TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Köpek Evleri

için 362 sonuç bulundu.

Köpek Evleri

Tıpkı kedi evi gibi köpek evleri de bulunmaktadır. Köpek kulübelerinden farklı olan köpek evleri, evin içinde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Evde minik dostunuz için özel bir alan oluşturmak istediğinizde kullanabileceğiniz köpek evi genellikle katlanabilir olduğundan dilediğiniz zaman kolayca kaldırabilirsiniz.

Köpek Evi Nedir, Ne İşe Yarar?

Köpek Evi Nedir, Ne İşe Yarar?

Köpek kulübesinden farklı olan köpek evi sadece bahçede değil evde ya da balkonda da kullanılabilmektedir. Köpek evlerini, sadık dostunuz için evde bir alan yaratmak ya da birden fazla köpek beslerken kolaylık sağlamak için kullanabilirsiniz. Minik arkadaşınızın evde olduğu zamanlarda iyi vakit geçirmesi ve oyalanması için de köpek evleri kullanmak doğru bir çözümdür. Ayrıca eğer köpek evini köpeğinizin kişisel zevklerine göre döşerseniz evinde vakit geçirmek onun için daha da keyif verici olacaktır. Bu yüzden köpek evinin kişiselleştirilmiş olması önemlidir. Kedi evi kullanımı köpek evi kullanımından daha yaygın olsa da son zamanlarda köpek besleyenler de köpek evlerini sıklıkla tercih etmektedirler.

Köpek Evi Modelleri

Köpek Evi Modelleri

Köpek evleri pek çok farklı şekilde tasarlanmaktadır. Kategorimizde de pek çok farklı köpek evi modellerini inceleyebilirsiniz. Bunlardan bazıları; taşınabilir ve katlanabilir özelliği bunan köpek evleri, küçük ırk köpeğiniz için alabileceğiniz tay tüyü köpek evleri, yaz aylarında bahçenizde de kullanabileceğiniz su geçirmez özellikteki köpek evleri, köpek yatağı olarak da kullanabileceğiniz köpek evleridir. Taşınabilir ve katlanabilir özelliğe sahip köpek evlerini seyahate giderken yanınızda götürebilir ve ayrıca kullanmadığınız zamanlarda kaldırabilirsiniz. Genellikle küçük ırk köpekler için uygun olan tüylü köpek evleri ise kapalı ortamda kullanmak için daha uygundur. Açık ortamlar için su geçirmez özellikli köpek evlerini tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra köpek kafeslerine de kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Köpek kafesi, her yaştan ve ırktan köpeğin taşınmasında ve barınmasında kullanılabilir. Bu kafeslerin içinde mama ve su kaplarını konumlandırarak dostunuza kafes içinde yemek yeme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Köpek Evi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Evi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek yuvası olarak da bilinen köpek evlerini satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki, alacağınız köpek evinin boyutudur. Köpeğinizin içinde rahat etmesini sağlamak için köpek evinin boyutlarının köpeğinizin yaşına, ırkına, boy ve kilosuna uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bunun için ürün bilgileri kısmından köpek evlerinin boyutlarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra köpeğinizin zevklerini iyi bilmeniz gerekir. Nasıl bir köpek evinin onun için daha uygun olacağını saptayarak buna uygun bir ev tercih etmelisiniz. Ayrıca köpek evini onun daha çok seveceği bir hale getirmek için kişiselleştirebilir, sevdiği oyuncak ve aksesuarları kullanabilirsiniz. Ayrıca köpek evinin içine köpek yatağı yerleştirerek sadık dostunuzun rahatını pekiştirebilirsiniz. Köpek yatağı modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Kullanım Yeri

(38)
(34)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Marka

A-Bone (1)
Advance (1)
Afp (4)
Ahm (1)
Aier (1)
beeztees (1)
Best Pet (1)
Bobo (1)
BOR-EV (2)
Dayang (8)
(250)
EzyDog (2)
Flamingo (1)
Kayapet (1)
Lachoqqa (4)
Lepus (10)
Midwest (2)
Mio (1)
Mita (1)
NOHOV (11)
Pawise (2)
Pet Style (3)
PetAg (1)
PetStyle (4)
Rex (2)
Royalist (1)
Strong (6)
Trexie (1)
Trixie (13)
Woofy (3)
Wrap (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (23)
ve üzeri (28)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL