünün pek çok alanda ve zamanda fayda sağlayacak nitelikleri mevcuttur. Dilerseniz köpek kafesi fiyat skalasını öğrenmek için sayfamıza göz atabilir ve ürün niteliklerine yönelik gerekli bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu durum özellikle satın alma işlemi esnasında beraberinde pek çok yararlı unsuru getirmektedir. Ürüne yönelik bilgi sahibi olmanın ardından yapılan alışveriş kişiyi hiçbir zaman için pişman ettirmeyecektir ve uzun süreli olarak kullanmasını sağlayacaktır. Köpek kafesi büyük boy ve küçük boy modelleri arasında gezinebilir ve köpeğinizin karakterine uygun modeller ile seçenekler oluşturabilirsiniz. Barınma noktasında da çeşitli pek çok niteliği bulunan kafes modelleri ile köpeğinizin ilk günden itibaren yaşam alanında mutlu olmasını sağlayabilir ve ilişkinizin gelişimi için çeşitli katkılar sunabilirsiniz.

Köpek Yuvası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Köpek Yuvası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Köpek evi satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Öncelikli olarak evinizde köpek evi için bir ortam yaratmanız gerekmektedir. Bu sayede hangi ürünü alacağınız noktasında kolaylıkla karara varabilir ve kısa bir zaman alacak şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Köpek evi modelleri oldukça geniş bir ürün kategorisine sahiptir. İhtiyacınıza yönelik taşınabilir, katlanabilir, su geçirmez, kumaş, ahşap ve 2 katlı köpek evi modellerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Bu noktada belirleyici olacak unsur, ürünü hangi alanda kullanacağınızdır. Açık bir alana konumlandırmayı düşünmekteyseniz, olumsuz hava koşullarını ve çevresel faktörlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Açık alana yerleştireceğiniz köpek evi, köpeği dışsal pek çok olumsuz durumdan koruyacaktır ve zarar görmemesine vesile olacaktır. Su geçirmez modeller ile yağmur ya da kar gibi olumsuz hava şartlarından etkilenmemesini sağlayabilirsiniz. Bu nitelikler ölçüsünde hazırlanmış özel köpek evi çeşitlerini göz önünde bulundurabilir ve her ürünün özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bununla beraber satın alacağınız köpek evine, köpeğinizin kolaylıkla uyum sağlaması da oldukça önemlidir. Her yaştan her ırktan köpeğe uygun olarak üretilen modeller bulunsa da, her köpeğin gereksinimi değişkenlik gösterebilmektedir. Köpek evi büyük ırk modelleri bu noktada yol gösterici niteliktedir. Yaşı büyük ve beden ağırlığı fazla olan köpekler için ideal pek çok model piyasada yer almaktadır. Köpeğinizin karakteri ve kişiliği ile uyumlu olabilecek ölçüde seçimler yapmanız, hem köpeğinizin konforu hem de ev içi huzur bakımından çeşitli pek çok olumlu yönde seyreden unsuru beraberinde getirecektir. Bunlarla beraber üretiminde kullanılan malzemeye de dikkat etmeniz gerekmektedir. Köpek evi kumaş ile üretilmiş olan modellere sahiptir. Su geçirmez ve geçirebilir kumaş ile üretilmektedir. Kimi köpekler çeşitli kumaşlar ile temas halindeyken konforlu hissetmemektedir. Bu nedenle köpeğinizin isteklerini göz önünde bulundurmanız süreç açısından fayda sağlayacaktır. Bahsedilen noktalara dikkat ederek ideal ve uyumlu köpek evi modelini kolaylıkla seçebilir ve bununla beraber de köpeğinizin yaşam alanını dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kullanım Yeri

(46)
(29)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Ada (1)
Afp (3)
Bamboo (1)
Best Pet (1)
BOR-EV (2)
Dayang (4)
(136)
diğer (80)
Doglife (1)
Dr.Sacchi (3)
Dubex (2)
EzyDog (2)
Flip (2)
Karlie (1)
Lachoqqa (3)
Lavista (7)
Lepus (5)
M-Pets (1)
M-pets (1)
Me-O (1)
NOHOV (11)
Pawise (1)
PetAg (1)
Petmate (3)
Plastart (1)
REGENT (9)
Strong (2)
Trexie (1)
Trixie (14)
Woofy (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (18)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (25)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL